RM utstyrsfritt region Nordland



Fakta

Arrangør Rana KK
Dato 05.10.2019
Stevnetype RM utstyrsfritt region Nordland
Sted Rana
Stevneleder Runi Sparby og Anders Grønmo,
Sekretær Morten Rygh
Antall deltakere 29
Antall resultat 28

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Astrid Haugberg Slettmyr *Hundholmen Atletklubb64.6965707527.53032.59097.5105212.5357.73
Junior 19-23 damer
1.-84Sandra Slotterøy Nilsen*Brønnøy SK75.7495102.5107.557.562.565130140145317.5506.39
Åpen damer
1.-63Jowan Salay*Bodø Atletklubb62.25909510062.562.570125132.5140302.5524.27
2.-63Ane Karoline Slettbakk Jensen*Bodø Atletklubb62.2092.510010547.552.555122.5132.5135295511.01
1.-72Sarah Nilsen Evensen*Hundholmen Atletklubb71.02107.5112.5112.5909595130137.5145347.5569.68
1.-84Siri Anita Slettmyr*Hundholmen Atletklubb84.00162.5170-97.5105110192.5202.5208.5483.5737.43
2.-84Kristin Michalsen*Rana KK83.65100107.5112.5606570110122.5130305468.28
3.-84Mona Helen Ludvigsen*Brønnøy SK76.245562.572.537.545458590100210333.86
Veteran 40-49 damer
1.84+Birgitte Lorentzen*Rana KK106.2311512513077.58082.5125135142.5352.5495.5
Veteran 50-59 damer
1.84+Rita Pernille Bråthen*Rana KK95.7025--7072.575120140150250368.67
Veteran 60-69 damer
1.-84Tove Michalsen*Rana KK82.26105115120.552.56060120127.5132.5295455.92
Junior 19-23 herrer
1.-74Ali Mohammed Mardini*Bodø Atletklubb73.3611512012595102.5102.5140145155370369.13
1.-83Johannes Kristensen*Bodø Atletklubb82.80235248252.5150157.5162.5250260270680.5689.03
1.120+Jonas Hestø*Brønnøy SK138.6518019520597.5105110250275285600435.49
Åpen herrer
1.-74Bjørn Arne Jensen*Brønnøy SK72.7913014015090105115140150165420433.11
1.-83Thomas Ovesen*Brønnøy SK81.61160170177.5130135140190210222.5535528.94
2.-83Markus Thonhaugen*Bodø Atletklubb81.03140147.5155130137.5142.5155165180472.5459.61
3.-83Marius Espolin Waard Johnson*Bodø Atletklubb82.96---120125130---130530.45
--83Nikolai Bjørnvik Rosø*Sandnessjøen SK81.71150155155100107.5112.5172.5182.519000
1.-93Edvard Oliver Rølvåg*Sandnessjøen SK92.71177.5185195115120120207.5215222.5522.5471.38
1.-105Jørgen Nikolaisen*Bodø Atletklubb101.80160180180130130135220230240540461.14
2.-105Hans Martin Rygh*Rana KK102.15100135162.5105115125140160182.5460379.42
1.-120Eivind Svaleng*Bodø Atletklubb117.76210220230160170175245265272.5677.5550.44
2.-120Olav Melhus Gomo*Bodø Atletklubb118.92210222.5227.5125130135210220230587.5463.4
1.120+Christoffer Nygård*Rana KK120.16212.5225232.5135140145230255270640509.32
Veteran 40-49 herrer
1.120+Kjell-Frode Skogsøy*Nesna SK136.21170185200140145150210230250580422.3
Veteran 50-59 herrer
1.-74Frode Larsen*Rana KK73.74100115125758590145155160375373.72
1.-105Jan-Roger Johansen*Rana KK103.92225255270125135142.5225265280670585.12
Veteran 60-69 herrer
1.-105Eskild Sommernes*Rana KK101.60160160175120130-215230235535456.66

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Johannes KristensenJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt248kg
Siri Anita SlettmyrÅpen84Markløft utstyrsfritt208.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer242FJan E. Jensen
1Sidedommer474FLine-Anita Andreassen
1Sidedommer786FKristoffer Martinsen
1Teknisk kontrollør778RMads Robin Kåsmo
1Stevneleder905FRuni Hammarø Sparby
2Hoveddommer474FLine-Anita Andreassen
2Sidedommer242FJan E. Jensen
2Sidedommer786FKristoffer Martinsen
2Teknisk kontrollør783FEirik B. Olsen
2Stevneleder908FAnders Grønmo
3Hoveddommer908FAnders Grønmo
3Sidedommer242FJan E. Jensen
3Sidedommer474FLine-Anita Andreassen
3Teknisk kontrollør778RMads Robin Kåsmo
3Stevneleder905FRuni Hammarø Sparby