Benkpress-Cup 3.runde



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion Østafjell,Skien Atletklubb
Dato 21.09.2019
Stevnetype Benkpress-Cup 3.runde
Sted Skien
Stevneleder Siv Vaa
Sekretær Marius Jemtland
Antall deltakere 18
Antall resultat 17

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Åpen damer
1.-63Ruth Kari HoleSPUVI61.75125132.5132.5125665.99
2.-63Mari Kristin Kolsrud Bjerke*Sande KK60.506062.562.560507.96
3.-63Marie Næss Klokkervold *Skien Atletklubb62.405052.55552.5447.94
1.-72Katarina Duaas Nymoen*Skien Atletklubb66.8062.567.57067.5542.75
Veteran 40-49 damer
1.-63Anette Heimstad-AasbøSkien Atletklubb62.70909510095556.08
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Kristian Solberg*Sande KK78.15105110110105447.39
1.-105Noa Ardalan JosefsenSande KK103.85115122.5127.5127.5396.91
2.-105Adrian Kristoffer Lunde*Sande KK101.1067.57577.575269.38
Junior 19-23 herrer
1.-83Christian Hellumsand*Drammen SI78.90110117.5117.5110465.41
1.-93Abdulrahman Majou*Sande KK91.15117.5125132.5132.5507
Åpen herrer
1.-83Kim Gundersen*Skien Atletklubb82.85175185192.5192.5785.82
2.-83Andreas Jemtland*Skien Atletklubb82.85142.5152.5152.5142.5581.92
1.-105Markus Graatrud*Drammen SI99.40185197.5200197.5714.04
1.-120Per Marius Hole*SPUVI117.60190205217.5205670.48
Veteran 50-59 herrer
1.-105Oddbjørn Viken*Drammen SI98.25117.5122.5122.5117.5428.58
1.-120Yves Florelius*Sande KK107.35100--100345.88
1.120+Jan Helge Rustan*Sande KK121.15100107.5115107.5346.9
-120+Morten NovumDrammen SI125.0520520520500

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer883RMaren Njøs Kurdøl
1Sidedommer615RBjørn Grønvold
1Sidedommer891RRoman Telezhnyak
1Teknisk kontrollør327RPer Ove Sjøl
2Hoveddommer891RRoman Telezhnyak
2Sidedommer615RBjørn Grønvold
2Sidedommer883RMaren Njøs Kurdøl
2Teknisk kontrollør327RPer Ove Sjøl