RM Vest styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Bjørgvin SK
Dato 23.02.2019
Stevnetype RM Vest styrkeløft utstyrsfritt
Sted Bergen
Stevneleder Cristian Solheim
Sekretær Helge Birkeland
Antall deltakere 57
Antall resultat 56

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-63Anna D. Abrahamsen*Odin SK62.339510010062.567.570105110115277.5479.19
1.-72Amalie Djupvik*Odin SK69.87105115120556065120132.5140320527.75
1.84+Vanessa Haubach *Sogndal IL88.67112.5117.5122.567.572.577.5142.5155155342.5513.63
2.84+Eva Jonsson*Bergen SK84.47708082.5505562.5125130135272.5417.61
Åpen damer
1.-57Ellinor Molvik Haga Rundhovde*Bryggen SK56.218592.5100505557.59597.5105262.5473.82
1.-63Sunniva Nordskog*Odin SK62.33130135137.592.59597.5160167.5170402.5703.04
2.-63Hege Opheim Kaland*Sotra Kraftsportklubb62.7311512012562.56567.5130137.5142.5327.5567.04
1.-72Malene Joensen*Bergen SK71.43165172.517582.587.590155162.5165430704.52
2.-72Signe Elisabeth Belden*Stryn T og IL67.57155160162.595100100165172.5172.5420706.01
3.-72Anita Camilla Bratland*Bryggen SK71.26130140145859095140152.5160400655.67
4.-72Emilie Rastum*Odin SK70.54112.5117.512077.582.587.5120127.5135337.5554.73
5.-72Renate Algrøy*Sotra Kraftsportklubb70.361151151155557.560120130140315517.85
6.-72Gøril Espedal *Bergen SK71.51107.511512057.562.565120130140315514.34
7.-72Silje Helen Sæterdal*Odin SK69.84909510047.55055110122.5135277.5456.74
8.-72Elise Bugge Jenssen*Atlas SK70.5885909552.55557.5105115115260425.71
1.-84Lene Hollevik*Sotra Kraftsportklubb74.49140147.5152.572.577.580160167.5167.5392.5630.78
2.-84Alexandra Johanne Rognvik Enge*Sotra Kraftsportklubb78.259010010557.56062.5130140145312.5492.02
3.-84Renate Kausland Søvik*Sotra Kraftsportklubb81.24808595404550100110120260404.17
4.-84Hege Beate Haatuft Hagen*Sotra Kraftsportklubb77.1380859042.542.545100110115250395.91
1.84+Isabel Carina Nakken Cloin*Sotra Kraftsportklubb87.40170182.5190.58592.597.5190206210493739.33
Veteran 40-49 damer
1.84+Kim Eikefet*Odin SK104.1095102.511092.597.5102.5120130140347.5492.11
2.84+Elisabeth Tonning*Bergen SK95.497077.58540454590100115237.5351.21
Veteran 50-59 damer
1.84+Wenche Bratten Myking*Bergen SK84.111101201306067.570155164.5170.5370.5566.29
Veteran 60-69 damer
1.-57Angela Maria Jansens Torheim*Bergen SK53.42707575.537.54042.58592.595210.5382.58
1.-63Anne Lise Sæthre *Bergen SK61.87657072.542.54547.59097.5102.5222.5381.82
1.84+Brith Schjelderup Ediassen*Bergen SK85.227070754547.5-9097.5102.5225345.04
Veteran +70 damer
1.-63Unni Olsen*Bergen SK62.01404548303537.565.567.570155.5261.11
2.-63Marit K. Rein Wichne*Bergen SK61.884047.5492527.530666870.5149.5250.48
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Einar Naveen Møen*Bergen SK81.67140150160105110115150160165425402.54
1.-93Eirik Skrede*Nordhordland SK89.93140150157.58082.590150160170410359.29
1.-105Aleksander Vold*Bergen SK100.131601701809095100165180200455379.35
1.-120Thomas Johannessen*Nordhordland SK115.63140147.5152.5115120125160175200452.5343.43
Junior 19-23 herrer
1.-66Sebastian Bruvik*Bergen SK65.53177.5191.5200107.5112.5-205205205504582.66
1.-83Thomas Lillejord*Odin SK82.04180192.5202.5132.5140145200217.5230577.5575.58
2.-83Lavrans Acevedo Lilleland*Sogndal IL81.35147.5157.516095102.5105172.5185195435415.2
--83Magnus Eide Knutsen*Odin SK82.25100--137.5137.5137.5100100-00
1.-93Benjamin Rastum*Odin SK91.84215230240147.5155160225245257.5652.5613.47
2.-93Mads Didrik Wickmann*Sogndal IL92.21205215220137.5145152.5225240250605561.16
1.-105Joakim Kvarme *Førde IL94.51210220227.5135142.5150180200222.5600547
2.-105Per Anders Berge*Førde IL104.38175177.5180100105107.5215222.5225510423.98
Åpen herrer
1.-74Yngve Hopen*Odin SK72.72195200205115120122.5240255260580630.89
1.-83Thorbjørn Krokene*Odin SK80.72120130-708082.5150160170370342.51
1.-93Magnus Alme Aasheim*Førde IL89.57225237.5242.5150155155230250252.5642.5612.69
2.-93Kristian Hansen Bruvik*Odin SK93.00197.5212.5222.5125132.5135215235245600552.74
3.-93Jardar Windom*Odin SK90.85190200207.5130137.5142.5220232.5240582.5542.43
1.-105Knut Havnen Johansen*Odin SK100.94215230240157.5165170260260260670595.64
2.-105Vidar Martinussen*Odin SK102.98210220227.5135142.5150235250257.5627.5545.68
1.-120Even Bless Liland*Odin SK109.08240255-185192.5200275287.5300755651.15
2.-120Stian Tysse*Odin SK114.94217.5232.5242.5192.5202.5210250272.5285737.5615.13
3.-120Hans Marius Liabø*Odin SK119.55210227.5240160170175255282.5300715580.59
Veteran 50-59 herrer
1.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.43195205215.5130137.5142.5225240247.5600.5555.5
1.-105Per Heimseth*Florø TIF98.53170180190120125-230240250545476.03
1.-120Geir Arne Giseth *Odin SK119.71220235.5240150157.5160250275280.5680.5548.07
2.-120Ronny Hogne Hagen*Odin SK107.11130137.5142.58087.592.5150170180410318.73
1.120+Per-Alfred Rozenbergs-Deem*Bjørgvin SK143.05105115120758090125150195325193.15
Veteran 60-69 herrer
1.-93Atle Aamelfot*Bergen SK91.79140171-80--170190200451398.01
Åpen herrer
Gj.-120Martin Borgland Rønning*Oslo SK119.49275287.5287.5197.5202.5202.5300312.5-797.5657.53

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6957Knebøy utstyrsfritt75.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt210.5kg
Atle AamelfotVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt171kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt235.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt240kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120Markløft utstyrsfritt280.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt675kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt680.5kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Knebøy utstyrsfritt190.5kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Markløft utstyrsfritt206kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Markløft utstyrsfritt210kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Sammenlagt utstyrsfritt473kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Sammenlagt utstyrsfritt489kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Sammenlagt utstyrsfritt493kg
Marit K. Rein WichneVeteran +7063Knebøy utstyrsfritt47.5kg
Marit K. Rein WichneVeteran +7063Knebøy utstyrsfritt49kg
Marit K. Rein WichneVeteran +7063Markløft utstyrsfritt66kg
Marit K. Rein WichneVeteran +7063Markløft utstyrsfritt68kg
Marit K. Rein WichneVeteran +7063Markløft utstyrsfritt70.5kg
Nils Harald EkerhovdVeteran 50-5993Knebøy utstyrsfritt215.5kg
Sebastian BruvikJunior 19-2366Knebøy utstyrsfritt191.5kg
Sebastian BruvikÅpen66Knebøy utstyrsfritt191.5kg
Unni OlsenVeteran +7063Knebøy utstyrsfritt48kg
Unni OlsenVeteran +7063Markløft utstyrsfritt65.5kg
Unni OlsenVeteran +7063Markløft utstyrsfritt67.5kg
Unni OlsenVeteran +7063Markløft utstyrsfritt70kg
Unni OlsenVeteran +7063Sammenlagt utstyrsfritt151kg
Unni OlsenVeteran +7063Sammenlagt utstyrsfritt153kg
Unni OlsenVeteran +7063Sammenlagt utstyrsfritt155.5kg
Wenche Bratten MykingVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt164.5kg
Wenche Bratten MykingVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt170.5kg
Wenche Bratten MykingVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt370.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer651I/2Stian Botnen
1Sidedommer773FBengt Eide-Olsen
1Sidedommer589FTor Engevik
1Teknisk kontrollør924RKaren Tvedt
1Stevneleder774FChristian Solheim
2Hoveddommer651I/2Stian Botnen
2Sidedommer589FTor Engevik
2Sidedommer924RKaren Tvedt
2Teknisk kontrollør773FBengt Eide-Olsen
2Stevneleder774FChristian Solheim
3Hoveddommer774FChristian Solheim
3Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
3Sidedommer917FKim Eikefet
3Teknisk kontrollør663FGeir Arne Giseth
4Hoveddommer749FFrederik Engevik
4Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
4Sidedommer922FMagne Hordvik Olsen
4Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
4Stevneleder774FChristian Solheim
5Hoveddommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
5Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
5Sidedommer690FOle Tilrem
5Sidedommer922FMagne Hordvik Olsen
5Stevneleder774FChristian Solheim

Bilder (6)