Terminliste - 2023


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

Type:

Januar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.Klubbstevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
07.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00Påmeldings-liste
11.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
14.Vinterstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
14.Nyttårstevne
Åpent stevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00
14.Benkcup runde 1
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellDrammen Styrkeidrettslag, Nedre Eikervei 3710:0012:00
14.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
21.Åpent stevne
Åpent stevneIL KraftsportSkedsmohallen, klubblokalet10:0112:01
21.Vinterstevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00
21.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSande KKSandehallen09:00 til 11:00
21.Vinterstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
25.Klubbmesterskap benkpress
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00
28.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
28.Styrkeløft og benkpress
Åpent stevneMoss SIKKlubblokalet, Sundstredet 5, Moss10:0012:00Påmeldings-liste
Februar
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
04.Regionsmesterskap uf Styrkeløft
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestStyrkeløftregion Vest10:0012:00
04.Åpent stevne
Åpent stevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00Påmeldings-liste
10.Klubbstevne
KlubbstevneAlta AKAlta AK 10:0012:00
10.-12.RM Helg 1
RegionsmesterskapArrangør søkes
11.RM utstyr region midt*
RegionsmesterskapTrondheim StyrkeløftklubbØstre Rosten 84D, 7075 Tiller10:0012:00Påmeldings-liste
11.RM Troms og Finnmark
RegionsmesterskapTromsø Atletklubb07:0009:00
11.RM benkpress utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestArrangør søkes10:0012:00
11.Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00
11.Åpent stevne
Åpent stevneLenja AKStorveien 92 Gressvik10:00-11:312:00
11.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
11.Regionsmesterskap Styrkeløft Utstyr*
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen10:0012:00
11.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
11.RM styrkeløft m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestArrangør søkes10:0012:00
11.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00
18.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
18.Åpent stevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
18.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
18.Åpent stevne
Åpent stevneRana KKKraftsenteret10:0012:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
22.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
25.Regionsmesterskap benk utstyrsfritt 2023
RegionsmesterskapHøland IULHølandshallen, 1960 Løken08:0010:00
26.Regionsmesterskap benk m\\utstyr 2023
RegionsmesterskapHøland IULHølandshallen08:0010:00
28.-05.EM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran
Internasjonalt stevneEPFBudapest, Ungarn
Mars
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.-05.NM Styrkeløft Utstyrsfritt
MesterskapsstevneBjørgvin SKÅsane HallenPåmeldings-liste
08.Klubbmesterskap
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00
16.-19.European University Cup, Styrkeløft UF
Internasjonalt stevneEPFAlbi, Frankrike
18.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen SK studio 16:3018:00
24.-26.NM Benkpress alle klasser Utstyr / Utstyrfritt
MesterskapsstevneDrammen SI
29.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
April
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
01.Klubbstevne
KlubbstevneBrønnøy SKKlubblokalet10:0012:00
08.Vårstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
08.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
08.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00
14.-16.NM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior
MesterskapsstevneAskim SKPåmeldings-liste
15.Vårstevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00
15.Vårstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
15.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk10:0012:00Påmeldings-liste
21.-23.NM Styrkeløft Utstyrsfritt Veteran
MesterskapsstevneLenja AK
24.Klubbstevne
Åpent stevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
Mai
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.-07.EM Styrkeløft Utstyr Ungdom / Junior / Åpen
MesterskapsstevneEPFThisted, Danmark
10.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
13.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
13.Benckup runde 2
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSande KK, Sandehallen10:0012:00
20.-28.VM Benkpress Utstyr / Utstyrsfritt Ungdom/Junior/Åpen/Veteran
Internasjonalt stevneIPFSun City, Sør-Afrika
26.Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKAlta AK10:0012:00
Juni
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
03.Sommerstevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
03.Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
03.Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00
05.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.Sommer stevne
KlubbstevneHaugaland AKHAK sine klubb lokaler10:0012:00
10.Sommerstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
10.-10.IPF General Assembly
SamlingIPFValetta, Malta
10.Klubbmesterskap Styrkeløft og Benkpress
MesterskapsstevneSande KKSandehallen09:00 til 11:00
10.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
10.Bjørgvin Open
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00
11.-17.VM Styrkeløft Utstyrsfritt Åpen
Internasjonalt stevneIPFValetta, Malta
14.Sommer stevne
KlubbstevneFrogner AKTrimlåven 16:0018:00Påmeldings-liste
17.Sommerstevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
17.Sommerstevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
17.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
17.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
17.Klubbstevne i Benkpress med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKStorveien 92 Gressvik10:00-11.312:00
17.Sommerstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb studio16:3018:00
24.Sommerstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
24.Sommerstevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00
24.-25.NM Styrkeløft Utstyr
MesterskapsstevneKK-67StjørdalNM Veka Trondheim,
Juli
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
05.-09.EM Styrkeløft Utstyr Veteran
Internasjonalt stevneEPFPilsen, Tjekkia
15.Klubbstevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
29.Sommerstevne
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk10:0012:00Påmeldings-liste
31.-06.EM Benkpress Utstyr/Utstyrsfritt Ungdom/Junior/Åpen/Veteran
Internasjonalt stevneEPFMerignac, Frankrike
August
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
24.-03.VM Styrkeløft Utstyr / Utstyrsfritt Ungdom / Junior
Internasjonalt stevneIPFCluj-Napoca Romania
26.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
26.RM styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb10:0012:00
26.Klubbstevne
Åpent stevneAlta AKAlta AK10:0012:00
26.Regionsmesterskap Styrkeløft utstyrsfritt
RegionsmesterskapStyrkeløftregion ØstafjellArrangør søkes10:0012:00
26.RM benkpress m/utstyr
RegionsmesterskapStyrkeløftregion SørVestKarmøy Styrkeløftklubb10:0012:00
September
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
01.-30.Danube Cup, Styrkeløft UTS/UF
Internasjonalt stevneEPFIkke avgjortDato ikke avgjort
01.-30.Arnold Classic Europe, Styrkeløft/Benkpress UF
Internasjonalt stevneEPFIkke avgjortDato i september ikke avgjort
04.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio16:3018:00
06.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
08.-10.Western European Champs, Styrkeløft UTS/UF
Internasjonalt stevneEPFReykjanesbär, Island
09.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
09.Åpent stevne styrkeløft og benkpress
Åpent stevneSande KKSandehallen09:00 til 11:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
09.Høststevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
15.-17.Nordisk mesterskap
Internasjonalt stevneIL KraftsportSkedsmohallen, Lillestrøm
16.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
16.Høststevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00
16.Høststevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
20.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00
23.Regionsmesterskap uf Benkpress
RegionsmesterskapStyrkeløftregion VestStyrkeløftregion Vest10:0012:00
23.RM benkpress 2023
RegionsmesterskapBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00
29.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
Oktober
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
07.Klubbmesterskap
KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
07.Åpent stevne
Åpent stevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
07.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb10:0012:00
07.Styrkeløft og benkpress
Åpent stevneMoss SIKKlubblokalet, Sundstredet 5, Moss10:0012:00
07.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
08.-15.VM Styrkeløft Utstyr / Utstyrsfritt Veteraner
Internasjonalt stevneIPFUlaanbaatar, MongoliaSted må bekreftes
10.-15.EM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom / Junior
Internasjonalt stevneEPFBudapest, Ungarn
14.Klubbmesterskap i styrkeløft med og uten utstyr
KlubbstevneLenja AKStorveien 92. Gressvik10:00-11.312:00
20.Regionsmesterskap Uten utsyr
RegionsmesterskapBrumunddal AKHamar12:0014:00
21.Karen Skålvoll Klassisk
Åpent stevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.10:0012:00
21.Regionsmesterskap benkpress utstyr
KlubbstevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad10:0012:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
21.Klubbstevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
21.Regionmesterskap
RegionsmesterskapRøros SKVerket08:0010:00
21.Regionsmesterskap benkpress utstyrsfritt
KlubbstevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad10:0012:00
21.-22.RM Helg 2
RegionsmesterskapArrangør søkes
22.Regionmesterskap Med utstyr
RegionsmesterskapBrumunddal AKHamar08:0010:00
23.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00
25.Klubbstevne
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk17:0018:30Påmeldings-liste
28.-29.Forbundsting
AnnetNSFBest Western Plus, Gardermoen
31.Halloween
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
November
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
13.-19.VM Styrkeløft Utstyr Åpen
MesterskapsstevneIPFVilnius, Litauen
24.-26.NM Styrkeløft Utstyr Ungdom / Junior / Veteran
MesterskapsstevneArrangør søkes
29.Klubbstevne
KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter AS16:3018:00
Desember
DatoStevneTypeArrangørStedInn-veiingStartNotat
02.HAK Julestevne 2023
KlubbstevneHommersåk AKEskemyrveien 10, 4310 Hommersåk10:0012:00
02.Klubbstevne
Åpent stevneFrogner AKTrimlåven 12:0014:00Påmeldings-liste
02.Klubbstevne,julestevne
KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen,klubblokalet10:0112:01
02.Benkcup Finale
Åpent stevneStyrkeløftregion ØstafjellSPUVI, Spikkestad10:0012:00
06.-10.EM Styrkeløft Utstyrsfritt Åpen
Internasjonalt stevneEPFTartu, Estland
08.Klubbstevne
KlubbstevneHalden SIHSI treningssenter17:0018:00
09.Julestevne
Åpent stevneAlta AKAlta AK10:0012:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneKarmøy StyrkeløftklubbTMK Fitness Senter10:0012:00
09.Julestevne
KlubbstevneAtlas SKFramohallen Fyllingsdalen17:0018:30
09.Julestevne
KlubbstevneSande KKSandehallen09:00 til 11:00
09.Klubbstevne
KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
09.Julestevne
KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
09.Klubbstevne
Åpent stevneKK-67KK-67\'s lokaler10:0012:00
09.Julestevne
KlubbstevneBrønnøy SKKlubblokalet10:0012:00
09.Julestevne
KlubbstevneTromsø AtletklubbTromsø Atletklubb, Seminarbakken 4, 9008 Tromsø10:0011:00
09.Julestevne
KlubbstevneTrøndertun SKTrøndertun10:0012:00
16.Klubbmesterskap
KlubbstevneOdin SKOdinhallen10:0012:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneStavanger SKStavanger Styrkeløftklubb 10:0012:00
16.Julestevne
KlubbstevneAskim SKAskim Treningssenter10:0012:00
16.Julestevne
Åpent stevneDrammen SIKlubblokalet, Nedre Eikersvei 3710:0012:00
16.Julestevne
KlubbstevneRana KKKraftsenteret10:0012:00
16.Julestevne
KlubbstevneOslo SKFrysjaveien 33B10:0012:00
16.Julestevne
KlubbstevneBjørgvin SKBjørgvin Powerdise Kanalveien 90, Bergen.12:0014:00
16.Klubbstevne
KlubbstevneBrumunddal AKHamar10:0012:00
16.Julestevne
KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
16.Julestevne
KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00
16.Julestevne Styrkeløft og Benkpress med og uten uts
Åpent stevneLenja AKStorveien 92 Gressvik10:00-11.312:00
16.Julestevne
KlubbstevneHaugaland AKHAK sine klubblokaler10:0012:00
24.Klubbstevne
KlubbstevneBergen SKBergen Sk studio 16:3018:00