Åpent stevne



Fakta

Arrangør Ganddal AK
Dato 14.12.2019
Stevnetype Åpent stevne
Sted Sandnes
Stevneleder Jøren Skadsem Eikeland
Sekretær Lola Pettersson
Antall deltakere 31
Antall resultat 31

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-84Linda Zahl Pedersen*Sandnessjøen SK75.65130140145707580145155165385614.58
Veteran 40-49 damer
1.-47Linda Engeskaug*Ganddal AK46.65606570354042.58090100200384.69
Veteran 50-59 damer
1.-72Anne Kari Kyvik*Ganddal AK69.309092.5955557.560117.5125127.5277.5458.18
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Ole Egenes*Ganddal AK73.4013514515590100100150170185440454.83
2.-74Josia Saffaran*Ganddal AK71.80100102.5105808585150160165345344.46
1.-105Loyd Lancaster*Ganddal AK97.05175185200105115125185202.5215502.5436.61
Junior 19-23 herrer
1.-66Kim Aarskog Vestly*Ganddal AK63.2012012513087.59090137.5147.5155375424.77
1.-74Kristoffer Idar Johnsen*Ganddal AK67.25125135152.592.597.597.5135150160392.5425.66
1.-83Kasper Høiland Andersen*Ganddal AK82.70190200205127.5135140215225230565558.16
2.-83Thomas Lyse*Ganddal AK80.651501601709095100190207.5212.5477.5466.96
3.-83Andreas W. Efteland*Ganddal AK80.65150162.51708592.5100170180192.5455440.96
1.-93Simon Idsøe*Ganddal AK91.60160170180100110120230235240520472.52
1.-105Henrik Gundersen Lunde*Ganddal AK98.30175187.5195112.5122.5127.5235255262.5565497.35
2.-105Magnus Larsson*Ganddal AK97.50160185200105115120210230240560494.79
Åpen herrer
1.-83Torjus Wathne*Ganddal AK81.40195202.5212.5130137.5137.5230240247.5582.5584.49
2.-83Marton Hodnefjell*Ganddal AK82.50160175180120130140210230240550542.01
3.-83Tore Edland*Ganddal AK81.10140150160117.5125132.5175185195480467.96
4.-83Kolbjørn Kverme RonoldGanddal AK75.05---137.5145147.5---145520.31
1.-93Oskar Knudsen Øvrebø*Ganddal AK90.85160180190120127.5130180190195500453.6
2.-93Stian Askeland*Ganddal AK91.25115125135606570130140155360301.9
1.-105Kristoffer S. Eikeland*Ganddal AK104.95240255265190200205300320330785696
2.-105Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK105.00250265270140160180250280300730641.12
3.-105Even Dysjaland*Ganddal AK100.75170180190115120125210220225535459.11
4.-105Jøren Skadsem Eikeland*Ganddal AK101.70---107.5112.5117.5---117.5419.51
1.-120Dan Haugsengen*Ganddal AK119.85210220225137.5142.5145250260265632.5503.11
2.-120Anders Bore*Ganddal AK108.10195205215145152.5160240250262.5630532.21
1.120+Alastair McColl*Ganddal AK140.60260275282.5200210215265290300782.5589.34
Veteran 40-49 herrer
1.-83Oddbjørn Vagle*Ganddal AK79.40150160170120125125220235240525527.72
1.-105Frode Berentsen*Ganddal AK103.60230240257.5160170175220230240672.5588.73
Veteran 50-59 herrer
1.-105Børge Øvrebø*Ganddal AK104.45180200220120130140200220-580493.59
Veteran +70 herrer
1.-93Arnfinn Skadsem*Ganddal AK87.50100105115708082.5110122.5135320267.36

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer577RArne Sandstøl
1Sidedommer925RKaroline Tanche-Larsen
1Sidedommer933FLisa Marie Olufsen
1Stevneleder578FJøren S. Eikeland
2Hoveddommer933FLisa Marie Olufsen
2Sidedommer577RArne Sandstøl
2Sidedommer925RKaroline Tanche-Larsen
3Hoveddommer578FJøren S. Eikeland
3Sidedommer577RArne Sandstøl
3Sidedommer933FLisa Marie Olufsen