RM Utstyrsfritt Region øst



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 27.08.2016
Stevnetype RM Utstyrsfritt Region øst
Sted Bjølsenhallen
Stevneleder Per Gunnar Roalkvam
Sekretær Kristin Thorvaldsen
Antall deltakere 69
Antall resultat 68

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Isabell Adolfsen*Askim SK62.701001101155557.560132.5137.5140.5315.5340.08
2.-63Regine Alslie*Moss SIK60.908595955557.560115125130272.5300.32
--63Nikita Alslie*Moss SIK61.3010010511062.56565---00
1.-84Marthe Engskar Ramsrud*Oslo SK73.50---808386---8682.81
1.84+Martine Kristiansen*Moss SIK96.7012012612667.572.577.5130140145338.5284.78
2.84+Anine Rosenvinge*Askim SK99.10112.5117.5122.552.557.560135140145.5328273.81
Junior 19-23 damer
1.-52Pernille Stenberg*Oslo SK50.7095102.5102.570.570.572.5105110115280.5356.54
1.-72Maria Vik Skau*Oslo SK71.40137.514514857.562.567.5120130135342.5336.16
2.-72Monika Kvam*Oslo SK71.20105112.5117.562.567.572.5115120125315309.77
Åpen damer
1.-47May Elen Andersen*Christiania AK47.007582.590505560105115120262.5353.04
1.-52Stine Farsund Ulltang*Oslo SK51.50901001107577.580115122.5130307.5386.22
1.-57Julie Dahle*Christiania AK57.0012012012567.57075115120125325377.13
2.-57Susanne Soydan*Oslo SK56.109510010567.57072.5137.5145145307.5361.31
1.-63Bavan Shafei*Oslo SK62.40122.5127.5132.5808590.5130142.5152.5370400.27
2.-63Hege Augestad*Oslo SK62.208592.51004552.552.5105115122.5260281.94
1.-72Kristin Bakkeli*Oslo SK67.70110117.512557.56570150155162.5345351.38
2.-72Camilla Hoel*Oslo SK68.90100110117.562.567.572.5110117.5125315316.86
3.-72Lise Reierskog*Christiania AK69.90107.5112.5117.57072.5-130--315313.68
1.-84Eva Engskar*IL Kraftsport83.20130140-106110114140150157.5411.5368.75
2.-84Melissa Schanche*Askim SK76.90125132.514072.58085150157.5165390365.12
3.-84Mina Svele*IL Kraftsport77.40---87.592.595---92.586.27
1.84+Maria Birkeli*Halden SI93.80110117.51209092.595150160-370314.61
Veteran 40-49 damer
1.-52Ingebjørg Helen Dilling*Jeløy AK51.50909597.557.562.565100105112.5272.5342.26
1.-84Anette Grøntvedt*Askim SK82.3010511011552.557.560105115130297.5268.08
Veteran +70 damer
1.-84Anne Mari Clausen*Oslo SK84.00---42.54547.5---4540.13
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Audun Arntzen Dale*Lenja AK59.00120120120808083130140150.5350.5303.6
2.-59Jonas Eriksen*Askim SK57.30100110117.562.567.570112.5122.5130317.5282.7
1.-74Nick Sundby*Moss SIK68.20125125125707580140150160360275.29
1.-120Thomas Pedersen*Askim SK107.0018018019050--162.5172.5180420249.35
Junior 19-23 herrer
1.-66Kristian Aas*Jeløy AK64.70127.5132.5137.5859095140150155387.5309.34
1.-74Germe Wimpaye*Halden SI72.00165170172.5102.5107.5107.5190205210482.5354.01
2.-74Michal Leszczynski*Jeløy AK72.90125135147.595102.5107.5150165177.5432.5314.47
1.-83Chido Nnoli*Oslo SK80.10185200212.5105115117.5240260260567.5387.15
2.-83Mats Dragset *Moss SIK79.30170175180130135135190200-510350.12
3.-83Tommy Austad*Oslo SK79.00145155162.5120125130135142.5150437.5301.09
4.-83Patrick Johansen*Askim SK80.60127.5132.5132.567.57070165167.5170367.5249.72
1.-93Jan Erik Ødegård*Askim SK87.40190195195125130135185190190510330.63
2.-93Magnus Helgestad*Frogner AK88.70140160170105115125185205215510328.03
1.-105Anders Størvold*Oslo SK102.70215232.5240150160170235250260660397.58
2.-105Ole Sigurd Lodsby*Oslo SK95.40160175180107.5117.5122.5197.5215225522.5324.42
1.-120Halvor Lid*Oslo SK109.40---150155157.5---15088.43
Åpen herrer
1.-66Hans Erik Folkeseth*Halden SI64.90170180185120125130240250-555441.89
1.-74Joakim Christiansen Strømsrud*Askim SK72.80175192.5200105112.5117.5230242.5253.5571415.57
2.-74Kai-Remi Berge*IL Kraftsport73.60167.5175180125130130210220230520375.49
1.-83Ståle Wærness*Oslo SK81.20165172.5177.5130135137.5210222.5230535361.87
2.-83Thomas Galåen*Jeløy AK82.20155165165105110115185195202.5482.5323.95
3.-83Magnus Gjerde*Oslo SK77.30---130135140---14097.73
4.-83Erling Fasting*IL Kraftsport81.00---107.5115120---12081.29
1.-93Simen Reiersen*Askim SK91.60200215222.5140147.5152.5250260270645408.16
2.-93Anders Drivenes*Sande KK91.10200212.5215145155157.5220230235605383.87
3.-93Idar Stilluf Karlsen*Christiania AK91.70180200200105115125210235265580366.85
4.-93Trond Borgli*Halden SI91.60180190200160170175190205210565357.53
5.-93Vegard Nørstebøen*Lørenskog AK92.00200200210120130130200210220540341.01
6.-93Roman Telezhnyak*Christiania AK83.80135142.515590100105150170200460305.3
1.-105Eirik Sivertsen*Oslo SK102.40210220225150160162.5235250257.5642.5387.43
2.-105Martin August Størkson Kvile *Oslo SK95.70185192.5200160165170200212.5-577.5358.05
3.-105Kim Nygård*Oslo SK102.10---145152.5155---152.592.06
1.-120John Anders Terland*Jeløy AK109.30210210220150160170250260272.5652.5384.78
2.-120Per Georg Haslie*Lenja AK114.90225--150--225227.5-600348.72
Veteran 40-49 herrer
1.-74Børge Alslie*Moss SIK74.00125135-100105107.5160170175415298.51
1.-120Jarle Adolfsen*Askim SK119.10195202.5202.5155162.5162.5225237.5237.5575331.14
1.120+Runar Saxegård*Lenja AK120.30160160-160165172.5200227.5-525301.67
Veteran 50-59 herrer
1.-83Hans Erik Maack*Askim SK81.7012513013595102.5110155165172.5417.5281.35
1.-93Rolf Sjølli*Frogner AK90.80170180185115120127.5210220225537.5341.64
1.-105Freddy Svendsen*Lenja AK104.90175177.5177.5135137.5145190200212.5520310.86
1.-120Ingar Merli*Frogner AK115.80190190205120130130260280290605350.9
2.-120Ronny Andersen*Lørenskog AK119.10180190192.5140150155190200210545313.87
Veteran 60-69 herrer
1.-105Dan Sundby*Moss SIK100.50120130135110120125200220.5225480291.55
Veteran +70 herrer
1.-74Hans Martin Arnesen*IL Kraftsport73.70110120125707577.5140150155357.5257.9

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anine RosenvingeUngdom 14-1884+Markløft utstyrsfritt145.5kg
Audun Arntzen DaleUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt150.5kg
Eva EngskarVeteran 40-4984Benkpress utstyrsfritt106kg
Eva EngskarÅpen84Benkpress utstyrsfritt106kg
Eva EngskarVeteran 40-4984Benkpress utstyrsfritt110kg
Eva EngskarÅpen84Benkpress utstyrsfritt110kg
Eva EngskarVeteran 40-4984Benkpress utstyrsfritt114kg
Eva EngskarÅpen84Benkpress utstyrsfritt114kg
Eva EngskarÅpen84Benkpress enkeltløft utstyrsfritt106kg
Eva EngskarVeteran 40-4984Benkpress enkeltløft utstyrsfritt106kg
Eva EngskarÅpen84Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Eva EngskarVeteran 40-4984Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Eva EngskarVeteran 40-4984Benkpress enkeltløft utstyrsfritt114kg
Eva EngskarÅpen84Benkpress enkeltløft utstyrsfritt114kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Markløft utstyrsfritt240kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Markløft utstyrsfritt250kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Sammenlagt utstyrsfritt545kg
Hans Erik FolkesethÅpen66Sammenlagt utstyrsfritt555kg
Hans Martin ArnesenVeteran +7074Knebøy utstyrsfritt110kg
Hans Martin ArnesenVeteran +7074Knebøy utstyrsfritt120kg
Hans Martin ArnesenVeteran +7074Knebøy utstyrsfritt125kg
Hans Martin ArnesenVeteran 60-6974Knebøy utstyrsfritt125kg
Hans Martin ArnesenVeteran +7074Markløft utstyrsfritt140kg
Hans Martin ArnesenVeteran +7074Markløft utstyrsfritt150kg
Hans Martin ArnesenVeteran +7074Markløft utstyrsfritt155kg
Hans Martin ArnesenVeteran +7074Sammenlagt utstyrsfritt342.5kg
Hans Martin ArnesenVeteran +7074Sammenlagt utstyrsfritt352.5kg
Hans Martin ArnesenVeteran +7074Sammenlagt utstyrsfritt357.5kg
Ingar MerliVeteran 50-59120Markløft utstyrsfritt280kg
Ingebjørg Helen DillingVeteran 40-4952Benkpress utstyrsfritt62.5kg
Ingebjørg Helen DillingVeteran 40-4952Benkpress enkeltløft utstyrsfritt62.5kg
Ingebjørg Helen DillingVeteran 40-4952Knebøy utstyrsfritt95kg
Ingebjørg Helen DillingVeteran 40-4952Knebøy utstyrsfritt97.5kg
Ingebjørg Helen DillingVeteran 40-4952Markløft utstyrsfritt105kg
Ingebjørg Helen DillingVeteran 40-4952Markløft utstyrsfritt112.5kg
Ingebjørg Helen DillingVeteran 40-4952Sammenlagt utstyrsfritt260kg
Ingebjørg Helen DillingVeteran 40-4952Sammenlagt utstyrsfritt265kg
Ingebjørg Helen DillingVeteran 40-4952Sammenlagt utstyrsfritt272.5kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt110kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt115kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1863Markløft utstyrsfritt137.5kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1863Markløft utstyrsfritt140.5kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt312.5kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt315.5kg
Joakim Christiansen StrømsrudÅpen74Markløft utstyrsfritt253.5kg
Marthe Engskar RamsrudUngdom 14-1884Benkpress enkeltløft utstyrsfritt80kg
Marthe Engskar RamsrudUngdom 14-1872Benkpress enkeltløft utstyrsfritt83kg
Marthe Engskar RamsrudUngdom 14-1884Benkpress enkeltløft utstyrsfritt83kg
Marthe Engskar RamsrudUngdom 14-1884Benkpress enkeltløft utstyrsfritt86kg
Martine KristiansenUngdom 14-1884+Knebøy utstyrsfritt126kg
Martine KristiansenUngdom 14-1884+Sammenlagt utstyrsfritt338.5kg
May Elen AndersenÅpen47Markløft utstyrsfritt115kg
May Elen AndersenÅpen47Markløft utstyrsfritt120kg
Pernille StenbergJunior 19-2352Benkpress utstyrsfritt70.5kg
Stine Farsund UlltangÅpen52Benkpress utstyrsfritt75kg
Stine Farsund UlltangÅpen52Benkpress utstyrsfritt77.5kg
Stine Farsund UlltangÅpen52Sammenlagt utstyrsfritt307.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer682FAnita Stavik
1Sidedommer138FLeif Sydengen
1Sidedommer769FKristin Thorvaldsen
1Teknisk kontrollør503RPer-Ole Røed
2Hoveddommer503RPer-Ole Røed
2Sidedommer138FLeif Sydengen
2Sidedommer682FAnita Stavik
2Teknisk kontrollør769FKristin Thorvaldsen
3Hoveddommer455I/2Bjørn Astad
3Sidedommer224FRune Johansen
3Sidedommer361FEgil Walseth
3Stevneleder889RPer Gunnar Roalkvam
4Sidedommer455I/2Bjørn Astad
4Sidedommer361FEgil Walseth
4Sidedommer224FRune Johansen
4Stevneleder889RPer Gunnar Roalkvam
5Hoveddommer359FVegard Røysum
5Sidedommer224FRune Johansen
5Sidedommer682FAnita Stavik
5Teknisk kontrollør361FEgil Walseth
5Stevneleder889RPer Gunnar Roalkvam
6Hoveddommer359FVegard Røysum
6Sidedommer682FAnita Stavik
6Sidedommer138FLeif Sydengen
6Teknisk kontrollør224FRune Johansen
6Stevneleder889RPer Gunnar Roalkvam
7Hoveddommer361FEgil Walseth
7Sidedommer138FLeif Sydengen
7Sidedommer682FAnita Stavik
7Teknisk kontrollør769FKristin Thorvaldsen
7Stevneleder889RPer Gunnar Roalkvam