NM Junior



Fakta

Arrangør Sandnes AK
Dato 27.02.1988
Stevnetype NM Junior
Sted Sandnes
Stevneleder
Sekretær
Antall deltakere 49
Antall resultat 43

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-56Grete NessøSkogn IL55.409010010047.552.555100110120262.5311.48
1.-60Siv HenniIL Kraftsport56.4095100105556060100105110265310.08
1.-67.5Anne AanensenMandal SK65.001201301355557.560110120122.5297.5312.11
--67.5Heidi MelingSandnes AK66.2010010011042.547.547.5---00
Junior 19-23 damer
1.-60Ann Kristin LarsenSkogstrand IL60.00909595555557.5110120125265295.45
1.-67.5Kirsten VinjeSkogstrand IL65.50135145145657072.5130140140337.5352.08
2.-67.5Ingjerd Pytte SagliIL Kraftsport62.3012013013562.56565120130135330357.42
1.-75Tone IngebretsenSandnes AK74.30120130130657070125130135330315.58
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Knut TufteUlefoss AK55.20120120125808082.5125130135332.5307
1.-67.5Jan-Olav SkeieNes SIL65.30192.5200207.5117.5117.5125195205212.5537.5425.81
2.-67.5Geir BedinSkogn IL65.5017017018587.592.595180192.5200465367.4
3.-67.5Navid GondalIL Kraftsport63.0015016016597.5102.5105165175180440359.3
4.-67.5Ståle SamuelsenStavanger SK64.8012513514072.577.577.5150160170372.5296.99
1.-75Håkon StusvikSande KK71.40180192.51959095100180195200485358.08
2.-75Andre HansenSandnes AK71.30160170170105110117.5170185192.5480354.72
3.-75Svein-Erik NordgårdSkogn IL72.50175180192.595102.5107.5180190192.5480350.4
--75Rune SørlieSkogn IL70.20175175185------00
1.-82.5Kjell KaspersenBrumunddal AK80.00280280280140145150250260260675460.82
2.-82.5Rolf T. SalvesenSandnes AK80.60190200205130135137.5205217.5217.5542.5368.63
3.-82.5Trond StiklestadVerdal IL80.20200200210117.5122.5125200210220525357.84
4.-82.5Ole R. BødtkerSandnes AK81.0017518519095100100200215215505342.09
5.-82.5Arne WiikMandal SK81.70190190190100105115210210210505340.32
6.-82.5Ronny ThoresenSande KK76.20140150150100107.5110170190190447.5315.4
1.-90Carl Olav ChristoffersenSande KK84.80250265270160170175250265272.5705464.74
2.-90Frode MøllerSteinkjer SK87.70230240250140145145200215215595385.02
3.-90Trond FøynumSteinkjer SK84.70170180190132.5137.5137.5190200205512.5338.1
4.-90Øyvind KirkerudSande KK87.30155160165909595175195202.5462.5300.02
1.-100Ronny MorterudBrumunddal AK97.00230230250125132.5132.5230230242.5597.5368.24
2.-100Håvard EriksenSteinkjer SK98.50185200207.5145152.5157.5215227.5237.5587.5359.73
3.-100Ole Petter ElvekrokSande KK96.90200215215137.5142.5-65--407.5251.26
1.-110Kjetil TollefsenStavanger SK108.50260270280150157.5162.5220230250672.5397.45
Junior 19-23 herrer
1.-60Rune BergerRakkestad KK59.6016017017595100102.5165175185450386.15
1.-67.5Øystein RuyterOslo SK65.60175175175125135135180190205505398.5
2.-67.5Per VilnesVest Kapp IL65.10145160170100110110175190200450357.39
1.-75Svein Helge KleivenBrumunddal AK75.00165175175110115115170170200445317.11
--75Geir Runar KorvaldSande KK74.20190190190------00
--75Jarle UnnerudMoss SIK74.30195195195------00
1.-82.5Frode GundersenSPUVI80.80185185200130140145230245250590400.32
2.-82.5Øivind LindsetNTHI81.00160180190110120125190205215515348.86
--82.5Jan-Roger JohansenRana KK82.30230237.5237.5------00
1.-90Jørn Ove PedersenSande KK88.50200207.5212.5120127.5127.5250260265605389.62
2.-90Sven Gunnar SimonsenRana KK89.20202.5207.5207.5132.5137.5140250260265605387.99
3.-90Bjørn David HansenSPUVI87.40222.5235240127.5127.5132.5212.5212.5225580376.01
--90Arne HaugsethSteinkjer SK88.10230230230------00
1.-100Ingar MerliIL Kraftsport96.00230240-140140150260280295675417.89
2.-100Eirik LillebøBergen SK92.90180195195120125130250265275575361.39
1.-110Morten HaugenSteinkjer SK103.30215225235162.5170175220235250630378.69
2.-110Pål Terje JohansenBrumunddal AK100.20215225230115122.5127.5200212.5212.5565343.58
3.-110Vidar DahlRakkestad KK108.50190200205120125127.5225230237.5560330.96

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1186I/1, P/2Morten Novum
1227I/2Egil Kroknes