Regionmesterskap styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 06.11.2021
Stevnetype Regionmesterskap styrkeløft utstyrsfritt
Sted Bergen
Stevneleder Sunniva Nordskog
Sekretær Malin Kvamsdal
Antall deltakere 21
Antall resultat 20

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-57Maria Meland*Bergen SK52.4077.582.587.5455052.5105107.511524561.46
1.-69Martine Kristensen Vågstøl*Odin SK68.60130140147.562.567.570130140147.536575.86
--69Siri Sandvik *Sogndal IL67.40112.5115117.547.552.552.5147.515515500
1.-76Jennifer Isosa Osagiede*Sogndal IL75.40110115120657072.5140145150342.567.78
1.-84Camilla Hatlem*Florø TIF76.1013514014587.592.597.5147.5155162.540579.8
Åpen damer
1.-52Ida Ulvestad Brudvik*Odin SK50.2090100105455052.590100105257.567.07
2.-52Anja Eidsheim *Bergen SK48.80404547.5303535708087.5162.543.44
1.-63Mette Mehlum*Bjørgvin SK60.70951051055557.560115120125277.562.23
1.-76Karen Tvedt*Bergen SK75.5014515516082.58587.5150160170417.582.57
2.-76Lene Hollevik*Sotra Kraftsportklubb74.50120130140657577.5145155160377.575.14
1.-84Liss Maryori Rafsol*Stryn T og IL81.9080901004045459010010523043.88
1.84+Anne Sofie Skålvik*Bergen SK103.2014515516067.572.575120135142.5367.565.01
2.84+Camilla Lykke Torp*Stryn T og IL116.4012013013050556013014015533557.74
Junior 19-23 herrer
1.-74Sebastian Bruvik*Bergen SK73.40241248248140145-250262.5262.563193.03
1.-93Marcus Heltne Damli*Bergen SK83.606062.562.5122.5127.5-200210-397.554.82
1.-105Jonas Laupsa*Sogndal IL95.10140145157.59097.5102.5160167.518043556.29
Åpen herrer
1.-74Yngve Hopen*Odin SK72.30210217.5220120122.5125250260270602.589.53
1.-93Jørgen Schwarzenegger Eide*Odin SK91.2016517518513014014520521523055573.3
1.-105Toni Johannessen Amengual*Bergen SK103.20270290300190195200322.5335341841104.68
1.-120Thomas Grimstad*Bjørgvin SK115.10235250255177.518519023525025569582.29
1.120+Sindre Andre Haug*Sogndal IL128.30207.5217.5-112.5117.5122.5250265272.5612.569.19

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Karen TvedtVeteran 40-4976Knebøy utstyrsfritt155kg
Karen TvedtVeteran 40-4976Knebøy utstyrsfritt160kg
Karen TvedtVeteran 40-4976Sammenlagt utstyrsfritt417.5kg
Sebastian BruvikJunior 19-2374Knebøy utstyrsfritt241kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Markløft utstyrsfritt341kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Sammenlagt utstyrsfritt822.5kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Sammenlagt utstyrsfritt835kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Sammenlagt utstyrsfritt841kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer774FChristian Solheim
1Sidedommer590FRolf Arne Halvorsen
1Sidedommer917FKim Eikefet
1Teknisk kontrollør1000RMette Borgen
2Hoveddommer917FKim Eikefet
2Sidedommer774FChristian Solheim
2Sidedommer1000RMette Borgen
2Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen