Åpent stevne



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 16.12.2017
Stevnetype Åpent stevne
Sted Askim
Stevneleder Per Fjeld
Sekretær Inger Hedvig Bryn
Antall deltakere 32
Antall resultat 32

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Camilla Syverstad Strøm*Askim SK52.6587.592.597.545505590100100242.5299.41
Junior 19-23 damer
1.-57Eva Marie Myrvang*Askim SK56.0597.5102.511052.55555100105112.5267.5314.53
1.-63Inger Emilie Bryn Mathisen*Askim SK62.45859510047.552.555100110120275297.3
1.-72Oda Bjerke*Askim SK70.609097.510550555595107.5120272.5269.5
1.84+Veronica Bakker*Høland IL og UL95.15---758085---8571.9
Åpen damer
1.-57Mari Finsen*Askim SK55.6592.51001056067.572.5105115125302.5357.68
1.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK63.00---115127.5130---127.5136.94
1.-72Sara D. GuddalAskim SK69.90---95100100---9594.6
1.-84Malin Solberg HansenAskim SK82.95172.518018595100105165172.5180470421.78
2.-84Julie Berger Johansen*Askim SK82.55165172.5177.582.587.587.5165175182.5447.5402.62
3.-84Mari Fjell Kaasa*Askim SK74.459097.5105455052.5100110115262.5250.71
Veteran 40-49 damer
1.-72Line Solheim*Askim SK70.6572.58085556062.5100115120265261.98
Ungdom 14-18 herrer
1.-53Mats Hytland-Eriksen*Askim SK48.80607077.5404547.58090100222.5233.8
1.-66Haakon Syverstad Strøm*Askim SK63.8087.592.597.5707580110122.5130307.5248.4
1.-93Eirik SundeidAskim SK88.85217.5227.5235132.5132.5137.5187.5200210572.5367.89
Junior 19-23 herrer
1.-74Daniel Refsnes*Askim SK72.50110117.5125859095140147.5152.5367.5268.28
1.-93Sven Erik Engen*Askim SK92.35185195202.5120125130220230237.5570359.27
2.-93Fredrik Gustavsen*Askim SK90.05180190195130135142.5220230235567.5362.18
3.-93Lukas Peder Fjeld Hansen*Askim SK89.20130140160125132.5142.5225237.5245547.5351.11
1.-120Magnus Refsnes*Askim SK109.501101201307582.587.5135145155367.5216.57
Åpen herrer
1.-93Simen Reiersen*Askim SK91.30220227.5235145145155265280-637.5404.05
2.-93Arild Kolshus*Askim SK89.20190210220115122.5130225240250600384.78
3.-93Thomas Larsen*Askim SK87.00120130140117.5122.5127.5175187.5192.5455295.7
1.-105Jan Sigurd KarlsenAskim SK96.35265272.5272.5190200207.5260272.5280745460.48
2.-105Daniel Gromstad MartinussenAskim SK104.70---240250----240143.57
3.-105Jørgen Aasgård Øyvåg*Askim SK99.20---167.5175175---167.5102.28
1.-120Anders Ringstad*Høland IL og UL118.80---180180185---180103.73
1.120+Bjørnar Mikkelsen*Askim SK126.90---115120127.5---12068.17
Veteran 40-49 herrer
1.-105Øystein Aas*Askim SK102.10200210212.5185192.5198215235250652.5393.91
1.120+Alexander Nilsson*Askim SK131.40240260270190200-275282.5-752.5424.79
Veteran 50-59 herrer
1.-93Bjørn Fjell*Askim SK92.55135145152.587.592.5100200215225470295.91
Veteran +70 herrer
1.-83Steven Michael Neichin*Høland IL og UL78.35---808595---8558.81

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer682FAnita Stavik
1Sidedommer138FLeif Sydengen
1Sidedommer601RVidar Kristiansen-Bakke
1Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
2Hoveddommer601RVidar Kristiansen-Bakke
2Sidedommer138FLeif Sydengen
2Sidedommer682FAnita Stavik
2Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld