Terminliste - 2024


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen sk studio16:3018:00Påmeldings-liste
06.Klubbstevne
Åpent stevneFræna AKElnesvågen10:0012:00Påmeldings-liste
07.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKStorveien 9413:00-14.315:00
07.Klubbstevne
KlubbstevneLenja AKStorveien 9413:0015:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00Påmeldings-liste
11.-13.RM Helg 1
RegionsmesterskapArrangør søkes
13.RM utstyrsfritt region Midt-Norge
RegionsmesterskapTrondheim StyrkeløftklubbØstre Rosten 84D08:0010:00Påmeldings-liste
13.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
13.Benkcup runde 1
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
20.Regionsmesterskap benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapMoss SIKØreåshallen, Øreåsvn 9, 1528 Moss08:0010:00Påmeldings-liste
20.Vinterstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
20.Vinterstevne
Åpent stevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness 10:0012:00Påmeldings-liste
20.Klubbstevne benkpress og styrkeløft
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio 09:3011:00Påmeldings-liste
21.Regionsmesterskap benkpress utstyr
RegionsmesterskapMoss SIKØreåshallen, Øreåsvn 9, 1528 Moss08:0010:00Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua 16:4518:00Påmeldings-liste
25.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen treningssenter, Flatmobygget 2. etg17:0018:00
25.GrizzlyGames
KlubbstevneOslo SKOslo styrkeløftklubb16:3017:30Påmeldings-liste
25.GrizzlyGames
KlubbstevneOslo SKOslo styrkeløftklubb16:3017:30
26.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet17:0018:00Påmeldings-liste
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Klubbstevne
KlubbstevneTurn og IL NationalSandesundsveien 10B12:3013:30Påmeldings-liste
03.Klubbstevne
Åpent stevneLenja AKKlubblokalet Lenja10:0012:00Påmeldings-liste
03.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKIshallen Stavanger10:0012:00Påmeldings-liste
03.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
04.Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKKlubblokale til AAK10:0012:00Påmeldings-liste
07.KLM benkpress
KlubbstevneHalden SIHSI treningslokalet17:0018:00Påmeldings-liste
10.Åpent
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen09:0010:30Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
KlubbstevneKraftsportklubben HaugesundKlubb lokalet10:0012:00Påmeldings-liste
10.Vinterstevne
Åpent stevneTromsø AtletklubbKlubblokalet10:0012:00
12.-18.EM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran
Internasjonalt stevneEPFMalaga, Spania
17.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise10:0012:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00Påmeldings-liste
17.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne - Kvalifisering/Vårstevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33b - Klubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
17.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikers vei 3710:0012:00Påmeldings-liste
18.Utsatt klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbKlubblokale10:0011:00Påmeldings-liste
19.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
24.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret10:0012:00Påmeldings-liste
29.-03.Europeisk Universitets Cup Utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFNancy, France
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-03.NM Benkpress alle klasser utstyrsfritt
MesterskapsstevneAlta AKAltaPåmeldings-liste
01.-03.NM Benkpress alle klasser Utstyr
MesterskapsstevneAlta AKAltaPåmeldings-liste
06.KLM 3-løft
KlubbstevneHalden SIHSI treningsanlegg17:0018:00Påmeldings-liste
09.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
09.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00Påmeldings-liste
09.Regionsmesterskap styrkeløft utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSande10:0012:00Påmeldings-liste
09.Klubbstevne*
KlubbstevneTrondheim StyrkeløftklubbTSK sine lokaler10:0012:00
12.-17.EM Styrkeløft Utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFVelika Gorica, Kroatia
16.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen treningssenter, Flatmobygget 2. etg17:0018:00
22.-24.NM Styrkeløft Utstyrsfritt
MesterskapsstevneOslo SKDomus athleticaPåmeldings-liste
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKHaavard Martinsens vei 30, 0978 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne - Benkpress
KlubbstevneStavanger SKIshallen Stavanger16:0018:00
11.-14.NM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior
MesterskapsstevneOdin SKLaksevåg IdrettshallPåmeldings-liste
13.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
13.Vårstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
13.Klubbstevne Brønnøy
KlubbstevneBrønnøy SKKlubblokalet10:0012:00
19.-21.NM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran
MesterskapsstevneBjørgvin SKÅsane ArenaPåmeldings-liste
19.Klubbstevne*
KlubbstevneFræna AKklubblokalet17:0018:00Påmeldings-liste
27.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
27.Åpent Stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret10:0012:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00Påmeldings-liste
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-04.EM Styrkeløft Utstyr Veteran
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxenburg
04.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:3012:00
04.RM benkpress UF og utstyr
RegionsmesterskapBergen SKBergen Sk studio08:00-09.310:00Påmeldings-liste
07.-12.EM Styrkeløft Utstyr Ungdom / Junior / Åpen
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxenburg
11.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise10:0012:00Påmeldings-liste
11.Benkcup runde 2
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellDrammen10:0012:00Påmeldings-liste
18.Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKKlubblokalet til AAK10:0012:00Påmeldings-liste
21.-01.VM Benkpress Utstyr / Utstyrsfritt Ungdom/Junior/Åpen
Internasjonalt stevneIPFAustin Texas, USA
21.-01.VM Benkpress Utstyr Veteraner
Internasjonalt stevneIPFAustin Texas, USA
21.-01.VM Benkpress Utstyrsfritt Veteraner
Internasjonalt stevneIPFAustin Texas, USA
30.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen treningssenter, Flatmobygget 2. etg17:0018:00
31.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet17:0018:00Påmeldings-liste
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Sommerstevne
Åpent stevneTromsø AtletklubbLokalet10:0012:00Påmeldings-liste
01.Åpent stevne - Sommerstevne
Åpent stevneOslo SKFrysjaveien 33b - Klubblokalet10:0012:00
08.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise10:0012:00Påmeldings-liste
08.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012:00
08.Klubbmesterskap benkpress med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet Lenja10:0012:00
08.Markløft stevne
KlubbstevneStavanger SKIshallen Stavanger10:0012:00Påmeldings-liste
08.Sommerstevnet 2024
KlubbstevneGanddal AKGanddal09:0011:00
08.Sommer-stevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
08.Sommerstevne
Åpent stevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness 10:0012:00
08.Sommerstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret10:0012:00
08.Klubbmesterskap styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSande KKSandehallen09:0011:00Påmeldings-liste
08.Regionsmesterskap styrkeløft utstyr*
RegionsmesterskapSkogn ILSkogn Folkehøgskole 10:0012:00Påmeldings-liste
14.KK-67\'s sommerstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
15.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
15.Sommerstevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikers vei 3710:0012:00
16.-23.VM Styrkeløft Utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFVilnius, Litauen
19.-19.IPF Congress
SamlingIPF
19.Klubbstevne
Åpent stevneFrogner AKTrimlåven17:0018:30Påmeldings-liste
22.Sommerstevne Brønnøy
Åpent stevneBrønnøy SKBrønnøyhallen10:0012:00
29.Sommerstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen12:0013:31
29.Sommer stevne
KlubbstevneKraftsportklubben HaugesundKlubb lokalet10:0012:00Påmeldings-liste
29.Sommerstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
20.Sommerstevne Hommersåk Atletklubb
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00
22.-26.FISU World Championships Powerlifting
Internasjonalt stevneTartu, EstlandUniversitets Cup
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.-11.EM Benkpress Utstyr/Utstyrsfritt Ungdom/Junior/Åpen
Internasjonalt stevneEPFIstanbul, Tyrkia
05.-11.EM Benkpress Utstyr Veteraner
Internasjonalt stevneEPFIstanbul, Tyrkia
05.-11.EM Benkpress Utstyrsfritt Veteraner
Internasjonalt stevneEPFIstanbul, Tyrkia
10.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise10:0012:00Påmeldings-liste
17.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
24.Høststevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
24.RM Styrkeløft Utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellDrammen10:0012:00Påmeldings-liste
25.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKHaavard Martinsens vei 30, 0978 Oslo10:0012:00
28.-08.VM Styrkeløft Utstyr / Utstyrsfritt Ungdom / Junior
Internasjonalt stevneIPFValetta, Malta
30.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet17:0018:00Påmeldings-liste
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-30.Nordisk mesterskap
Internasjonalt stevneNPFDanmarkDato ikke fastsatt - Medio september
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00Påmeldings-liste
07.Høststevne
Åpent stevneTromsø AtletklubbLokalet10:0012:00Påmeldings-liste
13.-15.Vest Europeisk Styrkeløft Utstyr
Internasjonalt stevneEPFArrangør søkes
13.-15.Vest Europeisk Styrkeløft Utstyrfritt
Internasjonalt stevneEPFArrangør søkes
14.-15.NM Styrkeløft Utstyr
MesterskapsstevneSandnes AKPåmeldings-liste
14.-15.Jubileumsfest NSF 50 år
AnnetSandnes AK
14.Høst stevne
KlubbstevneKraftsportklubben HaugesundKlubb lokalet10:0012:00
14.RM Troms & Finnmark 2024
RegionsmesterskapAlta AKAlta09:0011:00Påmeldings-liste
14.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen treningssenter, Flatmobygget 2. etg17:0018:00
21.Klubbstevne
Åpent stevneLenja AKKlubblokalet Lenja10:0012:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
21.Åpent stevne - Høststevne
Åpent stevneOslo SKFrysjaveien 33b - Klubblokalet10:0012:00
21.Benkpress uten utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSpuvi10:0012:00
25.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningsanlegg17:0018:00Påmeldings-liste
28.RM Styrkeløft Utstyrsfritt, Styrkeløftregion Vest*
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen08:0010:00
28.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
28.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret10:0012:00
28.Benkpress med utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSkien10:0012:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.-13.EM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior
Internasjonalt stevneEPFPilsen, Tjekkia
11.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet17:0018:00Påmeldings-liste
12.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
12.Klubbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikers vei 3710:0012:00
12.Åpent stevne styrkeløft og benkpress, med og uten
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
13.-20.VM Styrkeløft Utstyr Veteraner
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
13.-20.VM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteraner
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
19.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKIshallen Stavanger10:0012:00
26.Karen Skålvoll Klassisk
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise10:0012:00Påmeldings-liste
26.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
26.Halloween stevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:00Påmeldings-liste
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.Klubbstevne - Benkpress
KlubbstevneStavanger SKIshallen Stavanger16:0018:00
09.Regionsmesterskap styrkeløft u. utstyr
RegionsmesterskapHøland IULHølandshallen08:0010:00
10.Regionsmesterskap styrkeløft m. utstyr
RegionsmesterskapHøland IULHølandshallen10:0012:00
11.-17.VM Styrkeløft Utstyr
Internasjonalt stevneIPFReykjavik, Island
15.-17.NM Styrkeløft Utstyr Ungdom / Junior / Veteran
MesterskapsstevneMoss SIKØreåshallen, Øreåsvn 9, 1528 Moss08:0010:00Moss Styrkeidrettsklubb
22.-24.RM Helg 2
RegionsmesterskapArrangør søkes
23.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
28.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen treningssenter, Flatmobygget 2. etg17:0018:00
30.Klubbstevne
Åpent stevneFrogner AKTrimlåven10:0012:00Påmeldings-liste
30.Benkcup Finale
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSpuvi10:0012:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.Julestevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningsanlegg10:0012:00Påmeldings-liste
07.Julestevnet 2024
KlubbstevneGanddal AKGanddal08:0010:00
07.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKIshallen Stavanger10:0012:00
07.Julestevne
KlubbstevneAlta AKKlubblokalet til AAK10:0012:00Påmeldings-liste
07.Julestevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
07.Julestevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30Påmeldings-liste
07.Julestevne
Åpent stevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness 10:0012:00
07.Julestevne Brønnøy
KlubbstevneBrønnøy SKKlubblokalet10:0012:00
07.Julestevne styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSande KKSandehallen09:0011:00Påmeldings-liste
07.Julestevne styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSande KKSandehallen09:0011:00
14.Julenissens KBM 2024.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise12:0014:00Påmeldings-liste
14.Julestevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00Påmeldings-liste
14.Julestevne
KlubbstevneKraftsportklubben HaugesundKlubb lokalet10:0012:00
14.Klubbmesterskap
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
14.Julestevne
Åpent stevneTromsø AtletklubbLokalet10:0012:00Påmeldings-liste
14.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet10:0011:00Påmeldings-liste
14.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
14.Klubbstevne - Julestevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33b - klubblokalet10:0012:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
14.KK-67\'s julestevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
14.Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret10:0012:00
14.Julestevne
Åpent stevneSkien AtletklubbProgym Grenland10:0012:00
14.Julestevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikers vei 3710:0012:00
14.Julustevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:3012:00
14.Julestevne 2024
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00
21.Julestevne og klubbmesterskap
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet Lenja10:0012:00
21.Julestevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedmohallen12:0013:33
24.Benkpress stevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio09:0010:00Påmeldings-liste