Nasjonalt julestevne



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 20.12.1981
Stevnetype Nasjonalt julestevne
Sted Gressvik
Stevneleder Tron Hudestrøm
Sekretær
Antall deltakere 37
Antall resultat 35

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Grete GangnæsAskim SK51.008092.5100.542.54547.585100105245310.02
2.-52Mette EvensenMoss VK52.008090-37.537.5----117.5146.48
1.-67.5Anna RønsenAskim SK64.307085-37.542.5-85100110222.5235.32
2.-67.5Mette Lise PedersenSkogstrand IL63.009595-6067.5----155166.47
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Steinar FredheimMoss VK56.00145152.516092.597.5100---260236.68
2.-56Roger BraboMoss VK56.00100112.5-7075----182.5166.13
--56Lars SkaiaaMoss VK53.20100105-6565----00
1.-60Ole SaavenpaMoss VK58.70120125-6070----185161.01
2.-60Jan Ove KvalvågLenja AK59.1095102.5-6062.5----155134.04
1.-67.5Åge BjørgeSkogstrand IL64.70155165-77.582.5----242.5193.59
2.-67.5Tor MathisenSkogstrand IL65.30130135-7580----215170.32
3.-67.5Håkon LangakerSkogstrand IL66.90120125-77.582.5----202.5157.26
4.-67.5Henning PaulsenSkogstrand IL66.10115125-7075----190149
5.-67.5Roar EngebretsenLenja AK65.009595-6067.5----155123.26
1.-75Morten NilsenSkogstrand IL74.90150160-9597.5----245174.73
2.-75Per GjerløvLenja AK68.6095107.5-67.572.5----180137.02
1.-82.5Finn-Roger GustavsenHalden SI76.90152.5157.5-100105----252.5176.88
2.-82.5Morten RognerudRakkestad KK76.20140150-8590----235165.63
3.-82.5Melvin SkammelsrudHalden SI77.30105115-67.572.5----187.5130.89
4.-82.5Lars DanielsenHalden SI77.00100107.5-77.582.5----182.5127.73
1.-90Johan SkammelsrudHalden SI89.20155162.5-8590----247.5158.72
Junior 19-23 herrer
--67.5Arnstein VatleAskim SK64.90165170-------00
1.-75Lars Erik SundetSkogstrand IL72.40180195-9597.5-190205210485354.39
2.-75Morten AndersenSkogstrand IL72.80155165-95100-175185190445323.87
1.-82.5Jonnar AntonsenNational82.50230240252.5120127.5-210225232.5592.5396.92
Åpen herrer
1.-67.5Atle AndersenLenja AK66.50170185-95102.5-200212.5-500390.2
2.-67.5Øyvind BråthenAskim SK67.20110140-127.5135-140160175442.5342.41
1.-75Egil KroknesSkogstrand IL74.50170180-87.590-190200205475340.05
1.-82.5Ove HansenLenja AK78.90180200-160170-215230-590406.39
2.-82.5Leif SydengenAskim SK76.20182.5190-142.5150-215220-552.5389.4
3.-82.5Knut AronsenHalden SI78.00175185-107.5115-205215225517.5359.09
4.-82.5Roy HøydalNational81.20160167.5-120125-200207.5212.5505341.58
1.-90Dan SundbyMoss VK87.40230250-150155-270290-650421.4
2.-90Jostein BekkhusMoss VK86.70180200-97.5100-250260-527.5343.46
1.-110Tore KarlsenAskim SK109.80175185-107.5107.5-225235240527.5310.59
1.-125Tommy OlsenNational115.80270280-180187.5-270282.5-750435
Veteran 40-49 herrer
1.-100Jan MonstadSkogstrand IL94.70210220-107.5112.5-250260270587.5365.95

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn