RM utstyrsfritt Nordland 2016



Fakta

Arrangør Rana KK
Dato 26.11.2016
Stevnetype RM utstyrsfritt Nordland 2016
Sted Gruben
Stevneleder Kristin Michalsen
Sekretær Eirik B. Olsen
Antall deltakere 23
Antall resultat 23

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Leni Hallvig Myrvoll*Brønnøy SK71.157080805052.552.5120127.5127.5252.5248.41
Junior 19-23 damer
1.-52Malin Narum Kvamsdal*Bodø Atletklubb49.55808590505557.595102.5107.5250323.35
1.-72Eva Runa Evensgård*Saltdal SK70.95859010047.552.560107.5115125277.5273.53
1.-84Ane Bonsaksen*Rana KK76.95758087.542.547.5508592.5100220205.88
Åpen damer
1.-63Anne Regine Adolfsen*Rana KK62.25---657070---6570.45
1.-72Veronica Opdal*Bodø Atletklubb70.9014014515097.5100102.5165172.5180432.5426.53
2.-72Pernille Bentås*Brønnøy SK68.70100105110606570120130130290292.29
1.-84Siri Anita Slettmyr*Bodø Atletklubb82.40150157.5162.582.587.592.5165172.5180430387.22
2.-84Sara Hillestad*Rana KK82.40951051055557.560117.5125130285256.64
3.-84Emma Victoria Knutsen*Saltdal SK76.7580859047.552.555100105110255239.01
1.84+Runi Hammerø Sparby*Sandnessjøen SK91.9012012513567.57072.5150157.5160352.5302.02
Veteran 50-59 damer
1.84+Tove Michalsen*Rana KK84.90105107.5110505560125132.5132.5297.5263.91
Ungdom 14-18 herrer
1.-83John Ivar Pettersen*Sandnessjøen SK82.00170180185120125-180200210510342.92
1.-105Gabriel Mjelle*Rana KK102.80137.515015097.5105110140152.5165420252.88
Junior 19-23 herrer
1.-83Kristoffer Oddøy*Nesna SK78.70160172.5180117.5125130195207.5215520358.75
1.-93Audun Mellem*Bodø Atletklubb88.15175185192.5120120130190205220542.5350.08
2.-93Stephan Wilhelm Yttergård Haukland*Bodø Atletklubb89.70162.5170180110117.5127.5170180190497.5318.15
1.-105Kristoffer Alnes Reite*Bodø Atletklubb100.6060--180--60--300182.13
Åpen herrer
1.-93Tom Roar Knutli*Bodø Atletklubb90.50170177.5187.5105115120175190200507.5323.07
2.-93Hans Martin Rygh*Rana KK91.45140145145105115115160172.5172.5405256.49
1.-120Bjørn Gunnar Johansen*Brønnøy SK109.70250260260190200207.5280300307.5775456.48
Veteran 40-49 herrer
1.-74Alexander Granholm*Bodø Atletklubb66.30105110120707575130140145340265.98
1.120+Kjell-Frode Skogsøy*Nesna SK129.95170190200150--250--600339.36

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49120Markløft utstyrsfritt307.5kg
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49120Sammenlagt utstyrsfritt767.5kg
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49120Sammenlagt utstyrsfritt775kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer474FLine-Anita Andreassen
1Sidedommer473FJan-Roger Johansen
1Sidedommer780RFrode Larsen
1Teknisk kontrollør242FJan E. Jensen
1Stevneleder872RKristin Michalsen
2Hoveddommer242FJan E. Jensen
2Sidedommer473FJan-Roger Johansen
2Sidedommer474FLine-Anita Andreassen
2Teknisk kontrollør780RFrode Larsen
2Stevneleder783FEirik B. Olsen