NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veter



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 25.04.2019
Stevnetype NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veter
Sted Bergen
Stevneleder Kim Eikefet
Sekretær Ruth Sandbak Berge
Antall deltakere 189
Antall resultat 187

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Selma Karoline Matilde Ramberg*Tromsø Atletklubb51.25110118.51268084.588.5110120126333639.3
2.-52Emma Elise Aas*Sande KK50.7272.577.5804042.545102.5110115235441.87
1.-63Juliane Slettnes*Brumunddal AK62.928090100657075100100130300517.27
2.-63Mila Cheyenne Pischel*Lenja AK59.9697.597.5102.552.55557.5100107.5117.5265464.65
3.-63Mariell Hetlesæter Morken*Bergen SK58.948592.59557.5606097.5102.5107.5257.5454.33
4.-63Sara Gramstad Bakka*Hommersåk AK62.2267.575803540409097.5100220376.48
1.-72Yasmina Juliette Havnen*Drammen SI66.1511512012562.567.567.5132.5142.5-325549.12
2.-72Nora Kristin Larsen *Askim SK69.28859595556065125130140285470.84
3.-72Emilie Fondenes*Bergen SK63.876577.580354042.57582.587.5202.5341.8
1.-84Sofie Horne*Tromsø Atletklubb81.0214015015077.582.585157.5165172.5395612.59
Junior 19-23 damer
1.-52Camilla Vik Nygård*Fræna AK51.1010511011567.572.572.5110120127.5310593.39
2.-52Irina Melkild*Øksfjord AK50.8597.510511067.57580112.5122.5122.5307.5589.85
1.-57Rebekka Tao Jacobsen*Larvik AK56.10136141143.562.567.570130137.5142.5353.5648.57
2.-57Silje Nyborg Jensen*Tromsø Atletklubb55.61105112.5117.567.572.577.5125130135320587.01
3.-57Mia Margrethe Ramberg Storstad*Tromsø Atletklubb55.02110117.5-72.577.582.5110115-310570.81
1.-63Lena Sjøl*Sande KK62.54140148150.59092.5-170180180413720.64
2.-63Nikita Alslie*Moss SIK62.971251301357577.580125130130332.5574.93
3.-63Kristine Røgelstad*Odin SK62.59105112.5117.5758082.5117.5122.5127.5322.5558.7
1.-72Silvia Kapstad*Førde IL71.27152.5162.5170.5103107.5110172.5181.5192.5465763.13
2.-72Isabell Adolfsen*Askim SK70.51142.5150155859092.5165181190432.5712.9
3.-72Renate Algrøy*Sotra Kraftsportklubb71.09125132.5140656570130140145347.5569.43
4.-72Vendela Hacer Cengiz*Lenja AK68.66107.5112.5117.572.57577.5130135-330548.63
5.-72Amalie Djupvik*Odin SK69.56112.5117.5122.557.562.565125137.5142.5322.5532.95
6.-72Mathea Sunde*Fræna AK68.35110115120606570120127.5135312.5520.07
7.-72Kristin Kolskog*TSI Styrkeløft64.8390100107.5556062.5105117.5127.5297.5506.05
8.-72Anna Emilie Engebretsen*TSI Styrkeløft71.3397.5105107.547.552.555110120125282.5461.16
1.-84Sofie Sjo Lorentzen*Tromsø Atletklubb79.93147.51501558592.595150160165407.5635.44
2.-84Seline Solstad Halleland*Karmøy Styrkeløftklubb83.47140140147.5107.5112.5115140150160402.5616.55
3.-84Eirinn Christiansen Vågene*Odin SK75.95117.5122.5127.5606567.5137.5145150345549.71
4.-84Mina Murud Haugen*Christiania AK81.1513013514062.56567.5130132.5132.5332.5515.95
5.-84Ida Rad*KK-6781.83120127.513062.567.567.5120127.5132.5322.5498.95
6.-84Beate Svendsen*Haugaland AK72.1410511011567.57072.5110117.5125310504.25
1.84+Marion Opstad*Fræna AK94.0412013013587.592.595120130135362.5531.29
2.84+Vanessa Haubach *Sogndal IL89.97115122.5127.572.572.577.5135145150355529.12
Veteran 40-49 damer
1.-52Rita Helen Simonsen*IL Kraftsport51.829510010757.56063135142.5150.5320.5610.16
2.-52Nitaya Intanon*Nittedal AGK50.7365657047.552.5557582.587.5210390.53
1.-57Linn Therese Botnen Hætlesæther*Bergen SK57.009097.5102.5606567.5115120125292.5527.62
2.-57Jenny Alvsåker*Nittedal AGK55.777080855052.557.5100110117.5250451.54
3.-57Cathrine Bjelland*Nittedal AGK54.138585854547.5-100110117.5247.5452.98
1.-63Manuela Pischel-Bakker *Lenja AK61.93145150152.582.58587.5155160162.5400700.81
2.-63Monica S. Rasmussen*Bryggen SK62.49145152.5157.5707575145152.5160387.5675.33
3.-63Julie Dahle*Askim SK62.60125132.5137.5919595135142.5150382.5665.82
4.-63Hege Velten*Christiania AK62.24100105107.56062.565135140145315546.71
5.-63Maria Schoberg*Jeløy AK60.9895105107.5606565115122.5130295515.65
1.-72Cecilie Point Pedersen*Sandnes AK71.2012513013557.557.565135145145345564.92
2.-72Martine Olsen Egedius*Christiania AK71.15110115120606567.5150160160335548.53
3.-72Karianne Skjelbred*Lenja AK70.581051051107072.575140145152.5327.5537.96
1.-84Karen Tvedt*Bergen SK82.67170177.518587.59092.5150160170447.5687.59
2.-84Hilde O. Dretvik*Røros SK83.45137.5142.5147.587.59095167.5175180412.5631.78
3.-84Linda Carina Isaksen *Tromsø Atletklubb81.94105112.5112.557.56062.5115125132.5297.5460.4
4.-84Hege Beate Haatuft Hagen*Sotra Kraftsportklubb76.3390951004547.550110120125270429.22
1.84+Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK87.75127.513514077.582.587.5140147.5157.5385578.46
2.84+Birgitte Lorentzen*Rana KK111.60120135140808585130140150355490.77
3.84+Elisabeth Tonning*Bergen SK92.027580854547.550100110110232.5347.93
Veteran 50-59 damer
1.-52Hege Henriksen Bubandt *Tromsø Atletklubb51.809095-47.550-120130138280.5529.4
1.-57Jane Kvelland Berntsen*Askim SK56.89102.511011262.567.570120131.5-309559.43
2.-57Ingeborg Gjone*Oslo SK55.6782.582.587.54547.550110115120257.5466.35
1.-72Liv Irene Gunnarsson*Christiania AK70.97120125127.595100100130140150370607.15
2.-72Mette Fjeldstad*Drammen SI69.39112.5117.5117.552.55557.5140145152.5327.5541.91
3.-72Hege Berntsen*IL Kraftsport71.69117.5122.5122.552.55555152155160325530.28
4.-72Line Solheim*Askim SK71.06100105107.562.56567.5125135150307.5503.28
5.-72Grete Nessø*Røros SK71.6995102.5107.567.57072.5105105122.5302.5493.2
1.-84Merethe Stenlund*Melhus IL83.075560-455052.5110117.5125222.5344.03
--84Wenche Bratten Myking*Bergen SK82.7512012512560657016017018000
1.84+Rita Pernille Bråthen*Rana KK96.03125132.5140707577.5160171171375544.93
2.84+Anne Hellem*Bergen SK89.157075-57.562.565110120-257.5387.96
Veteran 60-69 damer
1.-52Angela Maria Jansens Torheim*Bergen SK49.2367.57078404143.5808591.5198.5371.91
1.-63Kirsti Løken*Askim SK62.1710010611052.55858125136-300520.09
1.-72Vigdis Hult*Nes SIL69.03758082.542.547.551110116120250412.58
2.-72Anne Lise Sæthre *Bergen SK64.4767.572.577.545505095107.5107.5235397.66
1.-84Tove Michalsen*Rana KK78.77105116120556063125138138301472.76
2.-84Brith Schjelderup Ediassen*Bergen SK82.7470758045505097.5107.5107.5237.5367.32
Veteran +70 damer
1.-72Anne Mari Clausen*Oslo SK71.6062.567.57042.547.55082.587.592.5205332.63
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Terje Akim Tranås Iversen*Drammen SI57.55909597.572.57577.5100102.5102.5272.5312.27
1.-74Lars Engø Monsen*Lenja AK73.32182.5192.5195135142.5145200220227.5565608.64
2.-74Kristoffer Lien Budsjord*Oslo SK72.69170180190102.5107.5112.5160170185487.5516.9
3.-74Kristoffer Olsen*Sande KK72.99150157.5160115120120172.5185195462.5484.5
4.-74Ruben Iversen Reistad*Karmøy Styrkeløftklubb72.4314014514597.5105105205212.5212.5447.5468.82
5.-74Simen Lauvvik*Hommersåk AK72.19125132.514095102.5107.5140150155395404.93
6.-74Torstein Valen*Ganddal AK72.1512013013092.5100105140160170390398.91
1.-83Knut Einar Skår*Karmøy Styrkeløftklubb82.10190200205117.5125130225235245580578.15
2.-83Emil Torjusen*Skien Atletklubb80.81205212.5217.5132.5137140210215220569.5572.47
3.-83William Pedersen*Karmøy Styrkeløftklubb80.31200207.5207.5130135.5139185195202.5538538.49
4.-83Einar Naveen Møen*Bergen SK81.15152.5160165115115122.5160162.5165440421.71
5.-83Sander Sletvold*Frogner AK81.47130140150808587.5165175185422.5400.39
6.-83Kristian Solberg*Sande KK78.33120130137.597.597.5102.5155167.5172.5412.5400.54
7.-83Andreas Rindli*Oslo SK79.36120130137.595100105160170180412.5396.61
8.-83Thobias Friestad *Hommersåk AK79.171301401457077.580150160170377.5356.42
1.-93Victor Stey*Oslo SK91.70185200207.5112.5117.5122.5215230240570525.72
2.-93Sverre Ose Kristensen*Sjøholt AK89.90182.5192.5202.5125130137.5205215230545505.61
3.-93Ørjan Sandaune*KK-6792.40170182.5190120127.5132.5200215217.5535485.77
4.-93Oscar Kirkeby*Frogner AK92.79185195205115120125195207.5215535484.41
5.-93Daniel Oscar Olsen*Hommersåk AK90.54160170170110120125200210220515470.84
6.-93Fredrik Hoff Saltvik*Oslo SK91.10170180185909595215227.5242.5512.5466.2
7.-93Loyd Lancaster*Ganddal AK91.29165175185102.5112.5120170200212.5487.5438.7
--93Nicholas Olaisen*Høland IL og UL92.9915516518080909019019519500
1.-105Tommy Andre Elvebu*Sjøholt AK102.73200215225140150150260272.5280.5655.5574.66
2.-105Mats Høylo Kjøllesdal*Oslo SK103.77205220225147.5155156215230240620535.62
3.-105Daniel Bolme*SKA-Fræna102.92185195205120120125205210212.5527.5445.39
4.-105Aleksander Vold*Bergen SK101.91170182.5190909597.5180190200480400.21
5.-105Noa Ardalan Josefsen*Sande KK102.191501601709095100170180190440359.15
6.-105Oskar Rybak*Oslo SK94.34150155155105107.5107.5165172.5-420357.93
1.-120Bjørn Andre S. Westbye*Nes SIL119.28265280290120130140265275280710576.68
2.-120Alvin Nysæther*Haugaland AK113.66225230230135145155200215217.5590478.36
Junior 19-23 herrer
1.-66Sebastian Bruvik*Bergen SK65.63180201205110117.5117.5205220220516597.83
2.-66Kristian Aas*Jeløy AK65.15147.5152.5160100105112.5165175185457.5523.56
3.-66Stian Lid Lervik*Veafjorden Atletklubb65.83140145150110117.5117.5155165175425476.21
1.-74Magnus Varpen Langleite*Fræna AK73.40165175182.5135142.5147.5185195200525559.08
2.-74Hossein Sharifi *Bjørgvin SK72.96170180-110115117.5210222.5227.5507.5540.07
3.-74Marius Arhaug*Sjøholt AK72.75150157.5167.5107.5112.5117.5180195202.5475501.15
4.-74Marius Rygg*Oslo SK72.83127.5132.5137.5100102.5105200220-460482.24
5.-74Christian Hellumsand*Drammen SI73.44140147.5147.5102.5110110165185-415423.98
1.-83Thomas Lillejord*Odin SK82.37187.5200210140147.5152.5210227.5237.5600599.64
2.-83Oliver Buvarp Pettersen*Lenja AK82.48192.5200205142.5147.5150230240250592.5590.54
3.-83Magnus Egerdahl*Sande KK82.68215230230135135140220237.5247.5587.5583.86
4.-83Germe Wimpaye*Halden SI78.65182.5195200120125127.5250260270582.5598.83
5.-83Kasper Høiland Andersen*Ganddal AK82.27185195200122.5130135210220225550543.07
6.-83Marius Hansen Fornes*Oslo SK81.41170180185120130135230250-545541.35
7.-83Alex Kristoffer Crozier*Odin SK80.06165172.5177.5110117.5122.5205220225520518.79
8.-83Martin Pedersen Kinn*IL Kraftsport75.00155162.5167.595100105190200205472.5486.66
9.-83Magnus Eide Knutsen*Odin SK82.75150157.5165132.5137.5140140150160455432.8
10.-83Thomas Lyse*Ganddal AK75.83140155155809092.5180195205450455.62
1.-93Chido Nnoli*KK-6783.33230240245140152.5165300.5312.5320.5730.5742.69
2.-93Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK92.95217.5225232.5145152.5157.5275302.5310695653.9
3.-93Jacob Florelius*Sande KK91.75215230240182.5187.5192.5270300300692.5656.68
4.-93Benjamin Rastum*Odin SK92.68220235242.5145155157.5232.5252.5260660617.86
5.-93Benjamin Hognås Hansen*Jeløy AK92.21220230237.5145152.5155240250262.5652.5611.88
6.-93Isak Berge Sandbak *Odin SK90.68195210220145152.5160217.5235240615578.13
7.-93Per Jørgen Gundersen*Jeløy AK92.51210225230140147.5155210227.5235615570.63
8.-93Mads Didrik Wickmann*Sogndal IL92.02207.5217.5225137.5147.5152.5215232.5237.5597.5553.91
9.-93Sander Keedklang*Odin SK91.65170182.5190112.5120125247.5267.5275582.5539.3
10.-93Håkon Berge Berntsen *Odin SK91.41175185192.5127.5137.5140225240250572.5529.5
11.-93Mathias Hergot*KK-6788.98195205210140147.5147.5210217.5220562.5528.19
12.-93Fredrik Søberg*Oslo SK90.69175182.5190120120125180190200510464.93
13.-93Simon Idsøe*Ganddal AK89.88150160172.5100110110210220230490446.1
1.-105Espen Kolltveit*KK-6798.68205205212.5152.5160162.5280280280652.5586.07
2.-105André Strøm-Larsen*Oslo SK93.55202.5215225177.5185190240255255640592.98
3.-105Sigurd Marheim Watten*Sogndal IL100.97205217.5227.5132.514014075240252.5612.5537.16
4.-105Magnus Helgestad*Frogner AK102.87205215220140145150230237.5247.5612.5530.96
5.-105Nicholas Anfinsen*Odin SK103.17212.5220227.5125132.5137.5210222.5237.5602.5519.97
6.-105Henrik Gundersen Lunde*Ganddal AK101.20165180185110120125230252.5260557.5480.62
1.-120Anders Brøten Lillemoe*Røros SK118.10232.5242.5252.5145150155300313322.5730598.67
2.-120Tommy Iversen Hetland*Ganddal AK114.81260270275170177.5177.5260270282.5715594.17
3.-120Joar Finsaas*KK-67108.32195207.5220130137.5145230--587.5489.99
4.-120Amandus Bergersen*Oslo SK110.24185195205125127.5137.5190205225555453.29
5.-120Magnus Refsnes*Askim SK113.95200207.5215110110117.5210220232.5545434.75
Veteran 40-49 herrer
1.-66Eilif Ellefsen*Lenja AK59.959095102.58592.592.5130140145327.5377.83
1.-83Gaute Gillund*Brumunddal AK81.93125132.51408592.592.5140150160385355.82
1.-93Helge Hansen*Arendal SVK92.14237.5245.5250157.5165167.5262.5277.5277.5692.5654.9
2.-93John Roald Lohne *Karmøy Styrkeløftklubb92.33192.5202.5207.5107.5107.5107.5215220225535486.01
3.-93Henning Wold*Nittedal AGK91.92185195200100107.5107.5200215-510460.72
4.-93Stein Presthagen*Røros SK91.39140152.5157.5102.5110112.5140152.5152.5422.5368.63
1.-105Frank I. Rydheim*Bergen SK95.22235247.5255147.5155160240240250665612.51
2.-105Rastislav Siska Simonsen*Bjørgvin SK103.01225235242.5135142.5145240260265647.5565.67
3.-105Ruben Hoffman Gjelsnes*Sande KK101.15225235240140147.5147.5240250260640564.45
4.-105Kurt Simonsen*Karmøy Styrkeløftklubb103.63200207.5215135140140190200205542.5458.47
1.-120Roald Kollåsen*Kristiansand AK118.71220235245175180185260275285715582.92
2.-120Hans Øynes*Kristiansand AK112.10240250255175180187.5220250270680568.82
1.120+Ørjan Leirheim*Odin SK136.07205225237.5182.5192.5200175225-662.5494.68
2.120+Jarle Adolfsen*Høland IL og UL131.10205215220160170170200210225595444.81
Veteran 50-59 herrer
1.-74Per G. Gåsdal*Sjøholt AK73.72125--110115130190205216456472.87
2.-74Terje Myrvold*Askim SK73.52125135142.5100107.5110160170175417.5426.68
1.-83Trond Einar Michelsen*Bergen SK82.7316017018085105110195210217.5502.5486.91
2.-83Magne Hordvik Olsen*Bjørgvin SK82.42117.5125130708085130140145350314.32
1.-93Ronny Ivan Hegge*Lenja AK92.53190200-155162.5165235245247.5612.5567.89
2.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.07195207.5216.5135140142.5240252.5255611.5568.67
3.-93Herner Sæverot*Odin SK92.53175190200122.5130135210230235565517.28
4.-93Bjørn Fjell*Askim SK92.27155162.5170105110115225235242.5515464.88
5.-93Oddbjørn Viken*Drammen SI91.82157.5165167.5112.5117.5122.5185195200480428.95
6.-93Bjørn Arne Friis*Nesna SK91.33130140147.5100105107.5175185195437.5384.9
1.-105Odd Arne Opstad*Fræna AK102.55200225240150160171220240270670589.88
2.-105Ole Jakob Aas*Turn og IL National101.12195205207.5105110112.5205215222.5542.5465.65
3.-105Ove Fosse*Stavanger SK102.50182.5182.5190115120125207.5212.5220527.5446.55
1.-120Geir Arne Giseth *Odin SK119.35215230240.5147.5157.5160250270-657.5527.6
2.-120Ronny Andersen*Nittedal AGK119.58210217.5222.5162.5162.5167.5255262.5267.5642.5513.06
3.-120Raymond Andersen*Nittedal AGK116.62225235241160170188215225235636514.44
4.-120Ronny Hogne Hagen*Odin SK107.05140147.5150859092.5175190200442.5350.83
Veteran 60-69 herrer
1.-66Arne Sandstøl*Ganddal AK65.419510011072.577.577.5115122.5130312.5329.53
1.-83Tormod Andersen*Lenja AK82.02190200207.5100105-210226228.5538.5531.08
1.-93Morten Rygh*Rana KK91.54155165172.595102.5105180202.5212.5487.5437.88
2.-93Atle Aamelfot*Bergen SK92.311651751809597.5-200205212.5482.5430.07
3.-93Roy Olav Øyvann*Nittedal AGK91.5515517017090100102.5165175185430376.21
4.-93John Søtorp*Bodø Atletklubb91.80606070120120130130140150330268.47
1.-105Jarle Aaberg*Bjørgvin SK102.41180200200140150155205--555474.51
2.-105Eskild Sommernes*Rana KK101.14145160170115125127.5210225230525447.84
1.-120Rune Johansen*Lenja AK106.75195202.5202.5145147.5150215222.5222.5567.5474.67
2.-120Robert Øren*Bergen SK108.19150160170120125130175185190490394.93
3.-120Vegard Røysum*Lørenskog AK109.56100--8590-190205-395299.44
Ungdom 14-18 herrer
Gj.-59Daniel Andersen Nilsen*Halden SI53.7513013514577.582.585145155160390515.35

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120Markløft utstyrsfritt313kg
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120Markløft utstyrsfritt322.5kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Benkpress utstyrsfritt41kg
Angela Maria Jansens TorheimVeteran 60-6952Benkpress utstyrsfritt43.5kg
Anne Lise Sæthre Veteran 60-6972Benkpress utstyrsfritt50kg
Anne Lise Sæthre Veteran 60-6972Benkpress enkeltløft utstyrsfritt50kg
Anne Mari ClausenVeteran +7072Knebøy utstyrsfritt70kg
Arne SandstølVeteran 60-6966Knebøy utstyrsfritt110kg
Arne SandstølVeteran 60-6966Markløft utstyrsfritt130kg
Arne SandstølVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt312.5kg
Atle AamelfotVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt175kg
Atle AamelfotVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt180kg
Bjørn Andre S. WestbyeUngdom 14-18120Knebøy utstyrsfritt280kg
Bjørn Andre S. WestbyeJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt290kg
Bjørn Andre S. WestbyeUngdom 14-18120Knebøy utstyrsfritt290kg
Bjørn Andre S. WestbyeUngdom 14-18120Sammenlagt utstyrsfritt695kg
Bjørn Andre S. WestbyeUngdom 14-18120Sammenlagt utstyrsfritt705kg
Bjørn Andre S. WestbyeUngdom 14-18120Sammenlagt utstyrsfritt710kg
Chido NnoliJunior 19-2393Markløft utstyrsfritt300.5kg
Chido NnoliJunior 19-2393Markløft utstyrsfritt312.5kg
Chido NnoliÅpen93Markløft utstyrsfritt312.5kg
Chido NnoliJunior 19-2393Markløft utstyrsfritt320.5kg
Chido NnoliÅpen93Markløft utstyrsfritt320.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt145kg
Emil TorjusenUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt137kg
Hege BerntsenVeteran 50-5972Markløft utstyrsfritt152kg
Hege BerntsenVeteran 50-5972Markløft utstyrsfritt155kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5952Markløft utstyrsfritt138kg
Helge HansenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt245.5kg
Helge HansenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt250kg
Helge HansenVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt277.5kg
Helge HansenVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt677.5kg
Helge HansenVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt692.5kg
Isabell AdolfsenJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt181kg
Isabell AdolfsenJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt190kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Benkpress utstyrsfritt62.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Benkpress utstyrsfritt67.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt102.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt110kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Markløft utstyrsfritt131.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Sammenlagt utstyrsfritt297.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Sammenlagt utstyrsfritt309kg
Joel Immanuel VikeslandJunior 19-2393Markløft utstyrsfritt302.5kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt91kg
Julie DahleVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt95kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Benkpress utstyrsfritt58kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt58kg
Kirsti LøkenVeteran 50-5963Knebøy utstyrsfritt106kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Knebøy utstyrsfritt106kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Markløft utstyrsfritt136kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6963Sammenlagt utstyrsfritt300kg
Lena SjølJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt148kg
Lena SjølJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt150.5kg
Liv Irene GunnarssonVeteran 50-5972Sammenlagt utstyrsfritt370kg
Manuela Pischel-Bakker Veteran 40-4963Markløft utstyrsfritt160kg
Manuela Pischel-Bakker Veteran 40-4963Markløft utstyrsfritt162.5kg
Manuela Pischel-Bakker Veteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt392.5kg
Manuela Pischel-Bakker Veteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt397.5kg
Manuela Pischel-Bakker Veteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt400kg
Mats Høylo KjøllesdalUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt147.5kg
Mats Høylo KjøllesdalUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt155kg
Mats Høylo KjøllesdalUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt147.5kg
Mats Høylo KjøllesdalUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt155kg
Nils Harald EkerhovdVeteran 50-5993Knebøy utstyrsfritt216.5kg
Per G. GåsdalVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt216kg
Raymond AndersenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt241kg
Rebekka Tao JacobsenJunior 19-2357Knebøy utstyrsfritt136kg
Rebekka Tao JacobsenJunior 19-2357Knebøy utstyrsfritt141kg
Rebekka Tao JacobsenÅpen57Knebøy utstyrsfritt143.5kg
Rebekka Tao JacobsenJunior 19-2357Knebøy utstyrsfritt143.5kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Benkpress utstyrsfritt63kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Benkpress enkeltløft utstyrsfritt63kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Knebøy utstyrsfritt107kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Markløft utstyrsfritt150.5kg
Rita Helen SimonsenVeteran 40-4952Sammenlagt utstyrsfritt320.5kg
Rita Pernille BråthenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt140kg
Sebastian BruvikJunior 19-2366Knebøy utstyrsfritt201kg
Sebastian BruvikÅpen66Knebøy utstyrsfritt201kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt80kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt84.5kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2352Benkpress utstyrsfritt88.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt88.5kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen52Benkpress utstyrsfritt88.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt80kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt84.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt88.5kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen52Benkpress enkeltløft utstyrsfritt88.5kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2352Benkpress enkeltløft utstyrsfritt88.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Knebøy utstyrsfritt118.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt126kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt317kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt327kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt333kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Benkpress utstyrsfritt103kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Benkpress utstyrsfritt107.5kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Benkpress utstyrsfritt110kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Benkpress enkeltløft utstyrsfritt103kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Benkpress enkeltløft utstyrsfritt107.5kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt181.5kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt192.5kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Sammenlagt utstyrsfritt445kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Sammenlagt utstyrsfritt454kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Sammenlagt utstyrsfritt465kg
Sofie HorneUngdom 14-1884Benkpress utstyrsfritt82.5kg
Sofie HorneUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt172.5kg
Sofie HorneUngdom 14-1884Sammenlagt utstyrsfritt395kg
Tommy Andre ElvebuUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt150kg
Tommy Andre ElvebuUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt150kg
Tommy Andre ElvebuUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt272.5kg
Tommy Andre ElvebuUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt280.5kg
Tommy Andre ElvebuUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt635kg
Tommy Andre ElvebuUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt647.5kg
Tommy Andre ElvebuUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt655.5kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Knebøy utstyrsfritt207.5kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Markløft utstyrsfritt226kg
Tove MichalsenVeteran 60-6984Knebøy utstyrsfritt116kg
Vigdis HultVeteran 60-6972Markløft utstyrsfritt116kg
Vigdis HultVeteran 60-6972Markløft utstyrsfritt120kg
Vigdis HultVeteran 60-6972Sammenlagt utstyrsfritt246kg
Vigdis HultVeteran 60-6972Sammenlagt utstyrsfritt250kg
William PedersenUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt135.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer590FRolf Arne Halvorsen
1Sidedommer690FOle Tilrem
1Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
1Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
1Stevneleder917FKim Eikefet
2Hoveddommer690FOle Tilrem
2Sidedommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
2Teknisk kontrollør662FPer-A. Rozenbergs-Deem
2Stevneleder917FKim Eikefet
3Hoveddommer551FAlexander Kirketeig
3Sidedommer774FChristian Solheim
3Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
3Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
3Stevneleder917FKim Eikefet
4Hoveddommer651I/2Stian Botnen
4Sidedommer227I/2Egil Kroknes
4Sidedommer551FAlexander Kirketeig
4Teknisk kontrollør774FChristian Solheim
4Stevneleder917FKim Eikefet
5Hoveddommer682I/2Anita Stavik
5Sidedommer551FAlexander Kirketeig
5Sidedommer651I/2Stian Botnen
5Teknisk kontrollør662FPer-A. Rozenbergs-Deem
5Stevneleder917FKim Eikefet
6Hoveddommer551FAlexander Kirketeig
6Sidedommer682I/2Anita Stavik
6Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
6Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
6Stevneleder917FKim Eikefet
7Hoveddommer879FMarthe Stavik Aas
7Sidedommer227I/2Egil Kroknes
7Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
7Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
7Stevneleder917FKim Eikefet
8Hoveddommer682I/2Anita Stavik
8Sidedommer690FOle Tilrem
8Sidedommer651I/2Stian Botnen
8Teknisk kontrollør774FChristian Solheim
8Stevneleder917FKim Eikefet
9Hoveddommer690FOle Tilrem
9Sidedommer774FChristian Solheim
9Sidedommer682I/2Anita Stavik
9Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
9Stevneleder917FKim Eikefet
10Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
10Sidedommer682I/2Anita Stavik
10Sidedommer663FGeir Arne Giseth
10Teknisk kontrollør879FMarthe Stavik Aas
10Stevneleder917FKim Eikefet
11Hoveddommer663FGeir Arne Giseth
11Sidedommer232I/2Jan Sjøl
11Sidedommer879FMarthe Stavik Aas
11Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik
11Stevneleder917FKim Eikefet
12Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
12Sidedommer774FChristian Solheim
12Sidedommer232I/2Jan Sjøl
12Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
12Stevneleder917FKim Eikefet
13Hoveddommer774FChristian Solheim
13Sidedommer227I/2Egil Kroknes
13Sidedommer651I/2Stian Botnen
13Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
13Stevneleder917FKim Eikefet
14Hoveddommer879FMarthe Stavik Aas
14Sidedommer232I/2Jan Sjøl
14Sidedommer227I/2Egil Kroknes
14Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik
14Stevneleder917FKim Eikefet
15Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
15Sidedommer879FMarthe Stavik Aas
15Sidedommer682I/2Anita Stavik
15Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
15Stevneleder917FKim Eikefet
16Hoveddommer690FOle Tilrem
16Sidedommer879FMarthe Stavik Aas
16Sidedommer774FChristian Solheim
16Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
16Stevneleder917FKim Eikefet
17Hoveddommer774FChristian Solheim
17Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
17Sidedommer690FOle Tilrem
17Teknisk kontrollør879FMarthe Stavik Aas
17Stevneleder917FKim Eikefet

Bilder (4)