Norgesrekorder


Kjønn
Alderskategori
Type

Norgesrekorder satt i 2019

DatoKlasseKategoriNavnKlubbØvelseKgHistorikkUtskrift
05.10.2019Ungdom 14-1852Emma Elise AasSande KKMarkløft120.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Ungdom 14-1852Emma Elise AasSande KKMarkløft127.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Junior 19-23120+Erik RøenSjøholt AKBenkpress utstyrsfritt195.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Junior 19-23120+Erik RøenSjøholt AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt195.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Junior 19-23120+Erik RøenSjøholt AKMarkløft utstyrsfritt357.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Junior 19-23120+Erik RøenSjøholt AKMarkløft utstyrsfritt348.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Åpen120+Erik RøenSjøholt AKMarkløft utstyrsfritt357.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Junior 19-23120+Erik RøenSjøholt AKSammenlagt utstyrsfritt860.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Junior 19-23120+Erik RøenSjøholt AKSammenlagt utstyrsfritt870HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 50-5993Geir BedinRøros SKKnebøy utstyrsfritt217.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Junior 19-2383Johannes KristensenBodø AtletklubbKnebøy utstyrsfritt248.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Åpen84Siri Anita SlettmyrHundholmen AtletklubbMarkløft utstyrsfritt208.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 50-59120Alf GranvangBrumunddal AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt196.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 60-6957Audhild MathiesenLenja AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt70.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 60-6957Audhild MathiesenLenja AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt71.0HistorikkUtskrift Diplom
04.10.2019Åpen120Carl Petter SommersethOslo SKBenkpress utstyrsfritt216.5HistorikkUtskrift Diplom
04.10.2019Åpen120Carl Petter SommersethOslo SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt216.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SIBenkpress utstyrsfritt95.0HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SIBenkpress utstyrsfritt90.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SIBenkpress utstyrsfritt100.0HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt95.0HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt100.0HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt90.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SIKnebøy utstyrsfritt147.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SIKnebøy utstyrsfritt161.0HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Junior 19-2359Daniel Andersen NilsenHalden SIKnebøy utstyrsfritt161.0HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SIKnebøy utstyrsfritt155.0HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Junior 19-2359Daniel Andersen NilsenHalden SIMarkløft utstyrsfritt172.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SIMarkløft utstyrsfritt172.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SISammenlagt utstyrsfritt421HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Junior 19-2359Daniel Andersen NilsenHalden SISammenlagt utstyrsfritt433.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Junior 19-2359Daniel Andersen NilsenHalden SISammenlagt utstyrsfritt421HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SISammenlagt utstyrsfritt433.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Åpen63Elise RosenborgIL KraftsportBenkpress utstyrsfritt105.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Åpen63Elise RosenborgIL KraftsportBenkpress utstyrsfritt102.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Åpen63Elise RosenborgIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt105.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 50-5963Jane Kvelland BerntsenAskim SKBenkpress utstyrsfritt68.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 50-5963Jane Kvelland BerntsenAskim SKKnebøy utstyrsfritt106.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 50-5963Jane Kvelland BerntsenAskim SKKnebøy utstyrsfritt113.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 50-5963Jane Kvelland BerntsenAskim SKSammenlagt utstyrsfritt306HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 50-5963Jane Kvelland BerntsenAskim SKSammenlagt utstyrsfritt313.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKBenkpress utstyrsfritt190.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKSammenlagt utstyrsfritt690HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1863Juliane SlettnesBrumunddal AKKnebøy utstyrsfritt140.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-1863Juliane SlettnesBrumunddal AKMarkløft utstyrsfritt153.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 40-4972Julie DahleAskim SKKnebøy utstyrsfritt145.0HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-18105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKBenkpress utstyrsfritt162.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-18105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt162.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-18105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKKnebøy utstyrsfritt232.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-18105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKKnebøy utstyrsfritt240.0HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-18105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKSammenlagt utstyrsfritt657.5HistorikkUtskrift Diplom
06.10.2019Ungdom 14-18105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKSammenlagt utstyrsfritt662.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 50-59120Raymond AndersenNittedal AGKKnebøy utstyrsfritt242.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Åpen47Sakar HamawandiOPILMarkløft utstyrsfritt137.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran +70105Truls KristensenAskim SKKnebøy utstyrsfritt130.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 60-6972Vigdis HultNes SILKnebøy utstyrsfritt90.0HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 60-6972Vigdis HultNes SILKnebøy utstyrsfritt87.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 60-6972Vigdis HultNes SILMarkløft utstyrsfritt122.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 60-6972Vigdis HultNes SILMarkløft utstyrsfritt127.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 60-6972Vigdis HultNes SILSammenlagt utstyrsfritt262.5HistorikkUtskrift Diplom
05.10.2019Veteran 60-6972Vigdis HultNes SILSammenlagt utstyrsfritt257.5HistorikkUtskrift Diplom
14.09.2019Junior 19-2383Chido NnoliKK-67Markløft308.0HistorikkUtskrift Diplom
14.09.2019Ungdom 14-1883Ludvik MoenBrumunddal AKKnebøy252.5HistorikkUtskrift Diplom
14.09.2019Ungdom 14-1883Ludvik MoenBrumunddal AKKnebøy260.0HistorikkUtskrift Diplom
14.09.2019Ungdom 14-1883Ludvik MoenBrumunddal AKSammenlagt650HistorikkUtskrift Diplom
14.09.2019Ungdom 14-1883Ludvik MoenBrumunddal AKSammenlagt660HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-23120Anders Brøten LillemoeRøros SKMarkløft utstyrsfritt330.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-23105Damian SteinkeKK-67Markløft utstyrsfritt310.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SIBenkpress utstyrsfritt85.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SIBenkpress utstyrsfritt90.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt90.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt85.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SIKnebøy utstyrsfritt147.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SIKnebøy utstyrsfritt150.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2353Daniel Andersen NilsenHalden SIKnebøy utstyrsfritt150.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2353Daniel Andersen NilsenHalden SIKnebøy utstyrsfritt147.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SIMarkløft utstyrsfritt150.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2353Daniel Andersen NilsenHalden SIMarkløft utstyrsfritt160.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2353Daniel Andersen NilsenHalden SIMarkløft utstyrsfritt167.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SIMarkløft utstyrsfritt160.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SIMarkløft utstyrsfritt167.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2353Daniel Andersen NilsenHalden SISammenlagt utstyrsfritt390HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SISammenlagt utstyrsfritt400HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SISammenlagt utstyrsfritt407.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1853Daniel Andersen NilsenHalden SISammenlagt utstyrsfritt390HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2353Daniel Andersen NilsenHalden SISammenlagt utstyrsfritt400HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2353Daniel Andersen NilsenHalden SISammenlagt utstyrsfritt407.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1883Emil TorjusenSkien AtletklubbBenkpress utstyrsfritt137.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1883Emil TorjusenSkien AtletklubbBenkpress utstyrsfritt142.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1883Emil TorjusenSkien AtletklubbKnebøy utstyrsfritt217.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1883Emil TorjusenSkien AtletklubbKnebøy utstyrsfritt220.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2393Joel Immanuel VikeslandBrumunddal AKMarkløft utstyrsfritt322.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Åpen93Joel Immanuel VikeslandBrumunddal AKMarkløft utstyrsfritt322.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1863Juliane SlettnesBrumunddal AKKnebøy utstyrsfritt135.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1863Juliane SlettnesBrumunddal AKKnebøy utstyrsfritt140.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1863Juliane SlettnesBrumunddal AKMarkløft utstyrsfritt147.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1863Juliane SlettnesBrumunddal AKMarkløft utstyrsfritt152.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1863Juliane SlettnesBrumunddal AKSammenlagt utstyrsfritt355HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1863Juliane SlettnesBrumunddal AKSammenlagt utstyrsfritt365HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1863Juliane SlettnesBrumunddal AKSammenlagt utstyrsfritt370HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Åpen52Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress utstyrsfritt90.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2352Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress utstyrsfritt90.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress utstyrsfritt90.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Åpen52Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt90.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2352Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt90.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt90.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbKnebøy utstyrsfritt120.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbKnebøy utstyrsfritt125.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt132.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt140.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt335HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt347.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt355.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2374Simen Johnson MyrvoldAskim SKBenkpress utstyrsfritt160.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2374Simen Johnson MyrvoldAskim SKBenkpress utstyrsfritt165.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2374Simen Johnson MyrvoldAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt165.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2374Simen Johnson MyrvoldAskim SKKnebøy utstyrsfritt210.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2374Simen Johnson MyrvoldAskim SKSammenlagt utstyrsfritt612.5HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Junior 19-2374Simen Johnson MyrvoldAskim SKSammenlagt utstyrsfritt600HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1884Sofie HorneTromsø AtletklubbBenkpress utstyrsfritt85.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1884Sofie HorneTromsø AtletklubbKnebøy utstyrsfritt150.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1884Sofie HorneTromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt180.0HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1884Sofie HorneTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt405HistorikkUtskrift Diplom
13.09.2019Ungdom 14-1884Sofie HorneTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt415HistorikkUtskrift Diplom
29.08.2019Junior 19-2393Henrik HagenOslo SKBenkpress252.5HistorikkUtskrift Diplom
29.08.2019Junior 19-2393Henrik HagenOslo SKBenkpress enkeltløft252.5HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKKnebøy292.5HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKKnebøy310.0HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKKnebøy302.5HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 50-5993Jan Edvard JensenRana KKKnebøy310.0HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKMarkløft250.0HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKMarkløft265.0HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKMarkløft275.0HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKSammenlagt755HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKSammenlagt765HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-6993Jan Edvard JensenRana KKSammenlagt740HistorikkUtskrift Diplom
05.07.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKBenkpress240.0HistorikkUtskrift Diplom
05.07.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKKnebøy292.5HistorikkUtskrift Diplom
05.07.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKKnebøy285.0HistorikkUtskrift Diplom
05.07.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKMarkløft290.0HistorikkUtskrift Diplom
05.07.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKMarkløft280.0HistorikkUtskrift Diplom
05.07.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKSammenlagt812.5HistorikkUtskrift Diplom
05.07.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKSammenlagt797.5HistorikkUtskrift Diplom
05.07.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKSammenlagt822.5HistorikkUtskrift Diplom
05.07.2019Veteran 50-59105Odd Arne OpstadFræna AKBenkpress217.5HistorikkUtskrift Diplom
05.07.2019Veteran 50-59105Odd Arne OpstadFræna AKSammenlagt800HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-69120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AKBenkpress223.0HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-69120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AKBenkpress enkeltløft223.0HistorikkUtskrift Diplom
04.07.2019Veteran 60-69120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AKSammenlagt663HistorikkUtskrift Diplom
27.06.2019Åpen93André MidtbySande KKBenkpress utstyrsfritt205.5HistorikkUtskrift Diplom
27.06.2019Åpen93André MidtbySande KKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt205.5HistorikkUtskrift Diplom
27.06.2019Åpen72Annemari Løberg LarsenLenja AKMarkløft utstyrsfritt220.5HistorikkUtskrift Diplom
29.06.2019Veteran 40-49105Bernt-Erik BergersenIL KraftsportMarkløft utstyrsfritt295.0HistorikkUtskrift Diplom
29.06.2019Veteran 40-49105Bernt-Erik BergersenIL KraftsportMarkløft utstyrsfritt300.0HistorikkUtskrift Diplom
29.06.2019Åpen120Carl Petter SommersethOslo SKBenkpress utstyrsfritt216.0HistorikkUtskrift Diplom
29.06.2019Åpen120Carl Petter SommersethOslo SKKnebøy utstyrsfritt305.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84Heidi Hille ArnesenIL KraftsportMarkløft utstyrsfritt208.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Veteran 40-4984Heidi Hille ArnesenIL KraftsportMarkløft utstyrsfritt208.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Veteran 40-4984Heidi Hille ArnesenIL KraftsportSammenlagt utstyrsfritt485.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Veteran 40-4984Heidi Hille ArnesenIL KraftsportSammenlagt utstyrsfritt475HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress utstyrsfritt122.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress utstyrsfritt131.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress utstyrsfritt128.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt122.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt128.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt131.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILKnebøy utstyrsfritt200.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILKnebøy utstyrsfritt203.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILKnebøy utstyrsfritt191.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILMarkløft utstyrsfritt210.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILSammenlagt utstyrsfritt544.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILSammenlagt utstyrsfritt526.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILSammenlagt utstyrsfritt534HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen57Ingri Thingstad StorstadNidarø SKMarkløft utstyrsfritt170.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen57Ingri Thingstad StorstadNidarø SKMarkløft utstyrsfritt165.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen57Ingri Thingstad StorstadNidarø SKSammenlagt utstyrsfritt390HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen57Ingri Thingstad StorstadNidarø SKSammenlagt utstyrsfritt395HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Veteran 40-4963Monica S. RasmussenBryggen SKKnebøy utstyrsfritt163.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Åpen63Monica S. RasmussenBryggen SKKnebøy utstyrsfritt163.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Veteran 40-4963Monica S. RasmussenBryggen SKMarkløft utstyrsfritt167.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Veteran 40-4963Monica S. RasmussenBryggen SKSammenlagt utstyrsfritt405.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Veteran 40-4952Rita Helen SimonsenIL KraftsportBenkpress utstyrsfritt65.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Veteran 40-4952Rita Helen SimonsenIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt65.0HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Veteran 40-4952Rita Helen SimonsenIL KraftsportKnebøy utstyrsfritt107.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Veteran 40-4952Rita Helen SimonsenIL KraftsportKnebøy utstyrsfritt112.5HistorikkUtskrift Diplom
28.06.2019Veteran 40-4952Rita Helen SimonsenIL KraftsportSammenlagt utstyrsfritt327.5HistorikkUtskrift Diplom
15.06.2019Åpen120Carl Petter SommersethOslo SKKnebøy utstyrsfritt305.0HistorikkUtskrift Diplom
15.06.2019Åpen120Carl Petter SommersethOslo SKSammenlagt utstyrsfritt862.5HistorikkUtskrift Diplom
14.06.2019Åpen84Isabel Carina Nakken CloinSotra KraftsportklubbMarkløft utstyrsfritt207.5HistorikkUtskrift Diplom
14.06.2019Åpen84Isabel Carina Nakken CloinSotra KraftsportklubbSammenlagt utstyrsfritt482.5HistorikkUtskrift Diplom
14.06.2019Åpen84Isabel Carina Nakken CloinSotra KraftsportklubbSammenlagt utstyrsfritt495HistorikkUtskrift Diplom
14.06.2019Åpen93Knut Martin HaraldsenKarmøy StyrkeløftklubbKnebøy utstyrsfritt287.5HistorikkUtskrift Diplom
09.06.2019Junior 19-2383Chido NnoliKK-67Knebøy utstyrsfritt247.5HistorikkUtskrift Diplom
09.06.2019Junior 19-2383Chido NnoliKK-67Sammenlagt utstyrsfritt732.5HistorikkUtskrift Diplom
09.06.2019Junior 19-2383Chido NnoliKK-67Sammenlagt utstyrsfritt724HistorikkUtskrift Diplom
09.06.2019Junior 19-2363Lena SjølSande KKKnebøy utstyrsfritt152.5HistorikkUtskrift Diplom
09.06.2019Åpen63Lena SjølSande KKSammenlagt utstyrsfritt432.5HistorikkUtskrift Diplom
09.06.2019Junior 19-2363Lena SjølSande KKSammenlagt utstyrsfritt432.5HistorikkUtskrift Diplom
06.06.2019Veteran 50-59120Geir Arne Giseth Odin SKMarkløft utstyrsfritt282.5HistorikkUtskrift Diplom
04.06.2019Veteran 50-5957Jane Kvelland BerntsenAskim SKKnebøy utstyrsfritt112.5HistorikkUtskrift Diplom
04.06.2019Veteran 50-5957Jane Kvelland BerntsenAskim SKMarkløft utstyrsfritt132.5HistorikkUtskrift Diplom
05.06.2019Veteran 60-6983Tormod AndersenLenja AKKnebøy utstyrsfritt210.0HistorikkUtskrift Diplom
05.06.2019Veteran 60-6983Tormod AndersenLenja AKMarkløft utstyrsfritt232.5HistorikkUtskrift Diplom
04.06.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKKnebøy utstyrsfritt120.0HistorikkUtskrift Diplom
01.06.2019Veteran 40-4984Heidi Hille ArnesenIL KraftsportSammenlagt620HistorikkUtskrift Diplom
01.06.2019Veteran 40-4984Heidi Hille ArnesenIL KraftsportSammenlagt615HistorikkUtskrift Diplom
01.06.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKBenkpress72.5HistorikkUtskrift Diplom
01.06.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKBenkpress enkeltløft72.5HistorikkUtskrift Diplom
31.05.2019Ungdom 14-1883Ludvik MoenBrumunddal AKKnebøy247.5HistorikkUtskrift Diplom
31.05.2019Ungdom 14-1883Ludvik MoenBrumunddal AKKnebøy250.0HistorikkUtskrift Diplom
31.05.2019Ungdom 14-1883Ludvik MoenBrumunddal AKSammenlagt647.5HistorikkUtskrift Diplom
31.05.2019Åpen93Nikolai SlettnesBrumunddal AKBenkpress263.0HistorikkUtskrift Diplom
31.05.2019Åpen93Nikolai SlettnesBrumunddal AKKnebøy346.0HistorikkUtskrift Diplom
31.05.2019Åpen93Nikolai SlettnesBrumunddal AKSammenlagt909HistorikkUtskrift Diplom
31.05.2019Åpen93Nikolai SlettnesBrumunddal AKSammenlagt901.5HistorikkUtskrift Diplom
19.05.2019Junior 19-23105Joakim Pedersen LiljebergOslo SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt205.0HistorikkUtskrift Diplom
18.05.2019Veteran 40-4974Bjørn-Andre EgerdahlSandnes AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt145.0HistorikkUtskrift Diplom
11.05.2019Veteran 40-4983Ove Henning LorentzenSPUVIBenkpress enkeltløft utstyrsfritt161.0HistorikkUtskrift Diplom
03.05.2019Åpen84Anna Sørlie HerangerOslo SKSammenlagt625HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2019Åpen63Eline Skalleberg JørgensenSande KKKnebøy220.0HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2019Åpen63Eline Skalleberg JørgensenSande KKSammenlagt555HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2019Åpen74Kjell Egil BakkelundSande KKKnebøy332.5HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2019Åpen74Kjell Egil BakkelundSande KKKnebøy337.5HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2019Åpen74Kjell Egil BakkelundSande KKSammenlagt900HistorikkUtskrift Diplom
02.05.2019Åpen74Kjell Egil BakkelundSande KKSammenlagt885HistorikkUtskrift Diplom
27.04.2019Junior 19-23120Anders Brøten LillemoeRøros SKMarkløft utstyrsfritt322.5HistorikkUtskrift Diplom
27.04.2019Junior 19-23120Anders Brøten LillemoeRøros SKMarkløft utstyrsfritt313.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6952Angela Maria Jansens TorheimBergen SKBenkpress utstyrsfritt41.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6952Angela Maria Jansens TorheimBergen SKBenkpress utstyrsfritt43.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6972Anne Lise Sæthre Bergen SKBenkpress utstyrsfritt50.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6972Anne Lise Sæthre Bergen SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt50.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran +7072Anne Mari ClausenOslo SKKnebøy utstyrsfritt70.0HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 60-6966Arne SandstølGanddal AKKnebøy utstyrsfritt110.0HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 60-6966Arne SandstølGanddal AKMarkløft utstyrsfritt130.0HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 60-6966Arne SandstølGanddal AKSammenlagt utstyrsfritt312.5HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 60-6993Atle AamelfotBergen SKKnebøy utstyrsfritt180.0HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 60-6993Atle AamelfotBergen SKKnebøy utstyrsfritt175.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Junior 19-23120Bjørn Andre S. WestbyeNes SILKnebøy utstyrsfritt290.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18120Bjørn Andre S. WestbyeNes SILKnebøy utstyrsfritt290.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18120Bjørn Andre S. WestbyeNes SILKnebøy utstyrsfritt280.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18120Bjørn Andre S. WestbyeNes SILSammenlagt utstyrsfritt695HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18120Bjørn Andre S. WestbyeNes SILSammenlagt utstyrsfritt705HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18120Bjørn Andre S. WestbyeNes SILSammenlagt utstyrsfritt710HistorikkUtskrift Diplom
27.04.2019Junior 19-2393Chido NnoliKK-67Markløft utstyrsfritt312.5HistorikkUtskrift Diplom
27.04.2019Åpen93Chido NnoliKK-67Markløft utstyrsfritt320.5HistorikkUtskrift Diplom
27.04.2019Junior 19-2393Chido NnoliKK-67Markløft utstyrsfritt320.5HistorikkUtskrift Diplom
27.04.2019Junior 19-2393Chido NnoliKK-67Markløft utstyrsfritt300.5HistorikkUtskrift Diplom
27.04.2019Åpen93Chido NnoliKK-67Markløft utstyrsfritt312.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1859Daniel Andersen NilsenHalden SIKnebøy utstyrsfritt145.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1883Emil TorjusenSkien AtletklubbBenkpress utstyrsfritt137.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5972Hege BerntsenIL KraftsportMarkløft utstyrsfritt152.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5972Hege BerntsenIL KraftsportMarkløft utstyrsfritt155.0HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 50-5952Hege Henriksen Bubandt Tromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt138.0HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 40-4993Helge HansenArendal SVKKnebøy utstyrsfritt250.0HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 40-4993Helge HansenArendal SVKKnebøy utstyrsfritt245.5HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 40-4993Helge HansenArendal SVKMarkløft utstyrsfritt277.5HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 40-4993Helge HansenArendal SVKSammenlagt utstyrsfritt677.5HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 40-4993Helge HansenArendal SVKSammenlagt utstyrsfritt692.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Isabell AdolfsenAskim SKMarkløft utstyrsfritt190.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Isabell AdolfsenAskim SKMarkløft utstyrsfritt181.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5957Jane Kvelland BerntsenAskim SKBenkpress utstyrsfritt62.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5957Jane Kvelland BerntsenAskim SKBenkpress utstyrsfritt67.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5957Jane Kvelland BerntsenAskim SKKnebøy utstyrsfritt102.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5957Jane Kvelland BerntsenAskim SKKnebøy utstyrsfritt110.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5957Jane Kvelland BerntsenAskim SKMarkløft utstyrsfritt131.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5957Jane Kvelland BerntsenAskim SKSammenlagt utstyrsfritt309HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5957Jane Kvelland BerntsenAskim SKSammenlagt utstyrsfritt297.5HistorikkUtskrift Diplom
27.04.2019Junior 19-2393Joel Immanuel VikeslandBrumunddal AKMarkløft utstyrsfritt302.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4963Julie DahleAskim SKBenkpress utstyrsfritt91.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4963Julie DahleAskim SKBenkpress utstyrsfritt95.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKBenkpress utstyrsfritt58.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt58.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKKnebøy utstyrsfritt106.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5963Kirsti LøkenAskim SKKnebøy utstyrsfritt106.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKMarkløft utstyrsfritt136.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKSammenlagt utstyrsfritt300HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2363Lena SjølSande KKKnebøy utstyrsfritt148.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2363Lena SjølSande KKKnebøy utstyrsfritt150.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5972Liv Irene GunnarssonChristiania AKSammenlagt utstyrsfritt370HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4963Manuela Pischel-Bakker Lenja AKMarkløft utstyrsfritt162.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4963Manuela Pischel-Bakker Lenja AKMarkløft utstyrsfritt160.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4963Manuela Pischel-Bakker Lenja AKSammenlagt utstyrsfritt392.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4963Manuela Pischel-Bakker Lenja AKSammenlagt utstyrsfritt400HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4963Manuela Pischel-Bakker Lenja AKSammenlagt utstyrsfritt397.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKBenkpress utstyrsfritt147.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKBenkpress utstyrsfritt155.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt155.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18105Mats Høylo KjøllesdalOslo SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt147.5HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 50-5993Nils Harald EkerhovdBjørgvin SKKnebøy utstyrsfritt216.5HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 50-5974Per G. GåsdalSjøholt AKMarkløft utstyrsfritt216.0HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 50-59120Raymond AndersenNittedal AGKKnebøy utstyrsfritt241.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2357Rebekka Tao JacobsenLarvik AKKnebøy utstyrsfritt143.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2357Rebekka Tao JacobsenLarvik AKKnebøy utstyrsfritt141.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2357Rebekka Tao JacobsenLarvik AKKnebøy utstyrsfritt136.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Åpen57Rebekka Tao JacobsenLarvik AKKnebøy utstyrsfritt143.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4952Rita Helen SimonsenIL KraftsportBenkpress utstyrsfritt63.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4952Rita Helen SimonsenIL KraftsportBenkpress enkeltløft utstyrsfritt63.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4952Rita Helen SimonsenIL KraftsportKnebøy utstyrsfritt107.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4952Rita Helen SimonsenIL KraftsportMarkløft utstyrsfritt150.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 40-4952Rita Helen SimonsenIL KraftsportSammenlagt utstyrsfritt320.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 50-5984+Rita Pernille BråthenRana KKKnebøy utstyrsfritt140.0HistorikkUtskrift Diplom
27.04.2019Junior 19-2366Sebastian BruvikBergen SKKnebøy utstyrsfritt201.0HistorikkUtskrift Diplom
27.04.2019Åpen66Sebastian BruvikBergen SKKnebøy utstyrsfritt201.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress utstyrsfritt88.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Åpen52Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress utstyrsfritt88.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress utstyrsfritt80.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress utstyrsfritt84.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Junior 19-2352Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress utstyrsfritt88.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt80.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt84.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Åpen52Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt88.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Junior 19-2352Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt88.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt88.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbKnebøy utstyrsfritt118.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt126.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt327HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt317HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1852Selma Karoline Matilde RambergTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt333HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Silvia KapstadFørde ILBenkpress utstyrsfritt107.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Silvia KapstadFørde ILBenkpress utstyrsfritt110.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Silvia KapstadFørde ILBenkpress utstyrsfritt103.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Silvia KapstadFørde ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt103.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Silvia KapstadFørde ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt107.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Silvia KapstadFørde ILBenkpress enkeltløft utstyrsfritt110.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Silvia KapstadFørde ILMarkløft utstyrsfritt192.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Silvia KapstadFørde ILMarkløft utstyrsfritt181.5HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Silvia KapstadFørde ILSammenlagt utstyrsfritt465HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Silvia KapstadFørde ILSammenlagt utstyrsfritt445HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Junior 19-2372Silvia KapstadFørde ILSammenlagt utstyrsfritt454HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1884Sofie HorneTromsø AtletklubbBenkpress utstyrsfritt82.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1884Sofie HorneTromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt172.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1884Sofie HorneTromsø AtletklubbSammenlagt utstyrsfritt395HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18105Tommy Andre ElvebuSjøholt AKBenkpress utstyrsfritt150.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18105Tommy Andre ElvebuSjøholt AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt150.0HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18105Tommy Andre ElvebuSjøholt AKMarkløft utstyrsfritt280.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18105Tommy Andre ElvebuSjøholt AKMarkløft utstyrsfritt272.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18105Tommy Andre ElvebuSjøholt AKSammenlagt utstyrsfritt655.5HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18105Tommy Andre ElvebuSjøholt AKSammenlagt utstyrsfritt635HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-18105Tommy Andre ElvebuSjøholt AKSammenlagt utstyrsfritt647.5HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 60-6983Tormod AndersenLenja AKKnebøy utstyrsfritt207.5HistorikkUtskrift Diplom
25.04.2019Veteran 60-6983Tormod AndersenLenja AKMarkløft utstyrsfritt226.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKKnebøy utstyrsfritt116.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6972Vigdis HultNes SILMarkløft utstyrsfritt116.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6972Vigdis HultNes SILMarkløft utstyrsfritt120.0HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6972Vigdis HultNes SILSammenlagt utstyrsfritt250HistorikkUtskrift Diplom
26.04.2019Veteran 60-6972Vigdis HultNes SILSammenlagt utstyrsfritt246HistorikkUtskrift Diplom
28.04.2019Ungdom 14-1883William PedersenKarmøy StyrkeløftklubbBenkpress utstyrsfritt135.5HistorikkUtskrift Diplom
23.03.2019Veteran 40-4963Ann Kristin OlsenJeløy AKBenkpress enkeltløft100.5HistorikkUtskrift Diplom
23.03.2019Veteran 50-5963Ann Kristin OlsenJeløy AKBenkpress enkeltløft100.5HistorikkUtskrift Diplom
23.03.2019Veteran 60-6957Audhild MathiesenLenja AKBenkpress enkeltløft80.5HistorikkUtskrift Diplom
23.03.2019Veteran 60-6957Audhild MathiesenLenja AKBenkpress enkeltløft81.5HistorikkUtskrift Diplom
23.03.2019Veteran 60-6957Audhild MathiesenLenja AKBenkpress enkeltløft83.0HistorikkUtskrift Diplom
23.03.2019Veteran 40-4984Eva EngskarIL KraftsportBenkpress enkeltløft197.5HistorikkUtskrift Diplom
23.03.2019Åpen84Eva EngskarIL KraftsportBenkpress enkeltløft197.5HistorikkUtskrift Diplom
24.03.2019Veteran +70105Finn BjerkIL KraftsportBenkpress enkeltløft150.5HistorikkUtskrift Diplom
23.03.2019Åpen74Kjell Egil BakkelundSande KKBenkpress enkeltløft238.0HistorikkUtskrift Diplom
23.03.2019Åpen105Roger NavarseteSogndal ILBenkpress enkeltløft313.0HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran +7072Anne Mari ClausenOslo SKSammenlagt utstyrsfritt210HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 50-5952Hege Henriksen Bubandt Tromsø AtletklubbMarkløft utstyrsfritt137.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 50-5984Inger BlikraRana KKMarkløft utstyrsfritt178.0HistorikkUtskrift Diplom
06.03.2019Åpen84Karen TvedtBergen SKKnebøy utstyrsfritt192.5HistorikkUtskrift Diplom
06.03.2019Veteran 40-4984Karen TvedtBergen SKKnebøy utstyrsfritt192.5HistorikkUtskrift Diplom
07.03.2019Veteran 60-6974Ketil Sten OlsenLenja AKBenkpress utstyrsfritt117.5HistorikkUtskrift Diplom
07.03.2019Veteran 60-6974Ketil Sten OlsenLenja AKBenkpress utstyrsfritt115.0HistorikkUtskrift Diplom
07.03.2019Veteran 60-6974Ketil Sten OlsenLenja AKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt117.5HistorikkUtskrift Diplom
07.03.2019Veteran 60-6974Ketil Sten OlsenLenja AKMarkløft utstyrsfritt212.5HistorikkUtskrift Diplom
07.03.2019Veteran 60-6974Ketil Sten OlsenLenja AKSammenlagt utstyrsfritt477.5HistorikkUtskrift Diplom
07.03.2019Veteran 60-6974Ketil Sten OlsenLenja AKSammenlagt utstyrsfritt485HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKBenkpress utstyrsfritt55.0HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKBenkpress utstyrsfritt57.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKBenkpress utstyrsfritt52.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt57.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKMarkløft utstyrsfritt132.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKSammenlagt utstyrsfritt287.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6963Kirsti LøkenAskim SKSammenlagt utstyrsfritt295HistorikkUtskrift Diplom
06.03.2019Veteran 40-4963Monica S. RasmussenBryggen SKSammenlagt utstyrsfritt390.5HistorikkUtskrift Diplom
07.03.2019Veteran 60-6993Morten RyghRana KKKnebøy utstyrsfritt172.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 50-5984+Rita Pernille BråthenRana KKBenkpress utstyrsfritt75.0HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 50-5984+Rita Pernille BråthenRana KKSammenlagt utstyrsfritt377.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKBenkpress utstyrsfritt57.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKBenkpress utstyrsfritt62.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt57.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKBenkpress enkeltløft utstyrsfritt62.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKKnebøy utstyrsfritt115.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKKnebøy utstyrsfritt105.0HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKMarkløft utstyrsfritt127.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKMarkløft utstyrsfritt137.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKSammenlagt utstyrsfritt315.5HistorikkUtskrift Diplom
05.03.2019Veteran 60-6984Tove MichalsenRana KKSammenlagt utstyrsfritt305.5HistorikkUtskrift Diplom
09.03.2019Veteran 40-4993Trond BorgliHalden SIBenkpress utstyrsfritt182.5HistorikkUtskrift Diplom
02.03.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILMarkløft206.0HistorikkUtskrift Diplom
02.03.2019Åpen84+Hildeborg J. HugdalSauda ILMarkløft212.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 60-6957Angela Maria Jansens TorheimBergen SKKnebøy utstyrsfritt75.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 60-6957Angela Maria Jansens TorheimBergen SKSammenlagt utstyrsfritt210.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 60-6993Atle AamelfotBergen SKKnebøy utstyrsfritt171.0HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 50-59120Geir Arne Giseth Odin SKKnebøy utstyrsfritt240.0HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 50-59120Geir Arne Giseth Odin SKKnebøy utstyrsfritt235.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 50-59120Geir Arne Giseth Odin SKMarkløft utstyrsfritt280.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 50-59120Geir Arne Giseth Odin SKSammenlagt utstyrsfritt675HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 50-59120Geir Arne Giseth Odin SKSammenlagt utstyrsfritt680.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Åpen84+Isabel Carina Nakken CloinSotra KraftsportklubbKnebøy utstyrsfritt190.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Åpen84+Isabel Carina Nakken CloinSotra KraftsportklubbMarkløft utstyrsfritt210.0HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Åpen84+Isabel Carina Nakken CloinSotra KraftsportklubbMarkløft utstyrsfritt206.0HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Åpen84+Isabel Carina Nakken CloinSotra KraftsportklubbSammenlagt utstyrsfritt473HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Åpen84+Isabel Carina Nakken CloinSotra KraftsportklubbSammenlagt utstyrsfritt489HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Åpen84+Isabel Carina Nakken CloinSotra KraftsportklubbSammenlagt utstyrsfritt493HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Marit K. Rein WichneBergen SKKnebøy utstyrsfritt47.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Marit K. Rein WichneBergen SKKnebøy utstyrsfritt49.0HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Marit K. Rein WichneBergen SKMarkløft utstyrsfritt66.0HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Marit K. Rein WichneBergen SKMarkløft utstyrsfritt68.0HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Marit K. Rein WichneBergen SKMarkløft utstyrsfritt70.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 50-5993Nils Harald EkerhovdBjørgvin SKKnebøy utstyrsfritt215.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Åpen66Sebastian BruvikBergen SKKnebøy utstyrsfritt191.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Junior 19-2366Sebastian BruvikBergen SKKnebøy utstyrsfritt191.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Unni OlsenBergen SKKnebøy utstyrsfritt48.0HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Unni OlsenBergen SKMarkløft utstyrsfritt67.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Unni OlsenBergen SKMarkløft utstyrsfritt65.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Unni OlsenBergen SKMarkløft utstyrsfritt70.0HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Unni OlsenBergen SKSammenlagt utstyrsfritt155.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Unni OlsenBergen SKSammenlagt utstyrsfritt151HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran +7063Unni OlsenBergen SKSammenlagt utstyrsfritt153HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 50-5984+Wenche Bratten MykingBergen SKMarkløft utstyrsfritt164.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 50-5984+Wenche Bratten MykingBergen SKMarkløft utstyrsfritt170.5HistorikkUtskrift Diplom
23.02.2019Veteran 50-5984+Wenche Bratten MykingBergen SKSammenlagt utstyrsfritt370.5HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Veteran 50-59120+John Alan ReeseDrammen SIKnebøy utstyrsfritt310.5HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Åpen120+John Alan ReeseDrammen SIKnebøy utstyrsfritt335.5HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Veteran 40-49120+John Alan ReeseDrammen SIKnebøy utstyrsfritt310.5HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Veteran 40-49120+John Alan ReeseDrammen SIKnebøy utstyrsfritt335.5HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Veteran 50-59120+John Alan ReeseDrammen SIKnebøy utstyrsfritt280.0HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Veteran 50-59120+John Alan ReeseDrammen SIKnebøy utstyrsfritt335.5HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Veteran 40-4974Jøran LangsetSande KKBenkpress utstyrsfritt136.0HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Åpen83Kim GundersenSkien AtletklubbBenkpress utstyrsfritt196.0HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Åpen83Kim GundersenSkien AtletklubbBenkpress enkeltløft utstyrsfritt196.0HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Åpen84+Lene ThorénSande KKKnebøy utstyrsfritt190.0HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Åpen72Stine LiverødSande KKKnebøy utstyrsfritt181.0HistorikkUtskrift Diplom
16.02.2019Åpen72Stine LiverødSande KKKnebøy utstyrsfritt186.0HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 50-5963Anita StavikAskim SKMarkløft161.0HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 50-5963Anita StavikAskim SKSammenlagt401HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Junior 19-23120+Erik RøenSjøholt AKMarkløft370.5HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKBenkpress238.0HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKMarkløft276.5HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKSammenlagt789.5HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 50-59120Jim LjungquistBrumunddal AKSammenlagt784HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Åpen52Julie FosseideOslo SKMarkløft178.0HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKBenkpress71.5HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKBenkpress70.5HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKBenkpress enkeltløft71.5HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKBenkpress enkeltløft70.5HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKKnebøy120.0HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKKnebøy122.5HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKKnebøy116.0HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKMarkløft132.0HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKMarkløft135.0HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKMarkløft126.0HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKSammenlagt326HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKSammenlagt329HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 40-4952Line Anita AndreassenRana KKSammenlagt320HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Ungdom 14-1883Ludvik MoenBrumunddal AKKnebøy246.0HistorikkUtskrift Diplom
02.02.2019Veteran 60-69120Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AKBenkpress enkeltløft222.5HistorikkUtskrift Diplom
27.01.2019Junior 19-23120+Erik RøenSjøholt AKMarkløft utstyrsfritt347.5HistorikkUtskrift Diplom
På grunn av nye vektklasser fra 2011 har de gamle rekordene blitt arkivert.
Last ned oversikt over arkiverte rekorder.

Last ned alle rekorder satt i 2007 og 2008.