Nordisk styrkeløft utstyrsfritt ungdom og junior



Fakta

Arrangør NPF
Dato 13.09.2019
Stevnetype Nordisk styrkeløft utstyrsfritt ungdom og junior
Sted Videbæk, Danmark
Stevneleder
Sekretær
Antall deltakere 20
Antall resultat 20

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Selma Karoline Matilde Ramberg*Tromsø Atletklubb51.84112.5120125818790120132.5140.5355.5680.77
2.-63Juliane Slettnes*Brumunddal AK62.28127.513514072.577.580137.5147.5152.5370645.1
1.-72Yasmina Juliette Havnen*Drammen SI66.14117.5125127.562.56567.5132.5140150342.5579.39
1.-84Sofie Horne*Tromsø Atletklubb79.04137.5145150808590160170180415650.15
Junior 19-23 damer
3.-52Irina Melkild*Øksfjord AK50.55102.5107.511072.57577.5112.5117.5122.5310596.89
4.-52Camilla Vik Nygård*Fræna AK51.421051101156567.570115122.5132.5302.5576.14
1.-57Mia Margrethe Ramberg Storstad*Tromsø Atletklubb54.06110117.5120758082.5115120125325605.44
4.-72Renate Algrøy*Sotra Kraftsportklubb71.21125132.513567.572.575130140150357.5585.56
Ungdom 14-18 herrer
1.-53Daniel Andersen Nilsen*Halden SI52.73140147.5150859092.5150160167.5407.5552.28
1.-74Lars Engø Monsen*Lenja AK72.91190200205145152.5156.5220235242.5592.5645.06
3.-83Emil Torjusen*Skien Atletklubb80.75210217.5220137.5142.5145210215217.5580584.89
2.-93Victor Stey*Oslo SK90.78205212.5217.5115120125230242.5245577.5537.32
Junior 19-23 herrer
1.-74Simen Johnson Myrvold*Askim SK73.54202.5210217.5152.5160165225225237.5612.5665.48
2.-83Johannes Kristensen*Bodø Atletklubb82.47235245255150155155260275275675684.63
3.-83Thomas Lillejord*Odin SK82.63190202.5202.5145155160225235250600598.34
1.-93Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK92.49230237.5240152.5157.5157.5282.5305322.5717.5679.95
3.-93Jacob Florelius*Sande KK92.98220232.5242.5177.5182.5182.5262.5262.5282.5682.5640.48
2.-105Damian Steinke*KK-67104.21245257.5267.5157.5165165275287.5310742.5656.5
5.-105Espen Kolltveit*KK-67102.99212.5220225157.5162.5165280290295680598.38
1.-120Anders Brøten Lillemoe*Røros SK119.59240250257.5140147.5150305320330735599.08

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120Markløft utstyrsfritt330kg
Damian SteinkeJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt310kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress utstyrsfritt85kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress utstyrsfritt90kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress enkeltløft utstyrsfritt85kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Knebøy utstyrsfritt147.5kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2353Knebøy utstyrsfritt147.5kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2353Knebøy utstyrsfritt150kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Knebøy utstyrsfritt150kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Markløft utstyrsfritt150kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Markløft utstyrsfritt160kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2353Markløft utstyrsfritt160kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2353Markløft utstyrsfritt167.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Markløft utstyrsfritt167.5kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2353Sammenlagt utstyrsfritt390kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt utstyrsfritt390kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt utstyrsfritt400kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2353Sammenlagt utstyrsfritt400kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2353Sammenlagt utstyrsfritt407.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1853Sammenlagt utstyrsfritt407.5kg
Emil TorjusenUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt137.5kg
Emil TorjusenUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt142.5kg
Emil TorjusenUngdom 14-1883Knebøy utstyrsfritt217.5kg
Emil TorjusenUngdom 14-1883Knebøy utstyrsfritt220kg
Joel Immanuel VikeslandJunior 19-2393Markløft utstyrsfritt322.5kg
Joel Immanuel VikeslandÅpen93Markløft utstyrsfritt322.5kg
Juliane SlettnesUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt135kg
Juliane SlettnesUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt140kg
Juliane SlettnesUngdom 14-1863Markløft utstyrsfritt147.5kg
Juliane SlettnesUngdom 14-1863Markløft utstyrsfritt152.5kg
Juliane SlettnesUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt355kg
Juliane SlettnesUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt365kg
Juliane SlettnesUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt370kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2352Benkpress utstyrsfritt90kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen52Benkpress utstyrsfritt90kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt90kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2352Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen52Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Knebøy utstyrsfritt120kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Knebøy utstyrsfritt125kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt132.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt140.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt335kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt347.5kg
Selma Karoline Matilde RambergUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt355.5kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2374Benkpress utstyrsfritt160kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2374Benkpress utstyrsfritt165kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2374Benkpress enkeltløft utstyrsfritt165kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2374Knebøy utstyrsfritt210kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt600kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt612.5kg
Sofie HorneUngdom 14-1884Benkpress utstyrsfritt85kg
Sofie HorneUngdom 14-1884Knebøy utstyrsfritt150kg
Sofie HorneUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt180kg
Sofie HorneUngdom 14-1884Sammenlagt utstyrsfritt405kg
Sofie HorneUngdom 14-1884Sammenlagt utstyrsfritt415kg
Nordisk rekord
Selma Karoline Matilde Ramberg
Benkpress 81 kg, 87 kg, 90 kg
Markløft 140,5 kg
Sammenlagt 347,5 kg, 355,5 kg

Juliane Slettnes
Knebøy 140 kg

Daniel Andersen Nilsen
Knebøy 147,5 kg, 150 kg
Benkpress 90 kg
Markløft 167,5 kg
Sammenlagt 390 kg, 400 kg 407,5 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Sidedommer651I/2Stian Botnen
1Jury559I/1Per Øivind Fjeld
2Sidedommer651I/2Stian Botnen
2Jury559I/1Per Øivind Fjeld
3Jury559I/1Per Øivind Fjeld
4Jury559I/1Per Øivind Fjeld
5Jury559I/1Per Øivind Fjeld