RM Utstyrsfritt Region Midt



Fakta

Arrangør KK-67,Nidarø SK
Dato 25.06.2016
Stevnetype RM Utstyrsfritt Region Midt
Sted Nidarøhallen
Stevneleder Maria Elliott
Sekretær Marte Elverum
Antall deltakere 58
Antall resultat 58

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Kristine Røen*Sjøholt AK70.708597.51003542.547.5100115120267.5264.32
1.84+Lotte Skarsvåg*KK-67102.50107.51151205557.560130137.5145.5310256.31
Åpen damer
1.-63Sunniva Nordskog*Odin SK61.15115120122.5758082.5140150150352.5387.29
2.-63Marita Hårberg Vaterholm*Skogn IL61.8597.5102.510557.562.567.5112.5117.5122.5285310.39
3.-63Silje Alexandra Sundseth*Melhus IL61.95808590505557.5107.5120130272.5296.43
1.-72Maria Letnes*KK-6771.85145152.516095103107.5155170180433423.21
2.-72Annemari Løberg Larsen*Nidarø SK71.15147.5157.516067.57072.5170187.5190420413.2
3.-72Marte Kjenner*Nidarø SK71.80110120130657075130135142.5347.5339.82
4.-72Camilla Rise*Melhus IL65.7595105110505557.5110117.5125292.5304.29
5.-72Lise Rønning*KK-6770.55758592.56062.567.5105115125285282.01
6.-72Marit Skancke Langen*Røros SK64.9582.587.592.537.54042.5127.5135140267.5280.79
1.-84Kristine Walgermo*KK-6783.60132.5140-859090140150162.5375335.21
2.-84Gunn Aarmo*Melhus IL80.5012012513057.56567.5150165175365332.84
3.-84Anja Sletten*Kristiansund KK82.00115120122.56062.565145155160347.5313.72
4.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK80.20107.5117.512562.567.572.5130142.5155345315.23
5.-84Hildegunn Djupdal*Røros SK82.05122.5127.5132.562.567.570127.5137.5145345311.4
6.-84Elise Tørset*Nidarø SK80.60105117.5122.5455055125145147.5317.5289.31
7.-84Linn Helen Knutsen*KK-6774.3095105112.547.55557.5115125130292.5279.72
1.84+Elise Mælen*Røros SK114.8013014015077.582.585165180191.5415334.57
2.84+Alexandra Voll Skrove*Skogn IL91.10125132.51405562.565140157.5167.5370318.13
3.84+Bjørg Synnøve Moen Skancke*Røros SK84.756570754547.55095102.5107.5232.5206.41
Veteran 40-49 damer
1.-84Hilde O. Dretvik*Røros SK83.05120125130707580150155160370331.85
Veteran 50-59 damer
1.-72Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK70.85112.5117.512367.57073140151151327.5323.14
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Henrik Lilleeidet Stenløs*Fræna AK71.8014015515590100105160180190445327.16
1.-83Eskil Dekkerhus*Namsos SK81.8070--130136140140150162.5372.5250.84
1.-93Isak Stavheim*Sjøholt AK90.65100110120110120122.5140150160402.5256.03
2.-93Sigbjørn Marken Smenes*Sjøholt AK89.20112.51201259097.5105160167.5175397.5254.92
Junior 19-23 herrer
1.-83William-Peter Bjelland*Nidarø SK82.75185190192.5132.5135135217.5220225547.5366.11
2.-83Even Havik Heia*Namsos SK78.60165175180125130135190200205515355.61
3.-83Magnus Westgård Finanger*Namsos SK81.30165175185130135140205215-515348.09
1.-93Ben Ramadani*Nidarø SK91.00225235240170170175240250-655415.86
2.-93Vemund Grindskar*KK-6790.05180200210120135142.5220235250577.5368.56
1.-105Marius Evensen Wågan*Namsos SK94.80220230240165175182.5250260270685426.48
2.-105Ruben Åge Hansen*KK-67101.40225245250130140145265275285.5665402.52
3.-105Simen Sem Øvereng*Nidarø SK99.00225235245130140150200220235620378.88
4.-105Kristian Lorentzen*Fræna AK100.55170180190160165175180190200555337.05
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK129.55260273275162.5162.5167.5282.5293300737.5417.35
Åpen herrer
1.-66Kim Arntsen*Nidarø SK62.25105120132.595102.5105180202.5202.5437.5361.03
2.-66Eirik Vassdal Sætervik*SKA-Fræna65.8595100102.58082.582.597.5102.5105287.5226.18
1.-83Julian Røstad Klein*Nidarø SK82.85215225230140145147.5250262.5-622.5415.95
2.-83Anders Wilmann*Nidarø SK80.85190200205137.5145150210220230575389.97
3.-83Kristian Strand*Namsos SK83.00150155-12513013560--350233.63
1.-93Øystein Furnes*Giske SK92.25230230230160165167.5230245245627.5395.7
2.-93Torbjørn Øverås*Nidarø SK86.90170182.5185135145150197.5210217.5547.5356.04
3.-93Stig Morten Hammernes*Råsterk KK Tiller86.40130135140909595190200205440287.01
1.-105Edvard Heimen*Fræna AK94.35215225235185192.5-265275280692.5432.12
2.-105Martin Gaare Bakke*Røros SK95.70220232.5242.5152.5160162.5245260267.5662.5410.75
3.-105Bjørn Robert Øvre*Nidarø SK103.50195207.5215142.5152.5160240252.5257.5612.5367.87
4.-105Kai Erlend Lyngvær*Kristiansund KK96.85175185200135140150235250260600370.02
1.-120Stian Walgermo*Sjøholt AK108.40257.5270277.5192.5202.5207.5290321321775458.18
2.-120Carl Petter Sommerseth*KK-67112.80225235242.5155162.5167.5265277.5290700408.87
1.120+Frode Holte*Råsterk KK Tiller163.10300315325200212.5220320335352.5872.5476.91
2.120+Kristoffer Hansen*Namsos SK122.25225235245170177.5182.5275292.5302.5725415.06
3.120+Anders Aarmo*Melhus IL143.95185195200117.5122.5-185202.5210532.5296.34
Veteran 40-49 herrer
1.-93Michael R. Brown*KK-6783.15165182.5192.5100112.5117.5187.5212.5220530353.4
1.120+Kjell-Frode Skogsøy*Nesna SK135.20190210-140152.5-250270-612.5344.1
Veteran 50-59 herrer
1.-105Svein Olav Farstad*SKA-Fræna94.60180190195160170170220230240580361.46
Veteran 60-69 herrer
1.-93Egil Fredriksen*Råsterk KK Tiller90.90112.5122.5130130137.5140140170180440279.49

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer660FHilde O. H. Dretvik
1Sidedommer657REldbjørn Berg
1Sidedommer892RNina Broen
2Hoveddommer832RYngve Lund Bråthen
2Sidedommer600FSvein Olav Farstad
2Sidedommer873RFlorian Z. Aresvik
2Teknisk kontrollør892RNina Broen
3Hoveddommer873RFlorian Z. Aresvik
3Sidedommer832RYngve Lund Bråthen
3Sidedommer600FSvein Olav Farstad
3Teknisk kontrollør684FTrond Sandblåst
4Hoveddommer600FSvein Olav Farstad
4Sidedommer684FTrond Sandblåst
4Sidedommer832RYngve Lund Bråthen
4Teknisk kontrollør337FGeir O. Bedin
5Hoveddommer873RFlorian Z. Aresvik
5Sidedommer832RYngve Lund Bråthen
5Sidedommer684FTrond Sandblåst
5Teknisk kontrollør600FSvein Olav Farstad
6Hoveddommer892RNina Broen
6Sidedommer657REldbjørn Berg
6Sidedommer873RFlorian Z. Aresvik
6Teknisk kontrollør660FHilde O. H. Dretvik