NM Styrkeløft utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Bjørgvin SK,Atlas SK
Dato 25.03.2022
Stevnetype NM Styrkeløft utstyrsfritt
Sted Bergen
Stevneleder Bård Havnerås / Ole Tilrem
Sekretær Helge Birkeland
Antall deltakere 156
Antall resultat 153

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-47Malin Narum Kvamsdal*Odin SK46.37105110112.567.572.575127.5132.5141.532491.03
2.-47Sakar Hamawandi*OPIL46.99909597.57577.579132.5137.5141317.588.03
3.-47Ine Porsanger*Tromsø Atletklubb46.63105110115606567.5105112.5117.530083.82
1.-52Karen Hesthammer*Oslo SK51.64135.5138140.58082.585140152.515938297.04
2.-52Julie Fosseide*Oslo SK51.87125130132.577.582.582.5150158.5167.5373.594.51
3.-52Ida Ulvestad Brudvik*Odin SK48.7997.5107.5107.557.56062.5100107.5115282.575.53
1.-57Katrine Sundal Haune*Sande KK56.49132.5140142.587.592.595145152.516039593.28
2.-57Marianne Hatlem*Kristiansand AK56.43115117.512087.592.595155162.5165377.589.22
3.-57Sarah Orteza Hovden Øvsthus*Bjørgvin SK53.63115120125606570160171182.536690.06
4.-57Rebekka Tao Jacobsen*Larvik AK56.97137.5142.514567.572.572.5132.5137.5-34580.96
5.-57Hannah Sire Kristoffersen Noste*Øksfjord AK55.5911512012562.567.567.5115120125312.574.72
1.-63Lena Sjøl*Sande KK62.3614014515082.587.5-165175182.542092.5
2.-63Gina Bakke Bolstad*Odin SK62.46152.5162.517182.587.592.5150157.516542092.4
3.-63Sunniva Nordskog*Odin SK62.39125132.5137.595100102.5147.515516540589.17
4.-63Frida Aung*Oslo SK61.19137.5142.5145859092.5152.5162.5172.539588.09
5.-63Anna Nafisa Hjelle Skjenken*Odin SK61.79125132.513587.592.595140152.5162.539086.41
6.-63Frida Austigard Petersen*Sandnes AK63.00137.5142.5142.5808082.5155162.517038584.23
7.-63Elise Rosenborg*IL Kraftsport61.78107.5115120100105110132.514015038084.21
8.-63Silje Kristine Günther*Lenja AK62.44901051157582.585135150160357.578.67
9.-63Mette Mehlum*Bjørgvin SK61.25105112.51156567.570125135140322.571.88
1.-69Marte Kjenner*Nidarø SK68.86177.5187.5195112.5118122.5202.5218.5225542.5112.52
2.-69Signe Elisabeth Belden*Stryn T og IL68.1616016516510511011518519519546095.96
3.-69Jorill Nese*Odin SK67.9415516517095100102.5157.5167.5180452.594.57
4.-69Juliane Slettnes*Brumunddal AK68.571601701758592.597.5157.5167.5180452.594.07
5.-69Maren Elise Svendsen*Oslo SK66.86127.5135140808590167.5180187.5417.588.06
6.-69Liv Ulversøy*Oslo SK67.59125132.5137.592.597.5102.5150162.5167.5407.585.42
7.-69Ragnhild Hanch Hansen*Odin SK68.72125132.5137.572.57577.5162.517518540083.06
8.-69Elianna Skåtun*Askim SK67.58150157.5157.57577.580150160162.5397.583.33
9.-69 Ingvild Hansen*Askim SK67.79122.513013587.592.597.5147.5155160387.581.09
10.-69Marita Hårberg Vaterholm*Skogn IL67.98140140142.5859090150160170387.580.96
11.-69Jowan Salay*Bodø Atletklubb68.09117.5125132.57582.585145155162.5377.578.79
12.-69Sarah Nilsen Evensen*Askim SK68.091201251259095100150160162.537578.27
13.-69Hanna Holmeide*Christiania AK67.99117.51251309092.5-130140147.5362.575.73
14.-69Stefania Danielsdottir*Stavanger SK67.22117.5125130657072.5122.5135142.5342.572.02
15.-69Silje Marie Vik Rydland*Bergen SK67.75125125132.557.56062.5130140145337.570.65
16.-69Aina Pedersen Oen *Karmøy Styrkeløftklubb67.4710511011067.57070132.5142.5147.532568.19
17.-69Lene Carina Straumsnes*Bjørgvin SK67.621201201255557.560135142.514532067.06
18.-69Kirsti Løken*Askim SK68.45100110115606567.5125135142.532066.59
19.-69Marie Næss Klokkervold *Skien Atletklubb68.32110115117.557.562.562.5132.5142.5142.5317.566.14
20.-69Stine Bakken*Odin SK68.17100105112.5556062.5120127.513029561.53
1.-76Stine Hamre*Sande KK75.61170177.518097.5102.5105172.518519047593.88
2.-76Anita Camilla Bratland*Odin SK75.0314515516097.5105107.5150165172.543586.29
3.-76Karen Tvedt*Bergen SK75.28155165172.58587.590160170177.5432.585.66
4.-76Camilla Hatlem*Odin SK74.23137.5145147.592.597.5100155165172.542083.75
5.-76Guro Bøe*IL Kraftsport75.21137.5142.5142.5808587.5165180195407.580.74
6.-76Lene Hollevik*Odin SK74.73142.5150155758082.5155162.517040079.5
7.-76Jannicke Ferger*KK-6774.65137.514515087.595100137.514515039578.55
8.-76Alexandra Voll Skrove*Skogn IL74.56137.514515062.567.570160175175387.577.1
9.-76Malin Ånes*Mosjøen Styrkeløftklubb72.60120127.513575808516017017538577.63
10.-76Jennifer Isosa Osagiede*Sogndal IL74.9313013514072.577.580150157.5162.5377.574.93
11.-76Camilla Kløvstad Grønvold*Brumunddal AK74.41135145150707577.5140150157.537073.69
12.-76Sandra Slotterøy Nilsen*Bodø Atletklubb75.13120127.5130757580150160170367.572.85
13.-76Signe Marie Leirvik*Skogn IL74.32122.513013567.572.575132.5140147.5357.571.24
14.-76Maria Fjelltun Dalvik*KK-6774.37122.5130135707577.5137.5145150357.571.22
15.-76Johanna Mona*KK-6774.77107.5112.5115758082.5152.516016535570.54
16.-76Frøya Linnea Gathen*KK-6773.11120127.5132.572.577.58012513514035070.32
17.-76Anemone Myrvold*Frogner AK74.37120120122.56567.570145152.5157.534067.73
18.-76Emma Victoria Knutsen*Saltdal SK75.5011512012572.57577.512513514034067.24
19.-76Anne Sivertsen*Bjørgvin SK72.001201201205557.560130140145317.564.29
1.-84Jenny Heyerdahl Bryhni*Oslo SK83.44190198202.5107.5110117.5180187.519550395.24
2.-84Mina Holmefjord *Bergen SK82.46147.515516092.597.5102.5155165172.543582.76
3.-84Maren Njøs Kurdøl*Sande KK80.53127.513514072.577.580160170175387.574.45
1.84+Isabel Carina Nakken Cloin*Sotra Kraftsportklubb103.44190203.5205105110112.5211220227.554596.35
2.84+Lise Rønning*Trøndertun SK98.2516017018080858516017018044078.85
3.84+Emelie Randleff*Bjørgvin SK103.361301401509010010513014015040070.73
4.84+Marte Olborg*Oslo SK109.23145152.5157.567.57072.514015015538567.2
1.-59Johannes Bull Hofrenning*Alta AK58.11152.5162.51709097.5102.5165175182.545575.91
1.-66Morten Miguel Lomeland*Odin SK66.00142.5152.5157.5130137.5143177.5182.519048575.6
2.-66Mark Gerhard Tolentino*Odin SK64.52140150157.5122.5127.5127.5190202.5212.5482.576.12
1.-74Kjell Egil Olborg Bakkelund*Oslo SK73.71222.5230235180188188297.5310-728107.1
2.-74Yngve Hopen*Odin SK72.94210220-120122.512526027028061590.97
3.-74Samuel Giraldo*Alta AK73.57235242.5248.5140145152.5170172.5-557.582.09
4.-74Tor Gausemel Kristensen *Bodø Atletklubb73.09170180190142.5142.5150200215227.555081.27
5.-74Martin Higraff*Tromsø Atletklubb72.78180190195100105107.522523524554580.71
6.-74Daniel Refsnes*Askim SK72.23162.5175180120125130200212.5212.550575.08
--74Jonas Frafjord*Nidarø SK73.02170182.5182.5------00
1.-83Johannes Kristensen*Bodø Atletklubb82.80250265280165175180290315315750103.95
2.-83Trygve Sletten*Brumunddal AK82.66250255255155162.5165295305315730101.26
3.-83Anders Joakim Halland*Brønnøy SK82.76245260267.5140150155260277.529570097.04
4.-83Magnus Varpen Langleite*Fræna AK81.91200212.5212.5175182.5187.5225240252.5647.590.23
5.-83Mazlum Coskun*Oslo SK81.27200207.5212.5140147.5150225235242.560584.65
6.-83Ken Tore Svendsen*Alta AK81.62200212.5215132.5137.5142.5235242.525060083.76
7.-83Sigurd Kjelvik Berg*Oslo SK82.07220225-127.5132.5-240250260597.583.18
8.-83Huy Hoang Quon Nguyen*Stavanger SK81.20190190200145155162.522023024059583.28
9.-83Martin Stenersen*Tromsø Atletklubb79.15185195202.5125132.5140210220230557.579.06
10.-83Ole Vaagan Thorsen*Karmøy Styrkeløftklubb82.61180185185125132.5135200210220527.573.19
--83Sebastian Bruvik*Bergen SK81.77257.5265267.5150150150---00
1.-93Benjamin Rastum*Odin SK92.88265275280170175177.526527527572594.91
2.-93Helge Hansen*Arendal SVK91.52242.5255262.5155165167.526027528571594.27
3.-93Isak Asperud*Askim SK86.25257.5267.5270175185190265265282.5707.596.07
4.-93Jarle Bjørgo Onarheim*Odin SK92.90215227.523519020020623525027069190.44
5.-93Magnus Alme Aasheim*Førde IL91.6422524024515516517025027028068590.26
6.-93Per Jørgen Gundersen*Oslo SK92.40247.5257.5267.5155160162.525026026568089.24
7.-93Phuoc Tho Nguyen Tran*Brumunddal AK88.57220230237.5167.5177.5180227.5237.5245662.588.77
8.-93Alexander Kleivene*Sandnes AK92.19220230240145147.515026027028066086.71
9.-93Emil Sørskår*Christiania AK92.56220230-16517518025026526565585.89
10.-93Nicholas Storsveen*Oslo SK91.28222.5232.5240147.5155157.5260275275647.585.48
11.-93Mats Løvberg*Oslo SK87.96207.5215225152.5160165237.525026064086.05
12.-93Marius Stråbø Johansen *Brumunddal AK90.72215222.5225147.5152.5155257.5262.5262.563584.09
13.-93Kenneth Hagen*Brumunddal AK91.21217.5222.5227.5150160165225235242.563583.87
14.-93Espen Elvehøi*OPIL91.72210222.5232.5140150150235260280632.583.31
15.-93Kristoffer Torkildsen Marthinsen*Odin SK90.11185200202.5135140147.524026028561081.05
16.-93Thomas Waal*Skien Atletklubb92.30200212.5225150157.5157.5210225240602.579.11
17.-93Daniel Spidsø*Karmøy Styrkeløftklubb92.3019020020515516517022523024060078.78
18.-93Arne-Martin Svendsen Brattsti*Bodø Atletklubb92.93202.521522513014014023024526060078.52
19.-93Tobias Thrane*Alta AK90.86190200210115125130227.524025059078.07
20.-93Jørgen Schwarzenegger Eide*Odin SK91.84180190200130140145215225237.5582.576.67
21.-93Øystein Eliassen*Oslo SK91.14187.5200207.5120130132.5225242.525058076.63
22.-93Kristian Kavli*Odin SK92.0719020020514015015520021022057575.59
23.-93Rune Bang Jakobsen*Ganddal AK91.05200207.5212.5140145150200207.5207.5557.573.69
24.-93Ola Aronsen Lindquist*Bodø Atletklubb92.15190200200115122.5122.5220232.5240552.572.6
25.-93Erling Moen*KK-6784.89185195200120125130200210217.5542.574.25
26.-93Fredrik Valde Anthonisen*KK-6790.36190202.5207.5115125127.5190200207.5542.571.98
1.-105Toni Johannessen Amengual*Bergen SK103.43290290300190202.5207.5300325343845.5105.13
2.-105Torben H. Strømsvik*Oslo SK104.52252.5262.5267.5202.5209209290305317.5782.596.82
3.-105Joel Immanuel Vikesland*Brumunddal AK104.62262.5270270180187.5192.5295325341.577595.85
4.-105Kristian Hansen Bruvik*Odin SK104.60255267.5267.5150157.5162.527029030573090.29
5.-105Ola Spildrejorde*Oslo SK104.62235240250160170180270287.530071087.81
6.-105Martin Husby Dyrset*Fræna AK103.15230237.5242.5187.5195200260270270707.588.08
7.-105Håkon Berge Berntsen *Odin SK103.89230240245160170175250262.5267.5677.584.06
8.-105Andreas Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb102.82240250-147.5150155250270-67584.16
9.-105Jens Petter Ødegård*Brumunddal AK104.83220235237.5155162.5162.5250275287.5667.582.47
10.-105Emil Indgaard*Skogn IL102.54210217.5225145150152.5235245250612.576.47
11.-105Adrian Kristiansen*Brumunddal AK102.37225232.5240125130135235245255607.575.9
12.-105John Roald Lohne *Karmøy Styrkeløftklubb100.25210220225122.5127.5130242.5252.526060075.71
13.-105Olav Lund Vigerust*KK-67101.82190200207.5130135140235247.5257.560075.15
14.-105Arvydas Karenga*Haugaland AK103.22215220227.5125130135230237.5242.560074.67
15.-105Fredrik Hoff Saltvik*Oslo SK101.53220227.5232.5115115122.5240255265597.574.94
16.-105Bjørn Erik Opgård*Alta AK102.70205215225130132.5135215227.5240597.574.54
17.-105Vegard Olsen*Saltdal SK102.81205215222.5145155155217.5230230597.574.5
18.-105Patrick Johansen*Høland IUL102.7422022523011012012025025525558572.97
1.-120Anders Brøten Lillemoe*Røros SK119.70260272.5282.5160165170325345355.580894.03
2.-120Truls Moe*Nidarø SK107.07265280290170180185280292.5322.5767.593.91
3.-120Geir Øyvind Thorsen*Ganddal AK105.25277.5290300170175180272.528529576594.35
4.-120Rune Mikkelstuen*Bodø Atletklubb119.09260270-150162.5172.5280300300722.584.27
5.-120Vidar Martinussen*Odin SK111.75240252.5260152.5160167.5275285297.5717.586.09
6.-120Erik Tufta Bueide*Odin SK117.72215227.5235167.5177.5182.5260285300717.584.11
7.-120Thomas August Nikolaisen*Oslo SK115.5227027527514515015527028028570583.34
8.-120Stian Solhaug Stor-Re*Odin SK119.57227.5242.5250140147.5150260277.5285682.579.46
9.-120Thomas Grimstad*Bjørgvin SK112.89230245250180187.5190240260260672.580.32
10.-120Vegard Havre Paulsen*Odin SK107.66230250250135142.5147.5240260277.567081.77
11.-120Eivind Svaleng*Bodø Atletklubb118.32220235240160167.5170250260270667.578.07
12.-120Nicholas Anfinsen*Odin SK115.98237.5252.5255135142.515024025026566077.88
13.-120Magnus Refsnes*Askim SK117.75215230240150160165232.524024565076.19
14.-120Espen Haulan Johansen*Lenja AK115.35215225232.5145150155235247.5255637.575.41
15.-120Arild Kåsa*Skien Atletklubb113.10240245250135140-23024025063075.18
16.-120Alexander Klæboe*Oslo SK112.16200210220142.5150152.523025026062074.27
--120Vidar Johansen*Nidarø SK119.21260270280------00
1.120+Carl Petter Sommerseth*Christiania AK124.08275300307.5200210220300337.5358885.5101.46
2.120+Kjell Gunnar Lindanger*Stavanger SK140.8026027529016017017527028529075582.12
3.120+Ørjan Leirheim*Odin SK135.89250265270190197.5202.5255265277.575082.74
4.120+Olav Melhus Gomo*Bodø Atletklubb149.82275295302.5150160165255275290737.578.31
5.120+Henrik Thorkildsen Wilhelmsen*IL Kraftsport125.19210222.5232.5170175180245255262.567577.05
6.120+Benjamin Colding-Jarkowski*Tromsø Atletklubb121.60200212.5217.5150155160265285300672.577.73
7.120+Hans Andreas Fjell Kaasa*Askim SK140.3423024024014014514524026027064570.24
8.120+Sindre Andre Haug*Sogndal IL130.00205205212.5115120120252.5262.5-59066.28

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120Markløft utstyrsfritt355.5kg
Anders Brøten LillemoeÅpen120Markløft utstyrsfritt355.5kg
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt797.5kg
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt808kg
Carl Petter SommersethÅpen120+Markløft utstyrsfritt358kg
Helge HansenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt262.5kg
Helge HansenVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt285kg
Helge HansenVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt705kg
Helge HansenVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt715kg
Ine PorsangerJunior 19-2347Knebøy utstyrsfritt105kg
Ine PorsangerJunior 19-2347Knebøy utstyrsfritt110kg
Ine PorsangerÅpen47Knebøy utstyrsfritt115kg
Ine PorsangerJunior 19-2347Knebøy utstyrsfritt115kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Knebøy utstyrsfritt203.5kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Knebøy utstyrsfritt205kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Markløft utstyrsfritt211kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Markløft utstyrsfritt220kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Markløft utstyrsfritt227.5kg
Isabel Carina Nakken CloinÅpen84+Sammenlagt utstyrsfritt545kg
Jarle Bjørgo OnarheimÅpen93Benkpress utstyrsfritt206kg
Jenny Heyerdahl BryhniÅpen84Knebøy utstyrsfritt198kg
Jenny Heyerdahl BryhniÅpen84Sammenlagt utstyrsfritt503kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Benkpress utstyrsfritt102.5kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt102.5kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt162.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Knebøy utstyrsfritt162.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Knebøy utstyrsfritt170kg
Johannes Bull HofrenningÅpen59Knebøy utstyrsfritt170kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt170kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt182.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Markløft utstyrsfritt182.5kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt437.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Sammenlagt utstyrsfritt437.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Sammenlagt utstyrsfritt447.5kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt447.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Sammenlagt utstyrsfritt455kg
Johannes Bull HofrenningÅpen59Sammenlagt utstyrsfritt455kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt455kg
Johannes KristensenÅpen83Knebøy utstyrsfritt280kg
Juliane SlettnesJunior 19-2369Knebøy utstyrsfritt170kg
Juliane SlettnesJunior 19-2369Knebøy utstyrsfritt175kg
Juliane SlettnesJunior 19-2369Sammenlagt utstyrsfritt440kg
Juliane SlettnesJunior 19-2369Sammenlagt utstyrsfritt452.5kg
Julie FosseideÅpen52Markløft utstyrsfritt158.5kg
Karen HesthammerÅpen52Knebøy utstyrsfritt135.5kg
Karen HesthammerÅpen52Knebøy utstyrsfritt138kg
Karen HesthammerÅpen52Markløft utstyrsfritt159kg
Karen HesthammerÅpen52Sammenlagt utstyrsfritt375.5kg
Karen HesthammerÅpen52Sammenlagt utstyrsfritt382kg
Karen TvedtVeteran 40-4976Sammenlagt utstyrsfritt432.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Benkpress utstyrsfritt67.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Benkpress enkeltløft utstyrsfritt67.5kg
Kirsti LøkenVeteran 50-5969Markløft utstyrsfritt142.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Markløft utstyrsfritt142.5kg
Kirsti LøkenVeteran 60-6969Sammenlagt utstyrsfritt320kg
Kirsti LøkenVeteran 50-5969Sammenlagt utstyrsfritt320kg
Kjell Egil Olborg BakkelundÅpen74Benkpress utstyrsfritt188kg
Kjell Egil Olborg BakkelundÅpen74Benkpress enkeltløft utstyrsfritt188kg
Lene Carina StraumsnesVeteran 50-5969Knebøy utstyrsfritt120kg
Lene Carina StraumsnesVeteran 50-5969Markløft utstyrsfritt142.5kg
Lene Carina StraumsnesVeteran 50-5969Sammenlagt utstyrsfritt320kg
Malin Narum KvamsdalÅpen47Markløft utstyrsfritt141.5kg
Marte KjennerÅpen69Benkpress utstyrsfritt118kg
Marte KjennerÅpen69Benkpress utstyrsfritt122.5kg
Marte KjennerÅpen69Benkpress enkeltløft utstyrsfritt118kg
Marte KjennerÅpen69Benkpress enkeltløft utstyrsfritt122.5kg
Marte KjennerÅpen69Knebøy utstyrsfritt195kg
Marte KjennerÅpen69Markløft utstyrsfritt218.5kg
Marte KjennerÅpen69Markløft utstyrsfritt225kg
Marte KjennerÅpen69Sammenlagt utstyrsfritt536kg
Marte KjennerÅpen69Sammenlagt utstyrsfritt542.5kg
Sakar HamawandiÅpen47Benkpress utstyrsfritt79kg
Sakar HamawandiÅpen47Benkpress enkeltløft utstyrsfritt79kg
Sakar HamawandiÅpen47Markløft utstyrsfritt141kg
Samuel GiraldoUngdom 14-1874Knebøy utstyrsfritt242.5kg
Samuel GiraldoJunior 19-2374Knebøy utstyrsfritt242.5kg
Sarah Orteza Hovden ØvsthusÅpen57Markløft utstyrsfritt171kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Markløft utstyrsfritt343kg
Toni Johannessen AmengualÅpen105Sammenlagt utstyrsfritt845.5kg
Nordisk rekord
Marte Kjenner
Knebøy 195,0 kg
Benkpress 118,0 kg og 122,5 kg
Markløft 218,5 kg og 225 kg
Sammenlagt 536,0 kg og 542,5 kg

Nordisk rekord ungdom
Samuel Giraldo
Knebøy 235,0 kg og 242,5 kg

NM sammenlagt damer
1. Marte Kjenner 542.5 kg 112.52
2. Karen Hesthammer 382 kg 97.04
3. Isabel Carina Nakken Cloin 545 kg 96.35

NM knebøy damer
1. Marte Kjenner 195.0 kg 40.45
2. Jenny Heyerdahl Bryhni 198.0 kg 37.49
3. Juliane Slettnes 175.0 kg 36.38

NM benkpress damer
1. Marte Kjenner 122.5 kg 97.77
2. Elise Rosenborg 110.0 kg 92.83
3. Signe Elisabeth Belden 110.0 kg 88.20

NM markløft damer
1. Marte Kjenner 225.0 kg 46.67
2. Sarah Orteza Hovden Øvsthus 171.0 kg 42.08
3. Karen Hesthammer 159.0 kg 40.39


NM sammenlagt herrer
1. Kjell Egil Olborg Bakkelund Oslo SK 728 kg 107.10
2. Toni Johannessen Amengual Bergen SK 845.5 kg 105.13
3. Johannes Kristensen Bodø Atletklubb 750 kg 103.95

NM knebøy herrer
1. Johannes Kristensen Bodø Atletklubb 280.0 kg 38.81
2. Sebastian Bruvik Bergen SK 267.5 kg 37.31
3. Toni Johannessen Amengual Bergen SK 300.0 kg 37.30

NM benkpress herrer
1. Kjell Egil Olborg Bakkelund Oslo SK 188.0 kg 100.47
2. Jarle Bjørgo Onarheim Odin SK 206.0 kg 97.79
3. Magnus Varpen Langleite Fræna AK 182.5 kg 92.29

NM markløft herrer
1. Kjell Egil Olborg Bakkelund Oslo SK 310.0 kg 45.60
2. Trygve Sletten Brumunddal AK 315.0 kg 43.70
3. Toni Johannessen Amengual Bergen SK 343.0 kg 42.65


NM Lag
1.
Oslo SK
396.20
Kjell Egil Olborg Bakkelund 107.10
Karen Hesthammer 97.04
Torben H. Strømsvik 96.82
Jenny Heyerdahl Bryhni 95.24

2.
Brumunddal AK
379.95
Trygve Sletten 101.26
Joel Immanuel Vikesland 95.85
Juliane Slettnes 94.07
Phuoc Tho Nguyen Tran 88.77

3.
Odin SK
372.91
Benjamin Rastum 94.91
Jorill Nese 94.57
Gina Bakke Bolstad 92.40
Malin Narum Kvamsdal 91.03

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer682I/2Anita Stavik
1Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
1Sidedommer922FMagne Hordvik Olsen
1Teknisk kontrollør774FChristian Solheim
1Stevneleder690FOle Tilrem
1Jury227I/2Egil Kroknes
1Jury236I/2Terje Sandbo
1Jury651I/2Stian Botnen
2Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
2Sidedommer682I/2Anita Stavik
2Sidedommer774FChristian Solheim
2Teknisk kontrollør922FMagne Hordvik Olsen
2Stevneleder690FOle Tilrem
2Jury227I/2Egil Kroknes
2Jury236I/2Terje Sandbo
2Jury651I/2Stian Botnen
3Hoveddommer879I/2Marthe Stavik Aas
3Sidedommer236I/2Terje Sandbo
3Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
3Teknisk kontrollør860FArve Rønnekleiv
3Stevneleder690FOle Tilrem
3Jury227I/2Egil Kroknes
3Jury651I/2Stian Botnen
3Jury682I/2Anita Stavik
4Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
4Sidedommer860FArve Rønnekleiv
4Sidedommer879I/2Marthe Stavik Aas
4Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
4Stevneleder690FOle Tilrem
4Jury227I/2Egil Kroknes
4Jury651I/2Stian Botnen
4Jury682I/2Anita Stavik
5Hoveddommer917FKim Eikefet
5Sidedommer860FArve Rønnekleiv
5Sidedommer918FRuth Sandbak Berge
5Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
5Stevneleder690FOle Tilrem
5Jury559I/1Per Øivind Fjeld
5Jury682I/2Anita Stavik
5Jury879I/2Marthe Stavik Aas
6Hoveddommer860FArve Rønnekleiv
6Sidedommer227I/2Egil Kroknes
6Sidedommer917FKim Eikefet
6Teknisk kontrollør918FRuth Sandbak Berge
6Stevneleder690FOle Tilrem
6Jury559I/1Per Øivind Fjeld
6Jury682I/2Anita Stavik
6Jury879I/2Marthe Stavik Aas
7Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
7Sidedommer690FOle Tilrem
7Sidedommer917FKim Eikefet
7Teknisk kontrollør860FArve Rønnekleiv
7Jury559I/1Per Øivind Fjeld
7Jury682I/2Anita Stavik
7Jury879I/2Marthe Stavik Aas
8Hoveddommer917FKim Eikefet
8Sidedommer236I/2Terje Sandbo
8Sidedommer860FArve Rønnekleiv
8Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
8Jury559I/1Per Øivind Fjeld
8Jury682I/2Anita Stavik
8Jury879I/2Marthe Stavik Aas
9Hoveddommer663FGeir Arne Giseth
9Sidedommer227I/2Egil Kroknes
9Sidedommer860FArve Rønnekleiv
9Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
9Jury236I/2Terje Sandbo
9Jury651I/2Stian Botnen
9Jury879I/2Marthe Stavik Aas
10Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
10Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
10Sidedommer663FGeir Arne Giseth
10Teknisk kontrollør860FArve Rønnekleiv
10Stevneleder690FOle Tilrem
10Jury236I/2Terje Sandbo
10Jury651I/2Stian Botnen
10Jury879I/2Marthe Stavik Aas
11Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
11Sidedommer690FOle Tilrem
11Sidedommer879I/2Marthe Stavik Aas
11Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik
11Jury227I/2Egil Kroknes
11Jury236I/2Terje Sandbo
11Jury651I/2Stian Botnen
12Hoveddommer690FOle Tilrem
12Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
12Sidedommer682I/2Anita Stavik
12Teknisk kontrollør879I/2Marthe Stavik Aas
12Jury227I/2Egil Kroknes
12Jury236I/2Terje Sandbo
12Jury651I/2Stian Botnen
13Hoveddommer860FArve Rønnekleiv
13Sidedommer227I/2Egil Kroknes
13Sidedommer917FKim Eikefet
13Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
13Jury559I/1Per Øivind Fjeld
13Jury651I/2Stian Botnen
13Jury682I/2Anita Stavik
14Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
14Sidedommer690FOle Tilrem
14Sidedommer860FArve Rønnekleiv
14Teknisk kontrollør917FKim Eikefet
14Jury559I/1Per Øivind Fjeld
14Jury651I/2Stian Botnen
14Jury682I/2Anita Stavik