Regionmesterskap Utstyrsfritt benkpress



Fakta

Arrangør Bergen SK
Dato 10.09.2016
Stevnetype Regionmesterskap Utstyrsfritt benkpress
Sted Haukelandshallen
Stevneleder Tor Engevik
Sekretær Bård Havnerås
Antall deltakere 43
Antall resultat 43

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Celine Askvik Faugstad*Bergen SK54.203537.537.537.545.27
1.-63Ida Elisabeth Nordvik*Bergen SK62.705560656064.67
2.-63Anna Nafisa Hjelle Skjenken*Odin SK57.8042.547.5555563.13
1.-72Marthine Myhr*Odin SK65.8077.582.5858588.37
Junior 19-23 damer
1.-57Veronica Hjelseth*Bryggen SK54.3062.56567.56578.35
1.-63Henriette Alstadsæter*Bryggen SK58.906062.562.56067.86
1.-72Stine Marie Hafstad*Bergen SK68.30657072.57070.85
2.-72Stella Eide-Olsen*Odin SK66.605560656566.99
Åpen damer
1.-52Indira Milena Liseth*Bergen SK50.805055555569.81
1.-72Elisabeth Lønning*Bjørgvin SK70.908087.59087.586.29
2.-72Janne Angell*Bergen SK64.007075807579.6
1.-84Karen Tvedt*Bergen SK83.80707577.577.569.19
2.-84Marian Ramsli*Bryggen SK81.4057.5606057.552.12
Veteran 40-49 damer
1.-63Marianne Engebø*Førde IL61.607074757480.85
1.-84Kim Eikefet*Odin SK83.406267.5707062.65
Veteran 50-59 damer
1.-72Anne Sofie Engan*Bergen SK70.805557.5-57.556.76
1.-84Mette Øvstegård*Bergen SK80.505557.5606054.71
2.-84Anne Hellem*Bergen SK83.4052.55557.557.551.46
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Marcus Bratli*Bryggen SK57.808082.587.582.572.85
1.-66Sebastian Bruvik*Bergen SK64.40859093.59072.13
1.-93Benjamin Akse Alcock*Sandviken AK83.7090951009563.1
1.-105Aleksander Vold*Bergen SK104.906570706538.86
Junior 19-23 herrer
1.-93Jørgen Tangedal*Bergen SK91.90127.5132.513513585.29
1.-105Benjamin Teigland Jakobsen*Atlas SK95.4013013014014086.93
Åpen herrer
1.-83Frode Fyllingsnes*Nordhordland SK83.0010010511010570.09
1.-105Bjarte Waldemarsen*Bergen SK102.20170177.5180180108.63
2.-105Per Hordnes*Bryggen SK102.80155162.516516599.35
3.-105Christian Skoge*Odin SK101.1014015015515593.93
1.120+Roger Andrè Sellevoll*Odin SK144.10187.5195200195108.52
Veteran 40-49 herrer
1.-83Gisle Fjæren*Odin SK82.00117.5122.5125122.582.37
1.-93Alf Henrik Dahle*Bjørgvin SK89.70112.5117.5120117.575.14
1.-105Frank I. Rydheim*Bergen SK96.50150155157.5157.597.29
2.-105Torgeir Skoge*Odin SK104.90145152.5155152.591.16
1.-120Arild Kråkenes*IL Jotun108.9014515015515591.5
Veteran 50-59 herrer
1.-93Bengt Eide-Olsen*Odin SK92.80135142.5-142.589.6
2.-93Asgeir Eide-Olsen*Odin SK92.60122.5127.5132.5132.583.41
1.-120Bård Arve Havnerås*Bjørgvin SK113.60152.5--152.588.91
Veteran 60-69 herrer
1.-83Mons Terje Skjelvik*Bergen Helsesportlag78.008085909062.45
1.-93Arve Otto Nundal*IL Jotun89.90120125-12579.85
1.-105Trond Lundemo*Bergen SK104.9011512513012574.73
1.-120Robert Øren*Bergen SK109.5013014014514082.5
Åpen herrer
Gj.-93Erlend Tjelle*SKA-Fræna91.20150160170170107.81
Veteran 40-49 herrer
Gj.-120Harald Morten Haug*Melhus IL111.90152.516016516093.68

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Marcus BratliUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt82.5kg
Marianne EngebøVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt74kg
Marthine MyhrUngdom 14-1872Benkpress enkeltløft utstyrsfritt85kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1663FGeir Arne Giseth
1Hoveddommer690FOle Tilrem
1Sidedommer666RJan Arne Olsen
1Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
1Stevneleder589FTor Engevik
2Hoveddommer666RJan Arne Olsen
2Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
2Sidedommer772FGeir Akse
2Teknisk kontrollør663FGeir Arne Giseth
2Stevneleder589FTor Engevik
3Hoveddommer719FArild Kråkenes
3Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
3Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
3Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
3Stevneleder589FTor Engevik