Åpent stevne



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 10.12.2016
Stevnetype Åpent stevne
Sted Bergen
Stevneleder Ruth Sandbak Berge
Sekretær Gisle Fjæren, Kim Eikefet
Antall deltakere 24
Antall resultat 24

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Anna Nafisa Hjelle Skjenken*Odin SK59.3085951055057.560120135145310348.78
1.-84Eirinn Christiansen Vågene*Odin SK73.60107.5112.5117.55052.555122.5130132.5305293.44
Junior 19-23 damer
1.-72Stine Marie Hafstad*Odin SK68.70100107.51106572.575125132.5137.5320322.53
2.-72Stella Eide-Olsen*Odin SK67.008087.592.5606570107.5117.5125275282.18
1.-84Silvia Kapstad*Førde IL73.50145152.516095100102.5170182.5182.5445428.49
2.-84Marie Elisabeth Oppedal*Odin SK76.50112.51201257077.577.5120130140332.5312.25
Åpen damer
1.-72Nanna Wanjera Christensen*Odin SK71.50130137.5137.577.582.585140147.5155375367.73
2.-72Mari Kalland Knapstad*Odin SK67.7092.597.5102.5606567.5110117.5125287.5292.82
Veteran 40-49 damer
1.-63Monica S. Rasmussen*Bryggen SK61.00132.514014557.56062.5130137.5145350385.25
1.84+Siv Bjørkestrand*Odin SK96.80135142.5147.597.5102.5107.5175192.5205460386.86
Veteran 50-59 damer
1.-84Anne Sofie Engan*Bergen SK74.707582.58557.562.565107.5115120270257.31
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Marcus Bratli*Bryggen SK59.40162.5165170808587.5160165165415357.23
1.-93Adrian Villanger*Nordhordland SK85.601601651708087.592.5140160170432.5283.59
1.-105Robin Jarl Tøkje*Odin SK103.901001101259095100170185200425254.92
Junior 19-23 herrer
1.-83Isak Berge Sandbak *Odin SK83.00160172.5182.5145152.5155190207.5220555370.46
Åpen herrer
1.-66Morten Miguel Lomeland*Odin SK64.90160170175130135137.5180195200500398.1
1.-83Joachim Amundsen Bognøy*Bryggen SK76.80132.5137.514087.59095175180182.5412.5289.2
2.-83Frode Fyllingsnes*Nordhordland SK78.00---100107.5112.5---107.574.59
1.-93Alexander KirketeigOdin SK91.70225242.5-170180185260280300702.5444.33
1.-105Thomas Olsen*Oslo SK104.50225240240155160-245260-645386.1
2.-105Christian Skoge*Odin SK101.40165180185145152.5155207.5220227.5567.5343.51
3.-105James Bevan*Odin SK102.90130140147.59095100167.5177.5190437.5263.33
1.-120Stian Maxwell*Odin SK108.50150175180132.5145150190205220530313.23
Veteran 50-59 herrer
1.-93Bengt Eide-Olsen*Odin SK92.60180190200135142.5147.5190202.5215540339.93

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer590FRolf Arne Halvorsen
1Sidedommer663FGeir Arne Giseth
1Sidedommer881RHeidi J. Eriksen
2Hoveddommer881RHeidi J. Eriksen
2Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
2Sidedommer663FGeir Arne Giseth