NM Styrkeløft utstyr ungdom, junior, veteran



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 23.11.2019
Stevnetype NM Styrkeløft utstyr ungdom, junior, veteran
Sted Bergen
Stevneleder Kim Eikefet og Even Liland
Sekretær Ruth Sandbak Berge
Antall deltakere 41
Antall resultat 41

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Emma Elise AasSande KK51.56100110118.5505555125130135303.5476.06
2.-52Thea Margrethe KorneliussenSandnes AK49.871001001104550507090-235396.73
1.-63Juliane SlettnesBrumunddal AK62.50152.5160166.592.592.597.5152.5165171429579.83
Junior 19-23 damer
1.-57Marthe S. TjeltaSandnes AK56.3312513514067.567.570115122.5140342.5504.67
1.-63Frida AungOslo SK61.50175185187.5112.5117.5120170180190497.5660.18
2.-63Elise NovumDrammen SI62.43122.51301359095100115122.5127.5357.5500.91
1.-72Natalie BjaanesSandnes AK67.97175185190112.5117.5120160172.5177.5477.5612.07
Veteran 40-49 damer
1.-57Heidi Ottesen SolbergDrammen SI56.67147.5155160808587.5145152.5157.5395564.73
1.84+Runi Hammerø SparbySandnessjøen SK94.22220227.523070115117.5177.5187.5192.5532.5593.57
Veteran 50-59 damer
1.-57Anita StavikAskim SK56.96155162.5167.5657072.5150157.5162.5390557.67
1.-63Grethe BøeIL Kraftsport62.27110115-57.562.567.58595-272.5407.16
1.-84Gro-Berit StavheimSjøholt AK80.90165175180.5808587.5155162.5167.5435.5532.14
Veteran 60-69 damer
1.-57Tove HansenIL Kraftsport53.74606567.547.55052.59095100220367.28
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Daniel Andersen NilsenHalden SI58.3317018520090.5105107.5170185200507.5551.36
1.-83Ludvik MoenBrumunddal AK82.21250260267.5162.5170.5175220230240682.5572.32
1.-105Loyd LancasterGanddal AK96.87210222.5235140150160205217.5230625483.03
2.-105Noa Ardalan JosefsenSande KK103.97210220230120130130170190200550416.29
Junior 19-23 herrer
1.-74Magnus Varpen LangleiteFræna AK73.62200215220150150167.5200215222.5585533.4
1.-83Kasper Høiland AndersenGanddal AK82.62247.5255262.5150157.5162.5240250257.5675565.04
2.-83Aleksander B. HaugeSandnes AK81.55190200205155162.5162.5200220230587.5503.28
3.-83Thomas LyseGanddal AK78.65192.5200210115122.5127.5205222.5250560492.94
1.-93Henrik HagenOslo SK92.83320333.5340247.5260270.5270290300900.5687.05
2.-93Joel Immanuel VikeslandBrumunddal AK92.85255262.5270152.5157.5162.5285305315747.5579.86
3.-93Hermann MoenBrumunddal AK92.28270280280205210215230242.5252.5737.5574.79
Veteran 40-49 herrer
1.-93Tommy NordstøDrammen SI92.95265280280195200200265280280725563.78
2.-93Helge SvilandSandnes AK91.38210220225190195200210220230650516.08
1.-105Morten A. MiddelthonSandnes AK101.47215225225140147.5152.5215215225597.5453.14
1.-120Runar SaxegårdLenja AK119.727577.5-100--100--275220.33
1.120+Åge BerntsenTrøndertun SK152.95340360-100120130280300300770469.03
Veteran 50-59 herrer
1.-74Bjørn AstadOslo SK73.67185205215125130137.5175185195547.5502.98
2.-74Frode LarsenRana KK73.70175195205115122.5130175190195517.5478.7
1.-83Sigve ValentinsenSandnes AK82.80240255283190200218220240250705586.78
1.-93Herner SæverotOdin SK92.55225232.5235165165170220230235635501.99
2.-93Stig Rune NielsenSandnes AK92.77215225230170170175215230235635501.35
1.-105Arve RønnekleivSandnes AK100.50180190200110117.5120265277.5293585447.02
2.-105Freddy SvendsenLenja AK104.17192.5202.5202.5180180190190202.5215585438.89
1.-120Jim LjungquistBrumunddal AK119.73285285285225235235270280290.5810.5548.13
1.120+Morten NovumDrammen SI128.59245255255200200200200225225655438.19
Veteran 60-69 herrer
1.-83Tormod AndersenLenja AK82.68150--100--150180200450396.27
1.-120Rune JohansenLenja AK108.23225245.5-170175180180200-620.5453.44
Veteran +70 herrer
1.-93Arnfinn SkadsemGanddal AK86.751201301408590100125140145375331.05

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Åge BerntsenVeteran 40-49120+Knebøy360kg
Anita StavikVeteran 50-5957Knebøy155kg
Anita StavikVeteran 40-4957Knebøy155kg
Anita StavikVeteran 50-5957Knebøy162.5kg
Anita StavikVeteran 40-4957Knebøy162.5kg
Anita StavikVeteran 50-5957Markløft150kg
Anita StavikVeteran 40-4957Markløft157.5kg
Anita StavikVeteran 50-5957Markløft157.5kg
Anita StavikVeteran 50-5957Sammenlagt382.5kg
Anita StavikVeteran 50-5957Sammenlagt390kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Benkpress105kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Benkpress107.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Benkpress90.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft105kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft107.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Knebøy170kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Knebøy185kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Knebøy200kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Knebøy200kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Markløft170kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Markløft185kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Markløft185kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Markløft200kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Markløft200kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Sammenlagt477.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Sammenlagt492.5kg
Daniel Andersen NilsenUngdom 14-1859Sammenlagt507.5kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Sammenlagt507.5kg
Emma Elise AasUngdom 14-1852Knebøy118.5kg
Emma Elise AasUngdom 14-1852Markløft130kg
Emma Elise AasUngdom 14-1852Markløft135kg
Emma Elise AasUngdom 14-1852Sammenlagt293.5kg
Emma Elise AasUngdom 14-1852Sammenlagt298.5kg
Emma Elise AasUngdom 14-1852Sammenlagt303.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5984Knebøy180.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5984Sammenlagt435.5kg
Heidi Ottesen SolbergVeteran 40-4957Markløft152.5kg
Heidi Ottesen SolbergVeteran 40-4957Sammenlagt387.5kg
Heidi Ottesen SolbergVeteran 40-4957Sammenlagt395kg
Henrik HagenJunior 19-2393Benkpress260kg
Henrik HagenJunior 19-2393Benkpress270.5kg
Henrik HagenÅpen93Benkpress270.5kg
Henrik HagenJunior 19-2393Benkpress enkeltløft270.5kg
Henrik HagenJunior 19-2393Knebøy333.5kg
Henrik HagenJunior 19-2393Knebøy340kg
Henrik HagenJunior 19-2393Sammenlagt880.5kg
Henrik HagenJunior 19-2393Sammenlagt900.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Markløft290.5kg
Juliane SlettnesUngdom 14-1863Knebøy166.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Benkpress170.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Benkpress175kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft175kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Knebøy267.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Sammenlagt662.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Sammenlagt672.5kg
Ludvik MoenUngdom 14-1883Sammenlagt682.5kg
Rune JohansenVeteran 60-69120Knebøy245.5kg
Runi Hammerø SparbyVeteran 40-4984+Knebøy220kg
Runi Hammerø SparbyVeteran 40-4984+Knebøy230kg
Runi Hammerø SparbyVeteran 40-4984+Sammenlagt522.5kg
Runi Hammerø SparbyVeteran 40-4984+Sammenlagt532.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress52.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft100kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft95kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt210kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt215kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt220kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer773FBengt Eide-Olsen
1Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
1Teknisk kontrollør663FGeir Arne Giseth
1Stevneleder917FKim Eikefet
2Hoveddommer769I/2Kristin Thorvaldsen
2Sidedommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer663FGeir Arne Giseth
2Teknisk kontrollør773FBengt Eide-Olsen
2Stevneleder917FKim Eikefet
3Hoveddommer690FOle Tilrem
3Sidedommer774FChristian Solheim
3Sidedommer917FKim Eikefet
3Teknisk kontrollør390FMons Terje Skjelvik
4Hoveddommer917FKim Eikefet
4Sidedommer690FOle Tilrem
4Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
4Teknisk kontrollør774FChristian Solheim

Bilder (1)