NM U/J/Vet.



Fakta

Arrangør Fræna AK
Dato 24.11.2006
Stevnetype NM U/J/Vet.
Sted Molde
Stevneleder Jan Sjøl
Sekretær Linda Høiland
Antall deltakere 71
Antall resultat 66

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-60Tutta Kristine HanssenMoss SIK57.50135--85--150--370426.43
2.-60Gro Margrethe JohansenSande KK58.0092.5--47.5--100--240274.73
1.-67.5Celina Kuresho TunstrømSande KK66.00105--82.5--117.5--305316.41
2.-67.5May S. GulbrandsenSande KK62.30102.5--67.5--105--275297.85
1.-75Marthe Stavik AasFræna AK69.6095--55--120--270269.68
Junior 19-23 damer
1.-75Åse Helen MadsenSande KK69.40122.5--77.5--122.5--322.5322.76
1.-90+Hildeborg J. HugdalSauda IL122.70240--165--215--620493.83
Veteran 40-49 damer
1.-75Lise EngnesSande KK70.60125--82.5--142.5--350346.15
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Morten HelliesenGanddal AK65.30180--112.5--200--492.5390.16
2.-67.5Jonas Stavik AasFræna AK66.50160--110--192.5--462.5360.94
3.-67.5John Storåsen FrydenlundUlefoss AK67.00180--90--170--440341.26
4.-67.5Kolbjørn Å. JensenFræna AK65.70130--112.5--165--407.5321.15
1.-75Eirik EngenKK-6774.00180--110--195--485348.86
2.-75Kristian FatlandHommersåk AK73.50170--107.5--180--457.5330.68
3.-75Bjørnar Brende SmestadÅlesund SK73.30135--85--160--380275.2
1.-82.5Michael ElleSandnes AK77.30192.5--135--242.5--570397.92
2.-82.5Asef MostafaeiFredrikstad SK80.70190--140--235--565383.64
3.-82.5Kristoffer S. EikelandGanddal AK78.70187.5--117.5--200--505348.4
4.-82.5Omar MostafaGanddal AK77.30125--105--170--400279.24
1.-90Vegard A. BrevikSandnes AK87.80210--125--220--555358.92
2.-90Christian FuruhaugHommersåk AK88.60210--115--215--540347.54
3.-90Martin RingsrudBrumunddal AK90.00220-----205--4250
1.-100Robin W. SkarbøSjøholt AK97.70220--130--235--585359.42
2.-100Jon Helge GrovenFræna AK95.50210--135--220--565350.64
3.-100Alexander TomrenÅlesund SK95.80185--105--190--480297.46
4.-100Christian LienRøros SK91.70177.5--97.5--172.5--447.5283.04
1.-110Øyvind HaugravOttestad Kast og Styrkeløft109.50230--200--290--720424.3
1.-125Sindre Østebø ThomsenSandnes AK112.40267.5--195--270--732.5428.29
1.-125+Jon Arne HerjuauneKK-67132.70250--170--250--670377.61
2.-125+Alexander SteinslandBergen SK126.0075--222.5--75--372.5211.92
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Martin MagerøyFræna AK67.00142.5--120--182.5--445345.14
1.-75Simen ImingenBrumunddal AK74.50240--152.5--242.5--635454.6
2.-75Alexander HøivikFlorø TIF74.80210--175--200--585417.63
3.-75Eddy AuthenAskim SK73.40210--120--220--550397.93
1.-82.5Martin Gaare BakkeRøros SK81.60260--127.5--225--612.5413.07
2.-82.5Aleksander SkårnesOdin SK79.60202.5--125--215--542.5371.56
1.-90Tony Andre PettersenBrumunddal AK89.70222.5--160--210--592.5378.9
2.-90Steffen HopeOdin SK89.30260--------4600
3.-90Martin NygårdSandnes AK88.90---145--262.5--2200
--90Kenneth NesvikHommersåk AK88.30---------00
1.-100Jørgen Andreas HansenOslo SK98.80290--180--270--740452.58
2.-100Jøren Skadsem EikelandGanddal AK97.70275--175--270--720442.37
3.-100Jan Kenneth LudvigsenFredrikstad SK99.10192.5--130--190--512.5313.04
--100Morten HopeOdin SK98.10---------00
1.-110Magnus in't V. BendiksenSandnes AK101.30200--140--245--585354.22
1.-125Håkon FarstadFræna AK120.30310--200--305--815468.3
2.-125Ulrik F. ThyveOslo SK113.00220--157.5--225--602.5351.8
Veteran 40-49 herrer
1.-82.5Michael HellestøHommersåk AK82.50210--135--225--570381.84
2.-82.5Lars KnutsonLørenskog AK79.40175--132.5--202.5--510349.86
1.-90Rolf OlsenHalden SI86.80262.5--190--262.5--715465.25
2.-90Per VilnesHolmestrand AK89.30250--210--245--705451.91
1.-100Geir Runar KorvaldSande KK99.70262.5--190--247.5--700426.51
2.-100Jørn KrokenBrumunddal AK90.10225--197.5--257.5--680433.84
3.-100Geir JohannesenHalden SI91.00250--180--210--640406.34
4.-100Tom GoldbergLørenskog AK98.60200--157.5--225--582.5356.55
1.-110Ivar BjørdalLørenskog AK109.30260--160--262.5--682.5402.47
1.-125Sven Jøran HaugenNes SIL124.20300--220--290--810462.19
--125Kjell FuresundFræna AK123.20---------00
1.-125+Trond FjørenFræna AK140.50150--265--150--565315.55
Veteran 50-59 herrer
1.-67.5Sverre PaulsenSande KK66.40115--70--130--315246.11
1.-75Kurt StangenesHommersåk AK75.00172.5--120--205--497.5354.52
--75Tormod AndersenFredrikstad SK74.30---------00
--75Sveinung EgelandHommersåk AK75.00180-----200--00
1.-82.5Svein Magne FrydenlundUlefoss AK79.80175--115--180--470321.39
1.-110Rolf StenbergSande KK105.40240--167.5--252.5--660393.89
2.-110Vegard RøysumLørenskog AK109.20175--125--235--535315.54
1.-125Vidar Alexander RingvoldOttestad Kast og Styrkeløft116.10232.5--225--220--677.5392.68
2.-125Truls NygaardHolmestrand AK115.90230--210--220--660382.73
Veteran 60-69 herrer
1.-75Rolf A. HalvorsenOdin SK73.90145--150--145--440316.8
1.-90Arnfinn SkadsemGanddal AK89.10175--105--160--440282.35
1.-110Truls KristensenAskim SK109.60250--137.5--230--617.5363.83

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0192I/1Jan Ståle Bigseth
0232I/2Jan Sjøl
0233FSverre Paulsen
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0554FGeir Korvald
0600FSvein Olav Farstad

Bilder (42)