Terminliste - 2021


NB! Midlertidig terminliste. Forandringer kan forekomme.
Stevner markert i gult er approberte men ikke godkjente stevner.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
09.Åpent stevne
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1535 Moss10:0011:30
13.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen08:3010:00
16.Benkcup Runde 1
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
23.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
23.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
27.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI teningssenter17:0018:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00Påmeldings-liste
30.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
06.Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
06.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
06.Åpent stevne alle grener
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet Nedre Eikervei 37 A10:0012:00
13.RM Styrkeløft Utstyrsfritt
RegionsmesterskapSande KKSandehallen09:0011:00
13.RM Styrkeløft Utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes08:0010:00
13.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
13.Klubbstevne
Åpent stevneGanddal AKGanddal10:3012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
06.RM UF Styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen08:0010:00
06.RM UF Styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen08:0010:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra 10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00
13.Bjørgvin 20 års Jubileum Stevne
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveie12:0014:00
23.-28.NM styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneKK-67Trondheim/SteinkjerNM-veka vinter 2021Påmeldings-liste
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
10.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
10.Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
10.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSande KKSandehallen09:0011:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
17.Vårstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Åpent stevne
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1535 Moss10:0011:30
08.RM styrkeløft m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestArrangør søkes08:0010:00
08.Benkpress utstyrsfritt (benkcup r2)
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
08.Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
08.RM med utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstAskim SK09:0011:00
08.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
08.RM benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestArrangør søkes12:0014:00
08.Benkpress med utstyr (benkcup r2)
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
08.Åpent stevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio10:0012:00
11.-16.EM styrkeløft utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneEPFKaunas, Litauen
26.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
28.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:0018:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKAtløy10:0012:00
05.Sommerstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00
05.Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
12.Sommerstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00
12.Åpent stevne alle grener
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet Nedre Eikervei 37A10:0012:00
12.Sommerstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
12.Klubbmesterskap Styrkeløft og Benkpress
MesterskapsstevneSande KKSandehallen10:0012:00
12.RM Styrkeløft og benkpress, med utstyr.
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
12.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
12.Sommerstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
12.RM Styrkeløft og benkpress, med utstyr.
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
15.-20.EM benkpress utstyr og utstyrsfritt alle kategorier
Internasjonalt stevneEPFEkaterinburg, Russland
16.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter17:3018:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
19.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
19.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
23.-27.NM styrkeløft utstyr
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstSarpsborgNM-veka sommer 2021
26.Sommmerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.-11.EM styrkeløft utstyr veteran
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-08.EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneEPFPilzen, Tsjekkia
06.Åpent stevne
Åpent stevneBrønnøy SKBrønnøysund10:0012:00
07.Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
21.RM styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb08:0010:00
21.RM UF
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport med bistand fra Christiania AK08:0010:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret11:0013:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio10:0012:00
21.RM benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb12:0014:00
22.-28.VM styrkeløft, ungdom og junior
Internasjonalt stevneIPFOradea, Romania
30.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-05.NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior og veteran
MesterskapsstevneFræna AKPåmeldings-liste
04. 3. Runde Regionens Benk Cup
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
04.Benkcup runde 3
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
04.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen08:0010:00
09.-12.WEC styrkeløft utstyr/utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFHamm, Luxembourg
10.-12.NM benkpress utstyr
MesterskapsstevneSauda ILSauda
11.RM UF Benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
11.RM UF Benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestBergen. 08:0010:00
11.Regionsmesterskap Styrkeløft og Benkpress Utstyrsf
RegionsmesterskapRana KKRana10:0012:00
18.RM Styrkeløft Utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
22.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
23.-03.VM styrkeløft utstyrsfritt, åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneIPFMinsk, Hviterussland
25.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
25.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
25.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbmesterskap alle grener
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet Nedre Eikervei 37A10:0012:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio16:3018:00
08.-17.VM styrkeløft Veteraner, utstyr og utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFSun City/Potchefstroom Sør-Afrika
09.Bjørgvin Powerdise Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
09.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:3012:00
21.-31.VM benkpress uts./ uts.fritt, alle kategorier
Internasjonalt stevneIPFAlmaty, Kazakhstan
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
08.-14.VM styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFStavanger
20.-21.Forbundstinget
AnnetNSF
27.-28.NM benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneDrammen SIDrammen
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-12.EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFVesterås, Sverige
04.Julestevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00
04.Benkpresscup Finale
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
04.Åpent stevne
Åpent stevneFrogner AKTrimlåven12:0013:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningslokaler17:0018:00
11.Klubbmesterskap
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
11.Julestevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
11.Julestevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall10:0012:00
11.Julastevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
11.Bjørgvin Powerdise Christmas Competition.
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
11.Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret 11:0013:00
11.Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
11.Julestevne
Åpent stevneKK-67KK-67s lokaler10:0012:00
11.Julestevne styrkeløft og benkpress
KlubbstevneSande KKSandehallen09:0011:00
11.Julestevne / Klubbmesterskap
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaStyrkeløftavdelingen til Elnesvågen Treningssenter16:3018:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
24.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 09:0010:30