NM Styrkeløft ungdom



Fakta

Arrangør Halden SI
Dato 04.03.1989
Stevnetype NM Styrkeløft ungdom
Sted Halden
Stevneleder Charles Flandorfer, Arnulf Wahlstrøm,
Sekretær Karlsen / Stølan
Antall deltakere 45
Antall resultat 41

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-56Anette NordgårdSkogn IL54.60122.513013567.572.575---205246.04
2.-56Hanne WahlstrømHalden SI55.6080859042.547.547.5---132.5156.77
1.-60Unn Merete LieAremark AK58.10901001157882.585---182.5208.63
Ungdom 14-18 herrer
1.-52Tronn Arne RøtvollVerdal IL52.0010011012062.567.567.5---177.5174.18
1.-56Didrik BrovoldBrumunddal AK54.4016017017567.572.578---242.5227.2
2.-56Jan Børre JohansenAskim SK55.801401451557577.580---222.5203.25
3.-56Geir Morten InderbergSteinkjer SK55.40125132.513572.57575---197.5181.7
4.-56Eilif GundersenSunndal SK55.50120127.5127.562.567.567.5---182.5167.61
5.-56Jonny LeiråmoRana KK55.50110122.5122.5556062.5---172.5158.42
1.-60Aslak FebakkeUlefoss AK59.20150160165808590---255220.19
2.-60Thor Hilmar EnoksenSPUVI59.00150162.5167.5707577.5---237.5205.72
3.-60Bjørn Ingar StrømAskim SK59.7013013513582.587.590---217.5186.35
1.-67.5Stein R. LindemarkRakkestad KK67.40172.5180185100105110---295227.71
2.-67.5Terje André WahlstrømHalden SI66.50175182.5187.595100100---277.5216.56
3.-67.5Jens Petter KjosSPUVI63.80155162.5167.592.597.5102.5---260210.03
4.-67.5Geir-Ove EggestølAskim SK65.50140145150859095---235185.67
5.-67.5Hugo KjellemoSPUVI66.70140147.5150808585---235182.95
6.-67.5Frode DyrdalVoss SK66.1012513514095100100---225176.45
7.-67.5Arild ChristoffersenAskim SK65.30135137.51408082.582.5---217.5172.3
8.-67.5Rune BekkenBrumunddal AK64.50132.514014077.582.585---210168.08
9.-67.5Emil TøfteSunndal SK64.50110117.5127.5708085---207.5166.08
10.-67.5Dag Egil Blixt-OlsenHalden SI62.8097.5107.5117.58587.590---202.5165.83
1.-75Paal-Rune WianAskim SK73.50165165175125130136---311224.79
2.-75Pål GuddalAskim SK73.70170175175110117.5122.5---292.5211.01
3.-75Lars Morten BedinSkogn IL73.20180190190100107.5110---290210.22
4.-75Bjørn Rino LundHalden SI71.7018018519095100102.5---287.5211.6
5.-75Arild FlatekvålVoss SK72.70175175180110115115---285207.62
6.-75Håkon NilsenSPUVI74.40165175182.5100107.5110---282.5202.44
7.-75Finn Tore OlsenSteinkjer SK70.9016517017097.5102.5102.5---262.5194.83
8.-75Geir HjørnevikVoss SK70.70140150160100100105---255189.64
9.-75Jan-Tore MonstadLenja AK69.301551651659095----245185.02
10.-75Ingolf ThorbjørnsenSande KK73.40120132.5145758085---217.5157.36
11.-75Richard BryhnSPUVI74.2013014015062.567.567.5---202.5145.37
12.-75Svein Ottar RomfoSunndal SK71.90115122.5122.577.582.582.5---197.5145.06
--75Geir HansenMoss SIK74.20170170180100110110---00
1.-82.5Børre SyvertsenSande KK81.2017018018595102.5102.5---282.5191.08
--82.5Lars E. FriestadVoll IL75.10150150150------00
--82.5Cato VivåsVoss SK80.60160160160------00
--82.5Morten SkundbergBrumunddal AK82.00185190190------00
1.-90Pål SkjoldhorneSPUVI89.00225235235125130130---355227.95
2.-90Robin NymoRana KK85.90175187.519590100100---265173.44
3.-90Raymond RomulKK-6783.20120130140909597.5---235156.65
1.-100Terje ArntsenKK-6790.90200200215125132.5132.5---325206.44
2.-100Per Ove SjølSande KK91.10175190197.5105112.5115---305193.52
1.-110Andreas VaalerAremark AK105.8090100112.585100105---205122.18

Rekorder

Paal-Rune Wian
Benkpress 136 kg og 4.løft 137,5 kg

Anette Nygård
Knebøy 130 kg

Unn Merete Lie
Benkpress 78 kg og 82,5 kg

Didrik Brovold
Knebøy 170 kg



Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1130FJohnny Simensen
1224FRune Johansen
1227I/2Egil Kroknes