Terminliste - 2018



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal 10:0012:00
17.Klubbmesterskap i benkpress
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKklubb lokalet, Sundstredet 5, 1530 Moss16:3018:00Påmeldings-liste
19.Klubbstevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm16:2918:01
20.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
28.Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Påmeldings-liste
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.RM styrkeløft / benkpress utstyr
RegionsmesterskapLenja AKTreningslokalet, Gressvik08:0010:00Påmeldings-liste
03.RM med utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstLenja AK, Gressvik08:0010:00
04.RM styrkeløft / benkpress utstyr
RegionsmesterskapLenja AKTreningslokalet, Gressvik09:0011:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTRIMLÅVEN17:0018:00
17.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal 10:0012:00
24.NM i Benkpress utstyr 2018
MesterskapsstevneChristiania AKOsloPåmeldings-liste
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00Avlyst grunnet flytting
14.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbmesterskap i styrkeløft
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
26.-29.NM Ungdom, junior og veteran utstyrsfritt
MesterskapsstevneAskim SKAskimPåmeldings-liste
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.RM utstyrsfritt damer og veteran herrer
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport08:0010:00
03.RM utstyrsfritt U/J/Åpen herrer
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport08:0010:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKTreningslokalet, Sundstredet 5,1530 Moss16:3018:00
09.Klubbmesterskap i benkpress
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet11:0013:00
16.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm10:0011:29Påmeldings-liste
16.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
25.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet14:0015:00
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
18.Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet10:0012:00Stevnet avlyst grunnet kapasitet
25.Klubbstevne
KlubbstevneOPILPolitihuset i Oslo, Grønlandsleiret 44, OsoKl 10:00-1Kl: 12.00
25.RM utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstArrangør søkes08:0010:00
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
08.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm10:0011:29Påmeldings-liste
14.-15.Western European Championship - Utstyrsfritt
Internasjonalt stevneBrumunddal AKHamar
15.-16.Western European Championship - Utstyr
Internasjonalt stevneBrumunddal AKHamar
15.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.-07.NM Styrkeløft utstyrsfritt 2018
MesterskapsstevneOslo SKOsloPåmeldings-liste
10.Klubbmesterskap i styrkeløft
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet16:0017:30
13.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet17:3018:30Påmeldings-liste
31.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKTreningslokalet16:3018:00
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKKlubb lokalet16:3018:00
23.-25.NM Styrkeløft utstyr ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneAskim SKAskimPåmeldings-liste
28.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden17:0018:00
08.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKKlubblokalet11:0013:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
22.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKKlubblokalet, Storveien 92B, 1621 Gressvik10:0012:00