Terminliste - 2022


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
15.Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportLeiraveien 2, Skedsmohallen IL Kraftsport09:0011:00Påmeldings-liste
22.Styrkeløft og benkpress utstyrsfritt
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012:00Påmeldings-liste
26.KLM Benkpress
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
28.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalene18:0019:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
05.Klubbstevne
Åpent stevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
19.RM benkpress med og uten utstyr
RegionsmesterskapLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvi08:0010:00Påmeldings-liste
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
09.KLM 3-løft
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKLenjas treningslokaler10:0012:00
21.-24.NM styrkeløft utstyrsfritt ungdom, junior, veteran
MesterskapsstevneOslo SKDomus AthleticaPåmeldings-liste
27.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter16:3017:30Påmeldings-liste
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
08.Åpent stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven16:0018:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
11.Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
18.Sommerstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00Påmeldings-liste
18.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
20.-21.RM Styrkeløft utstyr og utstyrsfritt
RegionsmesterskapAskim SKAskimhallen08:0010:00Påmeldings-liste
20.50 års Jubileum stevne kun innbudte løftere
KlubbstevneBrumunddal AKHamar/Brumunddal10:0012:00
20.-21.RM Styrkeløft utstyr og utstyrsfritt
RegionsmesterskapAskim SKAskimhallen08:0010:00Påmeldings-liste
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
10.-11.NM styrkeløft utstyr ungdom, junior, veteran
MesterskapsstevneIL KraftsportSkedsmohallenPåmeldings-liste
17.Klubbstevne
KlubbstevneIL KraftsportLeiraveien 2, Skedsmohallen IL Kraftsport09:0111:01Påmeldings-liste
21.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
23.Klubbstevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet16:0018:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
08.Klubbmesterskap styrkeløft
KlubbstevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
15.Styrkeløft UF, Benkpress UTS
Åpent stevneMoss SIKSundstredet 5, 1531 Moss10:0012.00Påmeldings-liste
15.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
20.Klubbstevne
KlubbstevneChristiania AKHaavard Martinsens vei 30, Oslo hos CAK/Crossfit G10:0012:00Påmeldings-liste
25.-27.NM benkpress utstyrsfritt
MesterskapsstevneIL KraftsportSkedsmohallenPåmeldings-liste
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Åpent stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven11:0013:00Påmeldings-liste
09.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter, Halden17:0018:00
10.Julestevne
KlubbstevneOslo SKKlubblokalet10:0012:00
16.Klubbstevne*
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00Påmeldings-liste
17.Julestevne med og uten utstyr
Åpent stevneLenja AKLenja AKs lokaler, Storveien 94, 1621 Gressvik11:0013:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKKlubblokalet Askim Treningssenter10:0012:00