Terminliste - 2021


NB! Midlertidig terminliste. Forandringer kan forekomme.
Stevner merket med * er oppdatert siste uke. Stevner markert i gult er approberte men ikke godkjente stevner.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
09.Åpent stevne
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1535 Moss10:0011:30Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen08:3010:00
23.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00Påmeldings-liste
27.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI teningssenter17:0018:00
30.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
13.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalene10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
17.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
17.Vårstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Åpent stevne
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1535 Moss10:0011:30
08.RM med utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstAskim SK09:0011:00UTSATT
26.Klubbstevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
12.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00
12.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
23.-27.NM styrkeløft utstyr
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstSarpsborgNM-veka sommer 2021Påmeldings-liste
26.Sommmerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
21.RM UF
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstIL Kraftsport med bistand fra Christiania AK08:0010:00
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen08:0010:00
22.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
25.Åpent stevne
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.Åpent stevne
Åpent stevneFrogner AKTrimlåven12:0013:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHalden SI treningslokaler17:0018:00
11.Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokale Oslo SK10:0012:00
11.Klubbmesterskap
Åpent stevneBrumunddal AKHamar 10:0012:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKTreningslokalet Askim SK10:0012:00