RM styrkeløft utstyrsfritt Region Østafjell



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion Østafjell
Dato 15.02.2020
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt Region Østafjell
Sted Sande
Stevneleder Lise Engnes, Jan Sjøl
Sekretær Stine Liverød, Morten Engnes
Antall deltakere 38
Antall resultat 38

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Emma Elise Aas*Sande KK52.7887.59510042.54547.5120130137.5270503.38
1.-72Yasmina Juliette Havnen*Drammen SI64.5212513013567.57072.5135145152.5350599.17
Åpen damer
1.-63Katrine Sundal Haune*Sande KK62.95142.5150157.5909597.5145152.5157.5412.5717.4
2.-63Marie Næss Klokkervold *Skien Atletklubb62.39107.5110112.5505555115120130295510.31
3.-63Elise Novum*Drammen SI62.498587.59057.56062.59095100252.5433.95
1.-84Stina Christiane Valmestad*Sande KK73.98127.5132.5137.567.572.572.5155162.5162.5372.5600.29
2.-84Karoline Gedde Kongshaug*Drammen SI83.30102.5107.5112.562.567.570112.5120130312.5480.39
3.-84Ida Marie Sveen*Sande KK83.1595100105556062.5100105110277.5427.52
1.84+Lene Thorén*Sande KK122.41190205-9095100165--450596.56
Veteran 40-49 damer
1.-63Heidi Ottesen Solberg*Drammen SI58.6497.5102.5107.562.56567.5115125132.5307.5548.42
1.84+Vibeke Tjugum*Drammen SI99.67102.5107.51105557.560155162.5167.5337.5485.62
2.84+Kristin Synnøve Leine Brenna*Drammen SI90.2287.592.5955052.555105112.5115262.5393.75
Veteran 50-59 damer
1.-63Ann Kristin Olsen*Halden SI59.278090957582.5-80100-272.5480.93
2.-63Tone Glomstein*IL Kraftsport59.52657075606567.5707585225392.45
1.-72Mette Fjeldstad*Drammen SI71.10115115117.55557.560145155.5157.5332.5544.56
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Njål Eirik Wallén*Drammen SI60.6795102.5105808587.582.587.590280307.18
1.-74Sander Gran Raknestangen*Sande KK71.64100107.5110758085120130135322.5317.05
1.-83Kristian Solberg*Sande KK81.11140150157.5115120-180195205477.5465.04
1.-93Fredrik Enberg Dahl*Drammen SI88.32140147.516095100102.5170172.5177.5435391.31
1.-105Noa Ardalan Josefsen*Sande KK99.6216518018595100100180195202.5487.5413.87
Junior 19-23 herrer
1.-83Christian Hellumsand*Drammen SI80.12160160160110115120180190-465454.7
1.-93Abdulrahman Majou*Sande KK89.12190197.5197.5130135137.5215230237.5562.5527.63
1.-120Benjamin Systad*Drammen SI112.83145155165120125127.5170185195475370.31
Åpen herrer
1.-83Sigurd Kjelvik Berg*Oslo SK82.62220227.5235125132.5140240255270615615.47
2.-83Kim Gundersen*Skien Atletklubb82.77150--190200206205215225575569.2
1.-93Thomas Waal*Skien Atletklubb89.43175190200130137.5142.5200215225562.5526.4
1.-105Ole Henrik Sandbo*Drammen SI96.76180190200125130135220230237.5560497.22
1.-120Eysteinn Fannar Oddgeirsson*Drammen SI118.32262.5277.5285177.5187.5187.5272.5295-727.5595.7
Veteran 40-49 herrer
1.-93Tommy Dybdal*Sande KK84.70170180182.5110120130220225235537.5518.16
1.-105Ruben Hoffmann Gjelsnes*Sande KK100.32215225235115130140240250250615541.88
1.-120Tom Steinar Johansen*Drammen SI112.58160167.5172.5859095172.5182.5187.5455351.65
1.120+Lars Andersson*Drammen SI123.45170190210170180192.5200220250652.5512.96
Veteran 50-59 herrer
1.-83Geir Ottar Olsen*Halden SI82.59160175190100120-180210240550541.59
1.-120Bjarne Havnen*Drammen SI119.35140155170140145150200220230540418.19
Veteran 60-69 herrer
1.-83Morten Engnes*Sande KK82.4680100110120.5122.5125100130150382.5351.25
1.120+Jan Helge Rustan*Sande KK120.70145147.51509597.5100155165175422.5306.61
Åpen herrer
Gj.-120Martin Borgland Rønning*Oslo SK118.29262.5275282.5190200-310--772.5637.87
Gj.120+Erlend Weise*Oslo SK127.20232.5247.5260165172.5-272.5287.5-685533.72

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Ann Kristin OlsenVeteran 50-5963Benkpress utstyrsfritt75kg
Ann Kristin OlsenVeteran 50-5963Benkpress utstyrsfritt82.5kg
Jan Helge RustanVeteran 60-69120+Benkpress utstyrsfritt95kg
Jan Helge RustanVeteran 60-69120+Benkpress utstyrsfritt97.5kg
Jan Helge RustanVeteran 60-69120+Knebøy utstyrsfritt145kg
Jan Helge RustanVeteran 60-69120+Knebøy utstyrsfritt147.5kg
Jan Helge RustanVeteran 60-69120+Knebøy utstyrsfritt150kg
Jan Helge RustanVeteran 60-69120+Markløft utstyrsfritt155kg
Jan Helge RustanVeteran 60-69120+Markløft utstyrsfritt165kg
Jan Helge RustanVeteran 60-69120+Markløft utstyrsfritt175kg
Jan Helge RustanVeteran 60-69120+Sammenlagt utstyrsfritt402.5kg
Jan Helge RustanVeteran 60-69120+Sammenlagt utstyrsfritt412.5kg
Jan Helge RustanVeteran 60-69120+Sammenlagt utstyrsfritt422.5kg
Kim GundersenÅpen83Benkpress utstyrsfritt200kg
Kim GundersenÅpen83Benkpress enkeltløft utstyrsfritt200kg
Lene ThorénVeteran 40-4984+Knebøy utstyrsfritt190kg
Mette FjeldstadVeteran 50-5972Markløft utstyrsfritt155.5kg
Mette FjeldstadVeteran 50-5972Markløft utstyrsfritt157.5kg
Morten EngnesVeteran 60-6983Benkpress utstyrsfritt120.5kg
Morten EngnesVeteran 60-6983Benkpress utstyrsfritt122.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
1Hoveddommer555FJørn Ove Pedersen
1Sidedommer233FSverre Paulsen
1Sidedommer554FGeir Korvald
1Stevneleder232I/2Jan Sjøl
2Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
2Sidedommer233FSverre Paulsen
2Sidedommer554FGeir Korvald
2Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
2Stevneleder232I/2Jan Sjøl
3Hoveddommer614FHege Berge
3Sidedommer232I/2Jan Sjøl
3Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
3Teknisk kontrollør554FGeir Korvald
4Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
4Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
4Sidedommer614FHege Berge
4Teknisk kontrollør554FGeir Korvald