RM styrkeløft utstyrsfritt Region Vest



Fakta

Arrangør Bjørgvin SK
Dato 15.02.2020
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt Region Vest
Sted Bergen
Stevneleder Christian Solheim
Sekretær Helge Birkeland
Antall deltakere 63
Antall resultat 63

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Ingrid C. W. Rydheim*Bergen SK60.6675808537.54042.582.59097.5222.5384.85
1.-84Mina Holmefjord *Bergen SK74.70115125132.5707577.5140150160360577.67
Junior 19-23 damer
1.-63Anna Nafisa Hjelle Skjenken*Odin SK60.3795105112.56572.577.5120135140330581.99
1.-72Renate Algrøy*Sotra Kraftsportklubb71.4213514014572.57577.5145152.5-362.5593.07
Åpen damer
1.-52Malin Narum Kvamsdal*Odin SK51.6697.5102.5107.5657072.5115125130307.5584.85
2.-52Anja Eidsheim *Bergen SK50.00354042.53032.532.5657580150268.75
1.-63Gina Bakke Bolstad*Odin SK62.72157.5163.517077.582.585152.5160165415723.17
2.-63Malene Joensen*Odin SK62.5575--808587.575--235402.51
1.-72Signe Elisabeth Belden*Odin SK63.2814515015597.5102.5105165172.5180432.5751.03
2.-72Emilie Rastum*Odin SK71.2311512012587.59092.5132.5142.5142.5350573.08
3.-72Amalie Djupvik*Odin SK65.86110117.5122.557.562.565127.5137.5145332.5563.19
4.-72Silje Marie Vik Rydland*Odin SK66.5010511011552.55557.5120130137.5310522
5.-72Solveig Rongevær*Nordhordland SK63.2192.597.5102.5556065105112.5120287.5494.01
1.-84Anita Camilla Bratland*Odin SK75.46142.5152.516097.5102.5105140155165400639.27
1.84+Mariann Dale*Sotra Kraftsportklubb97.29120130137.567.57072.5150160167.5362.5524.8
Veteran 40-49 damer
1.-63Linn Therese Botnen Hætlesæther*Bergen SK60.81110110115657072.5125130135322.5566.33
2.-63Lene Carina Straumsnes*Sotra Kraftsportklubb62.11110115115556062.5130137.5142.5315547.24
1.-72Janne Kreuter Bruhn-Henriksen*Odin SK70.939510010572.577.580115120125307.5503.66
Veteran 50-59 damer
1.-72Kari Holmen Sunnarvik*Florø TIF65.078595100505557.5105115125280474.7
2.-72Hilde Rønning Rongevær*Nordhordland SK69.5477.585905052.555105115120257.5423.99
1.84+Wenche Bratten Myking*Odin SK86.79125125132.5657075.5160171180388585.41
2.84+Anne Hellem*Bergen SK86.078595105556062.5120130140305463.42
Veteran 60-69 damer
1.84+Brith Schjelderup Ediassen*Bergen SK92.9885909547.55052.5107.5115115252.5375.56
Veteran +70 damer
1.-63Marit K. Rein Wichne*Bergen SK62.20454549.52527.530657173145.5242.94
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Magnus Hannesson Fondenes*Bjørgvin SK71.29117.5127.513577.58585110130140352.5355.87
1.-83Einar Naveen Møen*Bergen SK81.50165175180122.5130135162.5175180490477.78
2.-83Brage Alvik*Sogndal IL79.1495105110657075160172.5177.5362.5338.99
1.-93Johan Sulen*Sotra Kraftsportklubb90.91175182.5187.5120125132.5200215-530485.69
2.-93Ulrik Nerdregotten Hansen*Bergen SK85.76150160170100107.5112.5200215225507.5480.32
3.-93Vetle Velle*Bjørgvin SK89.471401551709097.5100150215225485442.07
1.-105Dyre Imerslund*Bergen SK97.48160185200115125140200220230555489.68
1.-120Lars Strandos*Førde IL107.83125130135707577.5135142.5147.5355263.4
Junior 19-23 herrer
1.-66Jacob Eide *Bergen SK64.3114015016095105110180195205.5475.5553.35
1.-74Sebastian Bruvik*Bergen SK72.78215228228120122.5125180220-560605.83
2.-74Marcus Heltne Damli*Bergen SK73.44155165175107.5112.5117.5180190200492.5519.01
3.-74Waldemar Johansen*Bergen SK70.39120130-95100100160170-395413.21
4.-74Jørgen Meyer-Torsvik*Bjørgvin SK72.23140147.5147.582.59095140150155385392.36
1.-83Tomas August Thorsen*Odin SK82.89180190195110117.5122.5180195205522.5508.97
2.-83Thorkild Bork Hammerseth*Odin SK82.92165175180110120120185200205505488.96
1.-93Bjørnar Osland Yndestad*Bergen SK89.08185200215107.5115120200215225545508.73
2.-93Jonas Larsen *Bergen SK92.97145150160102.5107.5112.5170180185442.5385.49
3.-93Eirik Skrede*Nordhordland SK86.7060--8592.5100170180190340291.39
1.-105Anders Ness Totland*Bjørgvin SK103.21180190195107.5112.5117.5185202.5202.5492.5409.48
1.-120Robert Brekke Sæle*Odin SK115.9917018018595105110185200205500387.62
Åpen herrer
1.-66Morten Miguel Lomeland*Odin SK65.01110125140130135140120140160440501.17
1.-74Mark Gerhard Tolentino*Odin SK73.57132.5140145115120120170177.5177.5437.5450.95
1.-83Vegard Valvik*Odin SK80.50185195200120130135190210215540539.89
1.-93Jarle Bjørgo Onarheim*Odin SK92.98210220232.5180190195235255262.5685643.14
2.-93Mads Didrik Wickmann*Odin SK92.99200212.5220137.5145150215232.5245597.5550.12
1.-105Toni Johannessen Amengual*Bergen SK102.77270290295170180185310341341790709.78
2.-105Kristian Hansen Bruvik*Odin SK104.98235250262.5140147.5150265287.5302.5700611.36
3.-105Knut Havnen Johansen*Odin SK101.52225237.5250155165167.5265282.5290680603.67
4.-105Vegard Havre Paulsen*Odin SK104.14215230240127.5135140230250265640554.42
5.-105Sigurd Marheim Watten*Sogndal IL96.66175190200135142.5147.5175190200547.5484.56
1.-120Thomas Grimstad*Bjørgvin SK118.05225240245170175175225240245655528.6
2.-120Vidar Martinussen*Odin SK106.78225237.5245140150155250265270640546.04
3.-120Sindre Andre Haug*Sogndal IL119.56190195200102.5107.5110240250255565441.02
1.120+Ørjan Leirheim*Odin SK136.24225245-197.5207.5215225255280707.5533.66
Veteran 50-59 herrer
1.-93Hans-Erik Øverland*Nordhordland SK84.9895100105127.5132.5137.5115125130367.5326.65
1.-105Per Heimseth*Florø TIF97.70180190192.5122.5125127.5230240-560494.13
2.-105Bengt Eide-Olsen*Odin SK103.97150160170135145150160172.5185500415.05
Veteran 60-69 herrer
1.-93Atle Aamelfot*Bergen SK92.16175181184.590--205216-476423.6
Veteran +70 herrer
1.-120Robert Øren*Bergen SK106.48125135145110115120150160175440349.59

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Atle AamelfotVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt181kg
Gina Bakke BolstadÅpen63Knebøy utstyrsfritt163.5kg
Gina Bakke BolstadÅpen63Knebøy utstyrsfritt170kg
Jacob Eide Junior 19-2366Markløft utstyrsfritt205.5kg
Marit K. Rein WichneVeteran +7063Markløft utstyrsfritt71kg
Marit K. Rein WichneVeteran +7063Markløft utstyrsfritt73kg
Wenche Bratten MykingVeteran 50-5984+Benkpress utstyrsfritt75.5kg
Wenche Bratten MykingVeteran 50-5984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt75.5kg
Wenche Bratten MykingVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt171kg
Wenche Bratten MykingVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt180kg
Wenche Bratten MykingVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt379kg
Wenche Bratten MykingVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt388kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer690FOle Tilrem
1Hoveddommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
1Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
1Teknisk kontrollør995RElisabeth Tonning
1Stevneleder774FChristian Solheim
2Hoveddommer917FKim Eikefet
2Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
2Sidedommer651I/2Stian Botnen
2Teknisk kontrollør995RElisabeth Tonning
2Stevneleder774FChristian Solheim
3Hoveddommer651I/2Stian Botnen
3Sidedommer917FKim Eikefet
3Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
3Teknisk kontrollør995RElisabeth Tonning
3Stevneleder774FChristian Solheim
4Hoveddommer917FKim Eikefet
4Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
4Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
4Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
4Stevneleder774FChristian Solheim
5Hoveddommer690FOle Tilrem
5Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
5Sidedommer651I/2Stian Botnen
5Teknisk kontrollør995RElisabeth Tonning
5Stevneleder774FChristian Solheim
6Hoveddommer651I/2Stian Botnen
6Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
6Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
6Teknisk kontrollør995RElisabeth Tonning
6Stevneleder774FChristian Solheim