Regionmesterskap styrkeløft Troms og Finnmark



Fakta

Arrangør TSI Styrkeløft
Dato 16.03.2019
Stevnetype Regionmesterskap styrkeløft Troms og Finnmark
Sted Tromsø
Stevneleder Maximillian Hansen
Sekretær Arthur Mjeld Halvorsen
Antall deltakere 30
Antall resultat 30

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Selma Karoline Matilde Ramberg*Tromsø Atletklubb52.35110110120758085115122.5130327.5620.88
1.-84Sofie HorneTromsø Atletklubb80.75137.5145150758085150162.5167.5397.5495.51
Junior 19-23 damer
1.-52Irina Melkild*Øksfjord AK50.6595102.5107.567.57577.5107.5115120305585.97
1.-72Sandra Slotterøy Nilsen*Brønnøy SK71.9092.5951005557.560125135142.5292.5476.15
2.-72Kristin Kolskog*TSI Styrkeløft64.3592.510010557.56062.5115120125290494.54
3.-72Anna Emilie Engebretsen*TSI Styrkeløft70.9595102.510547.552.555105120125277.5453.86
Åpen damer
1.-57Hannah Sire Kristoffersen Noste*Øksfjord AK55.8095100100556060100105107.5265480.26
1.-63Katrine Nystad Kvitvær*Brønnøy SK62.8511012012567.572.575140150155345597.71
1.-72Eli Karoline Hamnvik Hanssen*TSI Styrkeløft65.9010010511047.552.555120130140305515.43
2.-72Tine-Karoline Fermann Thorbjørnsen*Tromsø Atletklubb66.55909097.5556065120127.5135285478.8
3.-72Bjørg Elin Enbusk*Tromsø Atletklubb70.3010511011047.552.560115117.5122.5280459.7
4.-72Lill-Reidun Josefsen*Tromsø Atletklubb71.00758085556065105115120265433.02
1.-84Sofie Flyvholm Haug*Tromsø Atletklubb78.75135142.5150808587.5160170182.5407.5639.44
2.-84Camilla Jonette Fagerlund Rasmussen*TSI Styrkeløft76.00115120127.5758085135140145347.5553.55
3.-84Sunniva Olsen*Tromsø Atletklubb76.43102.5107.5112.56062.565120130130295468.77
1.84+Mariann DaleSotra Kraftsportklubb85.80110120120606570140150155335426.38
Veteran 40-49 damer
1.-84Yngvild Svensby*Tromsø Atletklubb77.50107.51101107072.575120130132.5307.5485.99
2.-84Linda Carina Isaksen *Tromsø Atletklubb82.45105110117.557.56062.5127.5132.5132.5305470.8
Veteran 50-59 damer
1.-63Irene Johansen*Tromsø Atletklubb62.65110110-5557.560140150-317.5549.52
Ungdom 14-18 herrer
1.-105Daniel Hoel Andersen*Alta AK94.00160172.5180110117.5180180200212.5497.5440.67
1.-120Storm Martinussen*Tromsø Atletklubb105.95190200200152.5157.5162.5225230-582.5491.73
Junior 19-23 herrer
1.-83Romario Kristiansen*Tromsø Atletklubb82.07170180185122.5127.5130192.5200210525515.42
2.-83Rasmus Oliver Hopen*TSI Styrkeløft79.9015516517592.5100105165175180455443.99
3.-83Knut Wisth*TSI Styrkeløft81.15127.51351359095100155160165392.5367.03
1.-93Marcus Celius Hangeland*Tromsø Atletklubb93.00140147.515597.5105110192.5197.5205470414.63
Åpen herrer
1.-74Simen Brinck Hansen*Tromsø Atletklubb72.75160167.5172.5112.5117.5122.5185195200485513.49
1.-83Anders Joakim Halland*Tromsø Atletklubb82.35230240245140145147.5260272.5-665673.9
1.-93Trond Arne Bråten Isaksen*Tromsø Atletklubb83.55195205210125135137.5235245260580571.17
1.-105Sondre Engkvist*Tromsø Atletklubb101.85245255260152.5157.5160260270-687.5610.05
1.120+Dag Rune Stangeland*Alta AK121.25250265275180190195280300322.5787.5642.96

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer842FDennis Sivertsen
1Sidedommer840RVidar Kristoffersen
1Sidedommer946RChristopher Loe Olsen
1Teknisk kontrollør846RArthur Mjelde Halvorsen
1Stevneleder847FMaximillian Hansen
2Hoveddommer842FDennis Sivertsen
2Sidedommer840RVidar Kristoffersen
2Sidedommer946RChristopher Loe Olsen
2Teknisk kontrollør846RArthur Mjelde Halvorsen
2Stevneleder847FMaximillian Hansen
3Hoveddommer944RAne Karoline Sletbakk Jensen
3Sidedommer952RSelma Karoline Matilde Ramberg Storstad
3Sidedommer956RSunniva Olsen
3Teknisk kontrollør945RAstrid Amalie Eriksen
3Stevneleder847FMaximillian Hansen

Bilder (2)