Terminliste - 2022


NB! Midlertidig terminliste. Forandringer kan forekomme.
Stevner markert i gult er approberte men ikke godkjente stevner.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
08.Nyttårsstevne utstyrsfritt.
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet11:0012:00
15.Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportLeiraveien 2, Skedsmohallen IL Kraftsport09:0011:00
15.Benkcup runde 1
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI10:0012:00
15.Vinterstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen. Klubb lokalet10:0012:00Påmeldings-liste
22.Åpent stevne benkpress og styrkeløft
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
22.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
22.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
22.Styrkeløft uts.fri og Benkpress uts.fri kr.300
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012.00Påmeldings-liste
22.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
25.Åpent stevne
Åpent stevneBergen SK18.0016:30Påmeldings-liste
26.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
26.KLM Benkpress
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
28.Vinterstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun17:3019:00Påmeldings-liste
28.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:00!8:00Påmeldings-liste
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
05.Klubbstevne
Åpent stevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00
05.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
12.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
12.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
18.-19.Regionsmesterskapshelg 1
Regionsmesterskap
19.RM benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestTBA12:0014:00
19.Regionsmesterskap styrkeløft med utstyr
RegionsmesterskapSande KKSandehallen10::0012:00
19.Benkpress med og uten utstyr
RegionsmesterskapLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik08:0010:00
19.RM styrkeløft m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestTBA10:0012:00
19.RM styrkeløft og benkpress Utstyr
RegionsmesterskapRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00
20.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
26.RM Troms og Finnmark
RegionsmesterskapTromsø AtletklubbTromsø10:0012:00
26.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
08.-13.EM styrkeløft utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneEPFVilnius, Litauen
09.KLM 3-løft
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
12.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
12.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
25.-27.NM styrkeløft utstyrsfritt
MesterskapsstevneBjørgvin SKÅsane Arena, BergenNM-veka vinter 2022. Arr. sammen med Atlas SKPåmeldings-liste
29.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Vårstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
02.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
03.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
09.-10.NM benkpress utstyr
MesterskapsstevneOdin SKBergen
09.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb17:0018:00
21.-24.NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior, veteran
MesterskapsstevneOslo SKIkke bekreftet
23.Åpent stevne
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet11:0013:00
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-08.EM styrkeløft utstyr åpen, ungdom og junior
Internasjonalt stevneEPFPlzen, Tsjekkia
06.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKKlubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
07.2. Runde Region Østafjells Benk Cup
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AK12:0010:00
21.-29.VM benkpress utstyr / utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFAlmaty, Kazakhstan
29.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-12.VM styrkeløft utstyrsfritt
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
03.åpent stevne styrkeløft/benkpress
Åpent stevneBergen SKAtløy10:0012:00
04.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
08.Åpent stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven16:0017:30Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
11.Klubbmesterskap benkpress og styrkeløft
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
11.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
11.Sommerstevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00
11.Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
11.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
11.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
12.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
17.klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
17.Sommerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00
18.Sommerstevne ☀
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
18.Nidarø Sommerløft
Åpent stevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00
18.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
18.Sommerstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
22.-26.NM styrkeløft utstyr
MesterskapsstevneStyrkeløftregion ØstafjellSkienNM-veka sommer 2022
25.Sommerstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
06.-10.EM styrkeløft utstyr, veteran
Internasjonalt stevneEPFEskilstuna, Sverige
07.-17.World Games
Internasjonalt stevneIPFBirmingham, AL USA
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-07.EM benkpress utstyr/uts.fritt, alle klasser
Internasjonalt stevneEPFGyor, Ungarn
13.Åpent stevne
Åpent stevneBrønnøy SKIdrettshallen10:0012:00
13.Sommerstevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Klubb lokaler10:0012:00
20.50 års Jubileum stevne kun innbudte løftere
KlubbstevneBrumunddal AKHamar/Brumunddal10:0012:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
26.-04.VM styrkeløft utstyr og utstyrsfritt ungdom og junior
Internasjonalt stevneIPFGuayaquil, Equador
27.-28.Regionsmesterskapshelg 2
Regionsmesterskap
27.RM styrkeløft Utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
27.RM styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestTBA10:0012:00
27.RM Styrkeløft utstyr og utstyrsfritt
RegionsmesterskapAskim SKAskimhallen08:0010:00
27.RM benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestTBA12:0014:00
28.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-30.Arnold Classic Europe, utstyr / utstyrsfritt
Åpent stevneEPFBenkpress og styrkeløft
09.-11.WEC
Internasjonalt stevneEPFAulnat, Frankrike
09.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
10.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
10.-11.NM styrkeløft utstyr ungdom, junior, veteran
MesterskapsstevneSandnessjøen SKSandnessjøen
17.Høststevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
17.Åpent stevne benkpress og styrkeløft
Åpent stevneSande KKSandehallen10:0012:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportLeiraveien 2, Skedsmohallen IL Kraftsport09:0111:01
17.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb17:0018:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
23.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00
24.RM Nordland Utstyrsfritt 2022
MesterskapsstevneBrønnøy SKBrønnøyhallen10:0012:00
24.Regionsmesterskap benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
24.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
24.Regionsmesterskap benkpress utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes 13:0015:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Klubbbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
01.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
01.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
04.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
05.Åpent stevne
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
08.Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
09.-15.VM styrkeløft utstyr og utstyrsfritt veteran
Internasjonalt stevneIPFSt. Johns, Newfoundland, Canada
15.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
15.Styrkeløft uts.fri og Benkpress uts.fri kr.300
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012.00
15.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00
21.Sande KK sitt 40 års jubileumsstevne
KlubbstevneSande KKSandehallen16:3018:30
31.Halloween stevnet
KlubbstevneAtlas SKFramohallen, Fyllingsdalen16:3018:00
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00
11.Klubbstevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet16:0018:00Påmeldings-liste
12.Klubbstevne
KlubbstevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
14.-20.VM styrkeløft utstyr
Internasjonalt stevneIPFDenmark
25.-27.NM benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneIL KraftsportSkedsmohallen
25.-04.EM styrkeløft utstyrsfritt åpen, ungdom, junior
Internasjonalt stevneEPFSkieriewice, Polen
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SI Klubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
03.Åpent stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven11:3013:00Påmeldings-liste
03.Julestevne
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Treningssenter, Powerdise, Kanalveien 90,10:0011:00
03.Benkcup runde 4
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI10:0012:00
03.Julestevne
KlubbstevneHommersåk AKHommersåk Atletklubb10:0012:00
03.Julestevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00Påmeldings-liste
09.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
10.Det store julestevnet
Åpent stevneNidarø SKForsøkslia 2309:0011:00
10.Julestevne
KlubbstevneMelhus ILGruva10:0012:00
10.Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00
10.julestevne
KlubbstevneFræna AKklubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
10.Julesteve
Åpent stevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
10.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.Julestevne
KlubbstevneSande KKSandehallen10:0012:00
10.Julestevne
KlubbstevneBrønnøy SKKlubblokalet10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
17.Julestevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
17.Klubbmesterskap
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
17.Julestevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
17.Julestevne med og uten utstyr
Åpent stevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00
17.Julestevne
KlubbstevneHaugaland AKHaraldshallen, Klubb lokaler10:0012:00
17.Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana12:0014:00
18.Julestevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbCrossfit Nordaførr, Strandvegen 73, 9007 Tromsø16:0018:00
24.Klubbstevne benkpress
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio09:0010:00