NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veter



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 26.04.2018
Stevnetype NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veter
Sted Askim
Stevneleder Morten Novum, Bo Andre Bergan
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 213
Antall resultat 205

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Selma Karoline Matilde Ramberg*Tromsø Atletklubb50.7592.51001057072.575110120125.5305.5388.05
1.-63Nikita Alslie*Moss SIK62.55127.5130.5132.57072.575.5125130135338364.97
2.-63Juliane Slettnes*Brumunddal AK61.8510511011562.567.570110122.5130310337.62
3.-63Tonje Emilie Svendsen*Skogn IL61.9575808537.542.542.590100110222.5242.04
1.-72Marthe Helene Hansen*Lenja AK66.057580855557.557.5110120130270279.94
1.-84Sofie Horne*Tromsø Atletklubb78.151301401407072.575150157.5167.5362.5336.15
2.-84Oda Marie Oma Bjånes*Stavanger SK77.55107.5112.51155057.565147.5160162.5332.5309.72
3.-84Malin Daltorp*Høland IL - HIUL styrkeløftklubb82.259095100606570115125130290261.41
1.84+Anette Steen Navjord*Bodø Atletklubb88.40130130135707575137.5150160.5360.5313.89
Junior 19-23 damer
1.-52Camilla Vik Nygård*Fræna AK50.40100107.5112.5657072.5117.5122.5127.5302.5386.26
2.-52Irina Melkild*Øksfjord AK49.5097.5105107.5657072.597.5105105275355.96
1.-57Rebekka Tao Jacobsen*Larvik AK54.80130135.51406062.565125132.5140340.5407.48
2.-57Elisabeth Sletten*Kristiansand AK54.7090959567.57575130140147.5317.5380.52
3.-57Mia Margrethe Ramberg Storstad*Tromsø Atletklubb54.4092.510010562.56570105110120290349.04
4.-57Eva Marie Myrvang*Askim SK56.30105112.5117.552.557.560105110115290339.79
1.-63Katrine Sundal Haune*Sande KK62.00137.514314887.592.593137.5145147.5381414.19
2.-63Frida Aung*Oslo SK60.40125132.5137.5808590135142.5150372.5413.18
3.-63Solveig Rongevær*Nordhordland SK62.90102.5110117.5606570130142.5147.5335360.23
4.-63Kristine Røgelstad*Odin SK61.90112.5117.5122.567.57072.5122.5132.5132.5317.5345.57
5.-63Åsa Frostad Kjærstad*Oslo SK59.4092.597.5102.5505557.5115125130287.5323.04
6.-63Inger Emilie Bryn Mathisen*Askim SK62.7092.5100105505557.5100112.5125285307.2
7.-63Tiril Eilertsen*Sogndal IL61.609595105505557.5100115120280305.9
1.-72Dina Lorentzen*Tromsø Atletklubb67.95135145147.587.59092.5165175180.5418424.6
2.-72Malene Joensen*Bergen SK70.90155162.5167.582.58587.5150160165407.5401.88
3.-72Isabell Adolfsen*Askim SK66.30132.5137.514077.582.582.5160175180.5392.5405.81
4.-72Veronika Kvalsvik*Odin SK70.30117.512513067.572.575125132.5140337.5334.77
5.-72Sarah Nilsen Evensen*Skien Atletklubb65.35102.5105107.582.587.590117.5125130325339.59
6.-72Mathea Sunde*Fræna AK71.0011012013062.567.572.5110117.5120305300.49
7.-72Oda Bjerke*Askim SK71.95100107.5112.5556062.5110125132.5300292.95
8.-72Embla Marie Storaas*Brumunddal AK70.2597.5102.5107.5606565120125130297.5295.24
1.-84Karoline Tanche-Larsen*Ganddal AK83.60157.516517087.595100160160181.5430384.38
2.-84Sandra Persson*Oslo SK74.60135142.51507577.580165175181408.5389.63
3.-84Sofie Sjo Lorentzen*Tromsø Atletklubb77.7014014514572.57580140142.5150365339.6
4.-84Naomi Fernandez*Haugaland AK78.75117.5125132.567.572.575130140150355327.74
5.-84Mina Murud Haugen*Christiania AK81.20120127.5127.56062.565117.5125130315285.89
--84Seline Solstad Halleland*Haugaland AK81.4014014014097.5105107.5135145152.500
1.84+Marion Opstad*Fræna AK86.35107.5112.5117.5758082.5115125130330290.4
Veteran 40-49 damer
1.-52Nitaya Intanon*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb49.65606060404550607080185238.93
1.-57Jane Kvelland Berntsen*Christiania AK56.70951001056062.565115122.5125292.5340.82
1.-63Julie Dahle*Christiania AK61.3013514014082.58690135140145370405.74
2.-63Manuela Bakker*Lenja AK60.00127.513514077.58080140145147.5360401.36
3.-63Anette Heimstad-Aasbø*Skien Atletklubb62.5087.592.5100606570107.5115127.5297.5321.45
4.-63Hege Velten*Christiania AK61.659510010557.56062.5115120127.5280305.7
1.-72Lise Reierskog*Christiania AK71.60125135140808587.5150165170390382.08
2.-72Anne Lindkjenn-Synøve*Jeløy AK70.7010011011567.572.575127.5137.5145332.5328.54
3.-72Martine Olsen Egedius*Christiania AK70.50110117.5120556065140150155330326.7
4.-72Cecilie Point Pedersen*Sandnes AK70.20120127.5127.5556062.5135145150325322.69
5.-72Yngvild Svensby*Tromsø Atletklubb71.3010511011557.562.567.5125130135317.5311.91
1.-84Karen Tvedt*Bergen SK81.45160170178808587.5160170177.5440.5399.14
2.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK82.10115120125707577.5135145155340306.78
3.-84Linda Carina Isaksen *Tromsø Atletklubb82.601001051105557.557.5120130135292.5263.07
4.-84Silje Kvitblik Lerhaugen*Saltdal SK75.558592.5100505557.5100107.5112.5262.5248.4
1.84+Hilde O. Dretvik*Røros SK84.15137.5142.51538587.590160170180410365.27
2.84+Birgitte Lorentzen*Rana KK108.60120132.5137.577.58082.5130150155367.5299.62
3.84+Eirin Herland*Ganddal AK96.95110115115657075122.5130135315264.79
Veteran 50-59 damer
1.-57Ingeborg Gjone*Oslo SK55.0582.587.587.54547.547.5112.5117.5120252.5301.11
1.-63Anca Buberg*Jeløy AK62.709097.51006065.567.5125132.5137.5302.5326.06
1.-72Liv Irene Gunnarsson*Christiania AK70.7011011012095100100130135140355350.78
2.-72Kristin Johansen*Brumunddal AK65.15120127.5130606567.5125135140337.5353.46
3.-72Hege Berntsen*IL Kraftsport69.45105112.5112.547.55052.5137.5145152307.5307.59
4.-72Hilde Wahl Berg*Trøndertun SK70.907090100455557.5130142.5145300295.86
5.-72Line Solheim*Askim SK70.4087.59510057.562.565120130137.5292.5289.87
6.-72Inger Ormen Helgestad*Jeløy AK69.2595100102.5556062.5100110112.5275275.63
1.-84Inger Blikra*Rana KK82.5013515016095105110150170175.5435.5391.95
2.-84Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK77.50120127.5132.572.577.580145155157.5367.5342.44
3.-84Wenche Bratten Myking*Bergen SK81.65110120120606565140150155335303.14
4.-84Anne Sofie Engan*Odin SK79.9587.587.592.5657072.5100--257.5235.69
1.84+Rita Pernille Bråthen*Rana KK94.00125132.5137.5657072.5152.5160165370314.35
2.84+Anne-Lise Kristiseter*Askim SK86.65100112.512052.557.560115130140317.5278.92
3.84+Tove Michalsen*Rana KK87.65102.5110115556062.5125135137.5315275.31
Veteran 60-69 damer
1.-52Angela Maria Jansens Torheim*Bergen SK50.156672.57737.53940.5808690.5208266.59
1.-57Tove Hansen*IL Kraftsport55.40556062.5404547.5859598208246.81
--63Kirsti Løken*Christiania AK62.15110115115505050120122.512500
1.84+Marit Pettersen*Drammen SI93.40110117.5-6062.5-137.5145-322.5274.64
Veteran +70 damer
1.-72Anne Mari Clausen*Oslo SK69.506062.56542.54547.5808592.5195194.96
Ungdom 14-18 herrer
1.-53Daniel Andersen Nilsen*Halden SI52.35130137.5143707577.5130137.5142.5363353.71
1.-59Filip Andreas Varhaug*Sjøholt AK58.15127.5127.5136859092.5157.5167.5175393.5345.49
2.-59Marius Philstrøm Karlsen*Halden SI58.00110115120758080140145147.5340299.27
1.-66Sebastian Bruvik*Bergen SK65.20170170180110115-180205205485384.7
2.-66Lars Engø Monsen*Lenja AK64.20145155165110.5120123170177.5180462.5371.62
3.-66Jostein Molvig Johannessen*Lenja AK64.009010011057.5--120130140297.5239.7
1.-74Simen Johnson Myrvold*Askim SK73.50160170170122.5130.5137.5190200210517.5374.05
2.-74Marius Arhaug*Sjøholt AK73.35132.5140147.592.5102.5107.5160175185435314.9
3.-74Ørjan Solheim Hansen*Kristiansand AK71.60115122.5125100105110145155-385283.63
4.-74Thomas Lyse*Ganddal AK69.20110122.5127.567.57580145157.5182.5360272.2
5.-74Markus Lauritzen Skogli*Sande KK73.8511011511572.577.580150155-340244.94
1.-83Tommy Andre Elvebu*Sjøholt AK80.95175182.5190125130-220230235537.5364.26
2.-83Trym Andreassen*Tromsø Atletklubb81.00165172.5180120127.5136205215232.5522.5353.94
3.-83Emil Torjusen*Skien Atletklubb80.90170175182.5110115117.5185200205500338.95
4.-83Martinn Vik Johansen*Bergen SK82.201601701858595105200215230495332.34
5.-83Kasper Høiland Andersen*Ganddal AK78.00160167.5177.5100110117.5180195205492.5341.75
6.-83Simon Lexell-Pedersen*Oslo SK82.40160170180110120120185200220490328.5
7.-83Simon Idsøe*Ganddal AK81.4013014015087.595100175190200445300.55
8.-83Loyd Lancaster*Ganddal AK81.7514015015082.587.592.5155165170402.5271.12
9.-83Misam Raza Naqvi*Drammen SI77.40137.5145155808590130142.5155400279
10.-83Benjamin Gabriel Havnen*Drammen SI79.30120127.5135808587.5140147.5152.5362.5248.86
11.-83Runar Diset*Saltdal SK81.70105112.5117.567.57072.5150157.5162.5342.5230.81
1.-93Gabriel Høgberg*Sande KK91.35152.5162.5170107.5107.5107.5215230230492.5312.1
2.-93Victor Stey*Oslo SK85.7015016517595100102.5170180195470307.99
3.-93Morten Ness*Bergen SK84.3014015515595102.5107.5180195205467.5309.25
4.-93Levi Breivik*Bergen SK90.6515016017095105110180195202.5465295.79
5.-93Gurkan Dede*Drammen SI85.80145155160102.5110112.5147.5160172.5445291.43
6.-93Sebastian Malmberg Kopperud*Askim SK91.90135145150909595167.5167.5-412.5260.62
7.-93Bendik Skønberg*Bergen SK88.60130145-7582.582.5180200205405260.66
8.-93Aleksander Vold*Bergen SK88.351301401507582.585155165170395254.58
1.-105Khoi Le*Askim SK104.65200220230.5120127.5135220240245605.5362.27
2.-105Kim Andre Thrana*Brønnøy SK103.05200200215125135135200220230545327.87
3.-105Amandus Bergersen*Oslo SK104.10172.5182.5190117.5125125190212.5217.5527.5316.18
4.-105Henrik Gundersen Lunde*Ganddal AK98.35155167.5172.5107.5115115205225240512.5314.01
5.-105Mahdi Shahpasand*Drammen SI99.50125130135758085160170175390237.82
--105Daniel Hoel Andersen*Alta AK100.70175192.5192.5------00
1.-120Bjørn Andre S. Westbye*Nes SIL118.25240260270110120130240260270640369.22
2.-120Alexander Hansen*Lenja AK118.85170180190100110110200210220520299.62
Junior 19-23 herrer
1.-66Daniel Luis Hernandez Gomez Hansen*Lenja AK62.60145155155115122.5130190201.5205490402.39
2.-66Kristian Aas*Jeløy AK64.95145152.516095100100165175185427.5340.16
1.-74Germe Wimpaye*Halden SI73.60180187.5190112.5117.5120225235240540389.93
2.-74Steffan Hansen*Askim SK72.65145155162.5125132.5135170190200495360.81
3.-74Sondre Mathias Strand*Bodø Atletklubb70.60132.5142.51558592.595175187.5195445331.3
1.-83Chido Nnoli*KK-6780.20200--147.5155160295315326686467.58
2.-83Sindre Mobraaten*Oslo SK82.45210222.5231135140145250265270641429.53
3.-83Jacob Florelius*Sande KK82.55197.5205205162.5167.5167.5230250270622.5416.89
4.-83Magnus Egerdahl*Sande KK81.90195205210125130132.5200215225557.5375.14
5.-83Simen Mikalsen*Haugaland AK80.55180200205135135135210230230545370.49
6.-83Vemund Reime*Oslo SK82.60170180190140145145200207.5212.5537.5359.8
7.-83Mats Olsen*Larvik AK81.70210230.5-95102.5-190205212.5517.5348.74
8.-83Fredrik Gylder*Oslo SK81.60180190200110120125200210-510343.94
9.-83Martin Stenersen*TSI Styrkeløft79.85170180190100107.5115175187.5200475324.66
--83Mats Bagstevold Næss*Lenja AK80.15170--50-----00
1.-93Ali Hamdan*Sande KK93.00220250-140152.5157.5250260272.5680427.18
2.-93Sondre Engkvist*Tromsø Atletklubb91.85225240250147.5155160245265280665420.28
3.-93Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK92.15195207.5212.5137.5145145270290300.5647.5408.57
4.-93André Strøm-Larsen*Oslo SK90.90185200210172.5180185240255265645409.7
5.-93Andre Sørlie Nilsen*Sande KK91.30217.5227.5232.5130137.5145240252.5275630399.29
6.-93Isak Berge Sandbak *Odin SK89.65195207.5215152.5160162.5215232.5240610390.22
7.-93Vebjørn Askeland*Alta AK90.90195205215140150157.5230240250605384.3
8.-93Fredrik Gustavsen*Askim SK91.00190200210140147.5155220225-590374.59
9.-93Thomas Lillejord*Odin SK90.10177.5190200140147.5155210227.5237.5582.5371.64
10.-93Mathias Hergot*KK-6790.35185200210137.5145147.5205207.5220575366.33
11.-93Mads Didrik Wickmann*Sogndal IL86.65180192.5200130137.5142.5210220225562.5366.36
12.-93Per Jørgen Gundersen*Jeløy AK91.50195205212.5135142.5147.5200210215562.5356.12
13.-93Marius Hansen Fornes*Oslo SK90.30180190200115122.5130235245255557.5355.29
14.-93Marton Hodnefjell*Ganddal AK85.15160175185130140145210210230555365.02
15.-93Nicholas Anfinsen*Haugaland AK91.70200215215115120125200212.5212.5535338.39
16.-93Oskar Knudsen Øvrebø*Ganddal AK91.25160170182.5110120130170190200512.5324.93
--93Lukas Peder Fjeld Hansen*Askim SK89.60185190200142.5142.5142.5235247.526000
1.-105Damian Steinke*KK-67104.00250262.5270.5157.5165167.5285300305743445.5
2.-105Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK103.55240260272.5160170177.5250270300712.5427.86
3.-105Aksel Stavheim*Sjøholt AK96.80200215225150160167.5210230250642.5396.36
4.-105Arve Lingjerde*Sogndal IL101.30190205215140145-240270280630381.47
5.-105Sigurd Marheim Watten*Sogndal IL101.05192.5205212.5125132.5135210225232.5577.5350.02
6.-105Joar Finsaas*KK-67101.15180195210115122.5127.5210227.5235572.5346.88
7.-105Magnus Helgestad*Frogner AK96.00177.5190202.5125132.5135215232.5245570352.89
8.-105Even Dysjaland*Ganddal AK101.35192.5207.5207.5120125130220235240562.5340.54
1.-120Espen Vika*Odin SK119.05210230242.5135142.5145242.5260270657.5378.72
2.-120Egil Vatne*Farsund Atletklubb119.00220220230170175180240250260645371.58
3.-120Christoffer Nygård*Rana KK116.25215230230135142.5145240252.5272.5625362.13
4.-120Robin Jarl Tøkje*Odin SK109.45175190200117.5125130207.5225232.5562.5331.54
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK139.50300318325170180187.5300320330842.5471.04
Veteran 40-49 herrer
1.-59Eilif Ellefsen*Lenja AK57.9595100-859095125135-325286.29
1.-83Jøran Langset*Sande KK75.50195205220.5120127.5130220240270.5590.5418.84
2.-83Anders Rosén*IL Kraftsport81.90170177.5182.5135142.5147.5200215225550370.1
3.-83Vebjørn Brastad*IL Kraftsport82.40140150155105112.5115180192.5200470315.09
4.-83Alf Henrik Dahle*Bjørgvin SK82.10150160162.5107.5107.5110182.5195202.5462.5310.75
1.-93Frode Berentsen*Ganddal AK91.40230245245160165165215230240645408.61
2.-93Ruben Hoffman Gjelsnes*Sande KK91.45210210227.5130137.5137.5237.5250262.5590373.65
3.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.15185195205135140145220235-580365.98
4.-93Trond Borgli*Halden SI90.95180190195165171177.5180195205567.5360.36
5.-93Henning Wold*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb91.00180185202.5100110115190205220515326.97
--93Frank I. Rydheim*Bergen SK92.55235243247.514515515525025525500
1.-105Øystein Aas*Askim SK101.20205215222.5182.5187.5190240255265675408.85
2.-105Rastislav Siska Simonsen*Bjørgvin SK104.30210220235130137.5140250265275637.5381.86
3.-105Thomas Puzicha*Halden SI103.25177.5187.5195150157.5160195205210562.5338.18
4.-105Per Heimseth*Florø TIF97.00170185185115120120210220230530326.64
5.-105Tor Ole Wardenær*Drammen SI102.90167.5175180102.5110110180190195472.5284.4
6.-105Ronny Hogne Hagen*Odin SK104.25125137.514577.58590165182.5190425254.62
1.-120Bjørn Gunnar Johansen*Brønnøy SK110.50250260270190202.5210280300308.5772.5454
2.-120Bernt-Erik Bergersen*IL Kraftsport114.75225235240142.5147.5152.5280300308692.5402.62
3.-120Georg Øksendal*SPUVI119.25220220230175182.5182.5230240250662.5381.47
4.-120Harald Morten Haug*Bjørgvin SK113.35180200212.5155162.5165240250250627.5366.02
5.-120Jarle Adolfsen*Høland IL - HIUL styrkeløftklubb119.75200205207.5160165167.5225230232.5602.5346.56
1.120+Alexander Nilsson*Askim SK133.45250265275190200205270280285765430.7
2.120+Ørjan Leirheim*Odin SK133.50260260277.5180192.5197.5250277.5287.5752.5423.66
Veteran 50-59 herrer
1.-74Per G. Gåsdal*Sjøholt AK72.25125135-105110112.5190202.5216447.5327.48
2.-74Terje Myrvold*Askim SK73.30120130140100105107.5100130150395286.06
1.-83Geir Ottar Olsen*Moss SIK82.00170180180120125130200220235515346.29
2.-83Geir Bedin*Røros SK82.50195207.521547.55052.5215230250497.5333.28
1.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK92.00180187.5192.5150155160215225230582.5367.85
2.-93Bengt Eide-Olsen*Odin SK92.80185195202.5142.5150155195212.5235562.5353.7
3.-93Bjørn Fjell*Askim SK92.15150157.5162.5100105107.5210225232.5500315.5
4.-93Vidar Kristiansen-Bakke*Askim SK86.15147.5152.5155112.5117.5122.5185195200470307.1
5.-93Oddbjørn Viken*Drammen SI92.00152.5157.5160112.5117.5120175180190467.5295.23
6.-93Bjørn Arne Friis*Nesna SK89.4012013014090105105175182.5192.5427.5273.86
--93Magne Hordvik Olsen*Bjørgvin SK88.90112.5117.5127.585858513014015500
--93Herner Sæverot*Odin SK92.15175175190122.5122.5122.5---00
1.-105Odd Arne Opstad*Fræna AK104.00220240250145160170250270280700419.72
2.-105Tom Harald Holta*Stavanger SK104.85170185190140145150210215220550328.85
3.-105Ole Jakob Aas*Lenja AK97.20190200205107.5110-205215222.5530326.37
1.-120Jim Ljungquist*Brumunddal AK118.50202.5210215180185187.5250262.5270672.5387.76
2.-120Ronny Andersen*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb119.85205212.5226152.5160162.5235245255641368.64
3.-120Ove Fosse*Stavanger SK109.35180190200110120125200215225525309.54
4.-120Ragnar Woldseth*KK-67112.65165175180120127.5132.5175190200512.5299.51
Veteran 60-69 herrer
1.-83Tormod Andersen*Lenja AK79.70180180190100110112.5200215225.5515352.41
1.-93Erik Borgan*Frogner AK89.05160170175120125127.5180190190477.5306.51
2.-93Dan Sundby*Moss SIK92.70115125130115120125200215.5215.5470.5296.04
3.-93Morten Rygh*Rana KK92.1514514515590100100180192.5197.5442.5279.22
4.-93Roy Olav Øyvann*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb91.15150150150859095175190195440279.09
1.-105Jarle Aaberg*Bjørgvin SK103.85185200211145150155205210-571342.54
2.-105Eskild Sommernes*Rana KK99.50110125140110117.5122.5200215225487.5297.28
3.-105Egil Fredriksen*Råsterk KK Tiller94.30125135140120125130170180190455283.97
1.-120Rune Johansen*Lenja AK106.20192.5197.5200145147.5150205212.5220560333.31
2.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK109.40185192.5200152.5157.5157.5180190210542.5319.8
Veteran +70 herrer
1.-83Trygve Haave*Ganddal AK79.358590-707577.5120120125285195.57
1.-93Arnfinn Skadsem*Ganddal AK89.30120127.5135808590135145150370237.17

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anca BubergVeteran 50-5963Benkpress utstyrsfritt65.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Benkpress utstyrsfritt67.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Knebøy utstyrsfritt97.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt132.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt137.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt290kg
Anca BubergVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt297.5kg
Anca BubergVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt302.5kg
Anette Steen NavjordUngdom 14-1884+Markløft utstyrsfritt160.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Benkpress utstyrsfritt39kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Benkpress utstyrsfritt40.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Knebøy utstyrsfritt66kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Knebøy utstyrsfritt72.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Knebøy utstyrsfritt77kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Markløft utstyrsfritt80kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Markløft utstyrsfritt86kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Markløft utstyrsfritt90.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Sammenlagt utstyrsfritt197.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Sammenlagt utstyrsfritt203.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Sammenlagt utstyrsfritt208kg
Bjørn Andre S. WestbyeUngdom 14-18120Knebøy utstyrsfritt240kg
Bjørn Andre S. WestbyeUngdom 14-18120Knebøy utstyrsfritt260kg
Chido NnoliJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt295kg
Chido NnoliJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt315kg
Chido NnoliJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt326kg
Chido NnoliÅpen83Markløft utstyrsfritt326kg
Chido NnoliJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt675kg
Chido NnoliJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt686kg
Damian SteinkeJunior 19-23105Knebøy utstyrsfritt270.5kg
Damian SteinkeJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt300kg
Damian SteinkeJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt305kg
Damian SteinkeJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt743kg
Dan SundbyVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt215.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress utstyrsfritt75kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress utstyrsfritt77.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress enkeltløft utstyrsfritt75kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress enkeltløft utstyrsfritt77.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Knebøy utstyrsfritt130kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Knebøy utstyrsfritt137.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Knebøy utstyrsfritt143kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2353Knebøy utstyrsfritt143kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Markløft utstyrsfritt130kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Markløft utstyrsfritt137.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Markløft utstyrsfritt142.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt utstyrsfritt350.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt utstyrsfritt358kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt utstyrsfritt363kg
Daniel Luis Hernandez Gomez HansenJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt201.5kg
Daniel Luis Hernandez Gomez HansenJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt205kg
Dina LorentzenJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt180.5kg
Dina LorentzenJunior 19-2372Sammenlagt utstyrsfritt418kg
Erik BorganVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt170kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt318kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt325kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt330kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt832.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt842.5kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Benkpress utstyrsfritt85kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Benkpress utstyrsfritt90kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt85kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt136kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt157.5kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt167.5kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt383.5kg
Filip Andreas VarhaugUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt393.5kg
Frode BerentsenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt245kg
Geir BedinVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt207.5kg
Geir BedinVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt215kg
Inger BlikraVeteran 50-5984Benkpress utstyrsfritt110kg
Inger BlikraVeteran 50-5984Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Inger BlikraVeteran 50-5984Knebøy utstyrsfritt150kg
Inger BlikraVeteran 50-5984Markløft utstyrsfritt175.5kg
Inger BlikraVeteran 50-5984Sammenlagt utstyrsfritt435.5kg
Jarle AabergVeteran 60-69105Knebøy utstyrsfritt211kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress utstyrsfritt185kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Benkpress utstyrsfritt187.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt652.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt665kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt672.5kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt82.5kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt86kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt90kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt86kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Jøran LangsetVeteran 40-4983Knebøy utstyrsfritt220.5kg
Jøran LangsetVeteran 40-4983Sammenlagt utstyrsfritt590.5kg
Karen TvedtÅpen84Knebøy utstyrsfritt178kg
Karen TvedtVeteran 40-4984Knebøy utstyrsfritt178kg
Karoline Tanche-LarsenJunior 19-2384Knebøy utstyrsfritt170kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Benkpress utstyrsfritt93kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Benkpress enkeltløft utstyrsfritt93kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt143kg
Khoi LeUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt230.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Sammenlagt utstyrsfritt230kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Sammenlagt utstyrsfritt232.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Sammenlagt utstyrsfritt235kg
Kristin JohansenVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt127.5kg
Kristin JohansenVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt130kg
Lars Engø MonsenUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt110.5kg
Lars Engø MonsenUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt120kg
Lars Engø MonsenUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110.5kg
Lars Engø MonsenUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Knebøy utstyrsfritt140kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Markløft utstyrsfritt165kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Sammenlagt utstyrsfritt375kg
Lise ReierskogVeteran 40-4972Sammenlagt utstyrsfritt390kg
Malene JoensenJunior 19-2372Knebøy utstyrsfritt162.5kg
Manuela BakkerVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt77.5kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Benkpress utstyrsfritt75.5kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt130.5kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt132.5kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt333kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt338kg
Oda Marie Oma BjånesUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt160kg
Odd Arne OpstadVeteran 50-59105Sammenlagt utstyrsfritt700kg
Rebekka Tao JacobsenJunior 19-2357Knebøy utstyrsfritt135.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Benkpress utstyrsfritt70kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Benkpress utstyrsfritt72.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt70kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt72.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt125kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt132.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt137.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt160kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt362.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt370kg
Ronny AndersenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt226kg
Sandra PerssonJunior 19-2384Markløft utstyrsfritt181kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt110kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Sebastian BruvikJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt205kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Markløft utstyrsfritt205kg
Sebastian BruvikUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt485kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt70kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt75kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt72.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt75kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt125.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt300kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt305.5kg
Simen Johnson MyrvoldUngdom 14-1874Benkpress utstyrsfritt130.5kg
Simen Johnson MyrvoldUngdom 14-1874Benkpress utstyrsfritt137.5kg
Simen Johnson MyrvoldUngdom 14-1874Benkpress enkeltløft utstyrsfritt137.5kg
Sindre MobraatenJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt231kg
Sofie HorneUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt157.5kg
Tarald Knudsen ØvrebøJunior 19-23105Knebøy utstyrsfritt272.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt47.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft utstyrsfritt98kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt208kg
Trond BorgliVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt171kg
Trond BorgliVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt177.5kg
Trond BorgliVeteran 40-4993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt177.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer807FKaren Hesthammer
1Sidedommer768FAnne Marie Hveding
1Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
2Hoveddommer583FMarius Arnesen
2Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
2Sidedommer274FOve Johansen
2Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
3Hoveddommer774FChristian Solheim
3Sidedommer768FAnne Marie Hveding
3Sidedommer274FOve Johansen
3Teknisk kontrollør807FKaren Hesthammer
4Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
4Sidedommer690FOle Tilrem
4Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
4Teknisk kontrollør682FAnita Stavik
5Hoveddommer807FKaren Hesthammer
5Sidedommer138FLeif Sydengen
5Sidedommer227I/2Egil Kroknes
5Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
6Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
6Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
6Sidedommer690FOle Tilrem
6Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
7Hoveddommer274FOve Johansen
7Sidedommer774FChristian Solheim
7Sidedommer807FKaren Hesthammer
7Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
8Hoveddommer682FAnita Stavik
8Sidedommer768FAnne Marie Hveding
8Sidedommer690FOle Tilrem
8Teknisk kontrollør186I/1, P/2Morten Novum
9Hoveddommer651I/2Stian Botnen
9Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
9Sidedommer774FChristian Solheim
9Teknisk kontrollør768FAnne Marie Hveding
10Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
10Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
10Sidedommer690FOle Tilrem
10Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
11Hoveddommer651I/2Stian Botnen
11Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
11Sidedommer774FChristian Solheim
11Teknisk kontrollør768FAnne Marie Hveding
12Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
12Sidedommer524FHarald M. Haug
12Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
12Teknisk kontrollør701I/2Carl Yngvar Christensen
13Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
13Sidedommer690FOle Tilrem
13Sidedommer274FOve Johansen
13Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
14Hoveddommer682FAnita Stavik
14Sidedommer583FMarius Arnesen
14Sidedommer236I/2Terje Sandbo
14Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
15Hoveddommer807FKaren Hesthammer
15Sidedommer701I/2Carl Yngvar Christensen
15Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
15Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
16Hoveddommer682FAnita Stavik
16Sidedommer236I/2Terje Sandbo
16Sidedommer524FHarald M. Haug
16Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
16Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
17Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
17Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
17Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
17Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
18Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
18Sidedommer807FKaren Hesthammer
18Sidedommer138FLeif Sydengen
18Teknisk kontrollør236I/2Terje Sandbo
19Hoveddommer807FKaren Hesthammer
19Sidedommer138FLeif Sydengen
19Sidedommer227I/2Egil Kroknes
19Teknisk kontrollør274FOve Johansen
20Hoveddommer274FOve Johansen
20Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
20Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
20Teknisk kontrollør768FAnne Marie Hveding