Regionmesterskap Sørvest utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Stavanger SK
Dato 03.03.2018
Stevnetype Regionmesterskap Sørvest utstyrsfritt
Sted Stavanger
Stevneleder Anders Malde
Sekretær Therese Eriksen
Antall deltakere 39
Antall resultat 39

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-84Oda Marie Oma Bjånes*Stavanger SK76.02105110115556062.5147.5155.5160333313.92
2.-84Siri Øie Brommeland*Haugaland AK80.5677.5859035404092.5100105230209.65
Junior 19-23 damer
1.-57Elisabeth Sletten*Kristiansand AK55.2282.587.592.567.572.575125135140307.5365.8
1.-63Birgitte Austefjord*Arendal SVK59.86---556060---5561.43
1.-84Karoline Tanche-Larsen*Ganddal AK83.80155162.5168859095155167.5172.5435.5388.81
2.-84Seline Solstad Halleland*Haugaland AK81.96125140147.5100105.5108135142.5152.5400.5361.69
Åpen damer
1.-72Marita Kaldheim Johansen*Sauda IL63.30120130137.557.56570145150155352.5377.21
2.-72Ruth Meland*Haugaland AK70.14110115120606567.5125132.5137.5325322.89
1.-84Hanne Matre*Sauda IL82.30100105105555557.592.5100105260234.29
1.84+Christina Øie Brommeland*Haugaland AK90.76142.5150157.5808587.5157.5167.5172.5410353.05
Veteran 40-49 damer
1.-72Cecilie Point Pedersen*Sandnes AK70.30117.5120130556062.5125135145337.5334.77
1.84+Eirin Herland*Ganddal AK98.06110117.5120657072.5120127.5135317.5265.91
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Thomas Lyse*Ganddal AK65.201101151207072.572.5140150155345273.65
1.-74Thobias Friestad Hommersåk AK72.107080904555609090115260190.58
1.-83Kasper Høiland Andersen*Ganddal AK75.8013515016595100105175185200470332.48
2.-83Loyd Lancaster*Ganddal AK81.901301401507582.587.5147.5160165387.5260.75
3.-83Daniel Oscar Olsen*Hommersåk AK77.701001151209092.597.5140150160352.5245.23
1.-93Sebastian Garheim Ege*Ganddal AK90.70185197.5205125132.5137.5215230235560356.1
1.-105Kristian Røynestad*Sandnes AK93.10145150160100102.5107.5190200210472.5296.68
Junior 19-23 herrer
1.-74Hossein Sharifi *Sandnes AK73.20185187.51951101201206062.562.5365264.59
1.-93Nicholas Anfinsen*Haugaland AK90.70192.5205210110117.5120205212.5217.5547.5348.16
Åpen herrer
1.-74Daniel Kristensen PutianStavanger SK71.90---120127.5132.5---132.597.32
1.-83Milad Tehrani*Arendal SVK80.90160165170120127.5132.5170180190492.5333.87
1.-93Helge Hansen*Arendal SVK93.00220230240150160165250260270675424.04
2.-93Ole-Kristian Hult*Haugaland AK91.30195205212.5137.5142.5147.5205220232.5587.5372.36
3.-93Jan Lewi Evensen*Arendal SVK91.50190200205120130132.5220240250587.5371.95
4.-93Simen Bjerkreim*Hommersåk AK88.80170175180130137.5137.5190205210522.5335.86
5.-93Olav Gabrielsen*Sandnes AK92.00140152.5-7072.595160190202.5437.5276.28
1.-105Geir Øyvind Thorsen*Sandnes AK104.00262.5272.5277.5160165170255265270712.5427.22
2.-105Vahid Shariatifar*Arendal SVK99.60180190205140142.5160200220240552.5336.8
3.-105Anders Lysø Kleven*Haugaland AK99.10175187.5200122.5127.5132.5190210220547.5334.41
1.120+Kjell Gunnar Lindanger*Stavanger SK130.60260270280155165170270300300750423.83
2.120+Kjetil Bringsverd*Stavanger SK129.20240250260180185190252.5265270720407.66
Veteran 40-49 herrer
1.-74Bjørn-Andre Egerdahl*Sandnes AK73.30---132.5140.5142.5---140.5101.75
Veteran 50-59 herrer
1.-105John Bang*Haugaland AK97.50190202.5210140145145250270277.5612.5376.69
1.-120Tom Harald Holta*Stavanger SK111.20190192.5200150160160215225235575337.3
Åpen herrer
Gj.-74Wilhelm Thulin*Odin SK69.60---120125130---12594.09
Veteran 40-49 herrer
Gj.-93Håvard Storhaug*Drammen SI87.10150150175140165170170202.5202.5485315.01
Veteran 50-59 herrer
Gj.-105Bjørn Flem*Askim SK100.60---150157.5160---16097.14

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Bjørn-Andre EgerdahlVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt140.5kg
Cecilie Point PedersenVeteran 40-4972Knebøy utstyrsfritt130kg
Karoline Tanche-LarsenJunior 19-2384Knebøy utstyrsfritt168kg
Karoline Tanche-LarsenJunior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt435.5kg
Oda Marie Oma BjånesUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt155.5kg
Seline Solstad HallelandJunior 19-2384Benkpress utstyrsfritt105.5kg
Seline Solstad HallelandJunior 19-2384Benkpress utstyrsfritt108kg
Seline Solstad HallelandJunior 19-2384Benkpress enkeltløft utstyrsfritt105.5kg
Seline Solstad HallelandJunior 19-2384Benkpress enkeltløft utstyrsfritt108kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer698FLoyd Georg Færøvik
1Sidedommer366FSigve Valentinsen
1Sidedommer607FAnders Fjogstad
1Teknisk kontrollør860RArve Rønnekleiv
1Stevneleder852RAnders Malde
2Hoveddommer698FLoyd Georg Færøvik
2Sidedommer366FSigve Valentinsen
2Sidedommer607FAnders Fjogstad
2Teknisk kontrollør860RArve Rønnekleiv
2Stevneleder852RAnders Malde
3Hoveddommer366FSigve Valentinsen
3Sidedommer860RArve Rønnekleiv
3Sidedommer607FAnders Fjogstad
3Stevneleder852RAnders Malde

Bilder (4)