Terminliste - 2017


Stevner merket med * er oppdatert siste uke.
Terminlisten finnes som iCal-feed, slik at du kan importere tilpasset terminliste i ditt eget kalenderprogram.
Utskriftsvennlig versjon
År

Måned
Klubb/region (hold inne ctrl for å velge flere)

DatoStevneArrangørStedInnveiingStartNotat
14.01-15.01RM Utstyrsfritt
11.02-12.02RM Benkpress
10.06-11.06RM Benkpress Utstyrsfritt
23.09-24.09Regionmesterskap
11.02Regionsmesterskap i styrkeløftAlta AKKlubblokaler, Betongveien 410:0012:00
03.06KlubbstevneAlta AKKlubblokaler10:0012:00
02.09KlubbstevneAlta AKKlubblokaler10:0012:00
16.12Klubbstevne utstyrsfrittAlta AKKlubblokaler10:0012:00
04.02-05.02Regionsmesterskap Region ØstAskim SKASKIM TRENINGSSENTER08:0010:00Styrkeløft og benkpressPåmeldingsliste
17.04Klubbstevne benkpressAskim SKAskim treningssenter17:00Påmeldingsliste
17.06Åpent stevneAskim SKAskim treningssenter10:00-11:312:00Påmeldingsliste
16.12KlubbstevneAskim SKASKIM TRENINGSSENTER10:00-11:312:00Påmeldingsliste
23.01Åpent stevne benkpress Bergen SKBergen SK studio16:3018:00Påmeldingsliste
06.02Klubbstevne benkpress Bergen SKBergen SK Studio 16:3018:00Påmeldingsliste
06.03KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb Studio16:3018:00
11.03RM styrkeløft og benkpress. Bergen SKHaukelandshallen. 10:0012:00Påmeldingsliste
03.04KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb Studio16:3018:00
27.05Stryn OpenBergen SKStryn Gym i Stryn10:0012.00Påmeldingsliste
05.06Klubbstevne benkpress Bergen SKBergen SK Studio 16:3018:00Påmeldingsliste
07.08KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio16:3018:00
04.09KlubbstevneBergen SKBergen Styrkeløftklubb Studio16:3018:00
02.10KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio16:3018:00
06.11KlubbstevneBergen SKBergen SK Studio16:3018:00
24.12Åpent stevneBergen SKBergen SK Studio09.3011.00Påmeldingsliste
11.02-12.02Regionsmesterskap i styrkeløft utstyrsfritt Bjørgvin SKHaukelandshallen.08:0010:00Påmeldingsliste
10.03Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00Påmeldingsliste
21.04Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00Flyttet fra 14 til 21 etter mail fra Bård
02.06Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00Endret etter mail fra Bård Havneraas
02.09RM benkpress utstyrsfrittBjørgvin SKHaukelandshallen.08:0010:00Endret dato etter mail fra Bård HavneraasPåmeldingsliste
15.09Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00
06.10Åpent stevneBjørgvin SKHaukelandshallen.17:0018:00
16.12Julestevne.Bjørgvin SKHaukelandshallen.11:3013:00
24.06KlubbstevneBodø AtletklubbBodø Atletklubb16:0018:00Påmeldingsliste
01.09-03.09Barents Summer GamesBodø AtletklubbBodø
02.12KlubbstevneBodø AtletklubbKlubblokalet12:0014:00Påmeldingsliste
07.01KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
04.02KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
11.03KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
08.04KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
17.06Klubbstevne (sommerstevne)Brumunddal AKBrumunddal10:0012:00
02.09-03.09RM Region Øst utstyrsfritt styrkeløft og benkpress Brumunddal AKBrumunddal09:0011:00Styrkeløft og benkpressPåmeldingsliste
02.09KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
07.10KlubbstevneBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
16.12KlubbmesterskapBrumunddal AKBrumunddal10:0012:00
11.02KlubbstevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldingsliste
01.04Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldingsliste
24.06Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldingsliste
09.09Åpent stevneChristiania AKØvre Vollgate 13, Oslo10:0012:00Påmeldingsliste
09.12Åpent stevne*Christiania AKØvre Vollgate 13, Oslo12:0014:00Påmeldingsliste
03.02-04.02ER-Open benkpress utstyr og utstyrsfrittDanmarks SFAlbertslund, Danmark
27.03KlubbstevneDrammen SIKlubblokalene17:0018:00Påmeldingsliste
17.06KlubbstevneDrammen SIKlubblokalene Nedre Eikervei 3710:0012:00Påmeldingsliste
02.09KlubbmesterskapDrammen SIKlubblokalene10:0012:00Påmeldingsliste
03.12KlubbstevneDrammen SIKlubblokalet10:0012:00Påmeldingsliste
11.03-18.03EM utstyrsfritt åpen / ungdom / juniorEPFThisted, Danmark
28.03-31.03EM styrkeløft ungdom / juniorEPF Pilzen, TsjekkiaFlyttet til 8.-14.mai 2017, Malaga, Spania
08.05-14.05EM styrkeløft ungdom, junior og åpenEPFMalaga, Spania
11.07-15.07EM veteran styrkeløftEPFPilzen, Tsjekkia
09.08-13.08EM benkpress åpen/junior/veteran utstyrsfritt EPFYlitornio, Finland
14.09-16.09Western European championshipEPFHamm, Luxembourg
22.09Arnolds Classic Europe 2017EPFBarcelona, Spania
11.10-15.10EM benkpressEPFLa manga, Spania
15.03KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
29.11KlubbstevneFrogner AKTrimlåven17:0018:00
10.02KlubbstevneFræna AKklubblokalet senterveien, 6440 Elnesvågen16:3018:00Påmeldingsliste
15.03klubbstevne i benkpress Fræna AKklubblokalene. senterveien, 6440 Elnesvågen17:0018:00
21.04KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, Senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
16.06Klubbmesterskap benkpress og styrkeløftFræna AKKlubblokalet, senterveien 6440 elnesvågen16:3018:00
14.09-16.09Nordisk ungdom og junior, styrkeløft og benkpressFræna AKFræna
22.09KlubbstevneFræna AKKlubblokalet, senterveien 6440 Elnesvågen16:3018:00
16.12Julestevne, styrkeløft og benk med og uten utstyr.*Fræna AKMolde Crossfit. Plutoveien 1, 6419 Molde10:0012:00
08.04KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
10.06SommerstevneGanddal AKGanddal09:0011:00
26.08KlubbstevneGanddal AKGanddal10:0012:00
16.12Klubbstevne (julestevne)Ganddal AKGanddal09:0011:00
18.01Klubbmesterskap benkpressHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
03.04Klubbmesterskap styrkeløftHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
18.09KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
06.12KlubbstevneHalden SIHalden SI treningssenter17:0018:00
13.05KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00Stevnedato er endret etter mail fra Thorleif ThorsenPåmeldingsliste
16.09KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00Avlyst grunnet Rogalandsmesterskap 23.09.17
09.12KlubbstevneHaugaland AKKlubblokalet10:0012:00Påmeldingsliste
04.04KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK17:0019:00Dato endret etter mail fra Joachim Merenyi
11.10KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK17:0019:00Endret etter mail fra Joachim Merenyi
09.12KlubbstevneHommersåk AKHommersåk AK10:0012:00
11.11KlubbstevneHøland IL - HIUL styrkeløftklubbHølandshallen10:0015:00
07.02Åpent stevneIL KraftsportAvancia, Skedsmokorset Industriveien 16:0017:30
25.03-26.03NM Benkpress 2017IL KraftsportFrogner Idrettshall
26.08KlubbstevneIL KraftsportSkedsmohallen, Leiraveien 2, Lillestrøm09:2911:00
19.04-22.04VM utstyrsfritt benkpress åpen/ung/jun/vetIPFKilleen, Texas
23.05-27.05VM benkpress åpen/ungdom/junior/veteranIPFKaunas, Litauen
14.06-25.06VM styrkeløft utstyrsfritt IPFMinsk, Hviterussland
20.07-30.07World GamesIPFWroclaw, Polen
27.08-03.09VM styrkeløft ungdom og juniorIPFOrlando, USA
02.10-07.10VM veteran styrkeløftIPFSundsvall, Sverige
13.11-19.11VM styrkeløftIPFPraha, Tsjekkia
04.03KlubbstevneKK-67KK-6710:0012:00Påmeldingsliste
02.06-04.06NM Styrkeløft 2017KK-67Påmeldingsliste
07.10KlubbstevneKK-67KK-6710:0012:00Påmeldingsliste
16.12KlubbstevneKK-67KK-6710:0012:00
10.02KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
10.06KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
22.09KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen16:3018:30
25.11KlubbstevneKristiansand AKOdderneshallen10:0012:00
24.02Åpent stevneLenja AKTreningslokalet16:3018:00Påmeldingsliste
19.04KlubbstevneLenja AKTreningslokalet17:0018:00
19.04KlubbstevneLenja AKTreningslokalet17:0018:00
17.06Klubbmesterskap benkpressLenja AKTreningslokalet11:3013:00
07.10Klubbmesterskap styrkeløftLenja AKTreningslokalet11:0013:00
09.12-10.12NM Benkpress utstyrsfritt 2017Lenja AKFredrikstadPåmeldingsliste
22.12Åpent stevneLenja AKTreningslokalet16:0017:30
18.02Klubbstevne benk og styrkeløftMelhus ILGruva10:0012:00
06.05Klubbstevne benk og styrkeløftMelhus ILGruva10:0012:00
26.08Klubbstevne benk og styrkeløftMelhus ILGruva10:0012:00
02.09RM utstyrsfrittMelhus ILMelhushallen08:0010:00Påmeldingsliste
02.12Klubbstevne benk og styrkeløftMelhus ILGruva10:0012:00
18.11KlubbstevneMoss SIKMoss SIK - Sundstredet 5, 1530 MOSS10:00-11:312:00Påmeldingsliste
18.02KlubbstevneNidarø SKSelsbakk treningssenter10:0012:00Påmeldingsliste
21.04KlubbstevneNidarø SKSelsbakk Treningssenter17:0019:00Påmeldingsliste
24.06SommerstevneNidarø SKLade treningssenter - Ladeveien 1809:0011:00Påmeldingsliste
17.02-19.02Landslagsamling benkpress junior og seniorNSFToppidrettsenteret Sognsvann
24.02-26.02Landslagsamling Junior EM uts.frittNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
21.04-23.04Landslagsamling Junior EM styrkeløftNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
28.04-30.04Landslagssamling Styrkeløft åpenNSFToppidrettsenteret Sognsvann
05.05-07.05Landslagsamling benkpress junior og åpenNSFToppidrettsenteret Sognsvann
12.05-14.05Landslagsamling Junior VM benkpressNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
26.05-28.05Landslagsamling Junior VM uts.frittNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
09.06-11.06Trener 1, del 3NSFToppidrettsenteret Sognsvann
30.06-02.07Trener 2, del 1NSFToppidrettsenteret Sognsvann
28.07-30.07Landslagsamling Junior EM benkpress uts.frittNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
11.08-13.08Landslagsamling Junior VM styrkeløftNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
25.08-27.08Trener 1, del 3NSFToppidrettsenteret Sognsvann
29.09-01.10Landslagsamling Junior EM benkpressNSFToppidrettsenteret, Sognsvann
27.10-29.10Landslagssamling styrkeløft åpenNSFToppidrettsenteret Sognsvann
04.11-05.11Tinget 2017NSF
01.12-03.12Regionstrener videreutdanningNSFAvlyst
25.02Åpent stevne styrkeløft og benkpressOdin SKOdinhallen10:0012:00Odin SK avlyser stevnet 25.02.17
28.04-30.04NM Styrkeløft Utstyrsfritt Ungdom/Junior/VeteranOdin SKLaksevåghallen, Lyderhornsveien 4208:0010:00Påmeldingsliste
10.06Åpent jubileumsstevneOdin SKOdinhallen Laksevåg10:0012:00Påmeldingsliste
09.09Åpent stevne styrkeløft og benkpressOdin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
16.12Åpent stevne (Julestevne)Odin SKOdinhallen10:0012:00Påmeldingsliste
14.01Klubbstevne i BenkpressOslo SKKlubblokalet. Frysjaveien 33B11:0013:00Påmeldingsliste
18.03KlubbstevneOslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00Påmeldingsliste
23.06SommerstevneOslo SKKlubblokalet frysjaveien 33B, Oslo16:0018:00Påmeldingsliste
23.09KlubbstevneOslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00Påmeldingsliste
24.11-26.11NM Styrkeløft ungdom, junior og veteran 2017Oslo SKPåmeldingsliste
16.12Klubbstevne (julestevne)Oslo SKKlubblokalet, Frysjaveien 33B10:0012:00Påmeldingsliste
11.02Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00
08.04Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00
08.04KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00Påmeldingsliste
13.05KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00
13.05Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00Påmeldingsliste
07.10Åpent stevneRana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00Påmeldingsliste
07.10KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00
16.12KlubbstevneRana KKKraftsenteret Mo i Rana11:0013:00
16.12Klubbstevne (utstyrsfritt)Rana KKKraftsenteret (Mo i Rana)11:0013:00
17.06KlubbstevneRåsterk KK TillerIvar Lykkes veg 9 7075 Tiller11:0012:30
26.08KlubbstevneRåsterk KK TillerIvar Lykkes veg 9. 7075 Tiller11:0012:30
02.09KlubbstevneRåsterk KK TillerIvar Lykkes veg 9. 7075 Tiller11:0012:30
01.04KlubbstevneRøros SKVerket, Røros10:0012:00
08.09KlubbstevneRøros SKVerket Røros15:3017:30
02.12Klubbstevne (Julestevne)Røros SKRøros10:0012:00
18.03Åpent stevne Saltdal SKMuskelstua10:0012:00
18.03KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00Påmeldingsliste
14.06KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00Endret etter mail 02,05,2017Påmeldingsliste
20.09KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua16:4518:00
02.12Åpent stevne Saltdal SKMuskelstua10:0012:00
02.12KlubbstevneSaltdal SKMuskelstua10:0012:00
10.06Klubbmesterskap benkpress og styrkeløftSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldingsliste
16.09Åpent stevne benkpress og styrkeløftSande KKSandehallen10:0012:00Påmeldingsliste
19.10-22.10NM styrkeløft utstyrsfritt 2017Sande KKSandehallen, SandePåmeldingsliste
16.12Klubbstevne benkpress og styrkeløft (julestevne)Sande KKSandehallen10:0012:00
21.01KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
18.02RM Sør Vest Benkpress med utstyr og utstyrsfritt.Sandnes AKIkke bestemt09:0011:00Påmeldingsliste
10.03KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
17.06Klubbstevne (sommerstevne)Sandnes AKLurahallen10:0012:00
19.07KlubbstevneSandnes AKLurahallen16:0018:00
09.09KlubbstevneSandnes AKLurahallen10:0012:00
17.12Klubbstevne (julestevne)Sandnes AKLurahallen10:0012:00
18.02RM Styrkeløft og BenkpressSandnessjøen SKSandnessjøen10:0012:00Påmeldingsliste
20.05KlubbstevneSandnessjøen SKSandnessjøen11:0012:00
19.08KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet10:0012:00Påmeldingsliste
09.09RM Utstyrsfritt 2017Sandnessjøen SKSandnessjøen12:0014:00Påmeldingsliste
16.12KlubbstevneSandnessjøen SKLokalet11:0012:00
18.02Styrkeløft Sandviken AKBergen10:0012:00
12.08Åpent stevne benkpress Sandviken AKBergen 10:0012:00
02.12KlubbstevneSandviken AKBergen 10:0012:00
20.01KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
17.02KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
10.03KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
05.05KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
30.06KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00Endret etter mail fra Svein Olav Farstad
18.08KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
01.11KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
13.12KlubbstevneSKA-FrænaElnesvågen Treningssenter16:0018:00
16.12Åpent stevne (julestevne)Skien AtletklubbPro Gym Grenland11:0013:00Påmeldingsliste
25.02KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.06KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
16.12KlubbstevneSkogn ILRemyra10:0012:00
10.06Åpent stevne benkpressSPUVISpikkestad grendehus10:0012:00
31.07Klubbstevne benkpressSPUVISpikestad. Grendehus17:0018:00Påmeldingsliste
11.08KlubbstevneSPUVIRogneveien 10, Spikkestad17:0018:00Påmeldingsliste
30.09RM BenkpressSPUVISpikkestad grendehus11:0013:00
21.10KlubbmesterskapSPUVISpikkestad grendehus10:0012:00
02.12Bp cup 4 rundeSPUVISpikkestad grendehus11:0013:00Påmeldingsliste
16.12Åpent stevne benkpress SPUVISpikkestad grendehus10:0012:00Påmeldingsliste
11.03Klubbstevne (vårstevne)Stavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00
10.06Klubbstevne (Sommerstevne)Stavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00Påmeldingsliste
16.09KlubbstevneStavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00
02.12Klubbstevne (julestevne)Stavanger SKKlubblokalet, Siddishallen10:0012:00
23.09Rogalandsmesterskap utstyr/utstyrsfrittStyrkeløftregion SørVestHaugesund Toppidrettsgymnas10:0012:00Påmeldingsliste
06.10-08.10Trener 1Styrkeløftregion VestIdrettens Hus på Brann Stadion18:00
14.01Regionsmesterskap styrkeløft utstyrsfrittStyrkeløftregion ØstafjellSandehallen 09:0011:00Påmeldingsliste
28.01Benkpresscup runde 1Styrkeløftregion ØstafjellNedre Eikervei 37, stevneansvarlig Drammen Styrkei10:0012:00Påmeldingsliste
20.05Benkpresscup runde 2Styrkeløftregion ØstafjellSkien10:0012:00Påmeldingsliste
23.09Regionsmesterskap styrkeløftStyrkeløftregion ØstafjellNedre Eikervei, stevneansvarlig Drammen Styrkeidre10:0012:00Påmeldingsliste
30.09Regionsmesterskap benkpressStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad grendehus, stevneansvarlig SPUVI10:0012:00Påmeldingsliste
30.09Regionsmesterskap benkpress, utstyrsfritt.Styrkeløftregion ØstafjellSpikkestad grendehus, stevneansvarlig SPUVI.10:0012:00Påmeldingsliste
02.12Benkpresscup runde 4 - finaleStyrkeløftregion ØstafjellSpikkestad grendehus, stevneansvarlig SPUVI10:0012:00
12.03KlubbstevneTromsø AtletklubbStakkevollveien 31910:0012:00
04.04Klubbstevne i benkpressTromsø AtletklubbStakkevollveien 319, 9019 Tromsø17:0018:30
27.01Klubbstevne med/uten utstyrTrøndertun SKRagna Ryttersveg 14, 7227 Gimse17:0018:00Påmeldingsliste
06.05KlubbstevneTrøndertun SKRagna Rytters veg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldingsliste
08.09Klubbstevne benkpressTrøndertun SKRagna Rytters veg 14, 7227 Gimse17:0018:00Påmeldingsliste
02.12Klubbstevne (Julestevne)Trøndertun SKTrøndertun, Ragna Rytters veg 14, 7227 Gimse09:0011:00Påmeldingsliste
22.04KlubbstevneTSI StyrkeløftStudentidretten Kraft10:0012:00
09.09SeriestevneTSI StyrkeløftKraftsportsenter10:0012:00