Terminliste - 2023


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
07.Vinterstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
07.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
13.Styrkeløft og benkpress
Åpent stevneFræna AKKlubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
14.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
14.Nyttårstevne
Åpent stevneSIL StyrkeløftklubbLokalet10:0012:00Påmeldings-liste
14.Benkcup runde 1
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellDrammen Styrkeidrettslag, Nedre Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter16:0018:00Påmeldings-liste
21.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSande KKSandehallen09:00 til 11:00Påmeldings-liste
21.Vinterstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Trom10:0011:00Påmeldings-liste
21.Vinterstevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
21.Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, klubblokalet10:0112:01Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
25.Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00
28.Styrkeløft og benkpress
Åpent stevneMoss SIKKlubblokalet, Sundstredet 5, Moss10:0012:00Påmeldings-liste
28.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:3012:00
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.Regionsmesterskap uf Styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestStyrkeløftregion Vest10:0012:00
04.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar09:0011:00Påmeldings-liste
04.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
10.-12.RM Helg 1
RegionsmesterskapArrangør søkes
10.Klubbstevne
KlubbstevneAlta AKAlta AK 10:0012:00
11.RM styrkeløft m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestArrangør søkes10:0012:00
11.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
11.Regionsmesterskap Styrkeløft Utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
11.RM utstyr region midt
RegionsmesterskapTrondheim StyrkeløftklubbØstre Rosten 84D, 7075 Tiller10:0012:00Påmeldings-liste
11.RM benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestArrangør søkes10:0012:00
11.Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
11.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKStorveien 92 Gressvik10:00-11:312:00
11.RM Troms og Finnmark
RegionsmesterskapTromsø Atletklubb07:0009:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
11.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00
15.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
18.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
18.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
18.Klubbstevne
Åpent stevneFræna AKKlubblokalet 10:0012:00Påmeldings-liste
18.Klubbstevne
Åpent stevneSkogn ILRemyra10:0012:00Påmeldings-liste
18.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret10:0012:00Påmeldings-liste
18.RM Styrkeløft UF, Styrkeløftregion Vest
RegionsmesterskapOdin SKOdinhallen08001000Påmeldings-liste
20.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
25.Regionsmesterskap benk utstyrsfritt 2023
RegionsmesterskapHøland IULHølandshallen, 1960 Løken08:0010:00Påmeldings-liste
26.Regionsmesterskap benk m\\utstyr 2023
RegionsmesterskapHøland IULHølandshallen08:0010:00Påmeldings-liste
28.-05.EM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran
Internasjonalt stevneEPFBudapest, Ungarn
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-05.NM Styrkeløft Utstyrsfritt
MesterskapsstevneBjørgvin SKÅsane ArenaPåmeldings-liste
08.Klubbmesterskap
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00
16.-18.European University Cup, Styrkeløft UF
Internasjonalt stevneEPFAlbi, Frankrike
18.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
24.-26.NM Benkpress alle klasser Utstyr
MesterskapsstevneDrammen SIPåmeldings-liste
24.-26.NM benkpress alle klasser utstyrsfritt
MesterskapsstevneDrammen SIDrammenshallenPåmeldings-liste
25.Klubbstevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret 11:0013:00Påmeldings-liste
29.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Vårstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
01.Klubbstevne
Åpent stevneBrønnøy SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
01.Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
02.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKHaavard Martinsens vei 30, 0978 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
08.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
15.-16.NM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior
MesterskapsstevneAskim SKKnapstadhallenPåmeldings-liste
15.Vårstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk10:0012:00
21.-23.NM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran
MesterskapsstevneLenja AKPåmeldings-liste
21.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 16:0018:00Påmeldings-liste
22.Vårstevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
24.Klubbstevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
29.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0011:00Påmeldings-liste
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-07.EM Styrkeløft Utstyr Ungdom / Junior / Åpen
Internasjonalt stevneEPFThisted, Danmark
03.Benkpress Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Ishall16:0018:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0017:00
11.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 517:0018:00Påmeldings-liste
13.Benckup runde 2
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen10:0012:00Påmeldings-liste
13.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:3012:00
20.-28.VM benkpress utstyr veteran
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
20.-28.VM Benkpress Utstyr / Utstyrsfritt Ungdom/Junior/Åpen
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
20.-28.VM benkpress utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
26.Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKAlta AK10:0012:00
27.Åpent Stevne
Åpent stevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen16:0014
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Sommerstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
03.Sommerstevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
03.Sommerstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret10:0012:00Påmeldings-liste
03.-04.Trener 1 del 3
KursNSFOlympiatoppen, Oslo
03.Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00Påmeldings-liste
05.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbmesterskap Styrkeløft og Benkpress
KlubbstevneSande KKSandehallen09:00 til 11:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
10.Sommerstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
10.Sommer stevne
KlubbstevneKraftsportklubben HaugesundHAK sine klubb lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
10.Sommerstevne
Åpent stevneTrondheim StyrkeløftklubbTSK sine lokaler10:0012:00
10.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\\\'s lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
11.-18.VM Styrkeløft Utstyrsfritt Åpen
Internasjonalt stevneIPFValetta, Malta
14.-10.IPF General Assembly
SamlingIPFValetta, Malta
14.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
14.Sommer stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven 16:0018:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:0018:00
17.Sommerstevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
17.Sommerstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
17.Klubbmesterskap i Benkpress
KlubbstevneLenja AKStorveien 92 Gressvik10:00-11.312:00
17.Sommerstevne
Åpent stevneSIL StyrkeløftklubbLokalet10:0012:00
17.Sommerstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Trom10:0011:00Påmeldings-liste
17.-18.NM Styrkeløft Utstyr
MesterskapsstevneKK-67StjørdalNM Veka Trondheim, Påmeldings-liste
21.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
24.Sommerstevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
24.Sommerstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 10:0011:00Påmeldings-liste
05.-09.EM Styrkeløft Utstyr Veteran
Internasjonalt stevneEPFPilsen, Tjekkia
15.Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
29.Sommerstevne
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk10:0012:00
31.-06.EM benkpress utstyr veteraner
Internasjonalt stevneEPFMerignac, Frankrike
31.-06.EM Benkpress Utstyr/Utstyrsfritt Ungdom/Junior/Åpen
Internasjonalt stevneEPFMerignac, Frankrike
31.-06.EM benkpress utstyrsfritt veteraner
Internasjonalt stevneEPFMerignac, Frankrike
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
24.-03.VM Styrkeløft Utstyr / Utstyrsfritt Ungdom / Junior
Internasjonalt stevneIPFCluj-Napoca Romania
26.RM styrkeløft og benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Storhall, Slettavegen, Veavågen10:0012:00Påmeldings-liste
26.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
26.Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKAlta AK10:0012:00
26.RM styrkeløft og benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Storhall, Slettavegen, Veavågen10:0012:00Påmeldings-liste
26.Regionsmesterskap Styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellDrammen Styrkeidrettslag, Nedre Eikervei 3710:0012:00Påmeldings-liste
27.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKHaavard Martinsens vei 30, 0978 Oslo10:0012:00Påmeldings-liste
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio09:0010:00
02.Klubbmesterskap i styrkeløft med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKStorveien 92. Gressvik10:00-11.312:00
07.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter16:3018:00Påmeldings-liste
08.-10.Western European Champs, Styrkeløft utstyrsfritt
Internasjonalt stevneEPFReykjanesbär, Island
08.-10.Western European Champs, Styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneEPFReykjanesbär, Island
09.Høststevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
09.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
09.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret10:0012:00Påmeldings-liste
09.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSande KKSandehallen10:00 til 12:00Påmeldings-liste
15.-17.Nordisk mesterskap
Internasjonalt stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Lillestrøm
15.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 17:0018:00Påmeldings-liste
16.RM benkpress 2023
RegionsmesterskapBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00Påmeldings-liste
16.Høststevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00Påmeldings-liste
23.Regionsmesterskap uf Benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestStyrkeløftregion Vest10:0012:00
23.Regionsmesterskap Nordland 2023
MesterskapsstevneBodø AtletklubbMørkvedhallen, Hall C09:0011:00Påmeldings-liste
23.Høststevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00Påmeldings-liste
23.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00Påmeldings-liste
24.-25.Danube Cup, Styrkeløft UTS/UF
Internasjonalt stevneEPFZelina, Slovakia
27.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
28.Klubbstevne*
KlubbstevneGanddal AKGanddal16:3018:30
30.Klubbstevne*
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb10:0012:00
07.Klubbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00Påmeldings-liste
07.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldings-liste
07.Styrkeløft og benkpress
Åpent stevneMoss SIKKlubblokalet, Sundstredet 5, Moss10:0012:00Påmeldings-liste
08.-15.VM Styrkeløft Utstyr Veteraner
Internasjonalt stevneIPFUlaanbaatar, Mongolia
08.-15.VM Styrkeløft Utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneIPFUlaanbaatar, Mongolia
10.-15.EM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior
Internasjonalt stevneEPFBudapest, Ungarn
18.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Påmeldings-liste
20.Regionsmesterskap Uten utstyr
RegionsmesterskapBrumunddal AKHamar12:0014:00Påmeldings-liste
21.Karen Skålvoll Klassisk
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00Påmeldings-liste
21.Regionsmesterskap benkpress utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad10:0012:00Påmeldings-liste
21.Regionmesterskap styrkeløft og benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapRøros SKVerket10:0012:00Påmeldings-liste
21.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
21.-22.RM Helg 2
RegionsmesterskapArrangør søkes
21.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
21.Regionsmesterskap benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad10:0012:00Påmeldings-liste
22.Regionmesterskap Med utstyr
RegionsmesterskapBrumunddal AKHamar08:0010:00Påmeldings-liste
23.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
25.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk17:0018:30Påmeldings-liste
27.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 17:0018:00Påmeldings-liste
28.-29.Forbundsting
SamlingBest Western Hotel, Gardermoen08:00
28.-29.Forbundsting
AnnetNSFBest Western Plus, Gardermoen
31.Halloween
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
13.-19.VM Styrkeløft Utstyr Åpen
Internasjonalt stevneIPFVilnius, Litauen
17.Klubbstevne
KlubbstevneTurn og IL NationalSandesundsveien 10 B17:3018:30
24.Klubbstevne
KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:00
25.-26.NM Styrkeløft Utstyr Ungdom / Junior / Veteran
MesterskapsstevneSandnes AKLurahallenPåmeldings-liste
29.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Benkcup Finale
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad10:0012:00
02.HAK Julestevne 2023
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk10:0012:00
02.Julestevne
Åpent stevneFrogner AKTrimlåven 12:0014:00Påmeldings-liste
02.Klubbstevne,julestevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen,klubblokalet10:0112:01Påmeldings-liste
06.-10.EM Styrkeløft Utstyrsfritt Åpen
Internasjonalt stevneEPFTartu, Estland
08.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00
09.Julestevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
09.Julestevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00
09.Julestevne
Åpent stevneAlta AKAlta AK10:0012:00Påmeldings-liste
09.Julestevnet
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldings-liste
09.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
09.Julestevne
KlubbstevneSande KKSandehallen09:00 til 11:00
09.Julestevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
09.Julestevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
09.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
09.Julestevne
KlubbstevneBrønnøy SKKlubblokalet10:0012:00
16.Julestevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
16.Julestevne
KlubbstevneSIL StyrkeløftklubbLokalet10:0012:00
16.Julestevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
16.Julestevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
16.Julestevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:3012:00
16.Julestevne
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.12:0014:00
16.Julestevne Styrkeløft og Benkpress med og uten utstyr
Åpent stevneLenja AKStorveien 92 Gressvik10:00-11.312:00
16.Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret10:0012:00
16.Klubbmesterskap
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet 10:0011:00Påmeldings-liste
16.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
16.Julestevne
KlubbstevneKraftsportklubben HaugesundHAK sine klubblokaler10:0012:00
16.Julestevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00
24.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00