NM Benkpress



Fakta

Arrangør Sundbyfoss SK
Dato 26.08.2000
Stevnetype NM Benkpress
Sted Hof
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Geir Antonsen
Antall deltakere 141
Antall resultat 134

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Åse Helen MadsenSande KK62.9045--4548.39
2.-67.5Janna Isabell BraathenSundbyfoss SK65.6040--4041.68
1.-75Marie Therese SundvoldValdres AK75.0035--3533.27
Junior 19-23 damer
1.-60Tina Anitra NordliNes SIL59.0077.5--77.587.54
Åpen damer
1.-56Connie Marie AntonsenSundbyfoss SK55.5045--4553.32
1.-60Svanhild B. OpheimVoss SK59.9085--8594.89
2.-60Anette ThuneOslo SK58.3077.5--77.588.36
1.-67.5Eva EngskarOslo SK63.0092.5--92.599.35
2.-67.5Beate AmdahlSPUVI67.4092.5--92.594.51
3.-67.5Bente ArntsenOslo SK67.1090--9092.25
4.-67.5Nina BjørnstrømOslo SK61.9070--7076.19
5.-67.5Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport67.5070--7071.44
6.-67.5Lise EngnesSande KK66.3060--6062.03
1.-75Ingunn Elise KnutzenOslo SK70.3090--9089.27
1.-82.5Ragnhild EngelandBrumunddal AK75.3090--9085.35
Veteran 40-49 damer
1.-67.5Audhild MathiesenFredrikstad SK60.9070--7077.15
Ungdom 14-18 herrer
1.-52Anders TrogstadSande KK51.3072.5--72.572.17
1.-56Thorstein RønningenSundbyfoss SK55.4075--7569
1.-60Bård BøhlumSande KK57.6080--8070.87
1.-67.5Joakim HøivikFlorø TIF66.3090--9070.41
2.-67.5Ole Kristen JohnsrudSande KK65.0087.5--87.569.58
1.-75Lars Edvin SamnøySande KK73.1075--7554.42
1.-82.5Bjørn LandvikSundbyfoss SK76.1097.5--97.568.79
2.-82.5Daniel VolencDrammen SI79.9082.5--82.556.36
1.-90Anders JørgensenSande KK88.4087.5--87.556.39
1.-75David Andreas HaavikSundbyfoss SK70.10137.5--137.5102.93
2.-75Magne HaavikSundbyfoss SK71.70117.5--117.586.48
3.-75Karl Jacob StaksengSundbyfoss SK72.6097.5--97.571.11
4.-75Tom K. JonasAlta AK72.0090--9066.03
1.-82.5Sturla Mæland AbrahamsenUlefoss AK80.90155--155105.07
2.-82.5Morten PersenKK-6780.20130--13088.61
3.-82.5Stian OrvedalSande KK82.50120--12080.39
1.-90Erlend BermingrudDrammen SI87.50120--12077.75
1.-100Lasse TrogstadSande KK99.90150--15091.32
2.-100Morten Werner OlsenHalden SI91.30115--11572.89
1.-110Jan Gunnar PedersenFlorø TIF108.30150--15088.71
2.-110Stian K. GoverudSundbyfoss SK107.90110--11065.13
1.-125Bjørn Vidar RamsbergBrumunddal AK118.60117.5--117.567.74
Junior 19-23 herrer
1.-67.5David ZijdemansFlekkefjord AK67.00130--130100.83
2.-67.5Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF64.00115--11592.66
3.-67.5Kim Are JacobsenFlorø TIF67.30102.5--102.579.22
1.-75Tommy NavarseteSogndal IL72.80155--155112.81
2.-75Kay Åge JacobsenFlorø TIF68.00105--10580.48
1.-82.5Glenn Robert BenjamindsenValdres AK76.00102.5--102.572.38
1.-90Dag R.Ørsvik ØyeFræna AK88.00170--170109.8
2.-90Ronny WeumSande KK89.30142.5--142.591.34
1.-100Jan Einar RovenFræna AK97.10190--190117.06
1.-110Roy Myren TalsethKK-67105.70190--190113.28
2.-110Per- Erik ThorsteinsenBrumunddal AK109.50170--170100.18
Åpen herrer
1.-56Henrik OlsenOdin SK55.8087.5--87.579.93
1.-60Thomas IversenAskim SK57.20110--11098.11
2.-60Torstein SundstølKristiansand AK59.8095--9581.27
1.-67.5Jan Erik ChristiansenHalden SI66.30140--140109.52
2.-67.5Bjørn AstadOslo SK67.50125--12596.38
1.-75Vegeir KnudsenOslo SK74.10170--170122.16
2.-75Frode BerentsenSandnes AK74.30170--170121.94
3.-75Yngve KristiansenSundbyfoss SK73.30110--11079.66
4.-75Geir AntonsenSundbyfoss SK74.80105--10574.96
1.-82.5Roar HauglandSogndal IL82.00170--170114.31
2.-82.5Roger IngdalSauda IL77.00165--165115.48
3.-82.5Jørn KrokenBrumunddal AK82.10157.5--157.5105.82
4.-82.5Tor Egil SkoglySPUVI78.40155--155107.2
5.-82.5Per VilnesHolmestrand AK82.50152.5--152.5102.16
6.-82.5Rolf OlsenHalden SI80.20145--14598.83
7.-82.5Jan-Willy AndreassenValdres AK80.20137.5--137.593.72
8.-82.5Morten EngnesSande KK82.10135--13590.71
9.-82.5Marius Christi RagnemSande KK81.50130--13087.74
10.-82.5Øyvind HorgenSande KK82.50120--12080.39
11.-82.5Jens Martin GunnestadSande KK79.30110--11075.52
--82.5Sverre DiesenSkogn IL82.50---00
1.-90Øyvind BjørnsenOslo SK87.70210--210135.89
2.-90Frank GylandFlekkefjord AK89.00195--195125.21
3.-90Marius ArnesenIL Kraftsport86.70170--170110.69
4.-90Geir JohannesenHalden SI85.40167.5--167.5109.98
5.-90Alf GranvangValdres AK88.30157.5--157.5101.54
6.-90Jan BrattliSande KK87.70142.5--142.592.21
7.-90Stian GunnerudUlefoss AK89.20142.5--142.591.39
8.-90Roy H. PedersenFlorø TIF88.00140--14090.43
9.-90Arne OpheimVoss SK83.50120--12079.81
--90Tor GranvangValdres AK86.90---00
--90Geir AmundsenDrammen SI89.80---00
1.-100Øystein AasAskim SK97.20175--175107.77
2.-100Knut NilssenUlefoss AK99.00172.5--172.5105.41
3.-100Frode RuiUlefoss AK99.70167.5--167.5102.06
4.-100Pål NilsenOslo SK98.3015015516016098.06
5.-100Geir Runar KorvaldSande KK94.20155--15596.78
6.-100Frank RavatnHolmestrand AK98.00145--14588.97
--100Ulf JohansenAskim SK99.30---00
1.-110Dag Ottar MikalsenRana KK109.90222.5--222.5130.99
2.-110Bjørn Gunnar JohansenBrønnøy SK106.10220--220130.99
3.-110Torleiv Tungl. FjeldeStavanger SK105.70195--195116.26
4.-110Arild NjåmoOslo SK107.70195--195115.52
5.-110Georg ØksendalSPUVI107.90190--190112.5
6.-110Knut Olav HulbakvikenDrammen SI108.60182.5--182.5107.84
7.-110Per Ove SjølSande KK108.60160--16094.54
8.-110Kjell Olav NyhagebråtenIL Kraftsport104.00155--15592.94
1.-125Odd Gunnar FjeldheimSauda IL113.60215--215125.35
2.-125Bård Roos SvendsenFredrikstad SK116.70192.5--192.5111.42
3.-125Eivind GudmundsenFræna AK121.80185--185106.01
4.-125Glenn Viktor EvensenSPUVI120.90180--180103.3
5.-125Jan Olav VesterhusAK Fryktløs110.50170--17099.91
6.-125Roar KollaneSundbyfoss SK121.5062.5--62.535.83
1.-125+Ove AndreassenSande KK154.50237.5--237.5130.86
2.-125+Kenny BrannanOdin SK157.30190--190104.42
Veteran 40-49 herrer
1.-60Egil WalsethNes SIL59.8095--9581.27
1.-67.5Magnar MidtbøSundbyfoss SK67.10130--130100.71
2.-67.5Sverre PaulsenSande KK64.7055--5543.91
1.-75Tormod AndersenFredrikstad SK75.00127.5--127.590.86
2.-75Lars MidtbøSundbyfoss SK73.70125--12590.18
3.-75Birger SundstølKristiansand AK69.40105--10579.21
1.-82.5Mons Terje SkjelvikBergen Helsesportlag79.20125--12585.89
2.-82.5Mohammad BalouchDrammen SI80.30120--12081.73
3.-82.5Charles JørgensenDrammen SI81.60120--12080.93
1.-90Jan SjølSande KK88.70140--14090.05
--90Odd H. HellandStavanger SK85.60---00
1.-100Kjell SandmoLørenskog AK98.30165--165101.13
2.-100Hans Aage LunderSande KK99.10157.5--157.596.2
3.-100Arne JacobsenFlorø TIF93.70130--13081.38
1.-110Nils EspeseterSogndal IL104.80202.5--202.5121.1
2.-110Kjell Arne SollienBrumunddal AK109.10170--170100.3
3.-110Gunnar ØstbyLørenskog AK108.10165--16597.63
4.-110Terje FurbergNidelv IL110.00157.5--157.592.69
5.-110Arne NomerstadLørenskog AK104.90150--15089.67
6.-110Atle TerøyFlorø TIF106.20127.5--127.575.89
1.-125Truls NygaardOslo SK124.30200--200114.1
--125Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK111.30---00
--125Pål BerntsenLørenskog AK115.10---00
1.-125+Per Åge MadsenSande KK125.90175--17599.58
Veteran 50-59 herrer
1.-67.5Rolf A. HalvorsenOdin SK67.00100--10077.56
1.-75Arild HårklauBergen Helsesportlag74.40110--11078.83
1.-82.5Ketil HodneBrumunddal AK81.10117.5--117.579.54
2.-82.5Øyvind KvakkestadAskim SK81.80102.5--102.569.02
1.-90Knut KæmpeLørenskog AK88.20147.5--147.595.15
2.-90Ghulam MustafaOslo SK89.60140--14089.57
3.-90Hans Martin ArnesenIL Kraftsport87.60135--13587.41
4.-90Per Gunnar SandMelhus IL87.90107.5--107.569.48
1.-100Sigmund TynesBrunholmen AK98.10160--16098.14
2.-100Jon Olav StenkløvNidelv IL96.40145--14589.61
1.-110Truls KristensenFredrikstad SK109.50170.5--170.5100.48
1.-125Egil EngebretsenSande KK111.70152.5--152.589.33
1.-125+Jostein DyrkornBrønnøy SK168.20185--185100.66

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0122FEinar Johansen
0135I/1Arne Vidar Stølan
0210FBjørn Andreas Holmsen
0232I/2Jan Sjøl
0386FGunnar Myhren
0455I/2Bjørn Astad