B-NM



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 26.02.1989
Stevnetype B-NM
Sted Brumunddal
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Jørgen Haug
Antall deltakere 32
Antall resultat 30

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-67.5Willy HaugenOslo SK67.00170182.5190100105110180200200487.5378.11
2.-67.5Magnar MidtbøVoss SK65.00155165170122.5127.5130170180190472.5375.73
3.-67.5Per I. TvedtBrumunddal AK67.40130150157.5909597.5170190-445343.5
1.-75Arnstein JohansenT&IL National73.80215230230107.5112.5117.5215225230552.5398.19
2.-75Tor ØsthagenSPUVI73.40170185185130135137.5210222.5225545394.31
3.-75Kjell Sigurd VågeHolmestrand AK73.60205210210120125127.5205215215545393.54
4.-75Manuel BezerraAK Fryktløs74.60185190190150152.5155200205210545389.78
5.-75Rune GunnheimOslo SK73.00200207.5207.5130135137.5200210210535388.62
6.-75Svein SeleSandnes AK74.90190200205120120125200215222.5535381.56
7.-75Jonny BrudevoldStavanger SK73.00190202.5202.5110117.5122.5190210217.5522.5379.54
8.-75Jørn AndersenStavanger SK73.90190200205115120122.5200210210520374.4
9.-75Odd Einar RindarøySandnes AK73.30180180180100100105180200205480347.62
1.-82.5Tor Egil SkoglySPUVI80.20190205205150155160230237.5245590402.14
2.-82.5Kurt VatnalandStavanger SK81.10205215220117.5125125230240247.5585395.99
3.-82.5Ådne OmdalUlefoss AK80.30210222.5230105112.5115230240240575391.63
4.-82.5Eivind KolveLørenskog AK82.40190200210107.5112.5115190210227.5542.5363.69
5.-82.5Per Berger OlsenT&IL National81.20180200210110115120200210220540365.26
1.-90Brede Lund MarkenSPUVI88.00215235240130140142.5240255262.5640413.38
2.-90Nils HøvaOslo SK83.30220220225125130135240260262.5615409.65
3.-90Sven Gunnar SimonsenRana KK87.70195205212.5135140142.5260267.5285615397.97
4.-90Arne NomerstadLørenskog AK89.90170180190115120120210220-520332.18
--90Rune JohansenLenja AK87.20190200200140-----00
--90Willy TjelleSandnes AK89.00215215215------00
1.-100Bjørn DybendalSande KK96.30230240247.5150150155230240250645398.8
2.-100Pål SørhagenLørenskog AK91.70220232.5232.5120125125250260-590373.18
3.-100Morten RyghRana KK91.00205220220120125130205220245565358.72
1.-110Trygve BlørstadNational107.50220240240130145150230250250620367.54
2.-110Vidar DahlRakkestad KK108.70205215222.5125130135225235240597.5352.94
3.-110Morten NovumSPUVI109.60205215215120125127.5195210220550324.06
1.-125Per Ove ThuneHafslo IL117.90220225235150150160225240245625360.88
2.-125Nils-Petter KnudsenSPUVI110.60210230240100110115210220227.5582.5342.22
3.-125Arild LarsenStavanger SK113.10190200205150155160200210222.5582.5340.01

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1126I/1Arnulf Wahlstrøm
1135I/1Arne Vidar Stølan
1186I/1, P/2Morten Novum
1206Kjell Jevne
1210FBjørn Andreas Holmsen