Norgesrekorder


Kjønn
Alderskategori
Type

Norgesrekorder satt i 2023

DatoKlasseKategoriNavnKlubbØvelseKgHistorikkUtskrift
17.09.2023Junior 19-2359Gaute Lynghamar RonæsDrammen SIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt122.5HistorikkUtskrift Diplom
17.09.2023Junior 19-23120Knut Einar SkårKK-67Knebøy375.5HistorikkUtskrift Diplom
17.09.2023Junior 19-23120Knut Einar SkårKK-67Sammenlagt968HistorikkUtskrift Diplom
17.09.2023Junior 19-23120Knut Einar SkårKK-67Sammenlagt948HistorikkUtskrift Diplom
17.09.2023Junior 19-2374Marius ArhaugKK-67Sammenlagt667.5HistorikkUtskrift Diplom
17.09.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft155.0HistorikkUtskrift Diplom
17.09.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft145.0HistorikkUtskrift Diplom
17.09.2023Junior 19-2359Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft155.0HistorikkUtskrift Diplom
17.09.2023Junior 19-2359Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft145.0HistorikkUtskrift Diplom
17.09.2023Ungdom 14-1883Thomas EiternesSkogn ILMarkløft255.0HistorikkUtskrift Diplom
16.09.2023Ungdom 14-1876Anja Wiggen SkanckeRøros SKKnebøy utstyrsfritt172.5HistorikkUtskrift Diplom
16.09.2023Ungdom 14-1876Anja Wiggen SkanckeRøros SKSammenlagt utstyrsfritt412.5HistorikkUtskrift Diplom
16.09.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKKnebøy utstyrsfritt250.0HistorikkUtskrift Diplom
16.09.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKKnebøy utstyrsfritt242.5HistorikkUtskrift Diplom
16.09.2023Ungdom 14-18105Magnus Vatnamot HalvorsenSandnes AKKnebøy utstyrsfritt245.0HistorikkUtskrift Diplom
16.09.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress utstyrsfritt112.5HistorikkUtskrift Diplom
16.09.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt112.5HistorikkUtskrift Diplom
09.09.2023Åpen105Geir Øyvind ThorsenGanddal AKKnebøy utstyrsfritt310.0HistorikkUtskrift Diplom
09.09.2023Åpen120Kristian Hansen BruvikOdin SKKnebøy utstyrsfritt315.0HistorikkUtskrift Diplom
02.09.2023Junior 19-2384+Amalie SenlandTromsø AtletklubbKnebøy utstyrsfritt187.5HistorikkUtskrift Diplom
02.09.2023Junior 19-2384+Amalie SenlandTromsø AtletklubbKnebøy utstyrsfritt197.5HistorikkUtskrift Diplom
02.09.2023Junior 19-2384+Amalie SenlandTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt475HistorikkUtskrift Diplom
31.08.2023Junior 19-2376Juliane SlettnesBrumunddal AKKnebøy utstyrsfritt185.0HistorikkUtskrift Diplom
03.09.2023Junior 19-23120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress utstyrsfritt225.0HistorikkUtskrift Diplom
03.09.2023Åpen120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress utstyrsfritt225.0HistorikkUtskrift Diplom
03.09.2023Åpen120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt225.0HistorikkUtskrift Diplom
03.09.2023Junior 19-23120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt225.0HistorikkUtskrift Diplom
03.09.2023Junior 19-23120Kristian Eek HaugenNes SILSammenlagt utstyrsfritt832.5HistorikkUtskrift Diplom
02.09.2023Junior 19-2384Mina Holmefjord Bergen SKSammenlagt utstyrsfritt477.5HistorikkUtskrift Diplom
02.09.2023Junior 19-2384Mina Holmefjord Bergen SKSammenlagt utstyrsfritt475HistorikkUtskrift Diplom
29.08.2023Junior 19-2357Selma Karoline Matilde RambergOslo SKKnebøy utstyrsfritt150.0HistorikkUtskrift Diplom
29.08.2023Junior 19-2357Selma Karoline Matilde RambergOslo SKMarkløft utstyrsfritt167.5HistorikkUtskrift Diplom
29.08.2023Åpen57Selma Karoline Matilde RambergOslo SKSammenlagt utstyrsfritt415HistorikkUtskrift Diplom
29.08.2023Junior 19-2357Selma Karoline Matilde RambergOslo SKSammenlagt utstyrsfritt415HistorikkUtskrift Diplom
01.09.2023Junior 19-2383Simen Johnson MyrvoldAskim SKBenkpress utstyrsfritt197.5HistorikkUtskrift Diplom
01.09.2023Junior 19-2383Simen Johnson MyrvoldAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt197.5HistorikkUtskrift Diplom
27.08.2023Veteran 40-4952Caroline Hoff HansenRaet StyrkeløftklubbBenkpress enkeltløft75.0HistorikkUtskrift Diplom
27.08.2023Ungdom 14-1884Vilde Beathe FriisenfeldtSandnes AKKnebøy195.0HistorikkUtskrift Diplom
27.08.2023Ungdom 14-1884Vilde Beathe FriisenfeldtSandnes AKKnebøy186.0HistorikkUtskrift Diplom
27.08.2023Ungdom 14-1884Vilde Beathe FriisenfeldtSandnes AKMarkløft165.5HistorikkUtskrift Diplom
27.08.2023Ungdom 14-1884Vilde Beathe FriisenfeldtSandnes AKMarkløft175.0HistorikkUtskrift Diplom
27.08.2023Ungdom 14-1884Vilde Beathe FriisenfeldtSandnes AKSammenlagt460HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Åpen57Andrea Maria Guy Lentel Francois de HertogStavanger SKMarkløft utstyrsfritt172.5HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Åpen57Andrea Maria Guy Lentel Francois de HertogStavanger SKMarkløft utstyrsfritt177.5HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Veteran +70120Kjell AndersenRaet StyrkeløftklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt140.5HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Veteran +70120Kjell AndersenRaet StyrkeløftklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt143.0HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Veteran +70120Kjell AndersenRaet StyrkeløftklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt145.0HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Veteran 40-4947Linda EngeskaugGanddal AKMarkløft utstyrsfritt112.5HistorikkUtskrift Diplom
27.08.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKKnebøy336.0HistorikkUtskrift Diplom
27.08.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKMarkløft280.0HistorikkUtskrift Diplom
27.08.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKSammenlagt803.5HistorikkUtskrift Diplom
27.08.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKSammenlagt813.5HistorikkUtskrift Diplom
27.08.2023Junior 19-23105Knut Einar SkårKK-67Knebøy375.0HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Åpen93Ludvik MoenBrumunddal AKKnebøy350.0HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Junior 19-2393Ludvik MoenBrumunddal AKKnebøy350.0HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Junior 19-2384+Tuva LierhagenBrumunddal AKKnebøy232.5HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Junior 19-2384+Tuva LierhagenBrumunddal AKKnebøy237.5HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Junior 19-2384+Tuva LierhagenBrumunddal AKMarkløft205.0HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Junior 19-2384+Tuva LierhagenBrumunddal AKSammenlagt577.5HistorikkUtskrift Diplom
26.08.2023Junior 19-2384+Tuva LierhagenBrumunddal AKSammenlagt587.5HistorikkUtskrift Diplom
06.08.2023Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft235.5HistorikkUtskrift Diplom
06.08.2023Veteran 40-4984+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft235.5HistorikkUtskrift Diplom
06.08.2023Veteran 40-4984+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft222.5HistorikkUtskrift Diplom
06.08.2023Åpen93Jarle Bjørgo OnarheimOdin SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt212.5HistorikkUtskrift Diplom
01.08.2023Veteran 50-5983Ove Henning LorentzenSPUVIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt170.0HistorikkUtskrift Diplom
01.08.2023Veteran 40-4983Ove Henning LorentzenSPUVIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt170.0HistorikkUtskrift Diplom
06.07.2023Veteran 50-5969Anita StavikAskim SKSammenlagt402.5HistorikkUtskrift Diplom
06.07.2023Veteran 60-6974Bjørn AstadOslo SKKnebøy205.0HistorikkUtskrift Diplom
06.07.2023Veteran 60-6974Bjørn AstadOslo SKMarkløft180.0HistorikkUtskrift Diplom
06.07.2023Veteran 60-6974Bjørn AstadOslo SKMarkløft190.0HistorikkUtskrift Diplom
06.07.2023Veteran 60-6974Bjørn AstadOslo SKSammenlagt517.5HistorikkUtskrift Diplom
06.07.2023Veteran 60-6974Bjørn AstadOslo SKSammenlagt527.5HistorikkUtskrift Diplom
07.07.2023Veteran 40-4969Hege BergeSande KKKnebøy180.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Åpen69Jenny Marie JohansenAskim SKMarkløft216.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Junior 19-2376Juliane SlettnesBrumunddal AKKnebøy242.5HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Junior 19-2376Juliane SlettnesBrumunddal AKSammenlagt585HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKBenkpress215.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKBenkpress205.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKBenkpress210.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKKnebøy300.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKKnebøy310.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKMarkløft277.5HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKSammenlagt795HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKSammenlagt802.5HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågSande KKSammenlagt785HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Junior 19-23105Knut Einar SkårKK-67Knebøy372.5HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Junior 19-23105Knut Einar SkårKK-67Sammenlagt947.5HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Åpen93Ludvik MoenBrumunddal AKKnebøy346.5HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Junior 19-2393Ludvik MoenBrumunddal AKKnebøy346.5HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Junior 19-2374Marius ArhaugKK-67Benkpress195.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Junior 19-2374Marius ArhaugKK-67Benkpress200.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Junior 19-2374Marius ArhaugKK-67Benkpress enkeltløft200.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Åpen76Marte ElverumKraftsportklubben HaugesundKnebøy253.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Åpen76Marte ElverumKraftsportklubben HaugesundMarkløft254.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Åpen76Marte ElverumKraftsportklubben HaugesundSammenlagt643HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Åpen76Marte ElverumKraftsportklubben HaugesundSammenlagt652HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Åpen63Marthe S. TjeltaSandnes AKBenkpress146.0HistorikkUtskrift Diplom
17.06.2023Junior 19-2384+Tuva LierhagenBrumunddal AKMarkløft200.0HistorikkUtskrift Diplom
13.06.2023Åpen74Kjell Egil Olborg BakkelundOslo SKBenkpress utstyrsfritt192.5HistorikkUtskrift Diplom
13.06.2023Åpen74Kjell Egil Olborg BakkelundOslo SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt192.5HistorikkUtskrift Diplom
13.06.2023Åpen74Kjell Egil Olborg BakkelundOslo SKKnebøy utstyrsfritt250.0HistorikkUtskrift Diplom
13.06.2023Åpen74Kjell Egil Olborg BakkelundOslo SKSammenlagt utstyrsfritt760HistorikkUtskrift Diplom
27.05.2023Åpen76Linda KristensenSandnes AKBenkpress enkeltløft167.5HistorikkUtskrift Diplom
27.05.2023Veteran 40-4976Linda KristensenSandnes AKBenkpress enkeltløft167.5HistorikkUtskrift Diplom
26.05.2023Veteran 50-5983Ove Henning LorentzenSPUVIBenkpress enkeltløft222.5HistorikkUtskrift Diplom
26.05.2023Veteran 40-4983Ove Henning LorentzenSPUVIBenkpress enkeltløft222.5HistorikkUtskrift Diplom
26.05.2023Veteran 60-69120Per Øivind FjeldAskim SKBenkpress enkeltløft225.0HistorikkUtskrift Diplom
26.05.2023Veteran 60-69120Per Øivind FjeldAskim SKBenkpress enkeltløft230.0HistorikkUtskrift Diplom
23.05.2023Veteran 40-4984+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt137.5HistorikkUtskrift Diplom
23.05.2023Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt137.5HistorikkUtskrift Diplom
23.05.2023Junior 19-23120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt222.5HistorikkUtskrift Diplom
23.05.2023Åpen120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt222.5HistorikkUtskrift Diplom
20.05.2023Veteran 40-4983Ove Henning LorentzenSPUVIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt167.5HistorikkUtskrift Diplom
20.05.2023Veteran 50-5983Ove Henning LorentzenSPUVIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt167.5HistorikkUtskrift Diplom
07.05.2023Veteran 50-5984Heidi Hille ArnesenIL KraftsportSammenlagt607.5HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2023Junior 19-2376Juliane SlettnesBrumunddal AKKnebøy240.0HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2023Junior 19-2384+Tuva LierhagenBrumunddal AKKnebøy222.5HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2023Junior 19-2384+Tuva LierhagenBrumunddal AKKnebøy227.5HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2023Junior 19-2384+Tuva LierhagenBrumunddal AKMarkløft197.5HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2023Junior 19-2384+Tuva LierhagenBrumunddal AKMarkløft190.0HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2023Junior 19-2384+Tuva LierhagenBrumunddal AKSammenlagt565HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7069Anne Mari ClausenOslo SKKnebøy utstyrsfritt50.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7069Anne Mari ClausenOslo SKSammenlagt utstyrsfritt157.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7057Charito A Kløvstad Brumunddal AKBenkpress utstyrsfritt45.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7057Charito A Kløvstad Brumunddal AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt45.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7057Charito A Kløvstad Brumunddal AKKnebøy utstyrsfritt84.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7057Charito A Kløvstad Brumunddal AKMarkløft utstyrsfritt125.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7057Charito A Kløvstad Brumunddal AKSammenlagt utstyrsfritt255HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4969Eilen PollenMoss SIKBenkpress utstyrsfritt97.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4969Eilen PollenMoss SIKSammenlagt utstyrsfritt412.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4983Geir BedinRøros SKKnebøy utstyrsfritt223.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4983Geir BedinRøros SKKnebøy utstyrsfritt225.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 50-5983Geir BedinRøros SKKnebøy utstyrsfritt223.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 50-5983Geir BedinRøros SKKnebøy utstyrsfritt225.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6957Hege Henriksen Bubandt Tromsø AtletklubbKnebøy utstyrsfritt105.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 50-5957Hege Henriksen Bubandt Tromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt140.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6957Hege Henriksen Bubandt Tromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt140.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6957Hege Henriksen Bubandt Tromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt295.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 50-5963Hege VeltenOPILMarkløft utstyrsfritt143.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4993Helge HansenArendal SVKKnebøy utstyrsfritt265.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6957Ingeborg GjoneOslo SKBenkpress utstyrsfritt58.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6957Ingeborg GjoneOslo SKBenkpress utstyrsfritt57.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6984Inger BlikraRana KKKnebøy utstyrsfritt133.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKKnebøy utstyrsfritt205.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKKnebøy utstyrsfritt212.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKMarkløft utstyrsfritt235.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKMarkløft utstyrsfritt253.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKMarkløft utstyrsfritt250.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKSammenlagt utstyrsfritt576HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Jan RoytvandOPILBenkpress utstyrsfritt92.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Jan RoytvandOPILKnebøy utstyrsfritt155.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Jan RoytvandOPILKnebøy utstyrsfritt165.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Jan RoytvandOPILMarkløft utstyrsfritt155.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Jan RoytvandOPILMarkløft utstyrsfritt165.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Jan RoytvandOPILMarkløft utstyrsfritt170.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Jan RoytvandOPILSammenlagt utstyrsfritt422.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Jan RoytvandOPILSammenlagt utstyrsfritt412.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Jan RoytvandOPILSammenlagt utstyrsfritt427.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 50-5957Jane Kvelland BerntsenAskim SKKnebøy utstyrsfritt122.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 50-5957Jane Kvelland BerntsenAskim SKKnebøy utstyrsfritt125.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 50-5969Janne Bruhn-HenriksenStryn T og ILMarkløft utstyrsfritt151.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 50-5969Janne Bruhn-HenriksenStryn T og ILSammenlagt utstyrsfritt339HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportBenkpress utstyrsfritt76.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportBenkpress utstyrsfritt73.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt76.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportKnebøy utstyrsfritt93.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportKnebøy utstyrsfritt90.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportSammenlagt utstyrsfritt264.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportSammenlagt utstyrsfritt269.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4947Linda EngeskaugGanddal AKMarkløft utstyrsfritt110.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4947Linda EngeskaugGanddal AKSammenlagt utstyrsfritt237.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4969Manuela Pischel-Bakker Lenja AKMarkløft utstyrsfritt173.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4969Manuela Pischel-Bakker Lenja AKSammenlagt utstyrsfritt418HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4966Seth StohlmannStavanger SKBenkpress utstyrsfritt131.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4966Seth StohlmannStavanger SKBenkpress utstyrsfritt132.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4966Seth StohlmannStavanger SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt131.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4966Seth StohlmannStavanger SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt132.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 40-4957Solveig Mehlum TeppenFrogner AKMarkløft utstyrsfritt151.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7066Svein ZakariassenLenja AKBenkpress utstyrsfritt91.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Svein ZakariassenLenja AKBenkpress utstyrsfritt91.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7066Svein ZakariassenLenja AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt91.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7066Svein ZakariassenLenja AKKnebøy utstyrsfritt100.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Svein ZakariassenLenja AKKnebøy utstyrsfritt115.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7066Svein ZakariassenLenja AKKnebøy utstyrsfritt120.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7066Svein ZakariassenLenja AKKnebøy utstyrsfritt115.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Svein ZakariassenLenja AKKnebøy utstyrsfritt120.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Svein ZakariassenLenja AKMarkløft utstyrsfritt160.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7066Svein ZakariassenLenja AKMarkløft utstyrsfritt140.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Svein ZakariassenLenja AKMarkløft utstyrsfritt140.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7066Svein ZakariassenLenja AKMarkløft utstyrsfritt160.0HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Svein ZakariassenLenja AKSammenlagt utstyrsfritt351.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7066Svein ZakariassenLenja AKSammenlagt utstyrsfritt371.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran +7066Svein ZakariassenLenja AKSammenlagt utstyrsfritt351.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 60-6966Svein ZakariassenLenja AKSammenlagt utstyrsfritt371.5HistorikkUtskrift Diplom
21.04.2023Veteran 50-5969Tone RustøenStryn T og ILMarkløft utstyrsfritt151.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2384+Amalie SenlandTromsø AtletklubbKnebøy utstyrsfritt178.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2384+Amalie SenlandTromsø AtletklubbKnebøy utstyrsfritt171.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2384+Amalie SenlandTromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt188.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2384+Amalie SenlandTromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt181.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2384+Amalie SenlandTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt454HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2384+Amalie SenlandTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt461HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1876Anja Wiggen SkanckeRøros SKKnebøy utstyrsfritt168.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1876Anja Wiggen SkanckeRøros SKKnebøy utstyrsfritt171.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1876Anja Wiggen SkanckeRøros SKSammenlagt utstyrsfritt406.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1876Anja Wiggen SkanckeRøros SKSammenlagt utstyrsfritt401.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Åpen120+Bjørn Andre S. WestbyeNes SILKnebøy utstyrsfritt360.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-23120+Bjørn Andre S. WestbyeNes SILKnebøy utstyrsfritt340.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Åpen120+Bjørn Andre S. WestbyeNes SILKnebøy utstyrsfritt340.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-23120+Bjørn Andre S. WestbyeNes SILKnebøy utstyrsfritt360.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-23120+Bjørn Andre S. WestbyeNes SILSammenlagt utstyrsfritt872.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1884Camilla OsvaldsenTromsø AtletklubbKnebøy utstyrsfritt150.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1869Emilie NykkelmoSkogn ILKnebøy utstyrsfritt145.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1869Emilie NykkelmoSkogn ILKnebøy utstyrsfritt157.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1869Emilie NykkelmoSkogn ILKnebøy utstyrsfritt152.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1869Emilie NykkelmoSkogn ILMarkløft utstyrsfritt160.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1869Emilie NykkelmoSkogn ILSammenlagt utstyrsfritt385HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1869Emilie NykkelmoSkogn ILSammenlagt utstyrsfritt395HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2359Henning PhamOslo SKMarkløft utstyrsfritt210.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Åpen59Henning PhamOslo SKMarkløft utstyrsfritt210.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2376Juliane SlettnesBrumunddal AKKnebøy utstyrsfritt184.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2376Juliane SlettnesBrumunddal AKSammenlagt utstyrsfritt469HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågDrammen SIKnebøy utstyrsfritt241.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1883Kevin PhamSKA-FrænaKnebøy utstyrsfritt225.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-23120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress utstyrsfritt219.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-23120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress utstyrsfritt210.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Åpen120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress utstyrsfritt219.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Åpen120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt219.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-23120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt219.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-23105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKKnebøy utstyrsfritt285.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-23105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKMarkløft utstyrsfritt320.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-23105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKSammenlagt utstyrsfritt795.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-23105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKSammenlagt utstyrsfritt777.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2384Mina Holmefjord Bergen SKMarkløft utstyrsfritt193.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2384Mina Holmefjord Bergen SKSammenlagt utstyrsfritt473.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2366Oskar IdlandOslo SKMarkløft utstyrsfritt225.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2357Selma Karoline Matilde RambergOslo SKKnebøy utstyrsfritt145.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2357Selma Karoline Matilde RambergOslo SKSammenlagt utstyrsfritt400.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2383Simen Johnson MyrvoldAskim SKBenkpress utstyrsfritt195.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2383Simen Johnson MyrvoldAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt195.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2376Stine ArntzenTrondheim StyrkeløftklubbMarkløft utstyrsfritt201.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Junior 19-2357Sunniva SkårvikTromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt160.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress utstyrsfritt108.5HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress utstyrsfritt105.0HistorikkUtskrift Diplom
15.04.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt108.5HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 50-5963Ann Kristin OlsenHalden SIBenkpress enkeltløft101.5HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 60-6957Audhild MathiesenLenja AKBenkpress enkeltløft85.0HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 40-4952Caroline Hoff HansenArendal SVKBenkpress enkeltløft73.5HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 40-4969Eilen PollenMoss SIKBenkpress enkeltløft120.5HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Åpen59Fredrik Eskil MyrvangTambarskjelvar ILBenkpress enkeltløft195.0HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 40-4963Hege BergeSande KKBenkpress enkeltløft108.5HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 40-4984+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft220.0HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportBenkpress enkeltløft102.5HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportBenkpress enkeltløft100.0HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportBenkpress enkeltløft103.5HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 40-4976Linda KristensenSandnes AKBenkpress enkeltløft161.0HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Åpen76Linda KristensenSandnes AKBenkpress enkeltløft161.0HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 40-4983Ove Henning LorentzenSPUVIBenkpress enkeltløft220.0HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Veteran 50-5983Ove Henning LorentzenSPUVIBenkpress enkeltløft220.0HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Åpen105Ralf A. MaleFræna AKBenkpress enkeltløft313.5HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Ungdom 14-1866Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft135.0HistorikkUtskrift Diplom
26.03.2023Ungdom 14-1866Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft128.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran 40-4959Ben-Stian HålandGanddal AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt106.5HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran 60-6993Børre BorgersenSkien AtletklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt161.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran 40-4983Dag R.Ørsvik ØyeKristiansund KKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt164.5HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran 40-4969Eilen PollenMoss SIKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt100.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Åpen59Fredrik Eskil MyrvangTambarskjelvar ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt166.5HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Junior 19-2359Gaute Lynghamar RonæsDrammen SIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt120.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Junior 19-2359Gaute Lynghamar RonæsDrammen SIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt118.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran 60-6966Helge KlunglandOrkanger IFBenkpress enkeltløft utstyrsfritt95.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran 60-6966Helge KlunglandOrkanger IFBenkpress enkeltløft utstyrsfritt100.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt135.5HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran 40-4984+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt135.5HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran 40-4984+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt130.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Åpen93Kim Beck-GundersenSkien AtletklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt211.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran +7083Kjell Arne BøeSKA-FrænaBenkpress enkeltløft utstyrsfritt130.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran +7083Kjell Arne BøeSKA-FrænaBenkpress enkeltløft utstyrsfritt120.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Junior 19-23120Kristian Eek HaugenNes SILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt214.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Åpen120Per Marius HoleSPUVIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt218.5HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran 60-69120Per Øivind FjeldAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt180.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran 60-69120Per Øivind FjeldAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt187.5HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran 60-69120Per Øivind FjeldAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt170.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Junior 19-2393Simen Johnson MyrvoldAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt203.5HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Ungdom 14-18105Simon SivertsenAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt165.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Veteran +7066Svein ZakariassenLenja AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt91.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt107.5HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt106.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Ungdom 14-1883Theodor Alexander Olderøy TveteLenja AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt155.0HistorikkUtskrift Diplom
25.03.2023Ungdom 14-1883Theodor Alexander Olderøy TveteLenja AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt153.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Ungdom 14-1876Anja Wiggen SkanckeRøros SKKnebøy utstyrsfritt167.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Ungdom 14-1876Anja Wiggen SkanckeRøros SKKnebøy utstyrsfritt160.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen120+Carl Petter SommersethChristiania AKMarkløft utstyrsfritt363.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Veteran 40-4976Guro BøeIL KraftsportMarkløft utstyrsfritt197.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen84Ingrid StorliTrondheim StyrkeløftklubbMarkløft utstyrsfritt210.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2366Jacob Eide Oslo SKMarkløft utstyrsfritt225.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2366Jacob Eide Oslo SKSammenlagt utstyrsfritt542.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2366Jacob Eide Oslo SKSammenlagt utstyrsfritt537.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen93Jarle Bjørgo OnarheimOdin SKBenkpress utstyrsfritt206.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen93Jarle Bjørgo OnarheimOdin SKBenkpress utstyrsfritt208.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2376Juliane SlettnesBrumunddal AKKnebøy utstyrsfritt177.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2376Juliane SlettnesBrumunddal AKKnebøy utstyrsfritt182.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen57Marianne HatlemKristiansand AKMarkløft utstyrsfritt171.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen69Marte KjennerNidarø SKBenkpress utstyrsfritt123.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen69Marte KjennerNidarø SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt123.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen69Marte KjennerNidarø SKMarkløft utstyrsfritt225.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2384Mina Holmefjord Bergen SKKnebøy utstyrsfritt182.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2384Mina Holmefjord Bergen SKKnebøy utstyrsfritt177.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2384Mina Holmefjord Bergen SKSammenlagt utstyrsfritt465HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2384Mina Holmefjord Bergen SKSammenlagt utstyrsfritt455HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2384Mina Holmefjord Bergen SKSammenlagt utstyrsfritt472.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen47Sakar HamawandiOPILMarkløft utstyrsfritt142.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen47Sakar HamawandiOPILSammenlagt utstyrsfritt327HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen52Sarah Orteza Hovden ØvsthusBjørgvin SKMarkløft utstyrsfritt160.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen52Sarah Orteza Hovden ØvsthusBjørgvin SKMarkløft utstyrsfritt170.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2383Sebastian BruvikBergen SKKnebøy utstyrsfritt267.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2383Sebastian BruvikBergen SKKnebøy utstyrsfritt272.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Veteran 40-4966Seth StohlmannStavanger SKBenkpress utstyrsfritt130.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Veteran 40-4966Seth StohlmannStavanger SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt130.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Veteran 40-4966Seth StohlmannStavanger SKMarkløft utstyrsfritt205.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Veteran 40-4966Seth StohlmannStavanger SKMarkløft utstyrsfritt200.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Veteran 40-4966Seth StohlmannStavanger SKSammenlagt utstyrsfritt465HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Veteran 40-4966Seth StohlmannStavanger SKSammenlagt utstyrsfritt480HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Veteran 40-4966Seth StohlmannStavanger SKSammenlagt utstyrsfritt485HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Veteran 40-4976Signe Elisabeth BeldenStryn T og ILBenkpress utstyrsfritt105.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Veteran 40-4976Signe Elisabeth BeldenStryn T og ILBenkpress utstyrsfritt102.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Junior 19-2357Sunniva SkårvikTromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt160.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen105Toni Johannessen AmengualBergen SKKnebøy utstyrsfritt308.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen105Toni Johannessen AmengualBergen SKMarkløft utstyrsfritt350.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen105Toni Johannessen AmengualBergen SKSammenlagt utstyrsfritt853.5HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen93Trygve SlettenBrumunddal AKMarkløft utstyrsfritt326.0HistorikkUtskrift Diplom
03.03.2023Åpen93Trygve SlettenBrumunddal AKSammenlagt utstyrsfritt781HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 50-5957Anita Traasdahl Askim SKSammenlagt utstyrsfritt330HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 50-59120Frode RuiUlefoss AKKnebøy utstyrsfritt250.0HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 50-59120Frode RuiUlefoss AKKnebøy utstyrsfritt262.5HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 50-59120Frode RuiUlefoss AKMarkløft utstyrsfritt301.5HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 50-59120Frode RuiUlefoss AKMarkløft utstyrsfritt302.5HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 50-59120Frode RuiUlefoss AKSammenlagt utstyrsfritt734HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 50-59120Frode RuiUlefoss AKSammenlagt utstyrsfritt735HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 50-5963Hege VeltenOPILMarkløft utstyrsfritt142.5HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 40-4976Karen TvedtBergen SKKnebøy utstyrsfritt178.0HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 40-4976Karen TvedtBergen SKSammenlagt utstyrsfritt463HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 40-4976Karen TvedtBergen SKSammenlagt utstyrsfritt450.5HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 40-4976Karen TvedtBergen SKSammenlagt utstyrsfritt458HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 60-6969Kirsti LøkenAskim SKKnebøy utstyrsfritt116.0HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 60-6969Kirsti LøkenAskim SKMarkløft utstyrsfritt145.0HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran 60-6969Kirsti LøkenAskim SKSammenlagt utstyrsfritt323.5HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran +7083Terje WangFrogner AKKnebøy utstyrsfritt107.5HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran +7083Terje WangFrogner AKKnebøy utstyrsfritt112.5HistorikkUtskrift Diplom
28.02.2023Veteran +7083Terje WangFrogner AKMarkløft utstyrsfritt142.5HistorikkUtskrift Diplom
26.02.2023Veteran 60-6957Audhild MathiesenLenja AKBenkpress enkeltløft84.5HistorikkUtskrift Diplom
26.02.2023Veteran 40-4969Eilen PollenMoss SIKBenkpress enkeltløft116.0HistorikkUtskrift Diplom
26.02.2023Veteran 40-4969Eilen PollenMoss SIKBenkpress enkeltløft120.0HistorikkUtskrift Diplom
26.02.2023Junior 19-2384+Nora Kristin Larsen Askim SKBenkpress enkeltløft190.0HistorikkUtskrift Diplom
26.02.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft132.5HistorikkUtskrift Diplom
26.02.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft115.5HistorikkUtskrift Diplom
26.02.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft125.0HistorikkUtskrift Diplom
26.02.2023Junior 19-2359Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft132.5HistorikkUtskrift Diplom
26.02.2023Junior 19-2359Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft115.5HistorikkUtskrift Diplom
26.02.2023Junior 19-2359Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft125.0HistorikkUtskrift Diplom
25.02.2023Veteran 40-4969Eilen PollenMoss SIKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt98.0HistorikkUtskrift Diplom
25.02.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt76.0HistorikkUtskrift Diplom
25.02.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt71.0HistorikkUtskrift Diplom
25.02.2023Veteran 60-6976Lene EinarsenIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt74.0HistorikkUtskrift Diplom
25.02.2023Veteran 60-69120+Per Øivind FjeldAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt185.0HistorikkUtskrift Diplom
25.02.2023Veteran 60-69120+Per Øivind FjeldAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt165.5HistorikkUtskrift Diplom
25.02.2023Veteran 60-69120+Per Øivind FjeldAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt177.5HistorikkUtskrift Diplom
25.02.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt105.5HistorikkUtskrift Diplom
25.02.2023Ungdom 14-1859Tarjei GrønåsIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt104.0HistorikkUtskrift Diplom
18.02.2023Veteran 40-4974Remi LilleskareOdin SKBenkpress utstyrsfritt140.0HistorikkUtskrift Diplom
18.02.2023Veteran 50-5969Tone RustøenStryn T og ILMarkløft utstyrsfritt148.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 50-59120Frode RuiUlefoss AKMarkløft300.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 40-4963Hege BergeSande KKBenkpress108.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 40-4963Hege BergeSande KKBenkpress enkeltløft108.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 40-4963Hege BergeSande KKKnebøy192.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 40-4963Hege BergeSande KKMarkløft190.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 40-4963Hege BergeSande KKSammenlagt490.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 40-4963Hege BergeSande KKSammenlagt465.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 40-4963Hege BergeSande KKSammenlagt480.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Ungdom 14-18105Jørgen JønvågDrammen SIMarkløft271.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran +7066Leif-Runar ForsthOslo SKMarkløft145.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-6966Leif-Runar ForsthOslo SKMarkløft155.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran +7066Leif-Runar ForsthOslo SKMarkløft130.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-6966Leif-Runar ForsthOslo SKMarkløft145.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran +7066Leif-Runar ForsthOslo SKMarkløft155.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Junior 19-2374Marius ArhaugKK-67Benkpress190.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SIBenkpress140.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SIBenkpress150.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SIBenkpress160.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SIBenkpress enkeltløft160.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SIKnebøy177.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SIKnebøy190.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SIKnebøy185.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SIMarkløft185.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SIMarkløft180.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SIMarkløft170.0HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SISammenlagt535.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SISammenlagt520.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Veteran 60-69120+Morten NovumDrammen SISammenlagt530.5HistorikkUtskrift Diplom
11.02.2023Ungdom 14-1883Thomas EiternesSkogn ILMarkløft254.0HistorikkUtskrift Diplom
På grunn av nye vektklasser fra 2011 har de gamle rekordene blitt arkivert.
Last ned oversikt over arkiverte rekorder.

Last ned alle rekorder satt i 2007 og 2008.