Åpent stevne



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 16.06.2018
Stevnetype Åpent stevne
Sted Bergen
Stevneleder Ruth Sandbak Berge
Sekretær Mari Kalland Knapstad
Antall deltakere 28
Antall resultat 28

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-57Sunniva Abrahamsen*Odin SK55.9070758052.557.56087.595100240282.79
1.-72renate algrøy*Sotra Kraftsportklubb67.5095100105505557.5110115125287.5293.42
2.-72Maria Constanza Haugan*Odin SK65.206067.57552.557.562.5115122.5127.5265277.38
Åpen damer
1.-52Malin Narum Kvamsdal*Bodø Atletklubb49.9092.597.510055--105112.5117.5272.5350.6
1.-57Nicoline Giller*Sotra Kraftsportklubb57.0092.595100606567.5120125130297.5345.22
1.-63hege opheim kaland*Sotra Kraftsportklubb62.1095100105505557.5110122.5130292.5317.6
1.-72Heidi Jeanette Eriksen*Odin SK72.00127.5135137.555--125130140320312.32
1.-84Isabel Carina Nakken Cloin*Sotra Kraftsportklubb83.00165165172.5859092.5175192.5200462.5414.96
Veteran 40-49 damer
1.-63Monica S. Rasmussen*Bryggen SK61.70145152.5157.57072.5-137.5147.5155370403.71
1.84+Kim Eikefet*Odin SK101.50---87.592.595---9578.76
Junior 19-23 herrer
1.-59Robin Sagen Salte*Florø TIF58.10115122.51308592.597.5145152.5160382.5336.1
1.-83Alex Kristoffer Crozier*Odin SK79.9013514515595100105175187.5200460314.27
1.-93Benjamin Rastum*Odin SK89.90190205215125135145200220230580370.5
Åpen herrer
1.-93Jarle Bjørgo Onarheim*Odin SK92.50205215225145155160210220230615387.33
2.-93Jardar Windom*Odin SK90.60187.5195202.5130130140212.5227.5240582.5370.64
3.-93Erlend Fikse*Bjørgvin SK92.50210220230117.5125127.5210225235570358.99
4.-93Kristian Kavli*Odin SK92.30185192.5200130137.5145200210215555349.93
1.-105Even Bless Liland*Odin SK105.00200--150--200225-575343.62
2.-105Christian Skoge*Odin SK98.50160175180135145150200220230555339.83
3.-105Kjetil Haakonseth Albrechtsen*Odin SK100.2018019019597.5100102.5210230240527.5320.77
1.-120Stian Solhaug Stor-Re*Odin SK119.50217.5230235130140147.5230252.5272.5627.5361.13
2.-120Hans Marius Liabø*Odin SK117.60180--160170180260--610352.4
3.-120James Bevan*Odin SK116.80185200207.5117.5125130205225240577.5334.2
4.-120sindre skare*Sotra Kraftsportklubb119.40175185190130140150220230240570328.09
Veteran 40-49 herrer
1.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.40185195205132.5137.5140220240-562.5354.43
1.-105Torgeir Skoge*Odin SK104.90197.5210220137.5147.5155210227.5235610364.66
1.120+Roger Andrè Sellevoll*Odin SK147.70---190197.5200---197.5109.51
Veteran 50-59 herrer
1.-93Herner Sæverot*Odin SK92.90170185190115122.5127.5190210225537.5337.82

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer590FRolf Arne Halvorsen
1Sidedommer690FOle Tilrem
1Sidedommer773FBengt Eide-Olsen
1Stevneleder918RRuth Sandbak Berge
2Hoveddommer690FOle Tilrem
2Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
2Sidedommer773FBengt Eide-Olsen
2Stevneleder918RRuth Sandbak Berge

Bilder (1)