NM ungdom



Fakta

Arrangør SPUVI
Dato 13.03.1988
Stevnetype NM ungdom
Sted Spikkestad
Stevneleder Iver Hole
Sekretær Morten Novum / Arne Vidar Stølan
Antall deltakere 70
Antall resultat 63

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Anette NordgårdSkogn IL51.3092.5102.51105562.562.5---172.5217.3
2.-52Jorun TangenNes SIL49.8090102.510542.54547.5---152.5196.5
3.-52Hanne WahlstrømHalden SI51.10606565404042.5---100126.35
1.-56Anett BauerSPUVI53.70809090454547.5---125151.99
1.-60Unn Merete LieAremark AK57.708090100707578---165189.65
1.-67.5Annette SjøliNes SIL60.5010510511557.562.565---170188.33
2.-67.5Hege Merete MøllerSteinkjer SK63.4011011512047.552.555---167.5179.02
3.-67.5Bente TronstadMandal SK64.6090100102.5606567.5---162.5171.26
Ungdom 14-18 herrer
1.-52Morten BergersenSPUVI48.90125125135707577.5---200209.68
2.-52Didrik BrovoldBrumunddal AK48.30122.5130137.557.562.562.5---187.5199.29
3.-52Jan O. JohnsenAlta AK48.70105112.5112.562.567.572.5---172.5181.68
1.-56Ståle EriksenAlta AK55.1014515515582.587.590---232.5215.06
2.-56Jens Petter KjosSPUVI55.40117.5127.5127.572.577.580---207.5190.9
3.-56Aslak FebakkeUlefoss AK52.70110110120707575---195188.7
4.-56Jan B. JohansenSkogstrand IL55.20110120127.567.57072.5---190175.43
5.-56Øyvind GrandahlSkogstrand IL53.60110117.5120606565---180171.18
6.-56Geir Morten InderbergSteinkjer SK56.001101151156567.572.5---177.5161.58
7.-56Kim-Robin GuleHalden SI53.8090100100657072.5---165156.32
1.-60Bjarne BergsengNes SIL59.80145152.5157.592.597.5100---250213.88
2.-60Paal-Rune WianSkogstrand IL59.80125135145100110110---245209.6
3.-60Espen KittilsenUlefoss AK58.8012013514590100107.5---220191.16
4.-60Thor Hilmar EnoksenSPUVI58.40135145155657070---215188.02
5.-60Jan-Tore MonstadSkogstrand IL59.50125132.5132.5707575---200171.88
6.-60Atle HenriksenLenja AK58.301201351356067.575---187.5164.23
7.-60Kent WilgraffBrumunddal AK58.50100100110606572.5---165144.06
8.-60Jarle JohannesenHalden SI57.308592.595657070---157.5140.24
1.-67.5Arne BrovoldBrumunddal AK65.2018519520097.5100100---300237.96
2.-67.5Werner PorsvikBrumunddal AK65.70170180187.5100105107.5---285224.61
3.-67.5Hans Arild WassVerdal IL66.70145152.5160125132.5132.5---285221.87
4.-67.5Erik StiklestadVerdal IL67.00170177.5182.59097.5105---280217.17
5.-67.5Geir GregersenSande KK64.70162.5170-100105105---262.5209.55
6.-67.5Stein R. LindemarkRakkestad KK66.0015016016090100102.5---262.5206.12
7.-67.5Torstein NygårdVest Kapp IL65.30140145150110115115---260205.97
8.-67.5Terje André WahlstrømHalden SI64.90145150155859092.5---245195.07
9.-67.5Hans J. EriksenAlta AK62.90132.513513577.582.585---217.5177.87
10.-67.5Bjørn Rino LundHalden SI63.901351401407077.585---217.5175.46
11.-67.5Hugo KjellemoSPUVI66.60132.5132.5140707580---215167.57
12.-67.5Stian JenssenAlta AK67.50125135140707580---215165.77
13.-67.5Petter AasUlefoss AK65.40120130137.5606567.5---195154.26
14.-67.5Stian VillangerUlefoss AK67.101151251306567.570---192.5149.13
15.-67.5Pål SkogholtSPUVI61.0090100100808585---180151.24
16.-67.5Eddy RislienSPUVI64.20105115120556062.5---175140.61
--67.5Helge AsbjørnsenStavanger SK63.20125125125------00
--67.5Trond PettersenSkogstrand IL67.20147.5157.5165105105105---00
1.-75Mito InagatKristiansand AK73.60170185185120127.5136---321231.79
2.-75Ernst G. JacobsenSokndal SK74.20180195195100107.5112.5---287.5206.4
3.-75Lars Morten BedinSkogn IL72.6015516517095100105---270196.91
4.-75Pål SkjoldhorneSPUVI74.80172.5172.518097.5102.5105---270192.75
5.-75Rune KarlsenSkogstrand IL73.50150150160909595---255184.31
6.-75Kjell K. KjellesvikStavanger SK74.20150160162.5909597.5---245175.89
7.-75Pål GuddalAskim SK71.40130140150100105105---240177.19
8.-75Bent HenniIL Kraftsport72.0012013013095102.5102.5---215157.75
9.-75Richard KnutsenUlefoss AK71.00120130137.5708082.5---200148.28
--75Børre SyvertsenSande KK73.20150150150------00
--75Arvid MaldeStavanger SK73.50180185185------00
--75Bjørge DalsbøSunndal SK74.40160170170------00
1.-82.5Frank DuveMoss SIK79.80220230237.5130135135---365249.59
2.-82.5Fredrik FamleMandal SK78.0016017017095105105---275190.82
3.-82.5Jan Olav JensenHalden SI81.80145155160100107.5107.5---260175.08
4.-82.5Rino Michael HansenHalden SI81.4014014514597.597.5102.5---237.5160.41
5.-82.5Roar WoldHalden SI78.00140145-859095---230159.6
--82.5Svein HusbySunndal SK80.00180200200------00
1.-90Ivan HolstIL Kraftsport84.80160160175130140142.5---317.5209.3
2.-90Ronny IsachsenMandal SK86.00175187.5190117.5122.5127.5---317.5207.65
3.-90Kristian SimensenUlefoss AK84.40170180180110115117.5---287.5190.04
4.-90Per Ove SjølSande KK86.4017017518595100102.5---275179.38
5.-90Trond Cameron RingHalden SI82.90140140150758085---220146.96
--90Frank NagySokndal SK89.20200200-------00
1.-100Lars Rudolf KlevMandal SK98.60225237.5237.5135142.5145---370226.48
2.-100Kjetil AnderssonSPUVI90.60170175182.5100105105---287.5182.94

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1135I/1Arne Vidar Stølan
1210FBjørn Andreas Holmsen
1227I/2Egil Kroknes
1232I/2Jan Sjøl