RM Midt-Norge



Fakta

Arrangør Steinkjer SK
Dato 14.10.1989
Stevnetype RM Midt-Norge
Sted Egge
Stevneleder Ove Derås
Sekretær Frank Karlsen
Antall deltakere 31
Antall resultat 31

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-56Anette NordgårdSkogn IL54.401101201306067.572.5---197.5237.71
1.-60Grete NessøSkogn IL58.80115125-57.562.56530--217.5246.32
1.-75Hege Merete MøllerSteinkjer SK69.9014015015562.562.5-135142.5142.5347.5346.04
Åpen damer
1.-67.5Inger BlikraRana KK65.20125135-657070130140-330345.41
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Geir Morten InderbergSteinkjer SK58.20125132.5140707577.5---215188.62
1.-67.5Tore TorsenRana KK63.601301401408587.590---227.5184.28
2.-67.5Jonny LeiråmoRana KK62.201251351406067.567.5---195161.03
1.-75Steinar RudolfsenRana KK71.401101201309095100---225166.12
1.-82.5Lars Morten BedinSkogn IL79.40180195202.58095102.5---305209.23
1.-90Terje ArntsenKK-6790.00210220220130135135---355226.63
2.-90Robin NymoRana KK87.20205220225105112.5112.5---317.5206.09
3.-90Raymond RomulKK-6789.6015016017095100105---260166.35
4.-90Bjørn KristiansenRana KK84.401101101209095100---215142.12
1.-82.5Erik StiklestadVerdal IL79.90190205215100105110185205-530362.1
2.-82.5Svein-Erik NordgårdSkogn IL76.6017518519595105107.5180190200502.5352.91
1.-90Trond FøynumSteinkjer SK87.60190200207.5140147.5152.5210220227.5575372.31
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Per-Einar ArntsenRana KK63.00130140-859092.5150162.5170392.5320.52
1.-75Geir BedinSkogn IL73.00190205212.595105107.5192.5210220540392.26
1.-82.5Frode MøllerSteinkjer SK80.60230230242.5135140140210222.5232.5610414.5
1.-90Jan-Roger JohansenRana KK88.20265275275135142.5145260272.5280692.5446.73
2.-90Frank Johansen Steinkjer SK88.60150160170115120127.5170180190467.5300.88
Åpen herrer
1.-75Harald AaKK-6774.0016017017595100102.5220225230502.5361.45
1.-82.5Jan Edvard JensenRana KK81.00225240250135140140220230235620419.99
2.-82.5Pål Even EriksenKK-6781.60190190200110120125180200200515347.32
1.-90David HauganKK-6783.60230250250120125125260280290645428.73
2.-90Børge SkogsøyRana KK86.60210220-120125127.5252.5262.5-597.5389.27
3.-90Sven Gunnar SimonsenRana KK85.20195202.5-132.5137.5140230245-577.5379.71
4.-90Morten RyghRana KK90.00200215-115125130210225230565360.7
1.-100Frank Robert EngRana KK94.60255265-155160162.5245255255670417.54
Veteran 50-59 herrer
1.-75Trygve NordtømmeKK-6774.401851952009097.5100185202.5212.5497.5356.51
1.-100Birger CaspersenKK-6797.002102202209095100230240240545335.88

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1149FTrygve Nordtømme
1263FHallgeir Berget
1282I/1Inger Blikra
1284FMorten Rygh
1334RLars Bedin