NM styrkeløft utstyrsfritt ung, jun og veteran



Fakta

Arrangør Fræna AK
Dato 02.09.2021
Stevnetype NM styrkeløft utstyrsfritt ung, jun og veteran
Sted Elnesvågen
Stevneleder Ralf Male
Sekretær Oda Synneve Sande
Antall deltakere 151
Antall resultat 148

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Elisabeth Håkonsen*Alta AK52.091051101106062.567.5115122.5127.530075.64
2.-57Aino Elgentytär Namtvedt*Odin SK55.4695105115657072.595105112.5297.571.26
1.-63Liz Tobiassen*Arendal SVK58.83100105107.557.562.565120130135307.570.48
2.-63Mariell Hetlesæter Morken*Bergen SK62.57105107.5112.562.56567.511011512029564.83
1.-69Yasmina Juliette Havnen*Drammen SI66.38132.51411457072.575142.515015537579.44
1.-76Mina Holmefjord *Bergen SK75.99132.514114382.5889113014516039477.68
2.-76Mila Cheyenne Pischel*Lenja AK69.34107.5112.51205562.5-10511512529059.92
1.-84Tuva Lierhagen*Brumunddal AK81.98125130132.582.58892.5142.515516038573.42
Junior 19-23 damer
1.-52Maria Meland*Bergen SK51.417577.58542.54547.595102.5110242.561.84
2.-52Kaia Svensen*Skogn IL50.4460657057.562.5659097.597.522057.06
1.-57Mia Margrethe Ramberg Storstad*Oslo SK56.04117.51251309095.5100.5125135142.537388.63
2.-57Kristin Furset*Bergen SK56.6187.59510052.5556012513013529068.38
3.-57Selma Karoline Matilde Ramberg*Oslo SK55.1145--909510010011012026563.79
1.-63Martine Svinnset Pedersen*Tromsø Atletklubb62.5111011512072.58085135142.514534575.86
2.-63Elin Kolding*Askim SK60.22107.511512077.582.587.5115122.5135342.577.22
3.-63Anna Pauline Ouff Grøthe*Drammen SI61.8182.587.592.567.57070122.5127.5130287.563.69
1.-69Jorill Nese*Odin SK68.51145155.5162.5859095.5145155162.5420.587.46
2.-69Marion Boge Skaar*Odin SK67.31110115120505560120132.514032067.24
1.-76Isabell Adolfsen*Askim SK73.34140147.5152.597.5102.5105170185190447.589.77
2.-76Sandra Slotterøy Nilsen*Brønnøy SK73.98110120122.562.57075142.5152.5162.535570.91
3.-76Ida Garsegg Hansen*Askim SK71.54100110115606565137.5142.5142.5312.563.49
1.-84Sofie Horne*Tromsø Atletklubb78.22135140145859092.5160170180417.581.23
2.-84Nora Kristin Larsen *Askim SK76.82107.511512092.5100100137.5150155367.572.09
Veteran 40-49 damer
1.-52Caroline Hoff Hansen*Arendal SVK50.2487.592.59557.56062.595102.5110257.567.02
1.-57Linn Therese Botnen Hætlesæther*Bergen SK56.88102.5110117.567.572.575130137.514033077.53
2.-57Monica Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb55.271151201206062.56511512012530573.25
3.-57Lene Alexandra Øien*Brumunddal AK56.1187.592.59557.5657097.5107.5112.5277.565.87
1.-69Hege Velten*OPIL63.0710511011562.56567.5127.5132.514032069.96
1.-76Guro Bøe*IL Kraftsport73.23125137.5146.572.577.58015516518040481.1
2.-76Karen Tvedt*Bergen SK75.85137.5146147.5808587.5147.5157.5167.5402.579.43
1.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK81.10135142.515082.587.590145152.5162.540076.62
2.-84Mette Borgen*Bjørgvin SK80.227582.585505557.5100110115252.548.59
1.84+Hilde O. Dretvik*Røros SK85.5513514014587.59092.5160170177.541577.82
2.84+Elisabeth Tonning*Atlas SK91.358595-505557.5100112.511526548.56
Veteran 50-59 damer
1.-57Jane Kvelland Berntsen*Askim SK57.00110115.511762.56567.5120133-317.574.47
2.-57Anita Traasdahl Sæther*Askim SK53.6495107.51105557.560100110115282.569.5
1.-69Kari Holmen Sunnarvik*Florø TIF66.23105107.5112.56062.565122.513013530063.63
1.-76Heidi Sighovd*IL Kraftsport73.80100110110606567.5105115120282.556.49
1.-84Heidi Hille Arnesen*IL Kraftsport84.0015516517087.595100180195210.546086.87
1.84+Rita Pernille Bråthen*Rana KK89.87110120120707577.5145155162.5357.565.87
2.84+Heidi Rose Dyrøy*Florø TIF111.60105112.5117.56062.56510511011529551.26
Veteran 60-69 damer
1.-57Ingeborg Gjone*Oslo SK56.1080859052.555.556.5110118122.526963.86
1.-69Kirsti Løken*Askim SK67.70100108108556063125132.5137.5308.564.6
1.-84Inger Blikra*Rana KK82.901001151259097.5102.5130150160387.573.56
1.84+Anne Hellem*Bergen SK93.00100110117.56062.565130137.514031056.48
2.84+Tove Michalsen*Rana KK85.00107.511512052.557.560125130137.5302.556.87
3.84+Brith Schjelderup Ediassen*Bergen SK96.809097.51055052.555105122.5127.527549.49
Veteran +70 damer
1.-76Anne Mari Clausen*Oslo SK70.1055606540454877.58587.5192.539.54
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Storm Kivijervi*Alta AK56.90115122.5130859092.5155160167.5382.564.54
1.-66Martin Higraff*Tromsø Atletklubb65.77172.5177.5182.592.597.5100210212.5222.5497.577.7
2.-66Nikolai Ringereide*Stavanger SK65.35180.519020080909518519520549577.57
3.-66Håkon Løken*Sjøholt AK65.05137.51501558087.590160170182.5427.567.15
4.-66Magnus Andersson*Alta AK65.59130137.514092.597.5100187.5195195427.566.86
5.-66David Andersen*Alta AK59.91130135140657072.5170180185392.564.42
1.-74Samuel Giraldo*Alta AK73.61210220230150150-270275-65095.69
2.-74Martin Jakobsen*Atlas SK73.5916517518011511513018019020550073.62
3.-74Patrick Harbo*Stavanger SK72.81125135140110117.5125150160162.541561.44
4.-74Anders Tompson*Stavanger SK71.131501501559095100150150162.5412.561.82
5.-74Asgeir Mork Stenløs*Fræna AK72.81130137.5145909097.5150160167.539558.48
1.-83Nawin Sharifi*Atlas SK82.23175185200100110-185195202.5512.571.28
2.-83Herman Solheim *Bergen SK83.00175190202.5115120127.5170180202.5497.568.87
3.-83Rasmus Jahroux Hauan*Sandnes AK82.42155165170105110115160172.518046564.6
4.-83Michael Johannessen*Halden SI75.37150160172.5105112.5117.5155162.5175447.565.08
5.-83Brage Alvik*Sogndal IL79.05130137.514580858518019020043061.02
--83Per-Martin Theodorsen*Tromsø Atletklubb82.851801801809010511520021021500
1.-93Ulrik Nerdregotten Hansen*Bergen SK90.92195210227.5110122.5132.5215240252.5612.581.02
2.-93Vetle Velle*Bjørgvin SK92.51195200205120127.5132.5230250255582.576.4
3.-93Morten Hegstad*Drammen SI91.48190200210120127.5132.5200210222.556574.51
4.-93Joakim Eriksson Aas*Brumunddal AK90.61175185192.5127.5132.5137.5205217.522555573.54
5.-93Olav August Ravolainen Fjelltun*Tromsø Atletklubb89.53150155162.5125132.5132.5190202.5202.548564.64
6.-93Andrew Tan Dagatan Le*Askim SK83.84140147.5155100110110180200200447.561.63
7.-93Jørgen Vaterholm*Skogn IL87.28130140150100105110160172.5182.5442.559.73
8.-93Lae Eiternes*Skogn IL88.79145152.516097.5102.510516017518544058.89
9.-93Daniel Johansen*Fræna AK87.4613014014590100102.5180190-42557.31
1.-105Nicholas Røkenes*Atlas SK101.29225235240.5145150-240260267.565381.99
2.-105Armandas Puckus*Halden SI97.82162.5175187.5120125127.5190190210502.564.15
1.-120Sigurd Rudshaug*Brumunddal AK118.65225235242.5170175182.523025026067078.27
2.-120Isak Berg Kristiansen*Fræna AK117.84205212.5220130137.5137.5205215225582.568.25
3.-120Sivert R. Ljøkelsøy*Fræna AK111.6015516017090959517018520045054.03
1.120+Kenny Nicolay Andersen*Lenja AK128.55230237.5240140150152.5240250257.5647.573.09
Junior 19-23 herrer
1.-59Daniel Andersen Nilsen*Halden SI58.7575--105112.5117.575--267.544.36
1.-66Jacob Eide *Bergen SK63.44150162.5170110117.5122.5185200210492.578.4
2.-66Christian Hellumsand*Drammen SI65.65150157.5162.5110115120190195200477.574.64
3.-66Alexander Wolff*Askim SK65.40112.5125132.5102.5107.5112.5182.5192.5192.5432.567.75
1.-74Sebastian Bruvik*Bergen SK73.31230.5240.5248130137.5142.5250260265.563894.12
2.-74Lars Engø Monsen*Lenja AK73.56192.5202.5210140147.5150220235247.5607.589.46
3.-74Marius Arhaug*KK-6773.87160172.5175115120120195205212.5507.574.57
1.-83Isak Asperud*Askim SK80.73225237.5242.5175180182.5240250265687.596.52
2.-83Simen Johnson Myrvold*Askim SK76.95210220225173177.5185.5230240-650.593.59
3.-83Johnny Tran*Drammen SI80.35190200205117.512513021021522055077.4
4.-83Marcus Heltne Damli*Bergen SK81.9318019020012012513019521021554075.24
5.-83Magnus Eide Knutsen*Odin SK82.79165175185140147.5147.5175190205537.574.5
6.-83Einar Naveen Møen*Odin SK81.79175185192.5140145150170187.5192.553574.61
7.-83Thorkild Bork Hammerseth*Odin SK80.10175190192.5115122.5127.517519020052073.29
8.-83Hans Jørgen Fjeld*Askim SK81.62175185185147.5152.5155170180190517.572.25
9.-83Aron Skogli Rauset*Bergen SK82.3815016017510511512519020021050069.48
10.-83Bastian Brekstad Mork*Fræna AK81.6315016016510511011515516517545563.52
1.-93Benjamin Rastum*Odin SK92.9025026527615516517024527027572194.37
2.-93Jacob Florelius*Sande KK90.92220230237.5180180185265282.530070092.59
3.-93Erlend Kristensen*Oslo SK92.25217.5227.5240167.5175177.5250267.5272.5672.588.33
4.-93Thomas Lillejord*Odin SK92.91225232.5-165172.5175245252.5257.5657.586.06
5.-93Erland Grimstad*Tromsø Atletklubb89.20195207.5217.5145160167.5225240242.5627.583.79
6.-93Victor Stey*Oslo SK90.62217.5227.5232.5125130132.5245260-622.582.48
7.-93Anders Gjellan*Kristiansund KK90.46202.5212.5220150157.5165225237.5247.5617.581.89
8.-93Jassin Andre Aarsteinsen Darei*Askim SK91.79190207.5215130142.5147.5220222.5237.560079
9.-93Aleksander B. Hauge*Sandnes AK91.57200207.5210150157.5162.5220227.5232.5597.578.76
10.-93Mads Dørum*Nidarø SK87.87165165172.5125130130225232.5240542.572.98
11.-93Mathias Hergot*KK-6788.17170180185135140142.5190205-527.570.84
--93Christian Elias Elvebakken*Askim SK85.33172.5182.5-------00
1.-105Knut Einar Skår*Karmøy Styrkeløftklubb93.33225235242.5165175175270287.5300717.593.7
2.-105Benjamin Hognås Hansen*Jeløy AK98.93240250260147.515516027529030071090.15
3.-105Håkon Berge Berntsen *Odin SK96.4521022022514515516023024525562580.33
4.-105Fredrik Hoff Saltvik*Oslo SK103.26210222.5232.5115120122.5235252.526060575.28
5.-105Nikolai Thrane*Alta AK101.24187.5197.5205127.5135142.5245257.5270597.575.04
6.-105Vegard Olsen*Saltdal SK102.96192.5202.5212.5140140152.520522022559073.51
7.-105Skjalg Are Lyngstad*Florø TIF98.94190200207.5130135140210225230572.572.69
--105Ola Markus Snopestad*Førde IL104.9618018018013013014023024525500
1.-120Mats Høylo Kjøllesdal*Oslo SK109.29250260267.5177.5177.5185265282.5292.5737.589.39
2.-120Joar Finsaas*KK-67118.73220232.5240135142.5145250265272.565075.91
1.120+Marco Lyngstad*Florø TIF151.50255275285160175182.5275290300757.580.1
2.120+Anders Brøten Lillemoe*Røros SK121.90240252.5257.5152.5160165305325340742.585.73
3.120+Sebastian Strand*Oslo SK165.30255255267.5175187.5196.525027028073575.3
Veteran 40-49 herrer
1.-83Arild Kolshus*Askim SK82.89175187.5200112.5117.5122.5215230240562.577.92
2.-83Thorbjørn Krokene*Odin SK81.28120120-758082.5150160172.537552.46
1.-93Helge Hansen*Arendal SVK91.82240255.5260155162.5167.5250270277.570092.15
1.-105Trond S. Johansen*KK-67104.31205212.5217.5132.5137.5140242.5252.5267.5607.575.24
2.-105John Roald Lohne *Karmøy Styrkeløftklubb95.62200210215112.5117.5120227.5237.524558074.86
3.-105Francis Peter Lundh*SPUVI102.2417018019010011011522024025054568.13
4.-105Vidar Torvik *Askim SK100.80137.514515095107.5112.5170180180427.553.8
1.-120Stian Erik Rolstad *TSI Styrkeløft117.65225230240145155162.5240250260662.577.68
1.120+Anders Aarmo*Trøndertun SK145.00180200207.5125132.5137.5180200207.5552.559.4
Veteran 50-59 herrer
1.-83Geir Bedin*Røros SK82.86190202.5215.54547.550205215237.547866.22
2.-83Vebjørn Brastad*IL Kraftsport80.88135142.514595100105170180200427.559.96
3.-83Torgeir Trondsen*Fræna AK82.67110120130110115117.5120130140387.553.75
1.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.3620021022013514014522525025059077.45
1.-105Frode Rui*Ulefoss AK104.82230240-150155-265285.5-680.584.08
2.-105Bjørn Fjell*Askim SK99.91162.5170175110115120235245247.553567.61
3.-105Ole Jakob Aas*Turn og IL National101.85195202.5205107.5112.5115205212.522053066.38
1.-120Jim Ljungquist*Brumunddal AK118.05225235235182.5187.5190.5270280287.571083.13
2.-120Raymond Andersen*Nittedal AGK116.85235235-170180185200215-63074.1
3.-120Kai Johannessen*Nittedal AGK118.0217519020517018018021022523558568.5
4.-120Ove Fosse*Stavanger SK109.51180190200120127.5127.5210217.5222.553564.78
5.-120Bjarne Havnen*Drammen SI119.29125132.5140145152.516017519020050058.27
1.120+Ronny Andersen*Nittedal AGK124.81205215220150162.5172.5260262.5262.5642.573.43
2.120+Helge Aarsrud*Moss SIK147.92170177.5182.5122.5127.5130195205207.552055.48
Veteran 60-69 herrer
1.-93Oddbjørn Viken*Drammen SI92.83167.5175175115120-190200207.549064.16
2.-93Morten Rygh*Rana KK92.73150160165909597.5180200212.546060.26
1.-105Jarle Aaberg*Bjørgvin SK102.2919019020014014515020021021054568.12
2.-105Eskild Sommernes*Rana KK103.92160175182.5125130135220230232.552565.13
3.-105Per Egil Andersen *Brumunddal AK101.6916517518092.597.597.5192.5200207.5467.558.59
1.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK114.89160175-150157.5166150167.5-50059.25

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Benjamin RastumJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt276kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Benkpress utstyrsfritt117.5kg
Daniel Andersen NilsenÅpen59Benkpress utstyrsfritt117.5kg
Daniel Andersen NilsenJunior 19-2359Benkpress enkeltløft utstyrsfritt117.5kg
Frode RuiVeteran 50-59105Markløft utstyrsfritt285.5kg
Geir BedinVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt215.5kg
Guro BøeVeteran 40-4976Knebøy utstyrsfritt146.5kg
Guro BøeVeteran 40-4976Markløft utstyrsfritt180kg
Guro BøeVeteran 40-4976Sammenlagt utstyrsfritt404kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984Knebøy utstyrsfritt155kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984Knebøy utstyrsfritt165kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984Knebøy utstyrsfritt170kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984Markløft utstyrsfritt180kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984Markløft utstyrsfritt195kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984Sammenlagt utstyrsfritt445kg
Heidi Hille ArnesenVeteran 50-5984Sammenlagt utstyrsfritt460kg
Helge HansenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt255.5kg
Helge HansenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt260kg
Helge HansenVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt700kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt55.5kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Benkpress utstyrsfritt56.5kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Knebøy utstyrsfritt85kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Knebøy utstyrsfritt90kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Markløft utstyrsfritt118kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Markløft utstyrsfritt122.5kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt256.5kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt264.5kg
Ingeborg GjoneVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt269kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Benkpress utstyrsfritt102.5kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Benkpress utstyrsfritt90kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Benkpress utstyrsfritt97.5kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Benkpress enkeltløft utstyrsfritt102.5kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Benkpress enkeltløft utstyrsfritt97.5kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Knebøy utstyrsfritt125kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Markløft utstyrsfritt150kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Markløft utstyrsfritt160kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Sammenlagt utstyrsfritt357.5kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Sammenlagt utstyrsfritt377.5kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Sammenlagt utstyrsfritt387.5kg
Isak AsperudJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt175kg
Isak AsperudJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt180kg
Isak AsperudJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt175kg
Isak AsperudJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt180kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt115.5kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt117kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Markløft utstyrsfritt133kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5957Sammenlagt utstyrsfritt317.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt702.5kg
Jim LjungquistVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt710kg
Jorill NeseJunior 19-2369Benkpress utstyrsfritt95.5kg
Jorill NeseJunior 19-2369Benkpress enkeltløft utstyrsfritt95.5kg
Jorill NeseJunior 19-2369Knebøy utstyrsfritt155.5kg
Jorill NeseJunior 19-2369Knebøy utstyrsfritt162.5kg
Karen TvedtVeteran 40-4976Knebøy utstyrsfritt146kg
Karen TvedtVeteran 40-4976Knebøy utstyrsfritt147.5kg
Karen TvedtVeteran 40-4976Sammenlagt utstyrsfritt402.5kg
Kenny Nicolay AndersenUngdom 14-18120+Knebøy utstyrsfritt237.5kg
Kenny Nicolay AndersenUngdom 14-18120+Knebøy utstyrsfritt240kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Benkpress utstyrsfritt63kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Benkpress enkeltløft utstyrsfritt63kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Knebøy utstyrsfritt108kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Markløft utstyrsfritt137.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Sammenlagt utstyrsfritt308.5kg
Martin HigraffUngdom 14-1866Markløft utstyrsfritt210kg
Martin HigraffUngdom 14-1866Markløft utstyrsfritt212.5kg
Martin HigraffUngdom 14-1866Markløft utstyrsfritt222.5kg
Martin HigraffJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt222.5kg
Martin HigraffUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt487.5kg
Martin HigraffUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt497.5kg
Mia Margrethe Ramberg StorstadÅpen57Benkpress utstyrsfritt100.5kg
Mia Margrethe Ramberg StorstadÅpen57Benkpress utstyrsfritt100.5kg
Mia Margrethe Ramberg StorstadJunior 19-2357Benkpress utstyrsfritt100.5kg
Mia Margrethe Ramberg StorstadJunior 19-2357Benkpress utstyrsfritt100.5kg
Mia Margrethe Ramberg StorstadÅpen57Benkpress utstyrsfritt95.5kg
Mia Margrethe Ramberg StorstadJunior 19-2357Benkpress utstyrsfritt95.5kg
Mia Margrethe Ramberg StorstadJunior 19-2357Benkpress enkeltløft utstyrsfritt100.5kg
Mia Margrethe Ramberg StorstadÅpen57Benkpress enkeltløft utstyrsfritt100.5kg
Mia Margrethe Ramberg StorstadÅpen57Benkpress enkeltløft utstyrsfritt100.5kg
Mia Margrethe Ramberg StorstadÅpen57Benkpress enkeltløft utstyrsfritt95.5kg
Mia Margrethe Ramberg StorstadJunior 19-2357Benkpress enkeltløft utstyrsfritt95.5kg
Mina Holmefjord Ungdom 14-1876Benkpress utstyrsfritt88kg
Mina Holmefjord Ungdom 14-1876Benkpress utstyrsfritt91kg
Mina Holmefjord Ungdom 14-1876Benkpress enkeltløft utstyrsfritt91kg
Mina Holmefjord Ungdom 14-1876Knebøy utstyrsfritt143kg
Nicholas RøkenesUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt240.5kg
Nikolai RingereideUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt180.5kg
Nikolai RingereideUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt190kg
Nikolai RingereideUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt200kg
Nikolai RingereideUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt495kg
Samuel GiraldoUngdom 14-1874Knebøy utstyrsfritt210kg
Samuel GiraldoUngdom 14-1874Knebøy utstyrsfritt220kg
Samuel GiraldoUngdom 14-1874Knebøy utstyrsfritt230kg
Samuel GiraldoUngdom 14-1874Markløft utstyrsfritt270kg
Samuel GiraldoJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt270kg
Samuel GiraldoJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt650kg
Samuel GiraldoUngdom 14-1874Sammenlagt utstyrsfritt650kg
Sebastian BruvikJunior 19-2374Knebøy utstyrsfritt230.5kg
Sebastian BruvikJunior 19-2374Knebøy utstyrsfritt240.5kg
Sebastian BruvikJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt260kg
Sebastian BruvikJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt628kg
Sebastian BruvikJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt638kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Benkpress utstyrsfritt100kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen57Benkpress utstyrsfritt100kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Benkpress utstyrsfritt90kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen57Benkpress utstyrsfritt95kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Benkpress utstyrsfritt95kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen57Benkpress enkeltløft utstyrsfritt100kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Benkpress enkeltløft utstyrsfritt100kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen57Benkpress enkeltløft utstyrsfritt95kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2357Benkpress enkeltløft utstyrsfritt95kg
Sigurd RudshaugUngdom 14-18120Benkpress utstyrsfritt175kg
Sigurd RudshaugUngdom 14-18120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt175kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt173kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt177.5kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt185.5kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt173kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt177.5kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt185.5kg
Tuva LierhagenUngdom 14-1884Benkpress utstyrsfritt88kg
Tuva LierhagenUngdom 14-1884Benkpress utstyrsfritt92.5kg
Yasmina Juliette HavnenUngdom 14-1869Knebøy utstyrsfritt141kg
Yasmina Juliette HavnenUngdom 14-1869Knebøy utstyrsfritt145kg
Yasmina Juliette HavnenUngdom 14-1869Markløft utstyrsfritt155kg
Yasmina Juliette HavnenUngdom 14-1869Sammenlagt utstyrsfritt375kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer200FVidar Tangen
1Sidedommer682I/2Anita Stavik
1Teknisk kontrollør874FRalf Male
1Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
2Hoveddommer200FVidar Tangen
2Sidedommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer874FRalf Male
2Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik
2Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
3Hoveddommer682I/2Anita Stavik
3Sidedommer651I/2Stian Botnen
3Sidedommer879FMarthe Stavik Aas
3Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
3Stevneleder232I/2Jan Sjøl
4Hoveddommer879FMarthe Stavik Aas
4Sidedommer682I/2Anita Stavik
4Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
4Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
4Stevneleder232I/2Jan Sjøl
5Hoveddommer917FKim Eikefet
5Sidedommer599FKjell Ove Furesund
5Sidedommer200FVidar Tangen
5Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
5Stevneleder232I/2Jan Sjøl
6Hoveddommer599FKjell Ove Furesund
6Sidedommer227I/2Egil Kroknes
6Sidedommer917FKim Eikefet
6Teknisk kontrollør200FVidar Tangen
6Stevneleder232I/2Jan Sjøl
7Hoveddommer282I/1Inger Blikra
7Sidedommer232I/2Jan Sjøl
7Sidedommer879FMarthe Stavik Aas
7Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
7Stevneleder682I/2Anita Stavik
8Hoveddommer879FMarthe Stavik Aas
8Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
8Sidedommer282I/1Inger Blikra
8Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
8Stevneleder682I/2Anita Stavik
9Hoveddommer284FMorten Rygh
9Sidedommer917FKim Eikefet
9Sidedommer651I/2Stian Botnen
9Teknisk kontrollør200FVidar Tangen
9Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
10Hoveddommer651I/2Stian Botnen
10Sidedommer200FVidar Tangen
10Sidedommer284FMorten Rygh
10Teknisk kontrollør917FKim Eikefet
10Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
11Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
11Sidedommer227I/2Egil Kroknes
11Sidedommer232I/2Jan Sjøl
11Teknisk kontrollør879FMarthe Stavik Aas
11Stevneleder682I/2Anita Stavik
12Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
12Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
12Sidedommer879FMarthe Stavik Aas
12Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
12Stevneleder682I/2Anita Stavik
13Hoveddommer874FRalf Male
13Sidedommer651I/2Stian Botnen
13Sidedommer232I/2Jan Sjøl
13Teknisk kontrollør917FKim Eikefet
13Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
14Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
14Sidedommer874FRalf Male
14Sidedommer917FKim Eikefet
14Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
14Stevneleder559I/1Per Øivind Fjeld
15Hoveddommer879FMarthe Stavik Aas
15Sidedommer874FRalf Male
15Sidedommer599FKjell Ove Furesund
15Teknisk kontrollør200FVidar Tangen
15Stevneleder232I/2Jan Sjøl