Regionmesterskap utstyrsfritt



Fakta

Arrangør IL Kraftsport
Dato 02.06.2018
Stevnetype Regionmesterskap utstyrsfritt
Sted Lillestrøm
Stevneleder Heidi Hille Arnesen
Sekretær Lene Granly
Antall deltakere 93
Antall resultat 92

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Nikita Alslie*Moss SIK62.95127.5133.5-72.57677.5130137.5-341366.44
2.-63Juliane Slettnes*Brumunddal AK61.86102.5107.5112.562.567.570115127.5132.5312.5340.31
1.-72Andrea Christiansen*Nes SIL66.726572.580455055110120127.5262.5270.17
1.-84Malin Daltorp*Høland IL - HIUL styrkeløftklubb84.0095100100657070115127.5130300267.51
1.84+Tuva Lierhagen*Brumunddal AK90.616577.5855562.567.5110120125277.5239.12
Junior 19-23 damer
1.-72Henriette Vigdal*Nes SIL68.808085906067.572.590100105262.5264.31
Åpen damer
1.-57Mari Finsen*Askim SK55.4795102.5-7072.575122.5130137.5312.5370.44
1.-63Jenny Marie Johansen*Oslo SK62.26127.513514082.587.590162.5173177398431.27
2.-63Kamilla Kolvig*Christiania AK62.40130132.5132.57072.575165173.5177378.5409.46
3.-63Elise Rosenborg*IL Kraftsport62.16107.5112.5117.59597.5100125132.5137.5355385.18
1.-72Kristin Hagset*Christiania AK68.8511512012567.57072.5140150155340342.18
2.-72Tonje Marka*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb70.97100107.5110606570115122.5127.5302.5298.11
--72Camilla Meyer-woll*Lenja AK69.7612012012072.577.58013514515000
1.-84Heidi Hille Arnesen*IL Kraftsport82.05155170-9097.597.5180200.5-460.5415.65
2.-84Eilen Pollen*Moss SIK81.181401501508587.590150160170400363.08
3.-84Amalie Jota*Christiania AK76.12142.5142.5147.5808590150160165392.5369.74
4.-84Tonje Teig*Nes SIL73.059595102.552.55557.5135145155315304.54
5.-84Hanne Bäckmark*Christiania AK78.29100105107.54547.550117.5125127.5277.5257.05
1.84+Malin Ljone*Brumunddal AK99.55155160165657072.5150160165400333.48
2.84+Sandra Seehaus Rohde*Brumunddal AK92.6310011012062.567.570102.5112.5122.5312.5266.94
Veteran 40-49 damer
1.-52Nitaya Intanon*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb50.58606570404550758080190241.95
1.-57Cathrine Bjelland*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb53.64708085404547.5100110115240292.06
1.-63Manuela Bakker*Lenja AK59.84125132.514072.5--135145155.5357.5399.4
2.-63Maria Schoberg*Jeløy AK59.43809097.5556062.5105115120272.5306.07
3.-63Jenny Alvsåker*Christiania AK60.5070707045505595105115240265.87
1.-72Heidi Sighovd*IL Kraftsport69.238087.592.5505052.59095-235235.59
1.-84Hege Braathen*Frogner AK77.648587.587.557.562.565115120125267.5248.99
Veteran 60-69 damer
1.-57Audhild Mathiesen*Lenja AK55.42---62.56567---6779.48
1.-63Kirsti Løken*Christiania AK62.26105105112.547.55050115127.5127.5282.5306.12
1.-72Vigdis Hult*Nes SIL69.90707580353540100107.5115235234.01
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Daniel Andersen Nilsen*Halden SI53.45110125136.57580-100--311.5297.11
1.-66Jostein Molvig Johannessen*Lenja AK64.1590100107.557.56062.5125135135295237.21
2.-66Vetle Skundberg*Brumunddal AK65.95---100105107.5---107.584.46
1.-83Tom Viggo Ousland*Christiania AK82.10142.5142.5150102.5107.5110170180190447.5300.68
2.-83Stian Bratten*Nes SIL78.77809010060707080100115285196.51
1.-93Elias Pettersen*Brumunddal AK86.85117.5127.5137.5112.5117.5122.5150167.5180440286.22
1.-105Amandus Bergersen*Oslo SK103.72180187.5-117.5127.5127.5200215215505303.1
2.-105Sebastian Malmberg Kopperud*Askim SK94.16140150152.59097.5100140150160400249.84
1.-120Bjørn Andre S. Westbye*Nes SIL119.28240250260.5110120130240260265655.5377.37
Junior 19-23 herrer
1.-66Kristian Aas*Jeløy AK65.22145152.516095100105165177.5177.5437.5346.94
2.-66Frank Kværner*Nes SIL64.95107.51151207077.582.5140150-332.5264.57
1.-83Oliver Buvarp Pettersen*Lenja AK81.12180187.5190130135140220230237.5552.5373.93
2.-83Germe Wimpaye*Halden SI76.88187.5192.5192.5115120125220235247.5542.5380.08
3.-83Jostein Engebretsen*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb81.30145150152.595105105175182.5185427.5288.95
4.-83Henrik Staal*Halden SI79.70---135140145---14599.22
1.-93Per Jørgen Gundersen*Jeløy AK92.05200207.5212.5135140-200207.5207.5552.5348.79
2.-93Fredrik Søberg*Oslo SK88.13165172.5-105112.5115175185185462.5298.5
1.-105Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK93.20202215220140147.5150280300300645404.8
2.-105Adrian Haslum Kristiansen*Christiania AK101.6025--107.5112.5115180190200330199.58
1.120+Arkadiusz Kowalski*Halden SI123.6511012513590100107.5120140160382.5218.45
Åpen herrer
1.-74Sigurd Kjelvik Berg*Oslo SK73.20200200212.5112.5120125225240250587.5425.88
2.-74Michael Rosenberg*Brumunddal AK70.29150160165100105110190205-480358.56
3.-74Huu Phuoc Lee*Oslo SK73.15150160165100110115170182.5187.5467.5339.08
1.-83Christoffer Hovland*Christiania AK82.83182.5192.5200125127.5127.5252.5260267.5587.5392.63
2.-83Roger Jensen*Lenja AK80.79185195200150152.5-220230230572.5388.44
3.-83Ståle Wærness*Oslo SK82.25175180182.5135140142.5210222.5225545365.75
4.-83Kai-Remi Berge*IL Kraftsport78.30167.5177.5182.5120127.5132.5195210220530366.87
5.-83Geir Breivik*Jeløy AK82.48187.5192.5192.5112.5115117.5200205220515345.05
6.-83Kristian Engdal*Nes SIL79.02160170177.5110115117.5192.5202.5210505347.49
7.-83John Andre Berger*Askim SK79.55---145150155---155106.19
1.-93Erik Elvsvingen*Nes SIL92.30240255260160165167.5280300300702.5442.93
2.-93Frode Flinth Westby*Halden SI91.06165172.5177.5162.5170170210217.5225565358.55
3.-93Tor Egil Fusdahl*Christiania AK90.62167.5175180909595185200202.5465295.83
4.-93Nicholas Lohrmann*Christiania AK92.30142.515015572.577.582.5147.5162.5170400252.2
1.-105John Anders Terland*Jeløy AK104.99200210217.5145150152.5220240250612.5366.03
2.-105Martin August Størkson Kvile *Oslo SK98.85185192.5200150160165205217.5225585357.67
3.-105Carl Kristian Göransson*Brumunddal AK103.39195200205142.5147.5150225235240582.5350.02
4.-105Sven Erik Engen*Askim SK93.93195202.5207.5125130132.5227.5237.5240577.5361.11
5.-105Jostein Häckert *Lenja AK103.29195202.5205120127.5135200210215542.5326.1
6.-105Oscar Andersen*Christiania AK101.00170177.5182.5110115120205220230527.5319.77
7.-105Mads Sæløen*Oslo SK95.42152.5165172.5105117.5122.5200217.5220515319.71
1.-120Carl Petter Sommerseth*Oslo SK118.56270285301.5195205210300317.5326.5838483.19
2.-120Anders Størvold*Oslo SK113.40250260260170180185260280300745434.56
3.-120Andre Hoffmann*Nes SIL115.72185192.5202.5140150155200--547.5317.6
4.-120Per Olav Grønningen*Frogner AK115.96---145150150---14584.07
1.120+Hans Andreas Kaasa*Askim SK130.99200217.5-120130140200225242.5555313.46
Veteran 40-49 herrer
1.-93Henning Wold*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb91.02180190192.510011011060--350222.18
1.-105Tom Espen Eide*Nes SIL102.34---135140142.5---14084.45
1.-120Robert Bekkeli Eide*Oslo SK119.52165180185115122.5125185200215517.5297.82
2.-120Pål Guddal*Askim SK119.27---192.5202.5210.5---202.5116.58
1.120+Rune Lauvås*Moss SIK122.40220230235160170170250260265650372.06
2.120+Riad Sollien*Frogner AK134.05200202.5210140150155260270280627.5353.03
3.120+Jo Ivar Skundberg*Brumunddal AK125.92---180190200---190108.11
Veteran 50-59 herrer
1.-74Terje Myrvold*Askim SK73.98120130-100107.5110130150-390280.61
1.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK91.56180190195152.5157.5162.5215225237.5595376.58
1.-105Roger Eriksen*Brumunddal AK104.31190202.5205155160165240255262.5622.5372.88
2.-105Bjørn Flem*Askim SK102.22---150155162.5---15593.53
1.-120Tom Johannessen*Brumunddal AK108.38210222.5232.5140145145210220232.5605357.68
2.-120Raymond Andersen*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb116.03215230232.5160170180195210210605350.72
3.-120Sven Jøran Haugen*Nes SIL109.47---140147.5150---15088.41
Veteran 60-69 herrer
1.-93Roy Olav Øyvann*Nittedal Atletenes Gym og Kraftsportklubb91.2714015015090100105180190200440278.92
Åpen damer
Gj.-63Sunniva Nordskog*Odin SK61.83125130132.59092.595145160170387.5422.14
Veteran 60-69 herrer
Gj.-66Lars Midtbø*Voss SK65.638595102.58590.592.5112.5120125305.5240.98

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Audhild MathiesenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt67kg
Bjørn Andre S. WestbyeUngdom 14-18120Knebøy utstyrsfritt260.5kg
Carl Petter SommersethÅpen120Knebøy utstyrsfritt301.5kg
Carl Petter SommersethÅpen120Markløft utstyrsfritt326.5kg
Carl Petter SommersethÅpen120Sammenlagt utstyrsfritt838kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt136.5kg
Elise RosenborgÅpen63Benkpress utstyrsfritt100kg
Elise RosenborgÅpen63Benkpress utstyrsfritt97.5kg
Elise RosenborgÅpen63Benkpress enkeltløft utstyrsfritt100kg
Elise RosenborgÅpen63Benkpress enkeltløft utstyrsfritt97.5kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 40-4984Markløft utstyrsfritt200.5kg
Heidi Hille ArnesenÅpen84Markløft utstyrsfritt200.5kg
Jenny Marie JohansenÅpen63Markløft utstyrsfritt173kg
Kamilla KolvigÅpen63Markløft utstyrsfritt173.5kg
Kamilla KolvigÅpen63Markløft utstyrsfritt173.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Benkpress utstyrsfritt47.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Benkpress utstyrsfritt50kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Knebøy utstyrsfritt105kg
Kirsti LøkenVeteran 50-5963Knebøy utstyrsfritt105kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Markløft utstyrsfritt115kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Markløft utstyrsfritt127.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Sammenlagt utstyrsfritt270kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Sammenlagt utstyrsfritt282.5kg
Lars MidtbøVeteran 60-6966Benkpress utstyrsfritt90.5kg
Lars MidtbøVeteran 60-6966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90.5kg
Lars MidtbøVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt305.5kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Benkpress utstyrsfritt76kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Benkpress utstyrsfritt77.5kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt133.5kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt341kg
Raymond AndersenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt230kg
Tom JohannessenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt232.5kg
Vigdis HultVeteran 60-6972Markløft utstyrsfritt115kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer207FAtle Edvardsen
1Sidedommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer138FLeif Sydengen
1Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
2Hoveddommer808FLene Einarsen
2Sidedommer359FVegard Røysum
2Sidedommer455FBjørn Astad
2Teknisk kontrollør361FEgil Walseth
3Hoveddommer764FVivian Kolsrud
3Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
3Sidedommer970RStella Eide-Olsen
3Teknisk kontrollør701I/2Carl Yngvar Christensen
4Hoveddommer361FEgil Walseth
4Sidedommer227I/2Egil Kroknes
4Sidedommer138FLeif Sydengen
4Teknisk kontrollør224FRune Johansen
5Hoveddommer701I/2Carl Yngvar Christensen
5Sidedommer583FMarius Arnesen
5Sidedommer224FRune Johansen
5Teknisk kontrollør970RStella Eide-Olsen
6Hoveddommer138FLeif Sydengen
6Sidedommer361FEgil Walseth
6Sidedommer808FLene Einarsen
7Hoveddommer455FBjørn Astad
7Sidedommer970RStella Eide-Olsen
7Sidedommer224FRune Johansen
7Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
8Hoveddommer359FVegard Røysum
8Sidedommer361FEgil Walseth
8Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
8Teknisk kontrollør701I/2Carl Yngvar Christensen