Åpent stevne



Fakta

Arrangør Karmøy Styrkeløftklubb
Dato 09.03.2019
Stevnetype Åpent stevne
Sted Karmøy
Stevneleder Ruth Meland
Sekretær Seline Halleland
Antall deltakere 16
Antall resultat 16

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-84Aina Pedersen Oen *Karmøy Styrkeløftklubb81.65107.5110112.5606567.5117.5125130310480.19
1.84+Christina Øie Brommeland*Haugaland AK95.80140150160758085150165172.5417.5605.54
Veteran 40-49 damer
1.-72Cecilie Point Pedersen*Sandnes AK71.40122.5127.5132.557.562.565127.5137.5147.5345564.23
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Ruben Iversen Reistad*Karmøy Styrkeløftklubb74.00147.5152.5157.597.5102.5105205212.5217.5475494.68
1.-83Knut Einar Skår*Karmøy Styrkeløftklubb82.75165175185115122.5127.5205215225537.5526.64
2.-83William Pedersen*Karmøy Styrkeløftklubb81.50180190200125125132.5180190200532.5526.58
1.-120Alvin Nysæther*Haugaland AK113.95220230240120130140220230250620506.22
Åpen herrer
1.-93Daniel Spidsø*Karmøy Styrkeløftklubb91.25170180190120130140170185195515468.37
2.-93Thomas Erik Røen Eilander *Karmøy Styrkeløftklubb89.84160170185110115122.5205215220507.5465.2
1.-105Andreas Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb100.45220230240137.5142.5145225235240622.5549.07
2.-105Einar Hereid Splide*Karmøy Styrkeløftklubb99.37150150160110120130190200-460386.39
1.-120Anders Lysø Kleven*Karmøy Styrkeløftklubb108.40245255260147.5152.5155235250255665565.55
Veteran 40-49 herrer
1.-93John Roald Lohne *Karmøy Styrkeløftklubb92.30195205210107.5112.5112.5222.5232.5232.5545496.79
1.-105Kurt Simonsen*Karmøy Styrkeløftklubb103.70195205210135142.5-195205205540455.77
1.-120Frode Fresvik Lindstrøm*Karmøy Styrkeløftklubb113.74175185195145150152.5190200215545435.23
Veteran 50-59 herrer
1.-105John Bang*Karmøy Styrkeløftklubb102.55200225230142.5147.5150272.5280282.5662.5582.33

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer929RChris Dahl
1Sidedommer860RArve Rønnekleiv
1Sidedommer930RØystein Bolstad
1Stevneleder928RRuth Meland
2Hoveddommer929RChris Dahl
2Sidedommer860RArve Rønnekleiv
2Sidedommer930RØystein Bolstad
2Stevneleder928RRuth Meland

Bilder (1)