Terminliste - 2022


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
08.Nyttårsstevne utstyrsfritt.
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet11:0012:00
15.Benkcup runde 1
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellAvvent informasjon nærmere stevnedag.10:0012:00Påmeldings-liste
15.Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportLeiraveien 2, Skedsmohallen IL Kraftsport09:0011:00Påmeldings-liste
22.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
22.Vinterstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen. Klubb lokalet10:0012:00Påmeldings-liste
22.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
22.Åpent stevne benkpress og styrkeløft
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
22.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
22.Styrkeløft og benkpress utstyrsfritt
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012:00Påmeldings-liste
25.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SK18.0016:30Påmeldings-liste
26.KLM Benkpress
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
26.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
28.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:00!8:00Påmeldings-liste
28.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalene18:0019:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
29.Vinterstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
29.Klubbstevne
KlubbstevneAlta AKAlta AK08:0010:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
30.Klubbstevne
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
05.Klubbstevne
Åpent stevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
05.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
05.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0018:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
12.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
12.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
12.RM Styrkeløft og benkpress med utstyr
RegionsmesterskapFræna AKKlubblokalet, setbakken 1 Elnesvågen 12:0014:00Påmeldings-liste
18.-19.Regionsmesterskapshelg 1
Regionsmesterskap
19.RM benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestStavanger Styrkeløftklubb11:0013:00Påmeldings-liste
19.RM benkpress med og uten utstyr
RegionsmesterskapLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvi08:0010:00Påmeldings-liste
19.Regionsmesterskap styrkeløft med utstyr
RegionsmesterskapSande KKSandehallen10::0012:00Påmeldings-liste
19.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\\\'s lokaler10:0012:00
19.RM styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestStavanger Styrkeløftklubb10:0012:00Påmeldings-liste
19.RM styrkeløft og benkpress Utstyr
RegionsmesterskapRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
20.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00Påmeldings-liste
21.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
23.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 15:0017:00
25.Klubbstevne
KlubbstevneRøros SKVerket, Røros17:0019:00
26.Klubbstevne
KlubbstevneAlta AKalta atletklubb12:0014:00
26.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
27.Åpent stevne
Åpent stevneTromsø AtletklubbCrossfit Tromsø, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00
27.Klubbstevne
KlubbstevneOdin SKOdinhallen12:0014:00Påmeldings-liste
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
08.-13.EM styrkeløft utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneEPFVilnius, Litauen
09.KLM 3-løft
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
12.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
18.Åpent stevne
Åpent stevneFræna AKKlubblokalet 16:0018:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
23.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter, styrkeløftavdelingen, 216:3018:00
25.-27.NM styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneBjørgvin SKÅsane Arena, BergenNM-veka vinter 2022. Arr. sammen med Atlas SKPåmeldings-liste
29.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
02.Vårstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
02.Klubbstevne med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKLenjas treningslokaler10:0012:00
02.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret, Engliveien 3, Mo i Rana11:0013:00Påmeldings-liste
09.-10.NM benkpress utstyr
MesterskapsstevneOdin SKBergenPåmeldings-liste
09.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
13.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb17:0018:00
21.-24.NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior, veteran
MesterskapsstevneOslo SKDomus AthleticaPåmeldings-liste
23.Åpent stevne
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet11:0013:00Påmeldings-liste
27.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter16:3017:30Påmeldings-liste
30.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SI10:0012:00Påmeldings-liste
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-08.EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFPlzen, Tsjekkia
06.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
07.2. Runde Region Østafjells Benk Cup
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
14.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
21.-29.VM benkpress utstyrsfritt veteraner
Internasjonalt stevneIPFAlmaty, Kazakhstan
21.-29.VM benkpress utstyr veteraner
Internasjonalt stevneIPFAlmaty, Kazakhstan
21.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AK12:0010:00
21.-29.VM benkpress utstyr / utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFAlmaty, Kazakhstan
29.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00Påmeldings-liste
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-12.VM styrkeløft utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
03.åpent stevne styrkeløft/benkpress
Åpent stevneBergen SKAtløy10:0012:00
04.Sommerstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
04.Vårstevne
Åpent stevneAlta AKAlta Atletklubb10:0012:00
08.Åpent stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven16:0018:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
11.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
11.Sommerstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
11.Sommerstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldings-liste
11.Klubbmesterskap benkpress og styrkeløft
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
11.Sommerstevne ?
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
11.Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
17.klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
18.RM Styrkeløft Utstyrsfritt
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen08:0010:00Påmeldings-liste
18.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
18.Sommerstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
18.Sommerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
18.Nidarø Sommerløft
Åpent stevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00Påmeldings-liste
18.Sommerstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Klubb lokaler10:0012:00
22.-26.NM styrkeløft utstyr
MesterskapsstevneSkien AtletklubbSkienNM-veka sommer 2022Påmeldings-liste
25.Sommerstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.-10.EM styrkeløft utstyr, veteran
Internasjonalt stevneEPFEskilstuna, Sverige
07.-17.World Games
Internasjonalt stevneIPFBirmingham, AL USA
13.Klubbstevne
KlubbstevneIL JotunStyrkerommet Årdalshallen16:3018:00
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-07.EM benkpress utstyr/uts.fritt, alle klasser
Internasjonalt stevneEPFGyor, Ungarn
02.-07.EM benkpress utstyr veteraner
Internasjonalt stevneEPFGyør, Ungarn
02.-07.EM benkpress utstyrsfritt veteraner
Internasjonalt stevneEPFGyør, Ungarn
06.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
06.Klubbstevne i benkpress UF
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb 10:3012:00
13.Åpent stevne
Åpent stevneBrønnøy SKIdrettshallen10:0012:00
20.-21.RM Styrkeløft utstyr og utstyrsfritt
RegionsmesterskapAskim SKAskimhallen08:0010:00Påmeldings-liste
20.50 års Jubileum stevne kun innbudte løftere
KlubbstevneBrumunddal AKHamar/Brumunddal10:0012:00
20.RM UF Benkpress
RegionsmesterskapTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse08:0010:00Påmeldings-liste
20.Sommerstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
20.-21.RM Styrkeløft utstyr og utstyrsfritt
RegionsmesterskapAskim SKAskimhallen08:0010:00Påmeldings-liste
20.RM UF Styrkeløft
RegionsmesterskapTrøndertun SKTrøndertun, Ragna Ryttersveg 14, 7227 Gimse08:0010:00Påmeldings-liste
27.RM styrkeløft m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestTBA10:0012:00
27.RM styrkeløft Utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen - forbehold om endring 09:0011:00Påmeldings-liste
27.-04.VM styrkeløft utstyr og utstyrsfritt ungdom og junior
Internasjonalt stevneIPFIstanbul, Tyrkia
27.RM benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestTBA12:0014:00
27.-28.Regionsmesterskapshelg 2
Regionsmesterskap
28.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Trom16:0018:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-30.Arnold Classic Europe, utstyr / utstyrsfritt
Åpent stevneEPFBenkpress og styrkeløft
03.-03.Barents Summer Games
Internasjonalt stevneTromsø
09.-11.WEC
Internasjonalt stevneEPFAulnat, Frankrike
09.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
10.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
10.-11.NM styrkeløft utstyr ungdom, junior, veteran
MesterskapsstevneIL KraftsportSkedsmohallenPåmeldings-liste
17.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportLeiraveien 2, Skedsmohallen IL Kraftsport09:0111:01Påmeldings-liste
17.-18.Nordisk Mesterskap, Styrkeløft/Benkpress Utstyr/Utstyrsfritt Ungdom/Junior
Internasjonalt stevneNPFJønkøping
17.Høststevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
17.Åpent stevne benkpress og styrkeløft
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb17:0018:00Påmeldings-liste
21.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
23.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00
24.Regionsmesterskap benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSkien Atletklubb10:0012:00Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
24.RM Nordland Utstyr/Utstyrsfritt 2022
MesterskapsstevneBrønnøy SKBrønnøyhallen10:0012:00Påmeldings-liste
24.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
24.Regionsmesterskap benkpress utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSkien Atletklubb13:0015:00Påmeldings-liste
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Klubbbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
01.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveie10:0011:00
01.Regionsmesterskap i UF benkpress
RegionsmesterskapBergen SKFramohallen 09:0011:00Påmeldings-liste
01.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
04.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
05.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
08.Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
09.-15.VM styrkeløft utstyrsfritt veteraner
Internasjonalt stevneIPFSt. Johns, Canada
09.-15.VM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneIPFSt. Johns, Newfoundland, Canada
15.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
15.Styrkeløft og Benkpress UF, Benkpress UTS
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012.00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Trom16:0018:00
21.Sande KK sitt 40 års jubileumsstevne
KlubbstevneSande KKSandehallen16:3018:30
22.Karen Skålvoll Klassisk *
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise, Kanalveien 90, Bergen. 10:0012:00
31.Halloween stevnet
KlubbstevneAtlas SKFramohallen, Fyllingsdalen16:3018:00
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveie12:0013:00
05.Regionmesterskap styrkeløft utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
05.Regionmesterskap benkpress utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
05.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
12.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
14.-20.VM styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFDenmark
25.-04.EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneEPFSkieriewice, Polen
25.-27.NM benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneIL KraftsportSkedsmohallen
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Julestevne
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
03.Julestevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00Påmeldings-liste
03.Julestevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
03.Julestevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00
03.Benkcup runde 4
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI10:0012:00
03.Åpent stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven11:0013:00Påmeldings-liste
03.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SI Klubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
10.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
10.Julastevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal09:0011:00
10.Julesteve
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
10.Julestevne
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
10.Det store julestevnet
Åpent stevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.Julestevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Trom16:0018:00
10.julestevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
10.Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00
10.Julestevne
KlubbstevneBrønnøy SKKlubblokalet10:0012:00
10.Julestevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
17.Julestevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
17.Klubbmesterskap
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
17.Julestevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
17.Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00
17.Julestevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Klubb lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
17.Julestevne med og uten utstyr
Åpent stevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
24.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio09:0010:00