Protokoller 2019


Søk etter stevnenavn.
Velg år:

Det er arrangert 151 stevner i 2019.

DatoTypeStedKlubb
16.01.2019 KlubbstevneHaldenHalden SI
19.01.2019 Åpent stevne benk cupSpikkestadStyrkeløftregion Østafjell,SPUVI
19.01.2019 Åpent stevneSandnesSandnes AK
19.01.2019 Åpent stevneLillestrømIL Kraftsport
26.01.2019 Klubbstevne OsloOslo SK
27.01.2019 Reykjavik Internasjonal GamesReykjavik, IslandIceland PF
02.02.2019 RM Øst styrkeløft utstyrHamarBrumunddal AK
02.02.2019 RM Nordland Utstyr Mo i RanaRana KK
04.02.2019 Åpent stevneBergen Bergen SK
08.02.2019 Klubbstevne KristiansandKristiansand AK
09.02.2019 Åpent stevneGressvikLenja AK
09.02.2019 KlubbstevneGanddalGanddal AK
15.02.2019 Åpent stevneGimseTrøndertun SK
15.02.2019 Åpent stevneElnesvågenFræna AK
16.02.2019 Åpent stevneAskim Askim SK
16.02.2019 RM Østafjell Styrkeløft utstyrsfrittDrammenDrammen SI,Styrkeløftregion Østafjell
20.02.2019 KlubbstevneFrognerFrogner AK
20.02.2019 KlubbstevneElnesvågenSKA-Fræna
23.02.2019 RM Vest styrkeløft utstyrsfritt BergenBjørgvin SK
25.02.2019 KlubbstevneHaldenHalden SI
02.03.2019 RM Sør-Vest Benkpress utstyrsfritt SandnesStyrkeløftregion SørVest
02.03.2019 RM Sør-Vest Styrkeløft utstyr SandnesStyrkeløftregion SørVest
05.03.2019 EM Styrkeløft utstyrsfritt veteranGyör, UngarnEPF
09.03.2019 KlubbstevneRemyraSkogn IL
09.03.2019 Åpent stevneDrammen Drammen SI
09.03.2019 Åpent stevneKarmøyKarmøy Styrkeløftklubb
09.03.2019 Åpent stevneHamar Brumunddal AK
09.03.2019 KlubbstevneGanddalStavanger SK
13.03.2019 Klubbstevne Bergen Bergen SK
16.03.2019 Regionmesterskap styrkeløft Troms og FinnmarkTromsøTSI Styrkeløft
16.03.2019 Åpent stevneBergenOdin SK
16.03.2019 Åpent stevneSaltdalSaltdal SK
23.03.2019 Nm benkpress utstyr 2019FredrikstadLenja AK
25.03.2019 KlubbstevneSandnesSandnes AK
30.03.2019 KlubbstevneNidarøNidarø SK
06.04.2019 KlubbstevneGanddalGanddal AK
06.04.2019 KlubbstevneRørosRøros SK
06.04.2019 Åpent stevne Mo i RanaRana KK
07.04.2019 Åpent stevneBergen Bergen SK
12.04.2019 Åpent stevneSandnesSandnes AK
13.04.2019 Åpent stevneOsloOslo SK
13.04.2019 KlubbstevneKristiansundKristiansund KK
24.04.2019 Åpent stevneSaltdalSaltdal SK
25.04.2019 NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veterBergenOdin SK
29.04.2019 EM styrkeløft utstyr juniorPilzen, TsjekkiaEPF
02.05.2019 EM styrkeløft utstyrPilzen, TsjekkiaEPF
04.05.2019 Åpent stevneTrondheimKK-67
04.05.2019 Åpent stevne HamarBrumunddal AK
05.05.2019 KlubbstevneTromsøTromsø Atletklubb
10.05.2019 Åpent stevneElnesvågenFræna AK
11.05.2019 Åpent stevne BergenOdin SK
11.05.2019 RM Østafjell benkpress utstyr / utstyrsfrittSandeStyrkeløftregion Østafjell
11.05.2019 KlubbstevneKristiansandKristiansand AK
18.05.2019 klubbstevneTromsøTSI Styrkeløft
18.05.2019 VM benkpress utstyrsfritt veteranTokyo, JapanIPF
18.05.2019 Interclub 3Merchtem, Belgia
19.05.2019 VM benkpress utstyrsfritt juniorTokyo, JapanIPF
20.05.2019 VM benkpress utstyrsfrittTokyo, JapanIPF
22.05.2019 VM benkpress utstyr veteranTokyo, JapanIPF
23.05.2019 VM benkpress utstyr juniorTokyo, JapanIPF
24.05.2019 VM benkpress utstyrTokyo, JapanIPF
31.05.2019 NM styrkeløft utstyr 2019 SandnessjøenSandnessjøen SK
01.06.2019 KlubbstevneBergenBjørgvin SK
01.06.2019 Åpent stevneKarmøyKarmøy Styrkeløftklubb
03.06.2019 Åpent stevneBergen Bergen SK
04.06.2019 VM styrkeløft utstyrsfritt veteranHelsingborg, SverigeIPF
08.06.2019 KlubbstevneHaugesundHaugaland AK
09.06.2019 VM styrkeløft utstyrsfritt juniorHelsingborg, SverigeIPF
13.06.2019 VM styrkeløft utstyrsfritt Helsingborg, SverigeIPF
14.06.2019 Åpent stevneSandnesSandnes AK
15.06.2019 Åpent Stevne Mo i RanaRana KK
15.06.2019 Åpent stevneOsloOslo SK
15.06.2019 KlubbstevneStavangerStavanger SK
15.06.2019 Åpent stevneAskim Askim SK
15.06.2019 Åpent stevneSandeStyrkeløftregion Østafjell
15.06.2019 KlubbmesterskapGressvikLenja AK
15.06.2019 KlubbstevneGanddalGanddal AK
27.06.2019 NM styrkeløft utstyrsfrittStavanger Styrkeløftregion SørVest
03.07.2019 EM styrkeløft utstyr veteranSibiu, RomaniaEPF
06.07.2019 Klubbmesterskap utstyrsfritt Hamar Brumunddal AK
05.08.2019 Åpent stevneBergen Bergen SK
07.08.2019 EM benkpress utstyrsfritt veteranHamm, LuxembourgEPF
09.08.2019 EM benkpress utstyrsfrittHamm, LuxembourgEPF
09.08.2019 EM benkpress utstyrsfritt juniorHamm, LuxembourgEPF
24.08.2019 Klubbstevne SpikkestadSPUVI
24.08.2019 Åpent stevneLillestrømIL Kraftsport
24.08.2019 KlubbstevneGanddalGanddal AK
24.08.2019 KlubbstevneGruvaMelhus IL
29.08.2019 VM styrkeløft utstyr juniorRegina, CanadaIPF
30.08.2019 Åpent stevneElnesvågenFræna AK
31.08.2019 KlubbstevneAlta Alta AK
31.08.2019 Åpent stevneSandnessjøenSandnessjøen SK
01.09.2019 Regionmesterskap benkpress utstyr region SørVestAvaldsnesKarmøy Styrkeløftklubb
01.09.2019 Regionmesterskap styrkeløft utstyrsfritt region SøAvaldsnesKarmøy Styrkeløftklubb
04.09.2019 Åpent stevneSaltdalSaltdal SK
06.09.2019 WEC styrkeløft utstyrsfrittSan Zenone, ItaliaEPF
07.09.2019 Åpent stevneBergenOdin SK
07.09.2019 WEC styrkeløft utstyrSan Zenone, ItaliaEPF
07.09.2019 KlubbstevneTromsøTromsø Atletklubb
13.09.2019 Nordisk styrkeløft utstyrsfritt ungdom og juniorVidebæk, DanmarkNPF
13.09.2019 KlubbstevneKristiansandKristiansand AK
14.09.2019 KlubbmesterskapGressvikLenja AK
14.09.2019 KlubbmesterskapDrammenDrammen SI
14.09.2019 Nordisk styrkeløft utstyr ungdom og juniorVidebæk, DanmarkNPF
14.09.2019 Nordisk benkpress utstyrsfritt juniorVidebæk, DanmarkNPF
14.09.2019 Nordisk benkpress utstyr juniorVidebæk, DanmarkNPF
14.09.2019 Åpent stevne Hamar Brumunddal AK
14.09.2019 Flamsk mesterskapLeuven, Belgia
18.09.2019 KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK
20.09.2019 KlubbstevneElnesvågen SKA-Fræna
21.09.2019 Åpent stevneOsloOslo SK
21.09.2019 Åpent stevneTromsøTSI Styrkeløft
21.09.2019 Benkpress-Cup 3.rundeSkienStyrkeløftregion Østafjell,Skien Atletklubb
23.09.2019 KlubbstevneHaldenHalden SI
02.10.2019 KlubbstevneSandnesSandnes AK
04.10.2019 RM styrkeløft utstyrsfritt region østAskim Askim SK
05.10.2019 RM styrkeløft utstyr Region ØstafjellSandeStyrkeløftregion Østafjell
05.10.2019 RM Benkpress utstyrsfritt Region vestBergenBjørgvin SK
05.10.2019 RM styrkeløft- benkpress utsyrsfritt region NordlaRana Rana KK
05.10.2019 RM styrkeløft utstyrsfritt region midtElnesvågenFræna AK
05.10.2019 RM styrkeløft utstyr region midt ElnesvågenFræna AK
05.10.2019 Belgisk mesterskap utstyrsfrittAalst / Erembodegem, Belgia
06.10.2019 RM benkpress utstyrsfritt region midt ElnesvågenFræna AK
07.10.2019 Åpent stevne Bergen Bergen SK
09.10.2019 Åpent stevneØvre ÅrdalIL Jotun
10.10.2019 VM styrkeløft utstyr veteranPotchefstroom, Sør-AfrikaIPF
16.10.2019 EM benkpress utstyr veteranTampere, FinlandEPF
17.10.2019 EM benkpress utstyr juniorTampere, FinlandEPF
18.10.2019 EM benkpress utstyrTampere, FinlandEPF
19.10.2019 KlubbstevneTromsøTSI Styrkeløft
20.10.2019 Belgisk mesterskap benkpressStamina Opwijk, Belgia
25.10.2019 Åpent stevneTrondheimKK-67
27.10.2019 KlubbstevneSandnesSandnes AK
12.11.2019 Klubbstevne BergenBergen SK
16.11.2019 KlubbstevneBodøBodø Atletklubb
19.11.2019VM Styrkeløft utstyrDubai, De forente arabiske emiraterIPF
23.11.2019 NM Styrkeløft utstyr ungdom, junior, veteran BergenOdin SK
27.11.2019 Åpent stevneFrognerFrogner AK
29.11.2019 EM Styrkeløft utstyrsfritt ungdom og juniorKaunas, LitauenEPF
30.11.2019 Åpent stevne Benk-cupSpikkestadStyrkeløftregion Østafjell,SPUVI
30.11.2019 Åpent stevneTromsøTromsø Atletklubb
30.11.2019KlubbstevneKristiansandKristiansand AK
02.12.2019KlubbstevneBergen Bergen SK
06.12.2019EM Styrkeløft utstyrsfrittKaunas, LitauenEPF
07.12.2019KlubbstevneStavangerStavanger SK
07.12.2019KlubbstevneHommersåk Hommersåk AK
07.12.2019Åpent stevneSaltdalSaltdal SK
07.12.2019Klubbstevne RørosRøros SK
07.12.2019KlubbstevneMelhusTrøndertun SK
07.12.2019NM Benkpress utstyrsfritt LillestrømIL Kraftsport
13.12.2019KlubbstevneHaldenHalden SI