RM styrkeløft utstyrsfritt Troms og Finnmark



Fakta

Arrangør Tromsø Atletklubb
Dato 22.02.2020
Stevnetype RM styrkeløft utstyrsfritt Troms og Finnmark
Sted Tromsø
Stevneleder Michael Dalan
Sekretær Emma Røymo
Antall deltakere 21
Antall resultat 21

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Josefine Breivik Deniz*Øksfjord AK55.7085909547.552.557.595102.5105247.5446.99
1.-63martine svinnset pedersen*Øksfjord AK61.40105110117.5556065127.5135142.5317.5554.7
Junior 19-23 damer
1.-57Mia Margrethe Ramberg Storstad*Tromsø Atletklubb56.65115120125808587.5117.5125132.5345629.11
1.-63Marthe Klaussen*Øksfjord AK61.0095100102.54550-115120127.5267.5465.66
1.-84Sofie Horne*Tromsø Atletklubb79.50140150-82.590-170180-420656.34
2.-84Sandra Slotterøy Nilsen*Brønnøy SK75.101001051106067.570130140150330528.19
Åpen damer
1.-72Tine-Karoline Fermann *Tromsø Atletklubb68.5092.59510057.56062.5135140-300498.43
2.-72Elisabeth Sørensen*TSI Styrkeløft68.5595102.5107.5505557.5130137.5142.5300498.27
1.-84Lill-Reidun Josefsen*Tromsø Atletklubb75.1580859052.55560105112.5120260415.69
1.84+Thea Elvine Hegrand*Tromsø Atletklubb93.40130135142.567.57580147.5155162.5380557.69
Veteran 40-49 damer
1.-57Izabel Jensen*Tromsø Atletklubb56.70100105105556067.580--245438.62
Veteran 50-59 damer
1.-57Hege Henriksen Bubandt *Tromsø Atletklubb53.4095--45--132.5--272.5505.41
1.-63Irene Johansen*Tromsø Atletklubb61.90105112.5112.552.55557.5140150-310539.11
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Alex Elwart*Tromsø Atletklubb73.2015016016095100105190200205465486.51
1.-83Per-Martin Theodorsen*Tromsø Atletklubb82.3015016017090100105190200205470451.63
1.-93Rasmus Jensen Frie*Tromsø Atletklubb92.30160165170100105107.5200205210475422.1
Junior 19-23 herrer
1.-66Noah Borch*Tromsø Atletklubb65.00120130145110115120145157.5170430487.91
Åpen herrer
1.-83Ken Tore Svendsen*Alta AK74.20175182.5182.5105115120200205-500524.12
1.-93Stian Grønning*Tromsø Atletklubb83.20180195205150160165185200210580572.83
1.-120Sondre Engkvist*Tromsø Atletklubb110.92245255260157.5165172.5270282.5292.5725615.84
Veteran 40-49 herrer
1.-105Stian Erik Rolstad *TSI Styrkeløft93.30165175187.5125135142.5180190200530477.35

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer842FDennis Sivertsen
1Sidedommer950RMichael Dalan
1Sidedommer955RSofie Sjo Lorentzen
2Hoveddommer842FDennis Sivertsen
2Sidedommer950RMichael Dalan
2Sidedommer955RSofie Sjo Lorentzen
3Hoveddommer949RMartin Stenersen
3Sidedommer952RSelma Karoline Matilde Ramberg Storstad
3Sidedommer1003RHannah Sire Kristoffersen Noste
3Stevneleder950RMichael Dalan