NM junior



Fakta

Arrangør SPUVI
Dato 18.02.1989
Stevnetype NM junior
Sted Spikkestad
Stevneleder Iver Hole
Sekretær Arne Vidar Stølan
Antall deltakere 58
Antall resultat 55

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Jorun TangenNes SIL52.0010511512047.55052.5130140142.5310386.45
1.-56Grete NessøSkogn IL55.3011511511557.56062.5127.5137.5142.5312.5371.34
2.-56Anita OttosenBrumunddal AK54.201101101155052.552.5115125125285344.02
1.-67.5Anne AanensenMandal SK65.0014014515062.56567.5140140147.5360377.68
2.-67.5Hege Merete MøllerSteinkjer SK66.101251351405557.560125132.5132.5320331.58
1.-75Vigdis KjerlandVoss SK71.2010010011057.562.562.5110120132.5287.5282.73
Junior 19-23 damer
1.-44Kristin Røvde HagenSPUVI42.2082.582.587.542.545-859095220318.27
1.-56Svanhild B. OpheimVoss SK55.2080110120505560110120125290345.1
1.-67.5Kirsten VinjeSkogstrand IL63.20147.5157.516567.572.575140150155387.5415.17
2.-67.5Ingjerd Pytte SagliIL Kraftsport62.30140145150707575145162.5162.5365395.33
1.-82.5Tone IngebretsenSandnes AK78.20155170-707575145155160385356.86
2.-82.5Anne T. KjerlandVoss SK76.208592.592.5505555100110112.5255240.06
Ungdom 14-18 herrer
1.-52Morten BergersenSPUVI51.001401501507577.580140147.5152.5377.5378.1
1.-60Knut TufteUlefoss AK57.10140145155809095160170170415370.76
2.-60Bjørn LangelandSande KK57.20107.5115122.562.567.570137.5147.5155340303.25
1.-67.5Arne BrovoldBrumunddal AK67.00207.5217.5222.5112.5117.5120180192.5197.5532.5413.01
2.-67.5Geir GregersenSande KK65.70185195195112.5117.5120195205212.5525413.75
3.-67.5Bjarne BergsengNes SIL66.80185195200105110112.5200205215517.5402.36
4.-67.5Hans Arild WassVerdal IL67.10155165172.5132.5137.5137.5175190200497.5385.41
5.-67.5Vegard KlipperT&IL National66.10135145-858587.5170170180390305.84
6.-67.5Tore Andrè MihleSkogn IL63.3012012513082.59090160172.5180385313.12
1.-75Håkon StusvikMandal SK74.50200210217.5105110115200210215537.5384.8
2.-75Erik StiklestadVerdal IL75.00200212.5222.5105107.5110185200202.5525374.12
3.-75Werner PorsvikBrumunddal AK70.60195205210107.5110112.5185195200507.5377.83
4.-75Arvid MaldeStavanger SK74.80195205205105110112.5180190200495353.38
5.-75Boye ThorsenSPUVI73.50175185192.592.597.597.5182.5195195485350.56
6.-75Lars Martin TollefsenVerdal IL74.80160170180105107.5110160175185455324.82
1.-82.5Frank DuveMoss SIK80.60220235242.5140150150240255-637.5433.18
2.-82.5Svein HusbySunndal SK80.90180190190130140140190190200520352.51
3.-82.5Svein-Erik NordgårdSkogn IL76.10175182.5192.595105110180190197.5500352.75
4.-82.5Roar WoldHalden SI80.90170180182.595100100180180185462.5313.53
5.-82.5Arne OpheimVoss SK76.50165175175100105105175190205455319.82
--82.5Halvor AndersenSPUVI82.00150160-------00
1.-90Arne WiigMandal SK88.80210220225110115120235250260590379.25
2.-90Trond StiklestadVerdal IL84.70215215225125127.5127.5210235235575379.33
3.-90Kristian SimensenUlefoss AK86.40180190195112.5117.5120180200200515335.93
4.-90Rino Michael HansenHalden SI86.20165175180110115120180190190480313.54
5.-90Frank GjerdeStavanger SK87.10170180-100105105180190195450292.28
1.-100Frode SpjøtvoldSunndal SK91.90185195205110112.5115185195202.5510322.22
2.-100Trond RinzHalden SI90.90175185195909595190202.5220492.5312.84
1.-110Lars Rudolf KlevMandal SK109.40270290292.5150160162.5250265272.5697.5411.18
Junior 19-23 herrer
1.-60Rune BergerRakkestad KK59.40170180182.5100105107.5170175192.5450387.36
1.-67.5Geir BedinSkogn IL67.00180192.5197.592.5100102.5190205205500387.8
2.-67.5Per-Einar ArntsenRana KK60.40120135140758585140150165365309.41
1.-75Rode Stig Hansen74.80180195200125132.5132.5210220220552.5394.43
2.-75Geir Runar KorvaldSande KK74.00180190-115120122.5215230250532.5383.03
3.-75Svein Helge KleivenBrumunddal AK74.20180195202.5112.5120122.5195195212.5517.5371.51
--75Jan S. KalhovdUlefoss AK74.80140152.5-909090---00
1.-82.5Kjell KaspersenBrumunddal AK79.10280300-145150152.5250270270700481.32
2.-82.5Frode GundersenSPUVI82.20240252.5257.5150157.5157.5250260265675453.2
1.-90Carl Olav ChristoffersenSande KK89.40265275280170177.5182.5265277.5285747.5478.85
2.-90Bjørn David HansenSPUVI88.80240255262.5150157.5157.5230230240652.5419.43
3.-90Jarle UnnerudMoss SIK83.30210220225147.5152.5152.5225235235607.5404.66
1.-100Jan-Roger JohansenRana KK91.20255265272.5132.5140140255270270660418.57
2.-100Arve RønnekleivBergen SK90.60220220230110117.5117.5260270275600381.78
1.-110Stein ApenæsSPUVI102.10240255265130135137.5265280280655395.42
--110Morten HaugenSteinkjer SK105.60230240240------00
Åpen herrer
Gj.-125+John KlevelandBergen SK134.70250270300200210220250290300810455.38

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1186I/1, P/2Morten Novum
1207FAtle Edvardsen
1210FBjørn Andreas Holmsen
1227I/2Egil Kroknes
1232I/2Jan Sjøl
1236I/2Terje Sandbo