Terminliste - 2024



Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
20.Regionsmesterskap benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapMoss SIKØreåshallen, Øreåsvn 9, 1528 Moss08:0010:00Påmeldings-liste
21.Regionsmesterskap benkpress utstyr
RegionsmesterskapMoss SIKØreåshallen, Øreåsvn 9, 1528 Moss08:0010:00Påmeldings-liste
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Klubbstevne
Åpent stevneLenja AKKlubblokalet Lenja10:0012:00
03.Klubbstevne
KlubbstevneTurn og IL NationalSandesundsveien 10B12:3013:30
03.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
07.KLM benkpress
KlubbstevneHalden SIHSI treningslokalet17:0018:00
10.Åpent
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen09:0010:30Påmeldings-liste
17.Klubbstevne - Kvalifisering/Vårstevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33b - Klubblokalet10:0012:00
24.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
13.KLM 3-løft
KlubbstevneHalden SIHSI treningsanlegg17:0018:00
22.-24.NM Styrkeløft Utstyrsfritt
MesterskapsstevneOslo SKDomus athleticaPåmeldings-liste
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKHaavard Martinsens vei 30, 0978 Oslo10:0012:00
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Åpent stevne - Sommerstevne
Åpent stevneOslo SKFrysjaveien 33b - Klubblokalet10:0012:00
08.Klubbmesterskap benkpress med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet Lenja10:0012:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
19.Klubbstevne
Åpent stevneFrogner AKTrimlåven17:0018:30Påmeldings-liste
29.Sommerstevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen12:0013:31
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
25.Åpent stevne
Åpent stevneChristiania AKHaavard Martinsens vei 30, 0978 Oslo10:0012:00
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
14.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
21.Klubbstevne
Åpent stevneLenja AKKlubblokalet Lenja10:0012:00
21.Åpent stevne - Høststevne
Åpent stevneOslo SKFrysjaveien 33b - Klubblokalet10:0012:00
25.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningsanlegg17:0018:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
12.Klubbstevne
KlubbstevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012:00
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
09.Regionsmesterskap styrkeløft u. utstyr
RegionsmesterskapHøland IULHølandshallen08:0010:00
10.Regionsmesterskap styrkeløft m. utstyr
RegionsmesterskapHøland IULHølandshallen10:0012:00
15.-17.NM Styrkeløft Utstyr Ungdom / Junior / Veteran
MesterskapsstevneMoss SIKØreåshallen, Øreåsvn 9, 1528 Moss08:0010:00Moss Styrkeidrettsklubb
30.Klubbstevne
Åpent stevneFrogner AKTrimlåven10:0012:00Påmeldings-liste
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.Julestevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningsanlegg10:0012:00
14.Klubbstevne - Julestevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33b - klubblokalet10:0012:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
21.Julestevne og klubbmesterskap
KlubbstevneLenja AKKlubblokalet Lenja09:0011:00
21.Julestevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedmohallen12:0013:33