NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior, veteran



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 21.04.2022
Stevnetype NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior, veteran
Sted Oslo
Stevneleder Jenny Heyerdahl Bryhni
Sekretær Kristin Thorvaldsen
Antall deltakere 262
Antall resultat 258

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Elisabeth Håkonsen*Alta AK54.02105112.512067.572.577.5112.5122.5127.5307.575.22
2.-57Live Guldberg*Øksfjord AK56.50808590505557.512012513026562.57
1.-63Liz Tobiassen*Arendal SVK59.831001101156067.572.5120130140322.573.04
2.-63Eva Marie Minh Tam Ngo Bierke*Brumunddal AK59.63859095657072.5117.512512529065.83
1.-69Andrea Kristensen*Arendal SVK68.06909510057.56062.5142.5147.5150307.564.2
2.-69Ingrid C. W. Rydheim*Bergen SK65.78100105110505557.512013014030564.96
3.-69Martine Haugen*Stavanger SK67.2390100107.5505555120130140287.560.45
4.-69Elisabeth Leirvik*Skogn IL64.92808592.5354042.572.582.587.5212.545.62
1.-76Anja Wiggen Skancke*Røros SK74.40130142.5153.557.557.562.5135147.516036572.7
2.-76Ane Mjølhus*Ganddal AK73.397077.582.545455082.592.597.522545.12
1.-84Vilde Beathe Friisenfeldt*Sandnes AK79.1392.5102.5112.552.557.565105117.5127.5297.557.59
1.84+Andrea Berge*Askim SK101.3992.5100107.5455052.597.5105105262.546.64
Junior 19-23 damer
1.-47Ine Porsanger*Tromsø Atletklubb46.7411011511662.567.570107.5112.5117.5303.584.6
2.-47Ella Vervik Johannessen*Stavanger SK45.8385909042.547.5509095102.524068.24
1.-52Selma Karoline Matilde Ramberg*Oslo SK51.3695102.5107.5105110114100112.5122.534487.8
2.-52Marte Randgaard*Brumunddal AK51.9295100102.567.567.572.5122.5127.5132.5307.577.75
3.-52Kari Marie Frøysa Ulvestad*Sjøholt AK51.8785909567.5707510511512529574.65
4.-52Tonje Prestøy*Bodø Atletklubb51.9395100102.55052.555107.5112.5117.527068.26
5.-52Kaia Svensen*KK-6751.2062.567.57062.567.567.582.59097.523058.86
1.-57Mia Margrethe Ramberg Storstad*Oslo SK55.65115122.5127.59092.597.5125135142.5362.586.6
2.-57Aino Elgentytär Namtvedt*Odin SK56.06115125127.5808587.5102.5112.5117.5332.578.98
3.-57Celina Hauge Vatna*Bergen SK56.488592.597.5505557.5105105110262.562
1.-63Marthe S. Tjelta*Sandnes AK62.53135142.5145758082.5145155157.538083.54
2.-63Silje Kristine Günther*Lenja AK62.58110117.5122.577.58082.5155157.5167.5367.580.75
3.-63Martine Svinnset Pedersen*Tromsø Atletklubb62.5311512012582.58590137.5147.516036580.24
4.-63Lene Vormestrand*Stavanger SK58.50105110115657072.5130137.514032073.64
5.-63Anna Pauline Ouff Grøthe*Drammen SI62.7497.5102.5107.577.58080130135137.532070.2
6.-63Mirka Jimenez Prieto*Bergen SK62.10105110117.55052.55512012513030066.25
7.-63Helene Anker Eide*Odin SK60.928592.5100606567.511012013028563.75
8.-63Juliane Lello*Skogn IL61.7487.592.597.547.552.555107.5117.512527059.86
1.-69Juliane Slettnes*Brumunddal AK68.60160170175.587.59598157.5170177.545193.74
2.-69Yasmina Juliette Havnen*Drammen SI67.58137.5145147.577.58082.5152.5160162.539081.75
3.-69Martine Kristensen Vågstøl*Odin SK68.47137.5150152.5758082.5132.515015539081.15
4.-69Marion Boge Skaar*Odin SK68.68130137.5140657072.5150157.516037076.85
5.-69Eir Austigard Petersen*Sandnes AK67.75102.5107.5112.5606567.5110120127.530062.8
--69Ida Garsegg Hansen*Askim SK68.45110117.5122.5656565120--00
1.-76Isabell Adolfsen*Askim SK74.28140147.5150100105107.5175190200.545891.3
2.-76Stine Arntzen*Nidarø SK69.9312012513072.577.582.5157.5167.5175387.579.69
3.-76Jennifer Isosa Osagiede*Sogndal IL75.13132.513513577.582.585157.5162.5165382.575.83
1.-84Sofie Horne*Tromsø Atletklubb80.4314515516092.597.5100170185.519345387.08
2.-84Mina Holmefjord *Bergen SK83.28152.5157.5167.595100105162.5175180442.583.85
3.-84Tuva Lierhagen*Brumunddal AK83.77152.5160162.592.597.5100150160172.5432.581.76
4.-84Karoline Marie Andersen*Moss SIK80.23110120127.57070-115130140327.563.02
Veteran 40-49 damer
1.-47Linda Engeskaug*Ganddal AK45.477080853540459010010523065.93
1.-52Caroline Hoff Hansen*Arendal SVK51.5287.592.597.5556062.592.5100107.526066.18
1.-57Monica Dahle*Karmøy Styrkeløftklubb54.81120122.51257072.575122.5127.5132.533079.78
2.-57Solveig Mehlum Teppen*Frogner AK56.4092.597.5102.5657072.5137.5142.5150322.576.25
3.-57Lene Alexandra Øien*Brumunddal AK56.4787.592.59567.570709510010527063.78
4.-57Jenny Alvsåker*Nittedal AGK56.076572.577.54547.552.59510511523555.82
1.-63Hege Velten*OPIL62.52105112.5117.5606567.513514515033072.56
1.-69Karianne Skjelbred*Lenja AK67.54117.5122.512562.56567.5157.5168170362.576.02
2.-69Angela Fonseca Bustos*OPIL66.63112.5112.5117.5657070120135142.532568.69
1.-76Karen Tvedt*Bergen SK75.65155165170.58587.592.5165177.5185440.587.04
2.-76Guro Bøe*IL Kraftsport74.86137.5147.5152.582.58587.5167.5177.518542584.4
1.-84Hilde O. Dretvik*Røros SK83.65132.5137.514087.59092.5160170172.5402.576.14
2.-84Kristina Grimstad Nordstrand*Giske SK83.03140147.5147.58082.585150162.517040075.89
3.-84May Rita Nedreberg*Stryn T og IL81.5095105107.552.557.560137.5142.5147.531560.21
4.-84Elisabeth Tonning*Atlas SK82.25909510050556010011011026550.47
5.-84Mette Borgen*Odin SK81.90758087.552.55557.5105112.512025548.65
1.84+Ingvild Tronstad*Brumunddal AK87.7313013514080808513515016037569.68
Veteran 50-59 damer
1.-52Anita Traasdahl *Askim SK51.52105110110656567.5115120125297.575.73
2.-52Nitaya Intanon*Nittedal AGK51.5662.570755055558087.592.5212.554.05
1.-57Ann Kristin Olsen*Halden SI56.5882.592.59572.57880.585100110285.567.34
2.-57Mazal Zarhin *Brumunddal AK54.74758085455055100107.5112.5252.561.11
1.-63Jane Kvelland Berntsen*Askim SK59.621201251256567.570130140142.533074.92
2.-63Siri Bech-Hanssen*Arendal SVK61.31758085455052.510511512025556.8
1.-69Tone Rustøen*Stryn T og IL67.62901001106572.575125135143325.568.21
2.-69Lene Carina Straumsnes*Bjørgvin SK68.05120127.5127.55557.560135142.5142.5322.567.34
3.-69Janne Kreuter Bruhn-Henriksen*Stryn T og IL68.2397.5100107.5707577.5120130135317.566.19
4.-69Kari Holmen Sunnarvik*Bergen SK66.19107.5110112.562.56567.512513013531065.78
5.-69Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK68.45102.5102.5107.562.567.570125132.5142.531064.51
6.-69Hilde Rønning Rongevær*Odin SK67.9982.587.592.5505557.5107.5115122.5272.556.93
1.-76Hege Berntsen Solberg*IL Kraftsport74.84115120125505557.5145158-33867.13
2.-76Heidi Sighovd*IL Kraftsport74.68100110112.5657070110117.5120297.559.15
3.-76Ann Patricia Pettersson*Oslo SK75.00859092.537.54040112.5120122.5252.550.1
1.-84Wenche Bratten Myking*Odin SK82.08120130137.56572.575162.5175185387.573.86
1.84+Rita Pernille Bråthen*Rana KK89.54110120127.5657072.5145155162.536066.41
2.84+Anne Kristin Strand Aarsrud*Moss SIK95.26115120125505557.5115122.5122.5297.553.8
Veteran 60-69 damer
1.-57Hege Henriksen Bubandt *Tromsø Atletklubb56.939010011047.552.552.5125140150287.567.5
2.-57Ingeborg Gjone*Oslo SK56.34909510052.55557115122.5127.5272.564.48
1.-84Inger Blikra*Rana KK82.9911012513095100103130150160.5393.574.67
2.-84Tove Michalsen*Rana KK81.93110117.512552.557.56012012513030558.18
Veteran +70 damer
1.-52Tove Hansen*IL Kraftsport50.185060654042.5439010010120954.45
1.-57Charito A Kløvstad *Brumunddal AK55.516575.580.5354045105120.512524658.88
1.-76Anne Mari Clausen*Oslo SK70.64556062.542.545487582.58519038.86
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Johannes Bull Hofrenning*Alta AK58.52152.5165172.592.5100103180195198473.578.7
2.-59Håkon Bakkemo Rogstad*KK-6757.76142.5152.5157.587.59092.5127.5137.5142.539065.27
1.-66David Elias Vågan*Bergen SK65.14180180202100107.5112.5180200202.551781.15
2.-66Kjetil Monsen Sødal*Oslo SK64.29175182.5187.5120.5128133.5180192.520050880.3
3.-66Patrik Knutli*Bodø Atletklubb63.71150155157.5100105105165175182.543068.3
4.-66Einar Bjørnvik*KK-6764.79107.511512067.572.577.5160160180372.558.64
5.-66Oliver Omtvedt Aas*Askim SK65.52105112.5117.577.582.582.5135142.515034053.21
6.-66Dagur Arnarsson*Alta AK60.15110120120556062.5135135135317.552
7.-66Johan Gravdal*Skogn IL63.94100105112.557.557.562.5127.5135140307.548.75
8.-66Iver Bjørnevik*KK-6764.11107.5112.5117.572.577.580100107.5115297.547.1
1.-74Didar Flamerzi*Oslo SK73.93165175-122.5122.5127.5225252.5273527.577.48
2.-74Frans Kiønig Rikheim*Oslo SK72.97167.5175182.5112.5117.5125190205212.550574.68
3.-74Magnus Andersson*Alta AK72.24150155155102.5105110200207.521047570.61
4.-74Eilert Lea*Stavanger SK69.46150160170100107.5112.5170180190462.570.18
5.-74Tormod Høimyr Brække*Drammen SI72.23147.515516095100102.5175185190452.567.27
6.-74Håkon Hole Løken*Sjøholt AK67.28150155167.592.5100102.5170180190447.569.05
7.-74Mathias Ysland*Bodø Atletklubb72.66150160165105112.5112.5165172.5180437.564.84
8.-74Eldar Gustad*Skogn IL72.86130137.514572.577.582.5157.5167.5177.540059.2
1.-83Ewen Sebastian Cederstrøm*Sandnes AK80.90180195205120125130215225232.555077.13
2.-83Eystein Andre Jacobsen*Bodø Atletklubb80.39165177.5182.5100107.511019021022051071.75
3.-83Thomas Eiternes*Skogn IL78.07140150160808590172.5185192.5442.563.19
4.-83Victor Sirnes*Stavanger SK80.35150157.5157.5115120125150157.5165442.562.27
5.-83Kristoffer Tveit*Ganddal AK76.801251351408592.597.5165177.5190422.560.85
6.-83Aksel Dommersnes*Sandnes AK81.10140147.51558592.597.5175182.5190422.559.18
7.-83Henrik Varøystrand*Lenja AK77.0612013513590100102.5160170170407.558.59
8.-83Filip Brun*Skogn IL80.98115122.5127.5758082.5150162.517038053.26
9.-83Adrian Kavli*Odin SK82.42110120130859092.5140152.5162.537552.09
10.-83Adrian Østlyngen*Alta AK81.02110117.5127.572.577.582.5155162.5162.536551.15
1.-93Embret Roås*Oslo SK89.15195205215152.5157.5165.5207.5227.524560881.21
2.-93Oliver Masovn Ugulen*Sande KK88.24200210210125132.5135220232.5237.5582.578.2
3.-93Odvar Folden Larsen*Bergen SK84.92180190205110120127.522524025057578.68
4.-93Rasmus Jahroux Hauan*Sandnes AK91.7318019020012012513021021522554571.78
5.-93Lars Sønvisen Aase*Alta AK92.51185185185105110117.5205215225527.569.19
6.-93Lae Eiternes*Skogn IL92.90172.5182.5190102.5110120182.519521052068.06
7.-93Herman Lied Meyer*Askim SK92.51165172.518013514014516517519051066.89
8.-93Martin Dahl*Atlas SK92.1016017018011512512518020020049565.06
9.-93Kevin Singh*Askim SK87.50150160170100110112.519020021049066.06
10.-93Alisina behsodi*Brumunddal AK90.90150160167.5107.5112.5117.518520021048564.16
11.-93Preben André Kristiansen Pettersen*Odin SK83.97170170172.5102.5110115187.5195200477.565.71
12.-93Lasse Engnes Lundhaug*Sande KK90.84160160170110117.5122.5175185190477.563.19
13.-93Michael Nielsen*Sande KK90.5514014515010511011519020020546561.63
14.-93Sivert Røymo*Fræna AK87.621251351409510511016518019544059.28
15.-93Magnus Vatnamot Halvorsen*Sandnes AK91.88150162.517077.58590160172.518044057.9
1.-105Gabriel Steenveldt*Nidarø SK101.44205217.5217.5132.5142.5147.5240257.526563079.05
2.-105Mathias Wilhelmsen*Lenja AK103.26205215222.5110115120225240260582.572.48
3.-105Sebastian Bernhard Wintervold*Røros SK102.27195205215107.5110112.5195210227.5552.569.06
4.-105Håkon Randal *Bergen SK104.94160175182.5909597.521523023048559.9
5.-105Elias Waag*Brønnøy SK103.19150157.5165117.5125132.5175182.5192.5482.560.06
6.-105Hugo Tobias Buchar*Oslo SK97.0410011012092.510010510011012034544.21
1.-120Sivert R. Ljøkelsøy*Fræna AK117.01200210212.5110115115210220227.555064.65
2.-120Chris Joakim Andreassen*Arendal SVK107.25120125132.5110115117.517017518042051.35
1.120+Kenny Nicolay Andersen*Lenja AK122.84242.525025515015515525026026567577.67
2.120+Simen Nilsen*Bjørgvin SK159.45190190190100105107.5210222.5227.5522.554.22
Junior 19-23 herrer
1.-66Jacob Eide *Oslo SK65.13170180187.5120130135192.5207.5217.553583.99
2.-66Oskar Idland*Oslo SK64.81140150155909510019521522347875.23
3.-66Kyle Adam Christofferson*Bergen SK65.46140155-100107.5107.5190210217.546572.8
1.-74Lars Engø Monsen*KK-6773.19200215220145152.5157.5225242.5252.563093.02
2.-74Martin Higraff*Tromsø Atletklubb73.21187.5195200100105107.5235245252.555581.94
3.-74Lars Håkon Jørgensen*Lenja AK71.81170180185112.5120122.5205217.5225532.579.41
4.-74Christian Hellumsand*Drammen SI71.70160172.5180115122.5127.5200207.5212.5512.576.49
5.-74Marius Arhaug*KK-6773.80172.5182.5187.5127.5130130195207.5207.5507.574.61
6.-74Magnus Eriksen*Stavanger SK71.6617018018510511512020021021550575.39
7.-74Nikolaj Sirnes*Stavanger SK72.26155165172.5105110112.517018520048572.09
1.-83Simen Johnson Myrvold*Askim SK82.48232.5242.5248.5177.5187.5192225240252.569396.23
2.-83Elias Hanken Fiskerstrand*Sjøholt AK81.09210220232.5145152.5160240270270632.588.59
3.-83Kristoffer Olsen*Sande KK81.99190200205140147.5152.5210225237.559082.18
4.-83Thomas Hauge Granberg*Sauda IL82.81215227.5230132.5137.5140227.523524059081.77
5.-83David Kostrytsya*Moss SIK82.16175187.5195137.5142.5147.5225232.525057580.01
6.-83Hans Jørgen Fjeld*Askim SK82.96185192.5200147.5155160185200210562.577.88
7.-83Pawel Scigala*SKA-Fræna81.12185195202.5117.5125130200215235542.575.97
8.-83Amir Boudzakhet*Oslo SK82.87190200205115122.5130195207.5215542.575.16
9.-83Axel Joar Ofstad*Nidarø SK78.27195205207.5105110115205215222.554077.02
10.-83Trygve Skille*Nidarø SK81.33180192.51959510010521522523053074.13
11.-83Thomas Pedersen*Askim SK81.3218019019511011512020021021552072.73
12.-83Patrick Harbo*Stavanger SK80.9618019019012013013519020021051572.19
13.-83Joakim Robert Carrera*KK-6780.39160167.5175120127.5132.5180192.5200507.571.4
14.-83Sander Enger Lykken*Brumunddal AK78.49150160165105112.5115182.5192.520048068.36
15.-83Waldemar Johansen*Bergen SK79.59165172.5180110117.5120170180187.548067.88
16.-83Simen Lauvvik*Hommersåk AK78.42155162.5167.5115122.5127.5170177.5182.5472.567.32
--83Henrik Falkmo Tuff*Nidarø SK80.79230235235------00
1.-93Benjamin Rastum*Odin SK92.87255270278162.5172.5172.5255267.5282.573395.96
2.-93Isak Asperud*Askim SK87.09250260265175182.5187.5250265280732.598.98
3.-93Erlend Kristensen*Oslo SK92.50222.5235240170177.518025527028070091.82
4.-93Emil Sjøset*Sandnessjøen SK90.04210217.5227.5150155160255265270657.587.39
5.-93Njord Fornes*KK-6791.02197.5210215125132.5135252.5267.5280617.581.64
6.-93Nicolas Werner Cook*Brandbu IF - Styrkeløft87.75195207.5217.5162.5170175207.5222.523561582.79
7.-93Mads Dørum*KK-6791.14177.5190195127.5135140240252.526059578.61
8.-93Elias Haslum Kristiansen*Skien Atletklubb91.27195207.5217.5122.5130135210230237.559077.9
9.-93Bård Aske Jacobsen *Brumunddal AK89.25165172.5177.5135140145230245250572.576.42
10.-93Marcus Celius Hangeland*Tromsø Atletklubb92.80177.5187.5192.5125132.5137.5225245257.557074.65
11.-93Armand Marcus Torp Solvang*Lenja AK91.90185192.5200115122.5127.5210220230557.573.36
12.-93Kevin Berget*Stavanger SK92.85160170175125132.5137.5225235240552.572.34
13.-93Thorkild Bork Hammerseth*Odin SK86.20180195202.5120127.5135185200212.555074.7
14.-93Sjur Nersveen*Brumunddal AK85.61175185192.5125130135200212.5220547.574.62
15.-93Aron Skogli Rauset*Bergen SK89.3616518019011512513021022023054072.04
16.-93Marius Werner Cook*Brandbu IF - Styrkeløft89.89180190200125135140182.520020554071.83
17.-93Thomas Eikeseth Gillund*IL Kraftsport89.13170180187.5117.5125127.5205215225537.571.8
18.-93Bastian Brekstad Mork*Fræna AK87.17180192.5200125132.5135180195202.552070.23
19.-93Kristian Solberg*Sande KK90.45170180187.5140150150200--52068.96
20.-93Dennis Løntjern Weisten*Brumunddal AK92.16160167.5172.595102.5105205215222.550065.7
21.-93Elias Eide Skaslien*Bjørgvin SK91.39170180185105107.5110185192.5197.5477.563
22.-93Jassin Andre Aarsteinsen Darei*Askim SK91.70210217.5225140147.5150100--467.561.58
1.-105Knut Einar Skår*KK-67104.10245255265172.5177.5185282.5302.530575593.59
2.-105Mats Høylo Kjøllesdal*Oslo SK104.77252.5260267.5175180185265287.5302.575593.31
3.-105Benjamin Hognås Hansen*Jeløy AK103.86240252.5265147.5155162.5260280300707.587.8
4.-105Ørjan Liadal Berger*KK-67102.62222.5237.5245145152.515524025526566582.99
5.-105Aleksander B. Hauge*Sandnes AK99.33217.5227.5235170172.5177.5232.5245255662.583.96
6.-105Victor Stey*Oslo SK95.05225230240125132.5135245260265637.582.52
7.-105Scott Skapalen-Haugom*Brandbu IF - Styrkeløft104.1120021522513013514025527528063078.09
8.-105Nikolai Thrane*Alta AK100.00190200210135140147.5255267.5272.562578.96
9.-105Torbjørn Nydal*Sjøholt AK103.26220230235155155160210222.523062077.15
10.-105Vetle Velle*Bjørgvin SK104.46195205212.5127.5135142.5242.5260270617.576.42
11.-105Eskil Dekkerhus*Namsos SK102.75185192.5197.5165175180235240242.561576.7
12.-105Fredrik Hoff Saltvik*Oslo SK101.51215215222.5115115120240250260587.573.69
13.-105Hallvar Fauske Bygstad*Førde IL95.40192.5205210120125130212.5227.5232.5567.573.33
14.-105Dennis Braaten-Kjøhl*Brumunddal AK102.3218019020013514014518019020053066.23
1.-120Anders Brøten Lillemoe*Røros SK119.53262.5280290.5162.5167.5170325345360820.595.54
2.-120Marius Jemtegaard*Drammen SI117.16262.5277.5285185190192.5292.5312.5325787.592.51
3.-120Sigurd Rudshaug*Brumunddal AK118.50230240250175185187.524026027069581.24
4.-120Håkon Berge Berntsen *Odin SK106.98230240250160170177.5245262.527069084.46
5.-120Joar Finsaas*KK-67118.61230242.5247.5137.5142.5147.5250265272.5662.577.41
6.-120Daniel Bolme*SKA-Fræna113.88215215222.5147.5152.5155220232.5242.561072.57
7.-120Anders Ness Totland*Bjørgvin SK118.57195195195120127.5127.5200210215537.562.81
8.-120Endre Etalius Tjessem*Hommersåk AK117.20175182.5185120125130217.5225230532.562.55
1.120+Kristian Eek Haugen*Nes SIL135.85280300305202.5215222290310317.5839.592.62
2.120+Marco Lyngstad*Bergen SK157.6927529030017519020028530031079082.31
3.120+Benjamin Larsen*Moss SIK122.65210215222.5175182.5185215225235642.573.98
Veteran 40-49 herrer
1.-66Seth Stohlmann*Stavanger SK65.34130137.5142.5115126126176190192.545671.46
2.-66Joachim Næss*Bjørgvin SK64.6511012013090102.5105150165172.540563.83
1.-74Roy Oddmund Vojacek*Sande KK72.801301401458592.597.5140152.515538557
1.-83Roger Daniloff*Stavanger SK81.90160172.5182.5105110112.5190202.520550069.68
2.-83Stein Presthagen*Røros SK82.48125135150105112.511512013514541056.94
3.-83Thorbjørn Krokene*Odin SK82.73120125130859095160172.518039554.77
1.-93Helge Hansen*Arendal SVK92.54242.525026315516517026028029070592.45
2.-93Jørgen Schwarzenegger Eide*Odin SK91.14180192.5202.5130140147.521523024057075.31
3.-93Tommy Dybdal*Sande KK86.5518019019012012513022023024055575.23
4.-93Ingar Svingen*Brumunddal AK89.46135147.5150115120122.5190200207.548064
1.-105Bernt-Erik Bergersen*IL Kraftsport103.22215225235132.5137.5140260275275647.580.58
2.-105Mikael Sorter*OPIL98.05185200-14515516520522023059575.88
3.-105Vidar Torvik *Askim SK102.75140145152.592.597.5102.5157.516517042052.38
--105Kjetil Olsen*Alta AK99.54180180-------00
1.-120Trond S. Johansen*KK-67106.96210210222.5135142.5145240250252.5617.575.59
2.-120Morten Svendsen*Sandnes AK118.3416017017010011011518019019548056.14
3.-120Tor Åge Berglid*Stryn T og IL118.63150157.5165100110110190200210477.555.79
Veteran 50-59 herrer
1.-66Terje Myrvold*Askim SK65.77120132.5-90100.5101140160167.540162.62
1.-74Per G. Gåsdal*Sjøholt AK73.89120140-110122.5135.575180230492.572.36
1.-83Geir Ottar Olsen*Halden SI82.28170182.519511012012520022025054075.08
2.-83Geir Bedin*Røros SK82.611952102214547.550210225237.5508.570.56
3.-83Ole Andreas Ådnanes*Sandnes AK81.62165170175125130132.5167.5177.5192.5482.567.36
4.-83Vebjørn Brastad*IL Kraftsport82.38137.5142.5145100105112.515016017042058.36
1.-93Frank I. Rydheim*Bergen SK92.57231241-13014015023024525064184.05
2.-93Nils Harald Ekerhovd*Bjørgvin SK92.2618019020012513013521523525058076.17
3.-93Sven Gunnar Simonsen*Rana KK91.90155165170115120125200--49565.13
1.-105Frode Rui*Ulefoss AK104.75232.5240245150152.5155265286300.5700.586.58
2.-105Kurt Simonsen*Karmøy Styrkeløftklubb102.70200210215130--205-217.555068.61
3.-105Bjørn Fjell*Askim SK100.50172.5180-107.5112.511523524525054068.06
4.-105Ole Jakob Aas*Turn og IL National102.30195195200112.5117.5120210215225532.566.55
5.-105Jon Anders Borgos*Røros SK100.30160172.518095100105210222.523051064.34
6.-105Tom Espen Eide*Nes SIL98.2013014014512012513017018018545557.98
7.-105Jan Arne Olsen*Bergen SK101.85140150155909597.5180190200452.556.67
--105Ove Fosse*Stavanger SK103.41177.519020011011011018520023000
1.-120Jim Ljungquist*Brumunddal AK119.28220225230182.5187.5190270280282.570081.59
2.-120Roald Kollåsen*Arendal SVK119.02200220235160170177.5240270285697.581.37
3.-120Ronny Andersen*Nittedal AGK119.64207.5217.5227.5165172.5177.525526527568079.15
4.-120Hans Øynes*Arendal SVK115.47230242.5-165180185230250267.5677.580.1
5.-120Raymond Andersen*Nittedal AGK113.05205215225160160165205205207.558069.23
6.-120Bjarne Havnen*Drammen SI118.60140152.516515016016520021522555064.26
7.-120Tom Steinar Johansen*Drammen SI113.89140147.515587.59597.5172.5182.5182.5432.551.45
1.120+Riad Sollien*Frogner AK139.90230245255155167.5172.5270285295717.578.24
2.120+Helge Aarsrud*Moss SIK154.37175185185132.5137.5142.5180200-522.554.86
Veteran 60-69 herrer
1.-83Tormod Andersen*Lenja AK81.52150--90100102.5180200233452.563.21
1.-93Sigve Valentinsen*Sandnes AK85.58180193205125135140210220230.5575.578.45
2.-93Morten Rygh*Rana KK92.23130150150909510015017019042055.17
3.-93Roy Olav Øyvann*Nittedal AGK91.80135145145909510015516518541554.64
1.-105Sven Jøran Haugen*IL Kraftsport100.5613514515512513013518020021050063
2.-105Bengt Eide-Olsen*Odin SK103.4511012013011012013015016518044054.7
Veteran +70 herrer
1.-74Terje Wang*Frogner AK72.39809010075808510011012030044.55

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt290.5kg
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120Markløft utstyrsfritt360kg
Anders Brøten LillemoeÅpen120Markløft utstyrsfritt360kg
Anders Brøten LillemoeJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt820.5kg
Anita Traasdahl Veteran 50-5952Benkpress utstyrsfritt65kg
Anita Traasdahl Veteran 50-5952Benkpress utstyrsfritt67.5kg
Anita Traasdahl Veteran 50-5952Benkpress enkeltløft utstyrsfritt67.5kg
Anita Traasdahl Veteran 50-5952Sammenlagt utstyrsfritt292.5kg
Anita Traasdahl Veteran 50-5952Sammenlagt utstyrsfritt297.5kg
Ann Kristin OlsenVeteran 50-5957Benkpress utstyrsfritt78kg
Ann Kristin OlsenVeteran 50-5957Benkpress utstyrsfritt80.5kg
Benjamin RastumJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt278kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress utstyrsfritt40kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress utstyrsfritt45kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress enkeltløft utstyrsfritt40kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Benkpress enkeltløft utstyrsfritt45kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Knebøy utstyrsfritt75.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Knebøy utstyrsfritt80.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Markløft utstyrsfritt120.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Sammenlagt utstyrsfritt230.5kg
Charito A Kløvstad Veteran +7057Sammenlagt utstyrsfritt246kg
David Elias VåganJunior 19-2366Knebøy utstyrsfritt202kg
David Elias VåganÅpen66Knebøy utstyrsfritt202kg
David Elias VåganUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt202kg
David Elias VåganUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt514.5kg
David Elias VåganUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt517kg
Embret RoåsUngdom 14-1893Benkpress utstyrsfritt165.5kg
Frank I. RydheimVeteran 50-5993Knebøy utstyrsfritt231kg
Frank I. RydheimVeteran 50-5993Knebøy utstyrsfritt241kg
Frank I. RydheimVeteran 50-5993Sammenlagt utstyrsfritt636kg
Frank I. RydheimVeteran 50-5993Sammenlagt utstyrsfritt641kg
Frode RuiVeteran 50-59105Markløft utstyrsfritt286kg
Frode RuiVeteran 40-49105Markløft utstyrsfritt300.5kg
Frode RuiVeteran 50-59105Markløft utstyrsfritt300.5kg
Frode RuiVeteran 50-59105Sammenlagt utstyrsfritt700.5kg
Geir BedinVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt221kg
Hans ØynesVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt242.5kg
Hege Berntsen SolbergVeteran 50-5976Markløft utstyrsfritt158kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 60-6957Knebøy utstyrsfritt100kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 60-6957Markløft utstyrsfritt125kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Markløft utstyrsfritt140kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 60-6957Markløft utstyrsfritt140kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt272.5kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt287.5kg
Helge HansenVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt290kg
Ine PorsangerJunior 19-2347Knebøy utstyrsfritt116kg
Ine PorsangerÅpen47Knebøy utstyrsfritt116kg
Ine PorsangerJunior 19-2347Sammenlagt utstyrsfritt303.5kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Benkpress utstyrsfritt103kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Benkpress enkeltløft utstyrsfritt103kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Knebøy utstyrsfritt130kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Markløft utstyrsfritt160.5kg
Inger BlikraVeteran 60-6984Sammenlagt utstyrsfritt393.5kg
Isabell AdolfsenJunior 19-2376Markløft utstyrsfritt200.5kg
Jacob Eide Junior 19-2366Sammenlagt utstyrsfritt525kg
Jacob Eide Junior 19-2366Sammenlagt utstyrsfritt535kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5963Knebøy utstyrsfritt120kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt140kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt320kg
Jane Kvelland BerntsenVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt330kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Benkpress utstyrsfritt103kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Benkpress enkeltløft utstyrsfritt103kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Knebøy utstyrsfritt172.5kg
Johannes Bull HofrenningÅpen59Knebøy utstyrsfritt172.5kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt172.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Markløft utstyrsfritt195kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt195kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Markløft utstyrsfritt198kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt198kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt455.5kg
Johannes Bull HofrenningÅpen59Sammenlagt utstyrsfritt455.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Sammenlagt utstyrsfritt455.5kg
Johannes Bull HofrenningÅpen59Sammenlagt utstyrsfritt470.5kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt470.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Sammenlagt utstyrsfritt470.5kg
Johannes Bull HofrenningJunior 19-2359Sammenlagt utstyrsfritt473.5kg
Johannes Bull HofrenningÅpen59Sammenlagt utstyrsfritt473.5kg
Johannes Bull HofrenningUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt473.5kg
Juliane SlettnesJunior 19-2369Benkpress utstyrsfritt98kg
Juliane SlettnesJunior 19-2369Knebøy utstyrsfritt175.5kg
Karen TvedtVeteran 40-4976Knebøy utstyrsfritt170.5kg
Karen TvedtVeteran 40-4976Sammenlagt utstyrsfritt440.5kg
Karianne SkjelbredVeteran 40-4969Markløft utstyrsfritt168kg
Karianne SkjelbredVeteran 40-4969Markløft utstyrsfritt170kg
Kenny Nicolay AndersenUngdom 14-18120+Knebøy utstyrsfritt242.5kg
Kenny Nicolay AndersenUngdom 14-18120+Knebøy utstyrsfritt250kg
Kenny Nicolay AndersenUngdom 14-18120+Knebøy utstyrsfritt255kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt120.5kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt128kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120.5kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Benkpress enkeltløft utstyrsfritt128kg
Kjetil Monsen SødalUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt508kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120+Benkpress utstyrsfritt202.5kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120+Benkpress utstyrsfritt215kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120+Benkpress utstyrsfritt222kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt215kg
Kristian Eek HaugenJunior 19-23120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt222kg
Lene Carina StraumsnesVeteran 50-5969Sammenlagt utstyrsfritt322.5kg
Linda EngeskaugVeteran 40-4947Markløft utstyrsfritt100kg
Linda EngeskaugVeteran 40-4947Markløft utstyrsfritt105kg
Oskar IdlandJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt223kg
Per G. GåsdalVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt230kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen52Benkpress utstyrsfritt114kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2352Benkpress utstyrsfritt114kg
Selma Karoline Matilde RambergÅpen52Benkpress enkeltløft utstyrsfritt114kg
Selma Karoline Matilde RambergJunior 19-2352Benkpress enkeltløft utstyrsfritt114kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Benkpress utstyrsfritt115kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Benkpress utstyrsfritt126kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt126kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Markløft utstyrsfritt176kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Markløft utstyrsfritt190kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Markløft utstyrsfritt192.5kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Sammenlagt utstyrsfritt439.5kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Sammenlagt utstyrsfritt453.5kg
Seth StohlmannVeteran 40-4966Sammenlagt utstyrsfritt456kg
Sigve ValentinsenVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt193kg
Sigve ValentinsenVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt205kg
Sigve ValentinsenVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt230.5kg
Sigve ValentinsenVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt555kg
Sigve ValentinsenVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt565kg
Sigve ValentinsenVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt575.5kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress utstyrsfritt192kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Benkpress enkeltløft utstyrsfritt192kg
Simen Johnson MyrvoldJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt248.5kg
Sofie HorneJunior 19-2384Markløft utstyrsfritt185.5kg
Sofie HorneJunior 19-2384Markløft utstyrsfritt193kg
Sofie HorneJunior 19-2384Sammenlagt utstyrsfritt453kg
Solveig Mehlum TeppenVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt150kg
Terje MyrvoldVeteran 50-5966Benkpress utstyrsfritt100.5kg
Terje MyrvoldVeteran 50-5966Benkpress utstyrsfritt101kg
Terje MyrvoldVeteran 50-5966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt101kg
Tone RustøenVeteran 50-5969Markløft utstyrsfritt143kg
Tone RustøenVeteran 50-5969Sammenlagt utstyrsfritt325.5kg
Tove HansenVeteran +7052Benkpress utstyrsfritt43kg
Tove HansenVeteran +7052Benkpress enkeltløft utstyrsfritt43kg
Tove HansenVeteran +7052Knebøy utstyrsfritt65kg
Tove HansenVeteran 60-6952Markløft utstyrsfritt101kg
Tove HansenVeteran +7052Markløft utstyrsfritt101kg
Tove HansenVeteran +7052Sammenlagt utstyrsfritt208kg
Tove HansenVeteran 60-6952Sammenlagt utstyrsfritt209kg
Tove HansenVeteran +7052Sammenlagt utstyrsfritt209kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer682I/2Anita Stavik
1Sidedommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer583FMarius Arnesen
1Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
1Stevneleder455I/1Bjørn Astad
2Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
2Sidedommer682I/2Anita Stavik
2Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
3Hoveddommer769I/2Kristin Thorvaldsen
3Sidedommer200FVidar Tangen
3Sidedommer232I/2Jan Sjøl
4Hoveddommer769I/2Kristin Thorvaldsen
4Sidedommer200FVidar Tangen
4Sidedommer232I/2Jan Sjøl
5Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
5Sidedommer889FPer Gunnar Roalkvam
5Sidedommer227I/2Egil Kroknes
5Teknisk kontrollør559I/1Per Øivind Fjeld
6Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
6Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
6Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
6Teknisk kontrollør889FPer Gunnar Roalkvam
7Hoveddommer138FLeif Sydengen
7Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
7Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
7Stevneleder455I/1Bjørn Astad
8Sidedommer138FLeif Sydengen
8Sidedommer232I/2Jan Sjøl
8Teknisk kontrollør769I/2Kristin Thorvaldsen
8Stevneleder455I/1Bjørn Astad
9Hoveddommer583FMarius Arnesen
9Sidedommer138FLeif Sydengen
9Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
9Stevneleder807FKaren Hesthammer
10Sidedommer583FMarius Arnesen
10Sidedommer227I/2Egil Kroknes
10Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
10Stevneleder807FKaren Hesthammer
11Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
11Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
11Teknisk kontrollør889FPer Gunnar Roalkvam
11Stevneleder903FLena Sjøl
12Hoveddommer559I/1Per Øivind Fjeld
12Sidedommer889FPer Gunnar Roalkvam
12Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
12Stevneleder903FLena Sjøl
13Hoveddommer769I/2Kristin Thorvaldsen
13Sidedommer808FLene Einarsen
13Teknisk kontrollør200FVidar Tangen
14Hoveddommer808FLene Einarsen
14Sidedommer200FVidar Tangen
14Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
15Hoveddommer504I/1, P/2Pål Nilsen
15Sidedommer227I/2Egil Kroknes
15Sidedommer768FAnne Marie Hveding
15Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
16Hoveddommer768FAnne Marie Hveding
16Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
16Sidedommer138FLeif Sydengen
16Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
17Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
17Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
18Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
18Sidedommer769I/2Kristin Thorvaldsen
19Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
19Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
20Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
20Teknisk kontrollør555FJørn Ove Pedersen
21Hoveddommer889FPer Gunnar Roalkvam
21Sidedommer768FAnne Marie Hveding
21Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
21Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
22Hoveddommer555FJørn Ove Pedersen
22Sidedommer682I/2Anita Stavik
22Sidedommer138FLeif Sydengen
22Teknisk kontrollør232I/2Jan Sjøl
22Stevneleder889FPer Gunnar Roalkvam
23Hoveddommer138FLeif Sydengen
23Sidedommer555FJørn Ove Pedersen
23Sidedommer232I/2Jan Sjøl
23Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik
23Stevneleder889FPer Gunnar Roalkvam