RM Utstyrsfritt Region Øst



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 02.09.2017
Stevnetype RM Utstyrsfritt Region Øst
Sted Brumunddal
Stevneleder
Sekretær
Antall deltakere 97
Antall resultat 95

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Emilie Dahl*Nes SIL51.10758085354042.5105115119244308.29
1.-57Camilla Syverstad Strøm*Askim SK54.00859092.547.5505090100110252.5305.68
1.-84Sandra Nettum Johannessen*Askim SK72.6092.592.5105556060115122.5130295286.36
1.84+Anine Rosenvinge*Askim SK107.60107.5112.5122.5606567.5135145145322.5263.48
Junior 19-23 damer
1.-72Sandra Persson*Oslo SK70.95127.5132.5137.567.572.575152.5160170380374.57
1.-84Sara Perez Miquel*Oslo SK75.3092.5102.5102.562.56570112.5125130287.5272.64
1.84+Malin Ljone*Brumunddal AK102.50125130135606567.5130140150352.5291.45
Åpen damer
1.-57Hilde Mikkelsen Haugen*Brumunddal AK56.75130135140808586130--351408.7
1.-63Signe Elisabeth Belden*Stryn T og IL62.45140147.5151808587.5150157.5162.5397.5429.74
2.-63Tutta Kristine Hanssen*Jeløy AK59.70125135140909596.5140150160395442.08
3.-63Linn Hèlen Solbakken Fjeld*Askim SK61.7595105112.572.577.582.5117.5127.5132.5320348.96
4.-63Sofia Sandh*Oslo SK59.30100105110657075120127.5135315354.41
1.-72Camilla Kløvstad Grønvold*Brumunddal AK71.50132.5140145606570142.5152.5-362.5355.47
2.-72Kristin Bakkeli*Christiania AK67.00125130132.56067.572.5145155165352.5361.7
3.-72Camilla Fredriksen*Jeløy AK68.25100105112.557.562.565120130140315318.97
4.-72Lena Ulven*Brumunddal AK71.059097.5102.56572.575125132.5137.5307.5302.83
5.-72Ann Kristin Hovde*Oslo SK67.20809095556065115125130285291.81
6.-72Inger Celine Wikeby*Oslo SK67.45105110115404550120127.5132.5282.5288.49
1.-84Malin Solberg Hansen*Askim SK82.85120127.5132.567.572.577.5150157.5162.5367.5330.02
2.-84Camilla Thornquist*Askim SK82.40107.5110112.57582.582.5145150152.5340306.17
3.-84Eilen Pollen*Moss SIK82.4595105115707575130140150340306.1
4.-84Patricia Tvete*Lenja AK82.05105110117.56065-120132.5140322.5291.09
5.-84Tonje Teig*Nes SIL76.3575808542.54547.5100110115247.5232.7
1.84+Hege Wold Johansen*Halden SI92.1012512513562.56567.5142.5152.5157.5352.5301.78
2.84+Stine Mari Forsberg*Brumunddal AK100.90115122.5127.562.56567.5145150155342.5284.41
3.84+Marte Olborg*Oslo SK101.70112.512013052.557.560140150155327.5271.37
Veteran 40-49 damer
1.-57Jane Kvelland Berntsen*Christiania AK57.00909510052.557.557.5110115120272.5316.21
1.-63Manuela Pischel-Bakker *Lenja AK58.30110122.5127.5707577.5122.5132.5-330376.23
2.-63Hege Velten*Christiania AK58.6582.587.587.552.55557.5100105110247.5280.86
1.-84Anne Lindkjenn-Synøve*Jeløy AK74.858595105657075117.5127.5137.5312.5297.44
Veteran 50-59 damer
1.-63Anca Buberg*Jeløy AK62.35809095606570105--260281.42
1.-72Kristin Johansen*Brumunddal AK65.25112.5117.5117.557.557.560110120125300313.83
Veteran 60-69 damer
1.-57Audhild Mathiesen*Lenja AK56.30---62.56567.5---6576.16
1.-72Kirsti Løken*Christiania AK63.658592.592.54547.547.5100100112.5242.5258.43
Veteran +70 damer
1.-84Anne Mari Clausen*Oslo SK76.6065657047.55050859095212.5199.41
Ungdom 14-18 herrer
1.-53Mats Hytland-Eriksen*Askim SK49.75607070354042.5708087.5200205.76
1.-66Jostein Molvig Johannessen*Lenja AK62.95808590556062.5110120130280228.82
1.-74Ludvik Moen*Brumunddal AK72.25145152.5157.5102.5105107.5157.5162.5167.5432.5316.5
2.-74Simen Johnson Myrvold*Moss SIK72.60---115122.5131---122.589.34
1.-83Oliver Buvarp Pettersen*Lenja AK80.35160170175115120125200207.5212.5507.5345.51
2.-83Hermann Moen*Brumunddal AK82.90172.5180185122.5127.5132.5180187.5192.5505337.34
3.-83Mats Bagstevold Næss*Lenja AK79.25165170-95100100220230230485333.1
4.-83Gunnar Karlsen*Lenja AK74.5575--87.592.59575--242.5173.53
5.-83Peder Nicolay Nicolaysen*Lenja AK79.45---9095100---10068.57
1.-105Kim Andre Thrana*Brønnøy SK103.55180190200120130130210220230550330.28
2.-105Amandus Bergersen*Oslo SK103.05135145155102.5110120162.5175200465279.74
1.-120Bjørn Andre S. Westbye*Nes SIL115.10170180192.58090100170190207.5490284.64
2.-120Alexander Hansen*Lenja AK118.8515016017595100102.5172.5195210470270.81
Junior 19-23 herrer
1.-66Kristian Aas*Jeløy AK65.15135140147.59095100150160172.5420333.35
2.-66Frank Kværner*Nes SIL64.20100110115707580150160160345277.21
1.-74Germe Wimpaye*Halden SI73.70180190190117.5120122.5235242.5246546393.88
2.-74Sigurd Kjelvik Berg*Oslo SK72.10192.5200.5205107.5112.5115220235235533390.69
3.-74Simon Bråthe Johansen*Lenja AK74.00180180190808590170185200465334.47
1.-83Sindre Mobraaten*Oslo SK82.25200212.5220135140142.5240255270615412.73
2.-83Joon Dyrud*IL Kraftsport81.05180195207.5125132.5135210225235577.5391.08
3.-83Vemund Reime*Oslo SK82.65150160172.5120127.5135170180200507.5339.62
4.-83Henrik Staal*Halden SI80.45145152.5162.5125132.5140170182.5195490333.35
5.-83Marius Omarhaug*Jeløy AK80.0515516016090102.5110180195215477.5325.85
--83Patrick Johansen*Askim SK81.4515015015087.587.587.5185195202.500
1.-93André Strøm-Larsen*Oslo SK88.85182.5182.5195165175175222.5240260630404.84
2.-93Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK87.10175185187.5115122.5127.5235255262.5577.5375.09
3.-93Tor Eivind Høyne*Brumunddal AK92.65170180187.5132.5140142.5220235250572.5360.27
4.-93Sven Erik Engen*Askim SK90.85185195195120125127.5210220230540343.12
5.-93Per Jørgen Gundersen*Jeløy AK91.40175185192.5127.5132.5140190200215532.5337.34
1.-105Ole Sigurd Lodsby*Oslo SK99.95180180187.5120127.5127.5212.5220235542.5330.22
1.-120Halvor Lid*Oslo SK115.00---140150160---16092.98
Åpen herrer
1.-83John Andre Berger*Askim SK80.95---135142.5147.5---147.599.96
-84+Carl Kristian Göransson*Brumunddal AK108.00185205210152.5152.5152.5---00
1.-93Erik Elvsvingen*Nes SIL92.45220230-155160165250262.5282.5677.5426.83
2.-93Marius Ødegård*Brumunddal AK88.55175185190115117.5120200212.5217.5520334.78
3.-93Tord Elvsveen*Jeløy AK91.30165172.5182.5122.5130140180190205517.5327.99
4.-93Thomas Larsen*Askim SK88.30110120130117.5122.5125167.5175182.5435280.44
1.-105Torben H. Strømsvik*Oslo SK98.40200212.5217.5150160170240260272.5660404.32
2.-105Andrew S E Andersen Eriksen*Lenja AK104.55205210215185193193230250260650389.03
3.-105Jostein Häckert *Lenja AK101.10185192.5200120127.5132.5200215217.5535324.21
4.-105Mads Sæløen*Oslo SK94.70152.5165170100107.5115195210215500311.45
1.-120John Anders Terland*Jeløy AK110.25210225232.5155162.5162.5250260272.5655385.21
2.-120Andre Hoffmann*Nes SIL115.60180190195130140145180200205545316.26
1.120+Hans Andreas Fjell Kaasa*Askim SK133.70200212.5225130140147.5210240250615346.18
Veteran 40-49 herrer
1.-59Eilif Ellefsen*Lenja AK57.85100100100909095.5---9079.41
1.-105Kim Nygård*Oslo SK100.85170180-140145150190205220535324.53
2.-105Didrik Brovold*Brumunddal AK97.60190195200105110110190197.5-490301.2
1.120+Runar Saxegård*Lenja AK121.90---165170170---16594.53
Veteran 50-59 herrer
1.-74Ketil Sten Olsen*Lenja AK73.45150155160110115117.5200210215.5493356.54
2.-74Terje Myrvold*Moss SIK72.55125132.5140100105105150160170415302.78
1.-83Hans Erik Maack*Askim SK82.10125130135100107.5110160170180425285.56
1.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK92.05185185195155155157.5210220225565356.68
2.-93Bjørn Solberg*Brumunddal AK92.65125130135125132.5135175185192.5462.5291.05
3.-93Lasse Myrdal*Lørenskog AK91.45---125135140---13585.5
1.-105Tor Granvang*Brumunddal AK101.30---160170170---170102.94
1.-120Jim Ljungquist*Brumunddal AK116.60185197.5205175180180225235245617.5357.53
2.-120Ronny Andersen*Lørenskog AK115.55190200205145150155220235237.5590342.38
3.-120Raymond Andersen*Lørenskog AK112.55180200216160160176180200225576336.67
4.-120Alf Granvang*Brumunddal AK106.50---170180190---190112.97
1.120+Vidar Johansen*Christiania AK125.85---170180190---190108.13
Veteran 60-69 herrer
1.-105Leif Sydengen*Askim SK103.70---145150150---14587.03
1.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK109.60170180190152.5160165.5175185192.5532.5313.75

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anca BubergVeteran 50-5963Benkpress utstyrsfritt65kg
Anca BubergVeteran 50-5963Knebøy utstyrsfritt90kg
Audhild MathiesenVeteran 50-5957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt62.5kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt62.5kg
Audhild MathiesenVeteran 50-5957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt65kg
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt65kg
Emilie DahlUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt119kg
Germe WimpayeJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt246kg
Germe WimpayeJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt546kg
Hilde Mikkelsen HaugenÅpen57Benkpress utstyrsfritt86kg
Ketil Sten OlsenVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt215.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6972Knebøy utstyrsfritt85kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6972Markløft utstyrsfritt100kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6972Markløft utstyrsfritt112.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6972Sammenlagt utstyrsfritt230kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6972Sammenlagt utstyrsfritt242.5kg
Raymond AndersenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt216kg
Signe Elisabeth BeldenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt392.5kg
Signe Elisabeth BeldenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt397.5kg
Sigurd Kjelvik BergJunior 19-2374Knebøy utstyrsfritt200.5kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt395kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer764FVivian Kolsrud
1Sidedommer361FEgil Walseth
1Sidedommer359FVegard Røysum
2Hoveddommer455I/2Bjørn Astad
2Sidedommer274FOve Johansen
2Sidedommer682I/2Anita Stavik
3Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
3Sidedommer808FLene Einarsen
3Sidedommer682I/2Anita Stavik
4Hoveddommer359FVegard Røysum
4Sidedommer224FRune Johansen
4Sidedommer361FEgil Walseth
5Hoveddommer682I/2Anita Stavik
5Sidedommer224FRune Johansen
5Sidedommer764FVivian Kolsrud
6Hoveddommer808FLene Einarsen
6Sidedommer764FVivian Kolsrud
6Sidedommer361FEgil Walseth
7Hoveddommer274FOve Johansen
7Sidedommer764FVivian Kolsrud
7Sidedommer808FLene Einarsen
8Hoveddommer138FLeif Sydengen
8Sidedommer682I/2Anita Stavik
8Sidedommer274FOve Johansen
9Hoveddommer682I/2Anita Stavik
9Sidedommer274FOve Johansen
9Sidedommer138FLeif Sydengen