Åpent stevne



Fakta

Arrangør Ganddal AK
Dato 08.12.2018
Stevnetype Åpent stevne
Sted Ganddal
Stevneleder Marte Elverum
Sekretær Kolbjørn Ronold
Antall deltakere 34
Antall resultat 33

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-63Ariane Lillejord Ahsam*Ganddal AK61.959510010550555590100100245266.51
1.-84Karoline Tanche-Larsen*Ganddal AK83.1515516517592.5100-160170170417.5374.21
Åpen damer
1.84+Ailin Haugsengen*Ganddal AK99.2595105107.55052.555120127.5132.5295246.15
Veteran 40-49 damer
1.84+Eirin Herland*Ganddal AK96.90110115120657075125130135320269.02
Veteran 50-59 damer
1.-72Anne Kari Kyvik*Ganddal AK69.0082.587.59057.56060115125130272.5273.81
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Kim Aarskog Vestly*Ganddal AK60.7010010511072.577.582.5112.5130140332.5280.6
1.-74Thomas Lyse*Ganddal AK73.05130140152.57582.585180202.5205440319.44
2.-74Kristoffer Idar Johnsen*Ganddal AK70.15115125140809095130140150385288.06
1.-83Kasper Høiland Andersen*Ganddal AK82.25190200205120130132.5205215220550369.11
2.-83Erik Ånestad*Ganddal AK79.85140150160110117.5120180200210480328.08
--83Kristian Skailand*Ganddal AK80.501701801909510010020021522500
1.-93Sebastian Garheim Ege*Ganddal AK91.05190200215125130137.5220230230560355.43
2.-93Simon Idsøe*Ganddal AK91.50150160170100105110210220230510322.88
3.-93Loyd Lancaster*Ganddal AK86.4514515516590100110155172.5200447.5291.81
1.-105Henrik Gundersen Lunde*Ganddal AK103.15165175182.5112.5120122.5225240250552.5332.27
Junior 19-23 herrer
1.-93Marton Hodnefjell*Ganddal AK83.25160170180125135140210230240550366.47
2.-93Thomas Hiim*Ganddal AK84.65175185190120125130185200210515339.85
3.-93Oskar Knudsen Øvrebø*Ganddal AK89.30160175185115125130170185195500320.5
4.-93Per Helge Berge*Ganddal AK91.50147.5155155112.5120120177.5187.5195447.5283.31
1.-105Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK103.95240260280150170180250280300730437.78
2.-105Magnus Larsson*Ganddal AK94.10150160170100110115170200215500312.35
Åpen herrer
1.-83Tore Edland*Ganddal AK80.45---112.5117.5122.5---122.583.34
1.-93Eivind Tveiterås Øvestad*Ganddal AK91.90160170177.5100110110190210220490309.58
1.-105Kristoffer S. Eikeland*Ganddal AK104.35245260272.5190202.5210300325350807.5483.61
1.-120Sebastian White*Ganddal AK119.15240250255192.5202.5207.5265285302.5760437.68
2.-120Anders Bore*Ganddal AK108.65200207.5212.5140147.5152.5235242.5247.5602.5355.96
Veteran 40-49 herrer
1.-83Oddbjørn Vagle*Ganddal AK80.30140150160125130130205215225510347.36
1.-93Stian Bjørheim*Stavanger SK91.60140145155100105110155165175440278.43
1.-105Frode Berentsen*Ganddal AK95.00230240250140150160210222.5230630391.86
2.-105Georg Husveg*Ganddal AK104.95105115125120125130130140-375224.14
1.-120Gorm-Inge Haugen*Ganddal AK114.05120130140120125130140155170440256.26
Veteran 50-59 herrer
1.-66Arne Sandstøl*Ganddal AK65.1095105107.5657075120130132.5312.5248.19
Veteran +70 herrer
1.-83Trygve Haave*Ganddal AK78.907582.590707577.5110120125290199.75
1.-93Arnfinn Skadsem*Ganddal AK89.30120130135808587.5125137.5145362.5232.36

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer578FJøren S. Eikeland
1Sidedommer294FWilly Tjelle
1Sidedommer851RAlexander Lancaster
2Hoveddommer578FJøren S. Eikeland
2Sidedommer789RTom Vestvik
2Sidedommer851RAlexander Lancaster
3Hoveddommer578FJøren S. Eikeland
3Sidedommer789RTom Vestvik
3Sidedommer926RDan Haugsengen